Viena no lielākajām interneta laikmeta lietām ir tā, ka neatkarīgi no tā, kur atrodamies pasaulē, mēs nekad atrodamies tikai dažu klikšķu attālumā no saviem mīļajiem. Ceļojot uz ārzemēm, publiski pieejamie WiFi tīklāji ir vienkāršs un rentabls veids, kā tiešsaistē nokļūt un sazināties ar draugiem un ģimenes locekļiem. Diemžēl bezmaksas WiFi izmantošana lidostās, viesnīcās, kafejnīcās vai jebkur citur nav tik droša, kā daudzi no mums domā.

Ceļojumu kampaņas attēls

Kibernoziedznieki sāk aizvien sarežģītākus uzbrukumus. Populāra metode, ko izmanto hakeri, ir viltota WiFi tīklāja izveidošana vietā, kur jūs to varētu atrast. Hakeris gudri apzīmē tīklu, lai tas šķistu oficiāls. Šis “ļauno dvīņu” paņēmiens padara ļoti grūti zināt, vai jūs izveidojat savienojumu ar oficiālu tīklāju vai tādu, kas pieder hakerim.

Labā ziņa ir tā, ka tūristi var pasargāt sevi, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN). Turklāt ikviens var saņemt 77% atlaidi no VPN abonementa tūlīt, noklikšķinot uz šīs saites uz NordVPN .

Ceļošana pa laiku

Zemāk redzamais infogrāfiskais attēls parāda, kā gadu gaitā ir mainījušās lietas, ko cilvēki paņem atvaļinājumā ... Neaizmirstiet savu 21. gadsimta VPN! Ritiniet uz leju, lai iegūtu papildinformāciju!


kāpēc ceļojumam vajadzētu izmantot VPN?

Esiet drošībā atvaļinājumā, izmantojot ceļojuma VPN

Ja nejauši izveidojat savienojumu ar kibernoziedznieku piederīgo WiFi, viņi, iespējams, var redzēt visu, ko darāt tiešsaistē. Viņi arī varēs nozagt visus ievadītos datus - piemēram, pieteikšanās akreditācijas datus, paroles, privātu informāciju un PayPal vai kredītkartes datus. Viņi var apskatīt lejupielādētos failus, augšupielādētos fotoattēlus un novirzīt jūs uz vietnēm, kurās ir ļaunprātīga programmatūra.

Vienīgais veids, kā pārliecināties, ka jūsu dati ceļojuma laikā ir drošībā, ir izmantot VPN. VPN droši šifrē visus jūsu datus, pirms tie pārvietojas uz internetu, izmantojot WiFi tīklāju. Šī VPN šifrēšana droši šifrē jūsu datus, lai hakeri nevarētu no jums neko nozagt.

Atbloķējiet saturu ārzemēs

Lieliska lieta, izmantojot VPN ceļošanai, ir tā, ka tas neaizsargā jūs tikai no hakeriem. Tas arī ļauj izlikties, ka esat mājās, lai varētu piekļūt ģeogrāfiski ierobežotiem pakalpojumiem.

Piemēram, izmantojot VPN, jūs varat skatīties Netflix vai piekļūt tiešsaistes bankai. Varat arī pieteikties vietēji bloķētos pakalpojumos, piemēram, Facebook vai Twitter.

Vpn atvaļinājumā

Turklāt jūs varat izvairīties no briesmīgas vietējās TV un tā vietā skatīties ģeogrāfiski ierobežotas TV straumes no mājām. Piemēram, austrietis, kas ceļo uz Lielbritāniju, var izlikties, ka atgriežas Austrālijā, lai noskatītos Ten. Britu atpūtnieks Spānijā var skatīties BBC iPlayer. Un ASV pilsonis, kurš ir atvaļinājumā Grieķijā, var skatīties ASV Netflix vai ESPN.

Faktiski, izmantojot VPN, jūs varat izlikties, ka atrodaties jebkur citur pasaulē, un jūs varat atbloķēt jebkuru tiešsaistes pakalpojumu ... Digitālās globālās trīcēšanas iespējas no jūsu viesnīcas istabas ērtības!

Kādu saturu es varu atbloķēt?

Ceļojot uz ārzemēm, visi ģeogrāfiski ierobežoti pakalpojumi no mājām tiek automātiski bloķēti. Tas ir tāpēc, ka šie pakalpojumi, domājams, nav pieejami ārzemniekiem. Turklāt dažas valstis ir ļoti stingras un cenzē vairākus tiešsaistes pakalpojumus. Izmantojot mūsu VPN ceļvežus, jūs varat ātri un ērti uzzināt, kādi populārie pakalpojumi ir bloķēti visā pasaulē.

Labākie VPN ceļojumiem?

Ja atvaļinājuma laikā vēlaties aizsargāt savu digitālo privātumu un iegūt drošību jums un jūsu ģimenei - ir daži VPN, kas ir absolūti ideāli:

  • ExpressVPN tiek uzskatīts par VPN crème de la crème. Tas ir ātrs, drošs, pieejams visām platformām, un tam nav nekādu piemaksu 30 dienu naudas atdošanas garantijas, lai jūs varētu pārbaudīt pakalpojumu un atgūt naudu, ja nevēlaties turpināt.!
  • NordVPN ir spēcīgi šifrēšanas un drošības iestatījumi. Tas nodrošina ātru ātrumu visu jūsu iecienīto šovu straumēšanai, kamēr esat prom. Tas ir absolūts darījums - tikai USD 2,75 mēnesī (ja jūs pērkat gada abonementu). Atcerieties, ka viņiem ir garantēta naudas atmaksa 30 naudu. Tātad, ja jūs nolemjat, ka nevēlaties to visu gadu; jūs varat saņemt atmaksu.
  • ibVPN (Invisible Browinging VPN) ir vēl viens pakalpojums, kas ir ļoti iecienīts visiem mūsu pārskatītājiem šeit, vietnē ProPrivacy.com. Tas ir ātrs, tam ir daudz serveru un tas nodrošinās jums nepieciešamo drošību, kamēr esat prom. Labākais no visiem ibVPN šobrīd ir īpašs vasaras darījums, kas samazina VPN cenu līdz ļoti konkurētspējīgai USD 2,42 mēnesī.

Lai iegūtu vairāk VPN ceļojumiem, skatiet mūsu 5 labākos ceļveža VPN pakalpojumus.

Ceļojumu konkurss

Ceļojumu sacensības ar ibVPN

Attēlu kredīti: icemanphotos / Shutterstock.com, Ivanko80 / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me