Visi vēlas, lai viņu bērni būtu laimīgi. Tomēr šajās dienās vecākiem var būt diezgan grūti sekot līdzi rotaļlaukuma prasībām, kas saistītas ar televizoru. Mēs saprotam, ar ko jūs nodarbojaties - šķiet, ka populāro multfilmu saraksts nekad nebeidzas!


Protams, neviens nevēlas, lai viņu bērni palaistu garām, taču ne vienmēr ir viegli atļauties milzīgo daudzumu dažādu bērnu kanālu, kas mūsdienās ir pieejami. Par laimi, tur ir atbilde uz jūsu lūgšanām, un šī atbilde ir virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums.

Piekļūstiet karikatūrām tiešsaistē

Virtuālais privātais tīkls ļauj droši piekļūt lētākām karikatūru skatīšanās iespējām tiešsaistē. Šajā rokasgrāmatā noteiktākajām oficiālajām iespējām būs jāmaksā abonēšanas maksa. Tomēr citas alternatīvas ļaus jums droši piekļūt miljoniem multfilmu bez maksas. Katrā ziņā VPN ir jūsu zelta biļete, lai droši piekļūtu gandrīz neierobežotām multfilmām saviem mazajiem!

Kas ir VPN?

VPN ir tiešsaistes pakalpojums, kas veic divas lietas. Pirmkārt, tas nodrošina šifrēšanu. Tas nozīmē, ka jūsu tīmekļa pārlūkošanas dati (ienākošie un izejošie) tiek droši kodēti. Rezultāts ir digitālā konfidencialitāte, kas neļauj ikvienam uzzināt, ko jūs darāt tiešsaistē.

Tālāk VPN ļauj izlikties, ka esat citā valstī. Tas ļauj jums pārvarēt vietējo cenzūru un starptautiskos blokus, kas pazīstami kā ģeogrāfiski ierobežojumi.

Karikatūra Vpn

Kā darbojas karikatūru VPN?

Ikvienam, kas piekļūst internetam, ir interneta protokola (IP) adrese. Tas ir skaitļu kopums, ko var izmantot, lai noteiktu, kur atrodaties. To var arī izmantot, lai pārbaudītu, kam piekļūstat tiešsaistē.

Jūsu IP adrese tiek izmantota arī, lai ieviestu ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas neļauj piekļūt TV straumēm no ārzemēm. Tas var būt kaitinoši vecākiem, kuri vēlas iegūt vairāk karikatūru saviem bērniem. Tomēr, izmantojot karikatūru VPN, jūs varat izlikties, ka atrodaties citā valstī, lai piekļūtu šīm bloķētajām straumēm.

Turklāt mūsdienās daudzas valdības pasūta interneta pakalpojumu sniedzējus (ISP) veikt uzskaiti (obligāta datu saglabāšana) par to, ko viņu klienti dara tiešsaistē. Atkarībā no tā, kur dzīvojat, tas nozīmē, ka, piekļūstot pirātiskām video satura straumēm, var tikt nosūtīta vēstule ar lūgumu apstāties un dažreiz pat tiek izsaukta tiesa.

Tas ir kaitinoši, jo ir ļoti daudz vietņu, kas piedāvā bezmaksas karikatūru straumes.

Kurš karikatūru VPN man vajadzētu iegūt??

Tirgū ir simtiem VPN. Lai skatītos straumējošās multfilmas, jums būs nepieciešams ātrs. Daudziem VPN ir lēni serveri, kas nav pietiekami labi straumēšanai. Tas izraisīs buferizāciju, un tas, bez šaubām, nozīmēs, ka jūsu bērni pastāvīgi naglojas par karikatūrām, kuras nespēlē pareizi.

Turklāt daudzi VPN ir slikti ieviesuši vai novecojuši šifrēšanu. Tas nozīmē, ka tie nenodrošina pietiekami labu privātumu un drošību. Mēs visi iesakām VPN, jo tie ir droši un ātri. Turklāt viņiem visiem ir serveri, kas atrodas visā pasaulē: lieliski piemēroti, lai piekļūtu karikatūrām ar ierobežotu piekļuvi ģeogrāfiskās atrašanās vietas ierobežojumiem.

Droši atbloķējiet multfilmas tūlīt!

Kā skatīties multfilmas tiešsaistē, izmantojot VPN - iestatīšanas rokasgrāmata

Droši piekļūt karikatūrām tiešsaistē ir ļoti viegli, izmantojot VPN. Veiciet tikai šīs vienkāršās darbības:

 1. Straumēšanai atlasiet VPN no mūsu saraksta. Lai droši skatītos multfilmas tiešsaistē, mēs iesakām ExpressVPN, jo tam ir vislabākais pakalpojums.
 2. Noklikšķiniet uz izvēlētā VPN vietnes un abonējiet. Jūs varat saņemt nedēļas, mēneša vai gada abonementu. Turklāt ExpressVPN ir 30 dienu naudas atdošanas garantija (tas nozīmē, ka jūs varat to pārbaudīt ar saviem bērniem bez riska).
 3. Tagad lejupielādējiet programmatūru ierīcē. Mūsu ieteiktajiem VPN ir programmatūra visām jūsu ierīcēm, un tos var izmantot vairākās ierīcēs vienlaikus (ExpressVPN atļauj, piemēram, trīs ierīces).
 4. Kad tas būs lejupielādēts un instalēts (tas prasīs tikai dažas minūtes), jūs esat gatavs izveidojiet savienojumu ar VPN. VPN izvēlnē atlasiet atrašanās vietu un noklikšķiniet uz Savienot.
 5. Tiklīdz VPN izveido savienojumu, jūs , šķiet, atrodas jūsu izvēlētajā vietā. Kas vēl, visi jūsu dati ir šifrēti tāpēc neviens (ne jūsu ISP, ne valdība) nevar pateikt, ko jūs darāt tiešsaistē.

Atcerieties: tiklīdz ir izveidots savienojums ar VPN, jums ir digitālais privātums. Tas nozīmē, ka varat justies brīvi piekļūt visām vēlamajām karikatūru vietnēm, nebaidoties no skatīšanās.

Kur lēti piekļūt multfilmām - oficiālās vietnes

Kad esat ieguvis VPN, ir daudz iespēju, kā oficiāli skatīties karikatūras tiešsaistē. Apskatīsim dažas no šīm iespējām:

CBeebies vietnē BBC iPlayer

BBC ir tiešsaistes atskaņotājs, kas rāda multfilmas un programmas bērniem. Tam var piekļūt bez maksas, ja izveidojat savienojumu ar serveri Lielbritānijā. Tomēr ne visi VPN atbloķē BBC iPlayer. Tas ir tāpēc, ka BBC aktīvi bloķē VPN. Labā ziņa ir tā, ka mūsu visvairāk ieteiktais karikatūru VPN - ExpressVPN - atbloķē BBC iPlayer (un tādējādi arī CBeebies).

Vai vēlaties uzzināt vairāk par piekļuvi iPlayer no ārpus Lielbritānijas? Mūsu labākais VPN BBC iPlayer ceļvedī ir lieliska vieta, kur sākt!

Iplayer BBC karikatūras

Atbloķējiet ASV Netflix, lai iegūtu vairāk multfilmu

Ja jums ir Netflix abonements un jūs nedzīvojat ASV, tad jums trūkst daudz iespēju bērniem. ASV Netflix katalogā ir ne tikai vairāk karikatūru un šovu bērniem, bet ir arī daudz vairāk bērnu filmu.

Diemžēl Netflix bloķē lielāko daļu VPN. Tomēr labākais karikatūru atbloķēšanas VPN - ExpressVPN - bez jebkādām nepatikšanām atbloķē ASV Netflix.

Lai iegūtu papildinformāciju par Netflix bibliotēkas paplašināšanu ar VPN, skatiet mūsu Netflix VPN ceļvedi, lai iegūtu papildinformāciju.

Skatieties karikatūru tīklu tiešsaistē par ASV kabeļtelevīzijas kanāliem

Viena no populārākajām lietām, ko vecāki dara ar VPN, ir piekļuve ASV kabeļtelevīzijas kanāliem saviem bērniem. Labākais veids, kā to izdarīt, ir, izmantojot Sling TV. Sling TV ir lēts pakalpojums pēc pieprasījuma, kas vecākiem nodrošina piekļuvi ļoti daudziem multfilmu kanāliem. Orange plāns ir tikai 20 USD mēnesī, un to var iegādāties bez līguma katru mēnesi.

Sling Tv Vpn Main

Šie ir multfilmu kanāli, kurus saņemat:

 • Disney Channel, Disney HD un Disney Junior
 • Niks Jr., Nicktoons, TeenNick
 • Karikatūru tīkls
 • Bumerangs
 • Pīles TV
 • Slinga bērni
 • Bērnu televizors
 • CBeebies

Sling TV ir fantastiska iespēja bērniem, kuri vēlas tiešsaistē skatīties Cartoon Network. Tajā ir gandrīz viss, ko bērni vēlas skatīties. Sling TV dod bērniem iespēju redzēt Nickelodeon kanālus un skatīties Disney tiešsaistē. Tā ir ļoti saprātīga cenas cena, un to var izmēģināt septiņas dienas bez maksas! Vienkārši izveidojiet savienojumu ar vienu no VPN ASV serveriem un reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam.

Sling TV plāns ļauj piekļūt arī milzīgam ASV kabeļtelevīzijas saturam pieaugušajiem - padarot to par satriecošu, lētu, vispusīgu TV risinājumu..

Kā tiešsaistē piekļūt multfilmām

Tagad, kad esam apskatījuši dažādas “likumīgās” iespējas, apskatīsim dažus citus ieguvumus no VPN pieejamības. Sakarā ar privātumu, ko nodrošina VPN, jums un jūsu bērniem ir iespējams tiešsaistē bez maksas skatīties iecienīto karikatūru. Tiešsaistē ir daudz vietņu, kas ir paredzētas pirātisku TV šovu, filmu un, kā jūs uzminējāt, karikatūru nodrošināšanai..

Atbloķējiet multfilmas

Ne tik sen, nelegālās straumītes tiešsaistē bija drošāk skatīties: neviens nerūpēja, un visi to darīja. Tomēr pēdējos piecos gados valdībām ir pieaudzis spiediens vairāk darīt pirātisma jomā. Tā rezultātā daži interneta pakalpojumu sniedzēji nosūtīja brīdinājuma vēstules. Turklāt ir bijuši gadījumi, kad cilvēkiem ir pārtraukts internets un, kas vēl ļaunāk, soda naudas.

Labās ziņas ir tādas, ka izlikšanās par atrašanos citā vietā un spēcīga šifrēšana padara uzticamu VPN ideālu, lai privāti piekļūtu straumējošām vietnēm. Izmantojot VPN, ja bērni ved jums riekstus, varat ātri meklēt “skatīties multfilmas tiešsaistē Piedzīvojumu laiks” un atrast straumēšanas vietni, kurā ir šī multfilma (vai jebkura cita, ko jūsu bērni dod priekšroku).

Labākās vietnes, kur skatīties multfilmas un anime bez maksas

Ja jums ir interese par brīvu piekļūt karikatūrām, izmantojot savu VPN, šeit ir daži fantastisku vietņu piemēri, kuru saturs ir gatavs un gaida:

 1. Karikatūras ieslēgtas
 2. Karikatūru filmas HQ
 3. ToonJet
 4. Skatieties karikatūru tiešsaistē
 5. Anime garša

Šie ir tikai daži vietņu piemēri, kurās ir karikatūras, kuras varat droši skatīties tiešsaistē. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar savu VPN, lai jūsu trafiks būtu privāts, un noklikšķiniet uz saitēm, lai izbaudītu saturu.

Skatieties multiplikācijas filmas tiešsaistē ar VPN - secinājums

Šajā rakstā mēs esam apsprieduši daudzas metodes multfilmu skatīšanai tiešsaistē. Izmantojot uzticamu VPN, vecāki var izlikties, ka atrodas citā valstī, lai piekļūtu vairāk straumēšanas pakalpojumiem. Viņi var arī izmantot VPN militārā līmeņa šifrēšanu, lai droši piekļūtu vietnēm, kurās ir simtiem stundu bezmaksas bērnu šovi tiešsaistē.

Karikatūru straumēšanai mēs iesakām ExpressVPN, jo tas ir ārkārtīgi drošs, ar ātriem serveriem, ar stingru privātuma politiku, atbloķē ASV Netflix un BBC iPlayer, kā arī ir pierādījis savu lietotāju privātuma nodrošināšanu. Tomēr jebkurš no VPN, kas iekļauts mūsu piecu labāko VPN pakalpojumu rakstā, arī veiks šo darbu, tāpēc, ja vēlaties vēl dažas iespējas, noklikšķiniet šeit.

Nosaukuma attēla kredīts: Dragon Images / Shutterstock.com

Attēlu kredīti: Sarunyu L / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me