Sestdien Entonijs Džošua atgriezīsies ringā, lai cīnītos ar pašreizējo pasaules smagā svara boksa pasaules čempionu Andiju Ruizu - neapšaubāmi gaidītākajā 2020. gada smagā svara sacensībā. Atkārtotajā mačā AJ atgriezīsies ringā, lai redzētu, vai viņš var sagūstīt WBA ( Super), IBF, WBO un IBO smagā svara titulus viņš zaudēja Ruizam jūnijā.


Pirmā sajukuma izraisītā šoka un bijības dēļ šī atkārtotība visā pasaulē izraisa plašas baumas - tas nozīmē, ka daudzi skatītāji vērsīsies pie VPN, lai atbloķētu konkursu un redzētu, vai Ruiza atkal var izdarīt šķietami neiespējamo..

Kā straumēt Ruiz Vs Joshua 2 ar VPN

Izmantojot VPN, ikviens var izlikties, ka atrodas ārzemēs, lai atbloķētu oficiālo Ruiz VS AJ straumi. Tas ļauj jums nemeklēt nelikumīgu straumi un garantē, ka pēkšņi nepaliksit tumsā ar pārtrauktu straumi.

Izmantojot VPN, jūs varat izlikties, ka atrodaties Lielbritānijā, ASV, Kanādā vai pat Spānijā, lai atbloķētu Joshua VS Ruiz 2 vietnē DAZN vai Sky Sports. VPN darbojas, noklusējot jūsu reālo IP adresi un aizstājot to ar vietējo IP adresi vajadzīgajā valstī.

Tā rezultātā jūs varat samaksāt par oficiālo straumēšanas pakalpojumu un skatīties to tāpat kā vietējais. Lai atbloķētu Entoniju Džošua VS Ruizu ar VPN, rīkojieties šādi:

  1. Abonējiet vienu no labākajiem VPN. Lai atbloķētu Ruis Vs AJ, mēs iesakām NordVPN, jo tas ir ātrs un tam ir serveri visā pasaulē, kur tie ir nepieciešami cīņas straumēšanai..
  2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN programmatūru.
  3. Izveidojiet savienojumu ar serveri vajadzīgajā valstī.
  4. Dodieties uz straumēšanas pakalpojumu, kas pārraida cīņu un abonējiet
  5. Skatieties Joshua Vs Ruiz, pateicoties savam VPN.

Kur es varu skatīties Joshua Vs Ruiz tiešsaistē?

DAZN

Vislabākais veids, kā vairums cilvēku straumēt AJ Vs Ruiz 2, iespējams, būs, izmantojot tiešsaistes sporta straumēšanas pakalpojumu DAZN. DAZN ir tiesības uz atkārtotu spēli ASV, Austrijā, Vācijā, Japānā, Šveicē, Kanādā, Itālijā, Spānijā un Brazīlijā.

Tas nozīmē, ka ikviens var izmantot VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri kādā no šīm valstīm, lai atbloķētu DAZN un saņemtu viena mēneša abonementu. Viena mēneša abonementa cena ir no USD 10 līdz USD 20 atkarībā no tā, kuru valsti izvēlaties. Tomēr mēs parasti iesakām Kanādu, kuras cīņas vērošana jums izmaksās apmēram 15 USD.

Turklāt DAZN klienti no valstīm ārpus ASV šobrīd var saņemt 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tas nozīmē, ka, kamēr jūs abonējat DAZN Kanādu vai Spāniju, jūs varat skatīties cīņu ar angļu vai spāņu komentāriem, faktiski nemaksājot ne centa.

Sky sporta kase

Ikviens, kurš dod priekšroku skatīties cīņu, izmantojot Lielbritānijas raidsabiedrību Sky Sports, to var izdarīt tiešsaistē, iegādājoties Box Office maksas pakalpojuma pasākumu vietnē NowTV..

TagadTV pārdos piekļuvi cīņai ar maksu par skatījumu par vienreizēju maksu 24,99 USD. Un ikviens, kurš pasūta cīņu caur NowTV, var tam piekļūt tieši datorā, Mac, viedtālrunī vai planšetdatorā.

Kad ir Džošua Vs. Ruiza 2?

Paredzamā atkārtotā spēle notiks mērķtiecīgi izveidotā arēnā Ad Diriyah, Saūda Arābijā.

Paredzams, ka galvenais notikums sāksies sestdien, 7. decembrī, plkst. 9:00 pēc GMT, un pastaigas pa ringu sāksies no plkst. 8:30 līdz 20:45 pēc GMT..

Kurš ir paredzēts uzvarēt?

Pēc sākotnējās cīņas izraisītā šoka var teikt, ka par šo atkārtojumu ir daudz diskusiju. Daudzi eksperti uzskata, ka Džošua bija slikta nakts un ka viņš ar vieglumu atgūs titulus. Tomēr daži boksa eksperti apgalvo, ka Ruiza ir īstais darījums un ir iespējams, ka Džošua var nonākt pasaules grūtībās, kas nāk sestdienas vakarā.

Mēs zinām, ka Džošua ir izvirzījis diezgan daudz mārciņu cīņā. Tas, cerams, padarīs viņu izveicīgāku un spējīgu tikt galā ar Ruiza ātro roku stilu. Tomēr realitāte ir tāda, ka šīs cīņas rezultātu grūti izsaukt, padarot sadursmi pret kāpām ikviena boksa fanāta uzmanības centrā..

Saskaņā ar bukmeikeriem, AJ ir iecienītākais uzvaras ieguvējs ar koeficientu 4/11. Tas nozīmē, ka likmes 11/5 likšana uz pakārtoto Ruizu varētu būt lielisks veids, kā padarīt vakaru nedaudz aizraujošāku. Galu galā, ja viņš to izdarīja vienreiz, viņš to var darīt vēlreiz!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me