Apple neatļauj BitTorrent lietotnes App Store, kas iPhone un iPad mocīšanu padara nedaudz izaicinošāku nekā citās platformās. Tomēr labā ziņa ir tā, ka, pateicoties mākoņu torrentu pakalpojumiem, ir iespējama straumēšana iOS ierīcē.


Kas ir mākoņu torrentu pakalpojums?

Mākoņu straumju pakalpojums ir kā draugs, kurš jūs faktiski nomoka. Bet tā vietā, lai dotos ap māju, lai pārnestu pārlieku lielo saturu USB atmiņā, kad lejupielāde ir pabeigta, jūs vienkārši pārsūtīsit vai straumēsit to no attālināta servera uz savu iPhone vai iPad, izmantojot parasto HTTP.

Mākoņu torrentu pakalpojumi parasti darbojas jūsu pārlūkprogrammā, lai gan ir interesanti atzīmēt, ka Apple patiešām ļauj dažas mākoņu torrentu lietotnes App Store.

Ir daudz mākoņu pakalpojumu, no kuriem vairums darbojas vairāk vai mazāk vienādi. Tie ietver Bitport.io, put.io un Zbigz, taču ir vēl daudz vairāk.

Cenas

Parasti mākoņu torrentu pakalpojumi piedāvā bezmaksas kontus, bieži ar 1 GB krātuves ierobežojumu. Tie var būt noderīgi, bet jūs saņemat to, par ko maksājat. Mēs atradām lielāko daļu bezmaksas kontu, tāpēc HTTP lejupielādes ātrums bija viss, kas nebija izmantojams.

Apmaksāti plāni parasti sākas ar apmēram 10 USD mēnesī par 100 GB krātuves. Tomēr tas var krasi atšķirties, tāpēc ir vērts iepirkties. Apmaksāti plāni, kas nemainīgi, rada daudz labāku lejupielādes ātrumu nekā bezmaksas plāni, un tos parasti nodrošina HTTPS.

Straumēšana

Neatkarīgi no tā, ka tie darbosies jūsu iPhone, mākoņu torrentu pakalpojumu liela priekšrocība ir tā, ka tie var straumēt video saturu uz jūsu tālruni, lai tas nebūtu jāuzglabā lokāli.

Izsniedzot atmiņas atmiņu savās mobilajās ierīcēs, kuras arī neatbalsta ārējās SD kartes, Apple ir slaveni spartietis. Tas padara šo kosmosa taupīšanas funkciju par nelaimi iOS lietotājiem.

Cik strauji darbojas iPhone vai iPad

Dažiem mākoņu torrentu pakalpojumiem (ieskaitot mūsu put.io piemēru) faktiski ir iOS lietotne, taču lielākā daļa ir balstīta tikai uz pārlūku. Tā kā šī ir vispārīga rokasgrāmata, mēs galvenokārt koncentrējamies uz to, kā izmantot mākoņa pakalpojumu, izmantojot tā tīmekļa saskarni.

 1. Iegūstiet sev mākoņu torrenta kontu. Šajā rokasgrāmatā mēs izmantosim put.io, jo tas ir ļoti raksturīgs šāda veida pakalpojumiem. Mēs uzskatījām, ka tā darbojas labi, un patīk tas, ka tā piedāvā iOS lietotni, taču mēs neesam pilnībā izpētījuši tirgu un tāpēc tīri ilustratīvu iemeslu dēļ esam izvēlējušies put.io.

  Put.io, kas ir tā vērts, nepiedāvā bezmaksas kontus. Bet tas piedāvā sava premium pakalpojuma vienas dienas izmēģinājumu par USD 0,99, ko mēs vērtēšanas nolūkos uzskatījām par daudz noderīgāku par jebkuru bezmaksas kontu, kuru mēs izmēģinājām..

 2. Izveidojiet savienojumu ar VPN (tas nav absolūti nepieciešams, bet vienmēr ir laba ideja).

 3. Apmeklējiet torrentu vietni. Lielākajai daļai cilvēku, kas lasa šo rakstu, jau būs kāds no jūsu iecienītākajiem, bet, ja jūs vēl neesat spēris, tad jūsu draugs ir Google (vai izvēlēta privāta meklētājprogramma)..

 4. Meklējiet vēlamo saturu.

  1337x vietne

 5. Atrodiet saiti Magnēts, ilgi nospiediet to un Kopēt saiti. Daži mākoņu torrentu pakalpojumi ļauj ielīmēt arī .torrent failos, taču lielākajai daļai darbam ir nepieciešama saite Magnet.

  lejupielādēt torrentu, izmantojot magnēta saiti

 6. Pārlūkprogrammā pierakstieties mākoņu torrenta kontā un atrodiet lauku “pievienot jaunu torrentu” (to var saukt par kaut ko citu). Ilgi nospiediet -> Ielīmējiet saiti Magnēts. Skatiet tālāk, kā mēs to darām put.io.

  put.io jauns pārskaitījums

  Teorētiski jūs varat izmantot jebkuru pārlūku. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka Firefox operētājsistēmai iOS vislabāk darbojās mums, jo Safari un Chrome lejupielādes procesā radīja dažas kļūdas.

 7. Torrent sāks lejupielādēt jūsu mākoņu torrenta kontā. Lai to vietēji pārsūtītu uz iPad caur HTTP, vienkārši noklikšķiniet uz saistītās lejupielādes pogas.

  put.io failu saraksts

  Alternatīvi parasti ir iespējams straumēt video saturu tieši pārlūka logā.

  dzīvo mirušo straumju nakts

 8. Kā iDevice īpašnieks jūs droši vien jau labi zināt, ka failu pārvaldība iOS nav tik vienkārša kā citās platformās. Par laimi Files (iOS iebūvētā failu pārvaldnieka lietotne) nodrošina piekļuvi mapei Firefox Download, kur varat ērti piekļūt nesen lejupielādētiem torrentiem..

  lejupielādes, kas tiek parādītas

  Parocīgs padoms: VLC mobilajām ierīcēm ir 100% bezmaksas un atvērtā pirmkoda lietotne, kas atskaņos gandrīz ikvienu video failu, kuru varat uzmest..

  Kā jau tika atzīmēts, put.io faktiski piedāvā arī iOS lietotni. Tas ļauj pārlūkot put.io kontā saglabātos failus, pārsūtīt tos uz jūsu iPhone vai iPad vai (filmu failu gadījumā) tos straumēt.

  Citiem vārdiem sakot, tas aizstāj nepieciešamību veikt 7. darbību & 8 pārlūkprogrammā. Jums joprojām būs jāveic 1. – 6. Darbība, lai torrent failus savā kontā.

Kā saglabāt savu iPhone drošā laikā?

VPN palīdzēs nodrošināt jūsu iPhone drošību, kad jūs mocīsit. VPN lietošanas priekšrocības ir šādas:

 • Slēpj jūsu īsto IP adresi no vienaudžiem, kuri citādi var precīzi redzēt, kas jūs esat. Tas ir īpaši satraucoši, ja uzskatāt, ka autortiesību izpildītāji regulāri uzrauga to cilvēku IP adreses, kuri aizrauj viņu intelektuālo īpašumu un rīkojas pret viņiem.
 • Slēpj to, ko lejupielādējāt no sava interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP).

Lūdzu, skatiet sadaļu Labākie Torrenting VPN. Lai iegūtu sīkāku diskusiju par šo tēmu.

Rādīšana iPhone vai iPad tomēr ir atšķirīga, jo jūs neraizējat tieši. Jūsu Cloud torrent pakalpojums darbojas kā starpnieks, kas nozīmē, ka:

 • Līdzinieki redz mākoņu torrenta servera IP adresi, nevis jūsu reālo IP.
 • Vietējos pārskaitījumus, iespējams, slēpj HTTPS (tas parasti neattiecas uz bezmaksas kontiem, bet tas ir diezgan standarta līdzeklis lielākajai daļai premium mākonis-torrentu kontu).

Tātad, ja viss, ko vēlaties VPN, ir aizsargāt sevi, vienlaikus mocot iPhone, tad VPN nepieciešamība ir mazāk aktuāla. Bet mēs joprojām iesakām izmantot VPN, jo:

 • VPN atbloķēs straumju vietnes, kuras jums joprojām jāapmeklē, lai vispirms atrastu straumēm.
 • VPN slēps jūsu reālo IP adresi no jūsu apmeklētajām torrentu vietnēm, un kurš zina, kādus ierakstus viņi reģistrē?
 • VPN slēps jūsu reālo IP adresi no mākoņa torrenta nodrošinātāja (lai gan, ja iegādājaties premium plānu, iespējams, tajā būs jūsu maksājuma informācija).

Mēs domājam, ka jebkurā gadījumā visās jūsu ierīcēs ir jāizmanto VPN. Lielākā daļa VPN pakalpojumu piedāvā iOS lietotni, taču, skatot mūsu labākos ieteikumus, lūdzu, skatiet labākās VPN lietotnes iPhone un iOS.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me