Kā paslēpties no sava ISP


Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) var viegli uzzināt visu par jūsu darbībām tiešsaistē ja neesat pietiekami piesardzīgs.

Lai paliktu anonīms, pārlūkojot tiešsaistē, varat paslēpt savu virtuālo ID karti no sava ISP.

Šajā rakstā varat lasīt par rīki, kas palīdz pasargāt jūsu darbību.

Ko mans ISP zina par mani??

Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs zina visu, ko jūs darāt tiešsaistē.

Ne tikai tas, ka viņi reģistrē arī visus šos datus. Šajos datos ietilpst viss no jūsu apmeklētajām vietnēm, pārsūtītie dati, ja jūs mocīsit, un, iespējams, jebkas cits, ko jūs varat iedomāties.

Dažās valstīs jūsu ISP neko nedarīs ar šiem datiem, taču tas notiek ļoti reti!

Vairumā gadījumu viņi to izmantos, lai analizētu savus lietotājus un pārdotu viņu datus.

Sliktākos gadījumos viņi var jūs pārdot valdībai (vai likt atbrīvot datus).

Turklāt viņi var ziņot jums uzņēmumiem par nelikumīgām darbībām, piemēram, mocībām. Tāpēc mēs iesakām mūsu lasītājiem mocīšanai izmantot VPN, lai nodrošinātu jūsu datu drošību. Tā kā jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar redzēt, ko jūs darāt tiešsaistē, viņi nevar redzēt, ko jūs mocat, kas nozīmē, ka varat pārraides pārraidīt, neuztraucoties par pieķeršanos.

Kā paslēpt interneta aktivitātes no sava interneta pakalpojumu sniedzēja

Tagad jūs zināt, ko jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs zina par jums - burtiski viss, ko jūs darāt tiešsaistē.

Ir pienācis laiks iemācīties paslēpt interneta aktivitātes no sava ISP.

Izmantojiet VPN

VPN (virtuālais privātais tīkls) nodrošina šifrētu tīkla savienojumu caur publisko tīklu, tāpēc pasargājat savu IP adresi no ziņkārīgajām acīm.VPN

Tas, iespējams, ir drošākais veids, kā saglabāt savu privātumu un pārlūkot tiešsaistē, bez ISP izsekošanas un tiešsaistes aktivitāšu reģistrēšanas.

Tur ir bezmaksas VPN pakalpojumi ārā, bet, lūdzu, ņemiet to vērā viņiem, iespējams, nav vērts riskēt, jo viņu ieņēmumi nav atkarīgi no tā, vai jūs esat anonīms un drošs internetā.

Tomēr, VPN pakalpojumi, par kuriem jāmaksā, noteikti nodrošinās jūs drošību un privātumu, kā līgums viņiem to uzliek.

Šeit varat apskatīt labāko vpn pakalpojumu sarakstu, kurus izvēlējāmies no plašās izvēles, lai piedāvātu jums patiesi labākos no tiem visiem..

Izmantojiet starpniekserveri

Starpniekserveris ir līdzīgs VPN, taču tas tikai aizsargās jūsu interneta pārlūka trafiku.
Starpniekserveris

Tomēr, starpniekserveri bieži nav simtprocentīgi droši lietojami. Starpniekservera resursdators var redzēt jūsu IP adresi un trafiku, kas iet caur starpniekserveri.

Publiskie starpniekserveri, tāpat kā bezmaksas VPN, nav droši vispār, tā kā jebkurš tos var palaist, tie ir lēni, un jums nav pamata uzticēties operatoram, kurš vada starpniekserveri.

Publisku pilnvaru vietā, ieteicams izmantot privātus starpniekserverus, jo tie ir ātrāki un drošāki. Lai iegūtu rūpīgāku starpniekservera analīzi, izlasiet mūsu starpniekservera rokasgrāmatu un uzziniet vairāk par starpniekserveru un VPN atšķirībām un līdzībām.

Pārlūkot ar Tor

Tor ir cita veida pārlūks. Tas darbojas, maršrutējot jūsu savienojumu caur vairākiem mezgliem.

Tāpēc to sauc par Tor - sīpolu maršrutētāju. Jūsu satiksme notiek vairākos slāņos, piemēram, sīpolā.

Tas ir pilnīgi bez maksas, un tas nodrošinās drošu un drošu jūsu interneta pārlūkošanas darbību. Daudzi cilvēki kopā izmanto VPN un Tor, lai uzlabotu drošību un privātumu. ja vēlaties to izdarīt, jums būs nepieciešams Tor VPN, jo ne visi pakalpojumi darbojas ar Tor.

Diemžēl atšķirībā no VPN tas aizsargās tikai jūsu interneta pārlūkošanas darbības. Turklāt tas nopietni kavēs jūsu interneta ātrumu.

Kā Torrent bez jūsu ISP nezina

Satura lejupielāde no interneta varētu šķist ļoti vienkārša un nekaitīga, un kaut arī dažreiz tā ir, ir drošības pasākumi, kas jums jāapsver pirms kaut ko lejupielādējat. Īpaši tas attiecas uz straumējošu saturu. Mocīšanās pati par sevi nav nelikumīga. Tomēr ir ar autortiesībām aizsargāti materiāli, kurus nedrīkst lejupielādēt, par to nemaksājot.Anonīms torrenting

Jums var rasties nepatikšanas, lejupielādējot ar autortiesībām aizsargātu saturu, kā arī lai izvairītos no tā, lai jūs varētu saglabāt drošību, izmantojot vienu no metodēm un pakalpojumiem savas IP adreses slēpšanai..

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ProPrivacy.com neatbalsta un nemudina nelikumīgas mocības vai nelikumīgas darbības tiešsaistē. Tā vietā mēs iesakām lejupielādēt bezmaksas likumīgu saturu. Ja jūs interesē, kur bez maksas atrast lielisku saturu, šis raksts par bezmaksas legālajām torrentu vietnēm jums ir zelta raktuve.

Kā paslēpties no sava ISP: Secinājums

Neatkarīgi no tā, ko jūs darāt internetā, jūsu ISP un būtībā to var redzēt jebkurš. Ir lietas, kuras jūs varētu vēlēties slēpt, nevis tāpēc, ka tās ir nelikumīgas vai tajās ir kaut kas īpaši nepareizs, bet jūs vienkārši nevēlaties, lai visa pasaule par to zinātu.Kā paslēpties no sava ISP secinājumiem

Tas ir, kad privātuma pakalpojumi ir noderīgi. Visdrošākā izvēle noteikti ir komerciāls VPN pakalpojums, tomēr mūsdienās jūs varat izvēlēties no citiem dažādiem pakalpojumiem, kas palīdz saglabāt drošību un privātumu internetā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me