Atzīsimies: dažas lietas ir mulsinošākas nekā jūsu Google meklēšanas vēsture. Tāpēc jūs periodiski noskaidrojat savas pārlūkprogrammas vēsturi, ja kāds lūdz izmantot jūsu datoru, tikai lai uzzinātu, ka jūsu pēdējais meklējums bija "noslēpumains sarkans sasitums uz rokas" un ka entuziastu, kas peld ar pūķiem, forums ir pirmā vietne, kas parādās, ierakstot vēstuli "k".


Izdzēšot pārlūkprogrammas vēsturi, jūs šīs lietas varat paturēt slepenībā?

Nepareizi.

Ko darīt, ja mēs jums teiktu, ka pārlūkprogrammas vēstures dzēšana faktiski neizdzēš Google meklēšanas vēsturi? Šāda pārlūkprogrammas vēstures notīrīšana noņem tikai to, kas tiek saglabāts jūsu personālajā datorā, un tas nekādā veidā neietekmē vēsturi, ko Google ir saglabājis viņu serveros.?

Vēl ļaunāk, ja mēs jums teiktu, ka Google kopš 2005. gada ir saglabāta cilvēku meklēšanas vēsture?

Jā, es teicu "2005. gads".

Ļaujiet šai minūti iegrimt.

Vai jums ir darīts šausminošs atskats uz visām mulsinošajām lietām, kuras jūs toreiz droši vien meklējāt? Labi. Pēc tam pāriesim pie šī galīgā ProPrivacy.com ceļveža par to, kā neatgriezeniski izdzēst Google meklēšanas vēsturi, lai jūs varētu noņemt lielu daļu no jūsu digitālā pēdas, uzlabot tiešsaistes privātumu un - paldies Dievam - atbrīvoties no šiem sasodītajiem cienīgi meklējumi uz visiem laikiem.

Kā pirms dzēšanas lejupielādēt Google tīmekļa vēsturi

Lai gan viņi to neprot, Google piedāvā funkciju, kas ļauj pirms dzēšanas lejupielādēt visu meklēšanas vēsturi. Lai arī sākotnēji tā varētu šķist diezgan dīvaina, tā kalpo funkcijai, kas pārsniedz sentimentalitāti, par kuru sīkāk iedziļināšos šajā rokasgrāmatā. Pagaidām šeit ir aprakstītas vienkāršas darbības, kas jāveic, lai lejupielādētu un saglabātu Google meklēšanas vēsturi:

 1. Dodieties uz sava Google konta lapu Mana darbība.
 2. Augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz vertikālās elipses, pēc tam noklikšķiniet uz "Citas Google aktivitātes."
  Google arhīvs
 3. Ritiniet lapu uz leju, līdz sasniedzat tēmu "Lejupielādējiet savus iepriekšējos meklējumus." Klikšķis "Izveidot arhīvu."
 4. Atlasiet datus, kurus vēlaties iekļaut. Tas automātiski atlasa visu, bet, ja tas ir tikai meklējumi, kurus meklējat, jūs varat atrast ceturto no apakšas.
 5. Pielāgojiet savu arhīva formātu. Izvēles failu veidi ir .zip, .tzz un .tbz, savukārt arhīva lielums var būt 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB vai 50 GB..
 6. Izvēlieties vēlamo piegādes veidu. Varat to nosūtīt kā lejupielādes saiti pa e-pastu vai arī kā alternatīvu pievienot mapei Disks, Dropbox vai OneDrive.
 7. Klikšķis "Izveidot arhīvu." Pārbaudiet savu e-pastu vai tiešsaistes dublējumu, lai pārliecinātos, ka arhīvs ir saņemts.

Kā izdzēst un atspējot Google meklēšanas vēsturi

Tagad, kad jūsu Google meklēšanas vēsture ir droši iespiesta e-pastā vai tiešsaistes dublējumā, beidzot varat sākt dzēst un atspējot šo funkciju. Mēs jums soli pa solim sniedzam informāciju par katru procesu divās tālāk norādītajās sadaļās.

Dzēsiet savu Google vēsturi

Lai attīrītu darbības žurnālus, rīkojieties šādi:

 1. Atgriezieties lapā Mana darbība. Noklikšķiniet uz vertikālās elipses un atlasiet "Dzēst darbību ar."izdzēst Google meklēšanas vēsturi
 2. Iekšā "Dzēst pēc datuma," atlasīt "Visu laiku."
 3. Tieši zemāk esošajā sadaļā atstājiet "Visi produkti" atlasīts. Alternatīvi, ja vēlaties izdzēst tikai kaut ko specifisku, varat to izdarīt šajā nolaižamajā izvēlnē. Tomēr mēs ļoti iesakām to visu izdzēst!
 4. Klikšķis "DZĒST". Klikšķis "labi" nākamajā lapā, kad Google to mudina pārskatīt.

Ja veiksme būs veiksmīga, lapā Mana darbība vairs nevajadzētu redzēt nevienu žurnālu.

Atspējot Google aktivitāšu reģistrēšanu

Lai neļautu Google sekot līdzi jūsu turpmākajām darbībām meklētājprogrammā, atspējojiet viņu iespējas to darīt, rīkojoties šādi:

 1. Atgriezieties lapā Mana darbība. Noklikšķiniet uz vertikālās elipses un atlasiet "Darbības kontrole."atspējot Google datu apkopošanu
 2. Velciet zilo slēdzi blakus "Web & Lietotņu darbība" pa kreisi.
 3. Parādīsies uznirstošais paziņojums "Pārtraukt tīmekļa darbību & Lietotņu darbība?". Rūpīgi izlasiet sniegto informāciju un pēc tam noklikšķiniet uz "PAUZE."
 4. Ja izdodas, pārslēdzieties blakus "Web & Lietotņu darbība" būs pelēks, un skaidri būs teikts, ka darbība ir apturēta.
 5. Ja turpināsit ritināt lapu uz leju, jums tiks piedāvātas iespējas pārtraukt "Atrašanās vietu vēsture," "Informācija par ierīci," "Balss & Audio darbība," "YouTube meklēšanas vēsture," un "YouTube skatīšanās vēsture." Ja slēdži ir pelēki, atstājiet tos. Ja tie ir zili, velciet tos pa kreisi, lai tos apturētu.
 6. Ja veiksme būs veiksmīga, visi slēdži tagad būs pelēki un skaidri pateiks, ka darbība ir apturēta.

Atšķirībā no meklēšanas vēstures dzēšanas, Google darbību reģistrēšanas atspējošanu var mainīt. Tomēr mēs savus lasītājus atturējam to darīt, jo visi, ko viņi patiesībā zaudē, pārtraucot visas iepriekš minētās funkcijas, ir personalizēti meklēšanas rezultāti (un visa mērķtiecīgā reklāma, kas tam pievienota).

Kāpēc man vajadzētu iztīrīt savu Google vēsturi??

Ja šīs rokasgrāmatas ievadā norādītie iemesli nebija pietiekami, lai pārliecinātu jūs neatgriezeniski izdzēst pārlūkošanas vēsturi, un jums ir nepieciešami īpaši pārliecinoši dati, šeit jums tas ir.

Izmantojot jūsu meklēšanas vēsturi, Google zina visu par jums. Tas zina katru attēlu un saites, uz kuriem esat noklikšķinājis, katru vietni, kuru esat apmeklējis, un visu, ko esat kādreiz ievadījis viņu meklētājā.

Izmantojot šos datus - kurus viņi vāc un glabā jau vairāk nekā desmit gadus - viņi var izveidot neticami precīzu priekšstatu par jums. Tas ietver jūsu vecumu, dzimumu, valodas, kurās runājat, no kurienes esat, savus hobijus un intereses, kuru skolu apmeklējāt, un daudz ko citu. Izmantojot šo profilu, viņi var padarīt jūs par konkrētu reklāmu mērķauditoriju un novirzīt jūs uz noteiktām vietnēm.

Neizklausās pārāk paranoiski, bet tas atrodas diezgan tālu Orvela teritorijā. Ko darīt, ja šis milzīgais informācijas daudzums par jums kādreiz nonāks nepareizajās rokās? Jūs esat parādā sev, lai veiktu nepieciešamos drošības pasākumus un pārliecinātos, ka tiešsaistes pārlūkošana ir pēc iespējas droša un privāta.

Citi veidi, kā uzlabot tiešsaistes privātumu

Google meklēšanas vēstures dzēšana ir tikai tiešsaistes privātuma aisberga redzamā daļa. Lai gan ProPrivacy.com vietnē Ultimate Privacy Guide atrodam padziļinātu informāciju par to, kā uzlabot jūsu tiešsaistes konfidencialitāti, šeit ir daži padomi koduma lielumam, ko varat izmantot šim rakstam:

Izmantojiet anonīmu meklētājprogrammu

Google nenoliedzami ir tiešsaistes meklētājprogrammu karalis, taču tā nav vienīgā iespēja. Es neieteiktu jums izmantot Yahoo! vai Bing, šeit. Drīzāk es aicinu jūs izpētīt meklētājprogrammas, kas neizseko vai neveic jūsu meklēšanas darbību žurnālus, piemēram, StartPage vai DuckDuckGo.

Dzēsiet neizmantotos kontus

Ikvienam ir seni konti no forumiem, tiešsaistes iepirkšanās vietnēm un tamlīdzīgi, par kuriem viņi ir aizmirsuši vai pamesti. Tas ir bīstams solis, it kā kādam izdodas ielauzties kādā no šiem kontiem, viņš to varētu viegli izmantot, lai uzlauztu svarīgākos kontus, piemēram, jūsu Gmail vai Facebook. Tāpēc es iesaku izmantot lejupielādēto Google meklēšanas vēsturi (es jums teicu, ka tā varētu noderēt!), Lai pārbaudītu vietnes, kurās jums ir veci konti. Pēc tam jūs varat tos noņemt un izdzēst.

Reģistrējieties VPN pakalpojumam

Tiklīdz jūsu pakalpojuma Google mana aktivitāte funkcija ir pīkstoša un atspējota, jūs nākamajām tiešsaistes pārlūkošanas darbībām varat piešķirt papildu drošības devu, reģistrējoties VPN pakalpojumu sniedzējā. Labs pakalpojums (piemēram, ExpressVPN vai NordVPN) izmantos augstākās klases šifrēšanu un nodos jūsu rīcībā vairākus dažādus serverus visā pasaulē..

Iepazīstieties ar ProPrivacy.com padziļināto VPN pārskatu sadaļu, lai atrastu jums piemērotāko VPN, vai arī izlasiet mūsu lapu VPN iesācējiem, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par to, kas tie ir un kā tie darbojas..

Secinājumu Google meklēšanas vēsturē dzēšana

Ņemot vērā to, ka meklētājprogrammu gigants jūsu datus glabā vairāk nekā desmit gadus, ir pienācis laiks veltīt labu Google meklēšanas vēsturei. Funkcijas Mana aktivitāte dzēšana un atspējošana ne tikai novērsīs mērķtiecīgu reklamēšanu un atbrīvosies no visiem mulsinošajiem meklējumiem, bet arī ievērojami uzlabos jūsu tiešsaistes privātumu. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā palielināt tiešsaistes drošību, nekautrējieties izlasīt mūsu ceļvežus. Vai arī, ja jums ir kāds savs padoms, ko pievienot, palīdziet saviem kolēģiem lasītājiem, atstājot viņus komentāru lodziņā zemāk.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me