Ja jums pieder DD-WRT maršrutētājs, VPN programmatūru varat instalēt tieši tajā. Atcerieties, ka ne visi VPN ir savietojami ar DD-WRT programmaparatūru, tāpēc jums būs jāpārbauda savam ražotājam, vai jūs plānojat pats mirgot maršrutētāju ar DD-WRT.

Lielākajai daļai cilvēku DD-WRT programmaparatūras instalēšanas process ir pārāk tehnisks (un tas var izraisīt "bricking" tas). Šī iemesla dēļ lielākā daļa cilvēku izvēlas iegādāties gatavu DD-WRT maršrutētāju. Patiesībā ir pat iespējams iegādāties iepriekš mirgojošu DD-WRT maršrutētāju, kas iepriekš ir ielādēts kopā ar jūsu VPN programmatūru. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu iecienītākajiem maršrutētāju maršrutēšanas parametriem, apskatiet mūsu 5 labākos 2018. gada DD-WRT maršrutētājus..

Ja jums jau pieder DD-WRT maršrutētājs un vēlaties pats instalēt VPN programmatūru ierīcē - šī rokasgrāmata ir paredzēta jums!

Iestatiet VPN maršrutētājā

Vislabākā VPN šifrēšanas forma ir OpenVPN. Šī iemesla dēļ šajā iestatīšanas rokasgrāmatā uzmanība tiek pievērsta ieteiktajam protokolam. Mēs iesakām ievērot OpenVPN, ja vēlaties, lai jūsu ierīces būtu visdrošākās.

Lai DD-WRT maršrutētājā instalētu visaugstākā līmeņa VPN klientu (piemēram, ExpressVPN - tāds, kuru šajā rokasgrāmatā izmanto kā piemēru), jums būs nepieciešama DD-WRT programmaparatūra, kas var palaist jaunākās VPN konfigurācijas un tajā ir vismaz 8 MB zibatmiņas.


Lai pārbaudītu, vai maršrutētājam ir šīs funkcijas, jums to vajadzēs noskaidrot pie ražotāja. Alternatīvi, jūs varētu jautāt Flashrouters.com - jo viņi ir eksperti par maršrutētāju uzliesmojumu.

Ja maršrutētājs ir piemērots, varat veikt šajā rokasgrāmatā norādītās darbības, lai instalētu VPN maršrutētājā. Šajā rakstā mēs sniegsim jums norādījumus par OpenVPN savienojuma instalēšanu maršrutētājā (visdrošākā VPN savienojuma forma ar militārā līmeņa šifrēšanu).

 1. Lai iestatītu VPN DD-WRT maršrutētājā, vispirms būs jālejupielādē OpenVPN konfigurācijas faili. Šos failus nodrošinās jūsu VPN, tāpēc, lai iegūtu failus, lūdzu, sazinieties ar viņiem. Atcerieties, ka jūsu VPN būs tāds iestatīšanas ceļvedis kā šis (tas attiecas tieši uz šo VPN), tāpēc, lūdzu, lūdziet, lai viņi redz arī šo rokasgrāmatu!
 2. Tīmekļa pārlūkprogrammā dodieties uz maršrutētāja iestatījumu lapu (lielākajā daļā DD-WRT maršrutētāju noklusējuma adrese ir http://192.168.1.1)
 3. Kad esat nokļuvis DD-WRT maršrutētāja vadības panelī, noklikšķiniet uz Pakalpojumi cilni, kurai seko VPN apakšcilne.
 4. Pēc tam ieslēdziet Startējiet OpenVPN klientu opcija. Tas atvērs OpenVPN konfigurācijas panelis kur varēsit ievadīt iestatījumus.DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata

DD-WRT versijām ar User Pass autentifikāciju

Šis solis ir atkarīgs no tā, vai jūsu DD-WRT programmaparatūras versijai ir User Pass autentifikācija. Ja tas notiek šādi, ja ne, pārejiet uz nākamo sadaļu.

 1. Ja jūsu DD-WRT versijai ir Lietotāja kartes autentifikācija, ekrānam vajadzētu būt šādam:DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 2. Ja tas notiek, ievadiet šādus iestatījumus: spēcīgs>Servera IP / nosaukums: šo adresi jūs iegūsit no sava VPN Lietotājvārds: Jūs iegūsit šo lietotājvārdu no sava VPN (tas var atšķirties no jūsu VPN pieteikšanās lietotājvārda) Parole: Jūs saņemsit šo paroli no sava VPN (tā var atšķirties no jūsu VPN pieteikšanās paroles)

DD-WRT versijām bez User Pass autentifikācijas

Ja jūsu DD-WRT versijai nav User Pass autentifikācijas, tā vietā rīkojieties šādi:

 1. Meklējiet Papildu konfigur tekstlodziņā un ievadiet šo komandu: auth-user-pass /tmp/auth.txt
 2. Servera IP / nosaukums”Ir tā VPN servera atrašanās vietas adrese, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Jūs varat atrast savu Servera IP / nosaukums un Osta iekš .ovpn konfigurācijas fails jūs saņemat no sava VPN. Lai to izdarītu: jebkurā teksta redaktorā atveriet .ovpn failu. Kopēt - "attālā" servera klastera nosaukums, kas norādīts konfigurācijas failā, un ielīmēt to Servera adrese / ports lauka OpenVPN pamata vadības panelis. Rīkojieties tāpat kā osta.DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 3. DD-WRT maršrutētāja vadības panelī noklikšķiniet uz cilnes “Pakalpojumi”, pēc tam uz apakšcilni “VPN”..
 4. Atrodiet Papildu konfigur un ievadiet konfigurācijas informāciju. Jums tie būs jāsaņem no sava VPN.
  ExpressVPN izskatās šādi:DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 5. Apskatiet OpenVPN konfigurācijas (.ovpn) failu, ko iepriekš teksta redaktorā saņēmāt no sava VPN pakalpojumu sniedzēja. Kopējiet un ielīmējiet tekstu starp "tls-auth un /tls-auth" iekšā TLS Auth atslēga lauka. Lai kopētu pareizos datus, skatiet zemāk redzamo attēla paraugu: DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 6. Vēlreiz apskatiet .ovpn failu teksta redaktorā un kopējiet tekstu starp tiem "ca un /ca" un ielīmējiet to CA sertifikāts lauka. Skatīt attēla paraugu zemāk:DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 7. Kopējiet tekstu starp "sert un / sert" un ielīmējiet to Publiskā klienta sertifikāts lauka. Lai kopētu pareizos datus, skatiet zemāk redzamo attēla paraugu:DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 8. Kopējiet tekstu starp "atslēga un / taustiņš" un ielīmējiet to Publiskā klienta sertifikāts lauka. Lai kopētu pareizos datus, skatiet zemāk redzamo attēla paraugu:DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 9. Klikšķiniet uz Saglabāt, un pēc tam noklikšķiniet uz Lietot iestatījumus lai sāktu savienojumu ar VPN.
 10. Lai pārbaudītu savienojuma statusu, noklikšķiniet uz Statuss > OpenVPN. Ja redzat tukšas veidlapas, kaut kas nav pareizi iestatīts. Jums, iespējams, būs jāveic vēlreiz iepriekš norādītās darbības, lai pārliecinātos, ka viss ir ievadīts un saglabāts pareizi. Kad tas ir ievadīts pareizi, tam vajadzētu izskatīties šādi: DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmataDD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 11. Ja jums nepieciešama palīdzība saistībā ar kādu no iepriekšminētajām darbībām vai ja kaut kas nav skaidrs, lūdzu, tieši sazinieties ar savu VPN. Viņiem būs tāds pats VPN ceļvedis kā šis, ar visiem nepieciešamajiem datiem. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ar prieku arī iepazīstinās jūs ar procesu.

Kā pārbaudīt maršrutētājā esošo VPN

DNS noplūde norāda jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam, kuras vietnes jūs apmeklējat tiešsaistē: sabojāt VPN nodrošināto privātumu. Šī ir milzīga problēma, tāpēc jums vienmēr jāpārliecinās, ka nerodas DNS noplūdes. Lai pārliecinātos, ka maršrutētāja VPN savienojumā nav DNS noplūdes, rīkojieties šādi.

 1. Maršrutētāja informācijas panelī dodieties uz Uzstādīt > Pamata iestatīšana.DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 2. Zem Tīkla adreses servera iestatījumi (DHCP), ievadiet šādus DNS iestatījumus (šie ir Google DNS iestatījumi - jums, iespējams, būs jāizmanto atšķirīgs DNS iestatījums, tāpēc, lūdzu, pārbaudiet savu VPN): Statiskā DNS 1: 8.8.8.8 - Statiskā DNS 2: 8.8.4.4 - Piespiedu DNS novirzīšana: atzīmējiet šo rūtiņu DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 3. Lapas apakšā noklikšķiniet uz Saglabāt un Lietot iestatījumus.DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 4. Lapas augšdaļā dodieties uz Pakalpojumi > Pakalpojumi.DD-WRT iestatīšanas rokasgrāmata
 5. Zem Papildu DNSMasq opcijas, ievadiet šādu saskarni = tun1 (ExpressVPN). Tomēr jums vajadzētu lūgt šos VPN šos iestatījumus vai ievērot viņu īpašās vadlīnijas.
 6. Lapas apakšā noklikšķiniet uz Saglabāt un Lietot iestatījumus.

DD-wRT VPN iestatīšanas rokasgrāmata - secinājums

VPN instalēšana DD-WRT maršrutētājā nozīmē, ka visas jūsu mājas ierīces tiek aizsargātas ar vienu VPN savienojumu. Tas ir ārkārtīgi efektīvs un drošs VPN iestatīšanas veids. Iepriekš mēs esam izskaidrojuši darbības, kas vajadzīgas VPN instalēšanai DD-WRT maršrutētājā. Šajā piemērā mēs izmantojam ExpressVPN. Tomēr jebkuram VPN no mūsu 5 labākajiem DD-WRT maršrutētāju VPN būs īpašs iestatīšanas ceļvedis, tāpēc, lūdzu, sazinieties ar savu VPN, lai iegūtu precīzākas vadlīnijas par VPN iestatīšanu..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me