Ja vēlaties uzzināt, kā neatgriezeniski izdzēst Facebook, esat pareizajā vietā. Mēs parādīsim jums, kā jūs varat neatgriezeniski izdzēst Facebook, veicot trīs vienkāršas darbības.


izdzēst facebook neatgriezeniski

Lai arī tas var izklausīties diezgan vienkārši, jo uz spēles ir tik daudz datu, tomēr nav ļaut pārliecināties, ka par visu tiek parūpēts pareizi.

Kā izdzēst Facebook uz visiem laikiem

 1. Lai izdzēstu savu facebook kontu, vispirms dodieties uz; https://www.facebook.com/help/delete_account.
 2. Uzmanīgi izlasiet informāciju logā un pēc tam noklikšķiniet uz 'Dzēst manu kontu ”.

izdzēst facebook kontu

 1. Pēc pieprasījuma ievadiet savu identifikāciju un paroli un noklikšķiniet uz “Labi”. Tas ir viss, jūsu Facebook konts ir izdzēsts.

Šajā posmā jūsu Facebook konts ir izdzēsts, un jūs vairs nevarēsit piekļūt savam arhīvam vai kontam. Vēl svarīgāk ir tas, ka jūs pārstājat pievienot notiekošo personīgās Facebook datu bāzes veidošanu.

Viena lieta, kas ir vērts atcerēties, ir tāda, ka, izdzēšot Facebook, vecie ziņojumi un sarunas, kas jums bija, kamēr bijāt dalībnieks, joprojām paliek citu cilvēku iesūtnēs. Jums nebūs piekļuves vecajām sarunām, bet jūsu vecie kontakti un draugi to darīs.

Vai jūs varat atgūt Facebook kontu, kad tas ir izdzēsts?

Dzēšot Facebook, tas tiešām ir pazudis uz visiem laikiem. Jūs vēlāk nevarēsit mainīt savas domas. Tātad, ja vēlaties tikai īslaicīgi pārtraukt sava Facebook konta darbību, tā vietā vajadzētu apsvērt iespēju deaktivizēt savu Facebook kontu. Deaktivizējot kontu, jūs joprojām varat piekļūt kurjeram bez Facebook konta.

Kā lejupielādēt savus Facebook datus

Dzēšot savu Facebook kontu, tas ir aizgājis uz visiem laikiem, un jūs tam vairs nevarēsit piekļūt. Šī iemesla dēļ, iespējams, vēlēsities vispirms lejupielādēt sava personīgā Facebook konta arhīvu. Datu lejupielāde nozīmē, ka varat tos saglabāt pēcnācējiem. Varbūt jūs pat varat to izmantot, lai rakstītu savus memuārus!

 1. Lai lejupielādētu savus Facebook datus, vispirms dodieties uz vietni https://www.facebook.com/settings.
 2. Pēc tam dodieties uz lapas apakšdaļu un noklikšķiniet uz Lejupielādējiet kopiju no jūsu Facebook datiem.

Kā izdzēst facebook

 1. Noklikšķiniet uz Start My Archive. Lai pabeigtu šo posmu, pēc pieprasījuma jums būs jānorāda parole.

facebook arhīvs

 1. Jūs saņemsit e-pastu no Facebook ar pievienotu personīgo arhīvu, kad tas būs gatavs. Ņemiet vērā, ka var paiet līdz 90 dienām, kamēr tas tiks apkopots jūsu vietā.

Vai Facebook ir drošs??

Patiesībā ir daudz lietu, ko lietotāji var darīt, lai aizsargātu savus datus Facebook. Ja esat Facebook lietotājs, tam vienmēr vajadzētu būt pirmajam apsvērumam. Ja jūs atbildīgi izmantojat Facebook, iespējams, ir profils, kas neizpauž svarīgas lietas par jums. Jums nav jāpasaka Facebook viss. Dienas beigās jūs kā lietotājs esat izvēlējies pats.

Facebook konfidencialitātes politika

Makss Šrems no Eiropas pret Facebook, organizācija, kas savu klientu vārdā cīnās pret Facebook invazīvo raksturu, sniedz šādu komentāru:

"Es bieži pārbaudītu savus konfidencialitātes iestatījumus, visu ieslēgtu pozīcijā" Tikai draugi "un izslēgtu platformu" Lietotājiem ". Lietotājiem ir jāsaprot, ka jūs ne tikai dalāties ar draugiem, bet vienmēr dalāties ar draugiem un Facebook."

Kāda informācija par mani ir Facebook?

Ir zināms, ka Facebook saglabā lielu daļu jūsu Facebook datu. Daži dati tiek pat saglabāti, tos izdzēšot. Tas var ietvert:

 • Pamatinformācija par kontu:
  jūsu vārds, lietotājvārds, iepriekšējie lietotājvārdi, parole, e-pasta adrese un tālruņa numurs.
 • Informācija par saturu:
  Informācija par jūsu izveidoto un kopīgoto saturu, izmantojot Facebook. Tas ietver informāciju par to, ko jūs kopīgojat, un ar to, ar ko jūs to dalāties. Turklāt Facebook apkopo informāciju par jums no citu lietotāju augšupielādēm un komentāriem (piemēram, fotoattēliem).
 • Informācija par savienojumiem:
  Facebook zina, kas ir jūsu kontakti, un kad esat ar viņiem sazinājies. Tas arī zina, kad jūs bijāt kopā ar viņiem. Tiek uzskatīts, ka pasīva klausīšanās pat apkopo datus par lietotājiem, kas nav Facebook lietotāji un kurus jūs satiekat reālajā dzīvē - “Tēma A” (piemēram, jūsu vecmāmiņa).
 • Informācija par maksājumu:
  Ja darījumu veicat, izmantojot Facebook pakalpojumu, jūsu maksājuma informāciju (piemēram, kartes numuru, norēķinu adresi utt.), Iespējams, glabā Facebook.
 • Saites un sīkfaili:
  Facebook izmanto sīkfailus, lai reģistrētu, kā lietotāji mijiedarbojas ar visām viņiem iesniegtajām saitēm. Tas arī mērķē šīs saites konkrētāk, veidojot detalizētu jūsu vēlmju profilu. Facebook arī reģistrē ierīci, OS, tīmekļa pārlūku un IP adresi, kas tiek izmantota, lai piekļūtu viņu pakalpojumiem.

Kā Facebook ir atļauts izmantot manus datus??

Pat ja visi Facebook privātuma iestatījumi tiek izmantoti un jūsu draugi tikai redz jūsu datus, Facebook joprojām darbojas nepārtraukti aizkulisēs, lai savāktu no jums informāciju. Turklāt pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir tādi, ka personas dati un fotoattēli, ko cilvēki augšupielādē Facebook kontā, vairs nav likumīgi viņu pašu.

Tas nozīmē, ka Facebook ar lietotāju datiem potenciāli varētu darīt visu, ko vēlas. Facebook var nodot lietotāju datus trešajām personām, kas rada neiedomājami plašu potenciālu lietotāju datu izplatīšanai.

Kas notiek ar maniem Facebook datiem?

Tad ir jautājums par to, kur Facebook glabā lietotāju datus. Kur ir Facebook serveri? Vēl svarīgāk ir tas, kādi ir likumi valstī, kurā šie dati tiek glabāti?

Ilgu laiku kiberdrošība tika plaši saprasta plašākai sabiedrībai. Digitālā privātums tika uzskatīts par pašsaprotamu, un cilvēki uzskatīja, ka neviens tos tiešsaistē neskatās. Snoudēns palīdzēja to mainīt, un masas mostas.

Secinājums

Šajā rokasgrāmatā mēs esam snieguši detalizētu soli pa solim, lai jūs varētu neatgriezeniski izdzēst savu Facebook kontu. Tādā veidā jūs varat viegli sākt nogriezt nabassaiti starp jums un pakalpojumu, ko daudzi uzskata par privātumu aizskarošu parazītu.

Pateicoties mūsu vienkāršajam ceļvedim, jūs drīz atgriezīsities lieliskā brīvā dabā. Noklikšķinot uz “patīk”, var pazust jūsu pagātne, un jūs varat baudīt plaušu piepildīšanu ar svaigu gaisu - meklējot apkārtni -, iespējams, ļoti retajam Pokemonam.

Jūsu IP adrese ļauj Facebook uzturēt datu bāzi par katru atrašanās vietu, no kuras kādreiz esat pieteicies Facebook. Tomēr ir risinājums. Augstākais VPN var nodrošināt jūsu datu drošību un privātumu. Labāko VPN sarakstu skatiet mūsu labāko VPN pakalpojumu sarakstā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me