Vai jūs dzīvojat ārpus ASV un Lielbritānijas? Vai vēlaties skatīties Amerikas NFL nedēļas 16. kārtas spēles? Varat atbloķēt un straumēt visas brīvdienu sezonas NFL spēles šogad, izmantojot NFL VPN!


kā skatīties NFL Ziemassvētkus tiešsaistē

NFL 16. nedēļas straumēšana straumē no ārpus ASV ir ļoti vienkārša - ja jums ir VPN!

VPN (virtuālais privātais tīkls) ļauj piekļūt NFL spēļu ģeogrāfiski ierobežotām straumēm, kuras parasti tiek bloķētas ārpus ASV. Vienīgā prasība NFL spēļu straumēšanai šajos Ziemassvētkos ir ātrs VPN, kas var straumēt HD formātā. Sāksim...

Kā tiešsaistē skatīties NFL 16. nedēļas Playoffus

  1. No labākajiem VPN pakalpojumu saraksta izvēlieties VPN sniedzēju. Ja jūs steidzaties, iesaku NordVPN, jo tajā ir viss nepieciešamais NFL skatīšanai.
  2. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri, kas atrodas ASV vai Lielbritānijā (tas jums piešķirs ASV vai Lielbritānijas IP adresi, kas nepieciešama straumēšanai NFL).
  3. Dodieties uz SkySports UK vai NowTV, lai samaksātu par pagaidu piekļuvi Lielbritānijas Sky Sky. (TagadTV pārdod dienu, nedēļu vai mēnesi SkySports). Vai arī dodieties uz CBC, FOX, ESPN vai NFL tīklu, ja vēlaties skatīties ASV straumi.
  4. Ja jums nepieciešama palīdzība, lai atrastu efektīvu maksājuma veidu, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par virtuālās debetkartes izmantošanu. Tomēr NowTV dāvanu kartes pārdod tiešsaistē - tāpēc jums vajadzētu būt iespējai bez problēmām reģistrēties Sky TV UK. Tas pats attiecas uz SlingTV (kurā redzami CBC, FOX Sports, NBC svētdienas nakts spēlēm un ESPN) - dāvanu karti var iegādāties caur Walmart tiešsaistē, un tā tiek piegādāta pa e-pastu.!
  5. Tagad, kad jums ir NowTV vai Sling TV abonements, viss, kas jums jādara, ir atcerēties izveidot savienojumu ar Lielbritānijas vai ASV VPN serveri katru reizi, kad vēlaties skatīties NFL Playoffs tiešsaistē!

Kā straumēt NFL Playoffs šajos Ziemassvētkos

Straumējiet NFL vietnē Sky Sports

Sky Sports UK rādīs divas no 16. nedēļas izslēgšanas spēlēm:

  • Pirmdiena, 24. decembris: Kanzasas pilsētas priekšnieki Sietlas Seahawks (plkst. 1.10, tiešraide kanālā Sky Sports)

  • Otrdiena, 25. decembris: Denveras Broncos Oakland Raiders (plkst. 1:00, tiešraide kanālā Sky Sports)

Ja jums jau ir Sky Sports abonements, bet jūs atradīsities ārpus Lielbritānijas viesģimenes vai Ziemassvētku brīvdienās, varat izmantot VPN, lai izliktos, ka atrodas Lielbritānijā. Tiklīdz jūs izveidojat savienojumu ar VPN serveri Lielbritānijā, varat pieteikties savā parastā Sky Sports kontā, lai skatītos NFL spēles tā, it kā jūs būtu atpakaļ mājās.

Ja jums nav abonementa, mēs iesakām NowTV...

Skatieties NFL tiešsaistē, izmantojot NowTV

TagadTV pārdod piekļuvi Sky Sports UK. Lieliska lieta NowTV ir tā, ka jūs varat iegādāties dienas, nedēļas vai mēneša caurlaidi. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties, varat maksāt tikai par divu izslēgšanas spēļu noskatīšanos. Arī satriecošais NowTV ir tas, ka tiešsaistē ir iespējams iegādāties dāvanu kuponus. Tas nozīmē, ka jūs varat piekļūt, neizmantojot AK reģistrētu kredītkarti vai debetkarti.

TagadTV sākas tikai ar £ 7,99 par dienas caurlaidi. Mēneša abonēšanas cenas maksā ļoti saprātīgas £ 33,99 - tas dod piekļuvi 10 kanāliem. Labā ziņa ir tā, ka ir iespējams iegādāties arī "Mobilā mēneša pase" tikai par 5,99 GBP - tas dod piekļuvi četriem Sky Sports UK kanāliem vienā mobilajā ierīcē.

Sky month pass interfeiss

Skatieties NFL kanālā Sling TV

Ja vēlaties skatīties pēc iespējas vairāk NFL darbību, jums būs nepieciešama piekļuve CBS, FOX Sports, ESPN un NBC (svētdienas nakts spēlēm). Labākais veids, kā skatīties visas šīs spēles, ir abonēt tikai ASV straumēšanas pakalpojumu SlingTV.

SlingTV zilā caurule maksā 25 USD mēnesī, un tā nodrošina piekļuvi ļoti daudzām NFL izslēgšanas spēlēm. Labā ziņa ir tā, ka Walmart tiešsaistē pārdod SlingTV kuponus, kas nozīmē, ka, izveidojot savienojumu ar ASV VPN serveri, jums nevajadzētu būt problēmām samaksāt par abonementu..

Man jau ir derīgs ASV kabeļtelevīzijas abonements

Ja esat ASV iedzīvotājs un jums jau ir derīga kabeļtelevīzijas abonementa pieteikšanās, varat pieteikties, izmantojot VPN. Tiklīdz jūs atstājat ASV Ziemassvētku brīvdienās, ģeogrāfiskie ierobežojumi liedz jums iespēju skatīties televizoru no mājām. Labās ziņas ir tas, ka jūs varat izveidot savienojumu ar VPN serveri ASV, lai pieteiktos savā parastajā TV portālā!

Vienkārši abonējiet VPN pakalpojumu, izveidojiet savienojumu ar ASV serveri un dodieties uz vietni, kuru vēlaties straumēt - jūs varēsit pieteikties, izmantojot savus derīgos ASV kabeļtelevīzijas akreditācijas datus! Vienkārši!

Straumējiet NFL tiešsaistē: FAQ

Kā VPN ļauj man dzīvot NFL spēļu tiešraidi?

VPN ļauj jums izlikties, ka esat citā valstī. Tiklīdz jūs izveidojat savienojumu ar VPN serveri, jūsu reālā atrašanās vieta (neatkarīgi no tā, kur tā varētu būt) tiek slēpta. VPN pakalpojums var nodrošināt jums IP adresi jebkurā pasaules vietā. Pieslēdzoties serverim Apvienotajā Karalistē vai ASV, jūs, šķiet, esat faktiskais Lielbritānijas vai Amerikas iedzīvotājs. Tas nozīmē, ka varat skatīties TV straumes, kuras parasti tiek bloķētas ārpus šiem reģioniem!

Kāds ir 16. nedēļas NFL Playoffs grafiks??

NFL fani ir gardi gaidot šo svētku sezonu. Šeit ir pilns visu spēļu grafiks:

NFL grafiks

NFL fani no visas pasaules var izmantot VPN, lai viegli apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus un straumētu izslēgšanas spēles. Paziņojiet mums komentāros zemāk, ja jums ir kādi jautājumi par VPN izmantošanu NFL skatīšanai!

ProPrivacy.com neliecina par autortiesību pārkāpumiem. Kaut arī mēs apzināmies, ka VPN var izmantot, lai krāptu jūsu atrašanās vietu uz citu valsti un tādējādi pārvarētu ģeogrāfiskos ierobežojumus, to galvenais mērķis ir nodrošināt jūs ar tiešsaistes drošību un privātumu. Pirmkārt un galvenokārt, tāpēc mēs iesakām izmantot VPN.

Attēlu kredīti: Nomad_Soul /Shutterstock.com, Maridav / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me