Visi zina, ka viņiem vajadzētu lasīt garlaicīgo un garlaicīgo likumdošanu, kas pavada gandrīz visu, ko mēs darām mūsdienu pasaulē. Bet kurš dara? Tas galu galā ir ļoti garlaicīgs un bieži tiek uzrakstīts arkānā valodā, kas, šķiet, ir izstrādāts, lai atvairītu visus, izņemot viscietākos juridiskos mazohistus!


Problēma, runājot par VPN, ir tā, ka šis juridiskais žargons bieži vien ir reālā pakalpojuma kodols, par kuru jūs maksājat. Lai gan tas ir noderīgi arī nenodrošinātu publisko WiFi savienojumu šifrēšanai un piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotiem tīmekļa pakalpojumiem, vairums no mums VPN galvenokārt izmanto, lai aizsargātu savu anonimitāti, un uzskata to par vissvarīgāko funkciju.

Zinot to, gandrīz visi VPN pakalpojumu sniedzēji skaļi paziņo par sava pakalpojuma priekšrocībām, saglabājot jūsu tiešsaistes anonimitāti savās sākumlapās. Tomēr, aplūkojot daudzus viņu TOS (pakalpojumu sniegšanas noteikumus, ko parasti sauc arī par noteikumiem & Nosacījumi vai lietošanas noteikumi), jūs secināt, ka nosacījumi ir vai nu pretrunā ar šīm pretenzijām, vai arī kvalificē tos tādā mērā, ka tie faktiski padara tos bezjēdzīgus.

Šī atšķirība starp to, kas tiek apgalvots, ka tiek piedāvāts, un to, kas, rūpīgi izpētot mazo druku, faktiski ir pieejams, padara svarīgu apsvērt VPN tiesisko politiku pirms reģistrēšanās viņu pakalpojumiem. Ir vairāki parasti izteikti apgalvojumi, kas vidējam VPN lietotājam pievērš īpašu uzmanību.

Garantēta privātums

Gandrīz visi VPN pakalpojumu sniedzēji sola nenodot trešo personu rīcībā lietotāju personisko informāciju vai informāciju par viņu interneta darbībām. Tomēr, ja jūs pārbaudāt viņu TOS, ātri kļūst skaidrs, ka tiesiskas darbības (pavēstes, tiesas rīkojumi un tamlīdzīgi) gadījumā viņiem nav citas izvēles kā izpildīt un šādos apstākļos viņi nodos informāciju bez plakstiņa pīšanas..

Mēs to jau iepriekš esam teikuši par ProPrivacy, un mēs to pateiksim vēlreiz, vienīgais veids, kā VPN uzņēmums var patiesi garantēt jūsu privātumu, nav žurnālu glabāšana. Nav žurnālu = nekas nav jānodod juridiskas darbības gadījumā (vai vēl sliktāk, ja varas iestādes aiztur uzņēmuma VPN serverus - tas ir noticis).

Neglabājiet žurnālus

Pat ja VPN pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka viņam nav žurnālu, ir vērts pārbaudīt RL, lai redzētu, ko tieši tie nozīmē. Viena izplatīta problēma ir tā, ka, lai arī žurnālus galu galā var izmest, tos iepriekš bieži tur īsu (vai ne tik īsu) laika posmu. Piemēram, HMA daudz kas no tā, ka tajā nav žurnālu, bet viņu TOS pētījums parāda, ka tie tiek turēti 10 dienas, kas ir diezgan ilgs laika posms un tas noteikti ir pietiekams, lai varētu veikt juridiskas darbības, lai piespiestu tos nodot pāri.

Papildu, lai arī mazāks, ir noteikt, kuri žurnāli un ieraksti tiek atmesti un kuri ne. Lai arī vairumā VPN, kas nepiedalās reģistrā, tiks atmesti lietotāja tiešsaistes darbību ieraksti, daži joprojām uztur tādu informāciju kā IP, no kura lietotājs ir pieslēdzies, laiku un savienojumu, kas, lai arī vairumam nav kritisks satraukums, arī daži sīkumi daudziem dažiem.

Tāpat vairums VPN pakalpojumu sniedzēju reģistrē savu klientu maksājuma datus. Lai arī tas ir acīmredzami noderīgs tādām lietām kā nepārtraukta rēķinu izsekošanas izmantošana un problēmas, un tas, iespējams, daudzus neuztrauc, ir pakalpojumu sniedzēji (piemēram, privātā interneta piekļuve), kuri demonstrē apņemšanos ievērot lietotāju privātumu, iznīcinot maksājumu ierakstus, kad darījums ir pabeigts (lietojuma pārvaldīšana utt., piešķirot klientiem nejaušus, neizsekojamus lietotāju numurus).

Naudas atdošanas garantija

Ierasta (bet nekādā gadījumā universāla) prakse ir naudas atdošanas garantija, kas parasti var ilgt kaut ko no dienas vai mēneša līdz mēnesim. Tomēr tas, ko domā šī garantija, var ievērojami atšķirties, tāpēc, ja jūs plānojat to izmantot kā bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu TS, tas ir vērts pievērst īpašu uzmanību.

Lai gan daži VPN labprāt nodrošina sava pakalpojuma izmēģinājumu ar naudas atdošanu bez atlīdzības, citi atmaksās naudu tikai tad, ja viņu tehniskajai komandai neizdosies jūs savienot paredzētajā laikā. Kaut arī šajā jautājumā per se nav nekā slikta, pirms reģistrēšanās ir svarīgi apzināties visus ierobežojumus (kas bieži vien diezgan dziļi slēpjas uzņēmuma tiesiskajā politikā). Tas, ko mēs uzskatām par nožēlojamu, ir uzņēmumi, kuri savā darba uzdevumā apgalvo, ka neapmierinātība lēna ātruma vai citādi slikta pakalpojuma dēļ nav pamats atmaksai.

Autortiesību pārkāpums

Atzīsimies, ka daudzi cilvēki izmanto VPN, lai viņi varētu lejupielādēt P2P torrentus. Daži VPN pakalpojumu sniedzēji klusējot to atļauj, bet citi uzdevumam aktīvi nodrošina speciālus VPN serverus! Daudziem, it īpaši tādās valstīs kā Amerikas Savienotās Valstis vai kur autortiesības tiek stingri un aktīvi tiek piemērotas, ir stingra politika pret to, un viņi izdos paziņojumus, brīdinot, ka, ja tas joprojām tiks atklāts, jums tiks liegts viņu pakalpojums..

Problēma ir torrent lejupielādes popularitātes apzināšana, daudzi VPN ar stingru pretpirātisma politiku faktu ne pārāk labi reklamē, dodot priekšroku slēpt savu politiku TOS, baidoties zaudēt potenciālos klientus. Lai iegūtu papildinformāciju par drošu saglabāšanu, izmantojot torrentu, skatiet mūsu labāko torrent vietņu VPN.

Citas lietas

Iepriekš ir galvenās lietas, kuras, mūsuprāt, jums vajadzētu pievērst uzmanību. Parasti vairums VPN pakalpojumu sniedzēju cenšas sevi atlīdzināt par absolūti visu, lai gan nacionālie un starptautiskie tiesību akti aizstās jebko, kas rakstīts uzņēmuma darbības noteikumos..

Daudzi uzņēmumi arī vēlas kvalificēt savu “neierobežoto ātrumu” un “neierobežoto joslas platumu” ar “godīgas izmantošanas” politikām, kas tiek atrasti tikai tad, ja jūs cieši pārbaudāt viņu TOS. Lai arī tas, ka šādi termini vispār pastāv, ir kaitinoši, mums vēl nav jāsaskaras ar pakalpojumu sniedzēju, kurš tos faktiski piemēro, tāpēc neuzskatām tos par kaut ko tādu, kas pārāk uztraucas.

Secinājums

Mēs, cerams, esam uzsvēruši, kāpēc ir ļoti svarīgi izlocīt piedurknes un faktiski izlasīt mazo tekstu, izlemjot, kurš VPN sniedzējs jums ir piemērots. Tas nav īpaši jautri, taču, tā kā jūs uztraucas aizsargāt savu identitāti, izmantojot, pirmkārt, VPN, ir vērts pārliecināties, ka VPN sniedzējs ir līdzīgi saistīts ar jūsu privātumu.

Tas nenozīmē, ka visiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir slikta juridiskā politika. Patiesībā daži ņem vērā tādas problēmas kā klienti un viņiem ir TOS, kas to atbalsta. Mums ir raksts, kurā apskatīti mūsu iecienītākie VPN pakalpojumu sniedzēji, kuriem nav žurnālu un kurus varat atrast šeit.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me