Februāris ir mīlestības, romantikas, draudzības un ģimenes mēnesis. Tā kā Valentīna diena draud aiz stūra, jums varētu būt vajadzīgas dažas švīkas, lai noskatītos kopā ar savu nozīmīgo.

Par laimi jūs nebūsit vīlušies par Netflix 2018. gada februāra papildinājumiem. Pat ja jūs tā vietā plānojat pavadīt Valentīna dienu kopā ar draugiem un ģimeni, Netflix joprojām ir ko piedāvāt. Ar nelielu darbību, romantiku, komēdiju un piedzīvojumiem izvēlnē, kur jūs patiešām varat noiet greizi?

Nosaukumi nonāk gan Netflix ASV, gan Lielbritānijas versijās, gan visā pasaulē. Ja redzat zemāk uzskaitītu izrādi, kas pašlaik nav pieejama jūsu reģionu Netflix katalogā, neuztraucieties. Izmantojot VPN Netflix, abonenti var atbloķēt Netflix katalogus no visas pasaules. Ja atrodaties ārpus ASV, varat izmantot VPN, lai piekļūtu ASV Netflix katalogam, kurā ir vairāk virsrakstu nekā jebkuras citas valsts Netflix versijā.

Netflix UK

Ella apburta - 1. februāris

2004. gada fantāzijas romantiskā filma Ella Enchanted ir ideāla filma, lai skatītos šo Valentīna dienu kopā ar citiem nozīmīgiem cilvēkiem. Kino zvaigznes Anne Hathaway un Hugh Dancy, un tās pamatā ir 1997. gada romāns, kuru sarakstījis Gails Kārsons Levīns. Filmas centrā ir klasiskā pasaka Pelnrušķīte ar mazliet maģisku vērpjot.

Šī filma ir lieliska izvēle pāriem, kuri dod priekšroku romantiskām švīkām ar pieskārienu komēdijai un piedzīvojumiem. Vēl labāk, Ella Enchanted ir arī lielisks veids, kā bērnus izklaidēt aukstā februāra nedēļas nogalē vai tikai vispār!


Kad mēs pirmo reizi tikāmies - 9. februāris

Kad mēs pirmo reizi satikāmies, ir 2018. gada romantiskas komēdijas filma, kurā piedalās Ādams DeVīns, Aleksandra Daddario, Šellija Henniga, Endrjū Bakalaura un Robbie Amell. Šī Netflix oriģinālā filma ir lieliski piemērota Valentīna dienas pavadīšanai kopā ar savu draugu, draudzeni, vīru, sievu, suni - lai kurš! Pat labāk: tas ir kaut kas ikvienam!

Filma seko vīrietim vārdā Noā, kurš satiekas ar viņa sapņu meiteni, lai nākamos trīs gadus pavadītu tikai prātā, kāpēc viņi nav kopā. Kad viņš iegūst iespēju atgriezties laikā, lai mainītu lietas, viņš ļoti ātri saprot, ka lietas ne vienmēr ir viegli… un dažreiz; viņiem tas nav paredzēts.

Kad mēs pirmo reizi tikāmies Oficiālā piekabe [HD] | Netflix

Kad mēs pirmo reizi tikāmies Oficiālā piekabe [HD] | Netflix Kad mēs pirmo reizi tikāmies Oficiālā piekabe [HD] | Netflix

Neaizvietojams tu - 16. februāris

Ja jūtaties raudājuši, filma Neaizvietojams jūs izklausās, ka tā varētu interesēt. Vēl viena oriģinālā Netflix filma, kas iznāk 16. februārī, neaizstājams Tu stāsta par diviem dvēseles biedriem, kuru dzīvība sagrauj, paziņojot par vēža diagnozi.

Neaizvietojams Tu zvaigznes Oksfordā dzimusī aktrise Gugulethu Sophia Mbatha-Raw un Throne’s Game Michiel Huisman. Un, neskatoties uz to, ka tas tika izlaists divas dienas pēc Valentīna dienas, jūs joprojām varat baudīt šo sulīgo filmas datumu kopā ar savu mīļoto - atcerieties tikai karsto šokolādi, salvetes un popkornu.!

Mēms - 23. februāris

Papildinot savu 2018. gada februāra romantisko filmu kolekciju, Netflix pie galda pasniedz Duncan Jones Mute. Aprakstīts kā “garīgais turpinājums” Džounsa 2009. gada filmai Mēness, Mutu raksturo Aleksandrs Skarsgards kā Leo Beilers - kluss bārmenis, kurš mēģina atrast savas dzīves mīlestību, kura ir noslēpumaini pazudusi..

Šo filmu noteikti ir vērts noskatīties, īpaši tiem, kas ir redzējuši Džounsa 09 filmu Mēness. Tomēr neuztraucieties: Mēness redzēšana nav prasība. Ja esat iemīlējies mīlas stāstos ar noslēpumainu nokrāsu, šī filma noteikti būs jūsu aleja. Noteikti pievērsiet tam uzmanību 23. februārī!

Izslēgt | Oficiālā piekabe [HD] | Netflix

Izslēgt | Oficiālā piekabe [HD] | Netflix Izslēgt | Oficiālā piekabe [HD] | Netflix

Netflix ASV

Amerikāņu pīrāgs 1 & 2 - 1. februāris

Kas ir labāks Valentīna dienā nekā klasiska pusaudžu seksa komēdija? Amerikāņu pīrāgs 1 & 2 ir populāri pusaudžu un pieaugušo vidū, un pirmā filma tika izlaista 1999. gadā, bet otrā - 2001. gadā. Neskatoties uz vairākiem kopš tā laika izdotajiem turpinājumiem (kas 1. februārī tiks pievienoti arī Netflix), pirmie divi joprojām uzņem kūku pasaulē klasiķu.

Abās filmās darbojas tādi aktieri un aktrises kā Jevgeņijs Levijs, Džeisons Biggs, Elisona Hannigana un Seans Viljams Skots. Šīs filmas ir lieliski piemērotas draugiem vai pāriem, kuri meklē vairāk komēdijas šajā Valentīna dienā, nevis parasto cāļu kinoizrādes festivālu. Vislabākais ir tas, ka šīs filmas ir lieliski piemērotas jebkura dzimuma pārstāvjiem un lielākajai daļai vecumu!

Bakalauri - 21. februāris

2017. gada amerikāņu komēdijas-drāmas filma The Bachelors zvaigznes J. K. Simmons ir kā atraitnis, kurš ir paredzēts pārcelties pa visu valsti kopā ar savu pusaudža dēlu jauna darba meklējumos. Šajā procesā abi vīrieši tiekas ar sievietēm, kas viņiem palīdz atrast ceļu atpakaļ uz laimi. Bakalauri ir brīnišķīga filma ar pārliecinošiem personāžiem un patīkamām beigām.

Interesanti, ka filmu plānoja arī režisors un scenārists Kurts Voelkers, kuram bija ļoti specifiskas idejas. Voelkers 2015. gadā paziņoja, ka vadīs komēdijas-drāmas filmu, pamatojoties uz paša scenāriju, un ka J. K. Simmons spēlēs atraitni. Par laimi Voelkeram bija taisnība izvēloties casting - kaut kas jums noteikti jāredz pašam!

BACHELORS oficiālais treileris (2017) J.K. Simmons, Džūlija Delpija, Teena...

BACHELORS oficiālais treileris (2017) J.K. Simmons, Džūlija Delpija, pusaudžu romantiskā filma HD BACHELORS oficiālais treileris (2017) J.K. Simmons, Džūlija Delpija, pusaudžu romantiskā filma HD

Jeepers Creepers 3 - 24. februāris

Jeepers Creepers triloģija nāk ar daudzām atsaucēm, galvenokārt pateicoties režisoram Viktoram Salvam, kurš 1988. gadā tika notiesāts par seksuālu nepareizu izturēšanos ar bērnu. Salva, Jeepers Creepers, neskatoties uz to, ir ikoniska šausmu filma, ko daudzi šausminieki mīl. Kad 2006. gadā tika paziņots par Jeepers Creepers 3, visi ar nogaidīšanu gaidīja tā izlaišanu.

Diemžēl viņi gaidīja ļoti ilgi, jo Jeepers Creepers 3 tika izlaists tikai pēc 11 gadiem, 2017. gadā. Sliktākais posms bija tas, ka filma tika izlaista tikai noteiktos teātros un tikai ļoti ierobežotu laiku. Par laimi, Netflix izlaiž šausmu filmu 24. februārī jūsu skatīšanās priekam. Neuzlaidiet savas cerības pārāk daudz - filma nāca ar daudz diskusiju.

No otras puses, ir tikai viens veids, kā uzzināt, vai tas atbilst jūsu cerībām!

Netflix Originals: pieejami visā pasaulē

Altered Carbon (1. sezona) - 2. februāris

Altered Carbon ir Netflix oriģinālsērija, kas tika izlaista 2018. gada 2. februārī. Sērijas pamatā ir 2002. gada romāns, kuru sarakstījis angļu autors Ričards K. Morgans. Ja televīzijas šovi, kas tiek rādīti 350 gadu laikā nākotnē, pievērsīs jūsu uzmanību: Altered Carbon notiek futūristiskā distopijā 2384. gadā.

Lomās Džoels Kinnamans un Džeimss Purefojs, Altered Carbon ietver Kinnaman personāžu, palīdzot atrisināt Purefoy personāža slepkavību - ar nelielu izvēli šajā jautājumā. Šis seriāls ir lielisks veids, kā pavadīt laiku šajā Valentīna dienā, ar desmit ar darbību saistītām epizodēm, lai jūs aizkavētu.

Izmainītās oglekļa 1. sezonas piekabe | Rotten Tomatoes TV

Izmainītās oglekļa 1. sezonas piekabe | Rotten Tomatoes TV Izmainītās oglekļa 1. sezonas piekabe | Rotten Tomatoes TV

Siltumnīcas akadēmija (2. sezona) - 14. februāris

Siltumnīcas akadēmijas otrā sezona tiks izlaista tieši laikā - Valentīna dienā - ideāls attaisnojums, lai atstātu bērnus auklītes laikā, kamēr jūs dodaties ārā un baudāt brīvdienas kopā ar citiem nozīmīgiem draugiem vai draugiem! No otras puses, šī sērija ir arī lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar bērniem, neaizmirstot gulēt.

Siltumnīcas akadēmijas pamatā ir Izraēlas seriāls The Greenhouse. Netflix oriģināls tika pielāgots starptautiskai auditorijai, taču tajā ir līdzīgas tēmas kā Izraēlas versijā. Sērija griežas ap bērnu grupu no konkurējošām skolas mājām, kas atklāj zemes gabalu planētas iznīcināšanai. Protams, bērni sāk savu slepeno izmeklēšanu, cerot glābt pasauli!

Siltumnīcas akadēmijas oficiālais treileris 2. sezonai

Siltumnīcas akadēmijas oficiālais treileris 2. sezonai Siltumnīcas akadēmijas oficiālais treileris 2. sezonai

Viss sūkā! (1. sezona) - 16. februāris

Viss sūkā! ir Netflix oriģināls ar laikmeta tēmām un daudzām komēdijām. Sērija ir veidota 90. gadu vidū, un būtībā tā ir pusaudžu kultūras parodija šajā laika posmā. Sērijā ir paredzēts demonstrēt desmit 30 minūšu epizodes, un zvaigznēs startē tādas aktrises un aktieri kā Peitons Kenedijs un Džejs Vinstons..

Šī sērija ir lieliski piemērota ne tikai bērniem, lai brīvdienās pārmērīgi skatītos, bet arī vecākiem, kuri vēlas atcerēties savas skolas dienas. Mēs ļoti ceram uz Viss Sucks! - cerams, ka nebūsim vīlušies. Ja kaut kas līdzīgs ir arī citām Netflix oriģinālajām sērijām, mēs noteikti tādi nebūsim! Noteikti publicējiet paziņojumu par tā izlaišanu 16. februārī.

Piekļūstiet Netflix pilnībā ar VPN

Jūs droši vien jau tagad zināt, ka Netflix nodala savu saturu, pamatojoties uz reģionu, no kura skatāties. Tas var būt diezgan garlaicīgs, jo dažreiz jūs, iespējams, gaidāt izrādes, kas tiek izlaista tikai tajā valstī, kurā neatrodaties. Ja nosaukumi, kurus vēlaties redzēt, jūsu reģionā nav pieejami, neuztraucieties. Ar mūsu ceļvedi par Netflix satura atbloķēšanu, izmantojot VPN, tā nav problēma. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visi VPN neatbloķēs Netflix.

Par laimi, Netflix nesen apgalvoja, ka cenšas panākt visa satura satura globālu licencēšanu. Diemžēl ar sarežģītību, kas ir autortiesību likumi, mums, iespējams, vēl ir tāls laiks.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me