Daudzi cilvēki izmanto labākos VPN pakalpojumus, lai pasargātu sevi no autortiesību ieviešanas, bet, to darot, pastāv daudzgadīgas briesmas, jo sarūk VPN savienojums, atstājot BitTorrent trafiku atklātai pasaulei..


Daži VPN pakalpojumu sniedzēji, piemēram, privātā interneta piekļuve, Mullvad un VPNArea (par labāko VPN 2018. gadā skatiet mūsu VPN pārskatus) savos VPN klientos iekļauj interneta nogalināšanas slēdzi (VPNArea pat ietver slēdzi katrai lietotnei). mēs jau iepriekš esam apsprieduši citus trešo pušu problēmas risinājumus.

Tomēr ir vēl viens tiešāks veids, kā izmantot - izmantojot ugunsmūri, aktivizēt savu slepkavības slēdzi (gan globālu, gan katrai lietotnei).

Izmantojot iebūvēto Windows ugunsmūri

Operētājsistēmā Windows 7 ir diezgan viegli iestatīt nogalināšanas slēdzi, izmantojot iebūvēto ugunsmūri.

Operētājsistēmā Windows 8.x lietas ir sarežģītākas, jo tīkla un koplietošanas centrs neļauj mainīt tīkla veidu no mājas uz publisku. Mēs arī nevarējām panākt, lai Windows 8.1 tīkla un koplietošanas centrā parādītu mūsu OpenVPN savienojumu.

Pirmo problēmu var atrisināt, izpildot šos norādījumus, un tai vajadzētu labi darboties PPTP un L2TP savienojumos. Tomēr otro nespējām atrisināt, tāpēc mēs vērsāmies pie Comodo Firewall.

Atlikušajā šīs apmācības daļā tiek pieņemts, ka jūs izmantojat OpenVPN (nav svarīgi, vai tas notiek, izmantojot pielāgotu VPN klientu vai pamata atvērtā koda klientu).

Izmantojot Comodo ugunsmūri

Comodo ugunsmūris ir bezmaksas atsevišķs ugunsmūris, kas atšķirībā no pamata Windows, kurš uzrauga tikai ienākošos savienojumus, pārrauga arī visus izejošos savienojumus (ļoti noderīgs, lai bloķētu vīrusus, kuri ir inficējuši datoru, no “izsaukuma”, un komerciālu programmatūru, kurai patīk “piezvanīt uz mājām”, lai pārbaudītu tā autentiskumu).

Comodo ugunsmūri var lejupielādēt šeit. Lai process darbotos zemāk, jums būs jāatspējo Windows ugunsmūris, kad Comodo ir instalēts.

1. Izveidojiet sava VPN fizisko adresi

Kad jūsu OpenVPN savienojums ir izveidots un darbojas, Sāciet -> ierakstiet “CMD”. Komandu uzvednē ierakstiet ipconfig / all un ritiniet līdz iedaļai TAP-Win32 (vai TAP-Windows Adapter). Ņemiet vērā fizisko adresi un turiet logu atvērtu atsaucei.

cmd

2. Izveidojiet jaunu tīkla zonu.

a) Startējiet Comodo ugunsmūri un dodieties uz Advanced skatu (ikona augšējā kreisajā stūrī) -> Ugunsmūris -> Tīkla zonas. Noklikšķiniet uz mazās bultiņas Comodo loga apakšā un atlasiet Pievienot -> Jauna tīkla zona

1. komods

b) Piešķiriet jaunajai zonai atbilstošu vārdu un noklikšķiniet uz Labi.

komods 2

c) Atlasiet jauno tīkla izveidoto zonu, Pievienot -> Jauna adrese

3. komodo

d) Atlasiet Tips: Mac Address un ievadiet fizisko adresi, kuru atzīmējāt 1. darbībā. Noklikšķiniet uz OK.

4. komods

3. Izveidojiet noteikumu kopu

a) Komodā dodieties uz ugunsmūri -> Kārtulu kopas un noklikšķiniet uz Pievienot..

5. komods

b) Piešķiriet jaunajam noteikumu kopumam nosaukumu un noklikšķiniet uz Pievienot.

komods 6

c) Izvēlieties šādus iestatījumus:

 • Darbība: bloķēt
 • Protokols: IP
 • Virziens: iekšā vai ārā
 • Avota adrese: jebkura adrese
 • Galamērķa adrese: jebkura adrese

7. komods

Noklikšķiniet uz Labi.

d) Izveidojiet vēl divus noteikumus ar šādiem iestatījumiem:

 • Darbība: atļaut
 • Protokols: IP
 • Virziens: ārā
 • Avota adrese: tīkla zona / jūsu zona
 • Galamērķa adrese: jebkura adrese

e) Atkārtojiet vēlreiz, izmantojot šādus iestatījumus:

 • Darbība: atļaut
 • Protokols: IP
 • Virziens: iekšā
 • Avota adrese: jebkura adrese
 • Galamērķa adrese: tīkla zona / jūsu jaunizveidotā tīkla zona (mūsu piemērā VPN zona)

Tagad pielāgotajā noteikumu kopā vajadzētu redzēt 3 rindas - 2 zaļas, pēc tam 1 sarkanu (secībā parādītajā secībā) - ir svarīgi secībai, kādā šie noteikumi parādās, jo tas ir secībā, kādā tie tiek piemēroti. Varat mainīt secību, velkot kārtulas ar peli vai izvēloties kārtulu un izvēlnē izmantojot 'Pārvietot uz augšu' vai 'Pārvietot uz leju' (bultiņa apakšā).

8. komods

4. Piemērojiet programmu programmām

a) Dodieties uz ugunsmūri -> Lietojumprogrammu noteikumi un atrodiet lietojumprogrammu, kuru vēlaties piespiest izmantot VPN (ja tam jau ir iestatīti ugunsmūra noteikumi), vai arī “Pievienojiet” jaunu (noklikšķiniet uz bultiņas loga apakšā, lai atvērtu izvēlni).

9. komods

b) “Pārlūkot” līdz programmas atrašanās vietai, kuru vēlaties izmantot (izmantojot jebkuru failu grupu vai palaišanas procesu filtru)

c) Noklikšķiniet uz pogas Lietot noteikumu kopu un atlasiet savu VPN noteikumu kopu. Noklikšķiniet uz Labi. Šeit mēs esam piemērojuši Noteikumu kopu pārlūkam Google Chrome, taču to var piemērot arī tādām programmām kā uTorrent.

5. Pārbaudiet lietojumprogrammu, lai pārliecinātos, ka viss darbojas.

Mēs atradām, ka ir nepieciešama datora atkārtota sāknēšana.

Globālais nogalināšanas slēdzis

Tā vietā jūs varat padarīt lietas vienkāršas un izvēlēties iestatīt “vispārēju” slepkavības slēdzi, kas pārtrauks visu jūsu datora piekļuvi internetam, ja netiks izveidots savienojums ar jūsu VPN. Lai to izdarītu, dodieties uz ugunsmūri -> Vispārējie noteikumi un pievienojiet tos pašus 3 noteikumus, par kuriem mēs runājām 3. darbībā “Izveidot kārtulu”. Tie var būt pretrunā ar esošajiem ugunsmūra noteikumiem, no kuriem daži, iespējams, būs jānoņem (šeit var būt nepieciešams izmēģinājums un kļūdas).

Lai iegūtu papildinformāciju par drošu uzturēšanos tiešsaistē, apskatiet mūsu labāko vpn for Windows 10 ceļvedi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me