Liela daļa cilvēku, kas dzīvo ārpus Indijas, vēlas piekļūt saturam, kam noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums. Vienkāršākais veids, kā iegūt Indijas IP adresi, ir izmantot VPN pakalpojumu. Iegūstot IP adresi Indijā, ierobežojumu paziņojumi maģiski pazūd, un cilvēki var piekļūt saturam, kas apzīmēts tikai “Indijai”. Izmantojot Indijas IP, varat straumēt vietnes, piemēram, Star Sports (populārs Indijas sporta kanāls) un hotstar.

Turklāt VPN programmatūra šifrē visus lietotāju datus, pārejot no viņu ierīcēm uz uzņēmuma serveriem. Rezultātā ISP, valdības, namīpašnieki vai darba devēji nevar pateikt, ko VPN abonenti dara tiešsaistē, pat vietnei, kuru apmeklējat, nav ne jausmas, kas vai kur jūs atrodaties. Tas nozīmē augstu privātuma un anonimitātes līmeni, sērfojot internetā.

Iegūstiet Indijas IP adresi

Zem visiem VPN ir serveri visā pasaulē, tāpēc varat iegūt Indijas IP adresi, vienkārši izveidojot savienojumu ar kādu no serveriem, kas viņiem ir Indijā. Papildus tam, ka mums ir Indijas serveri, mēs izvēlējāmies šos VPN pakalpojumus, jo tie spēj atbloķēt Indijas straumēšanas pakalpojumus, ir ļoti ātri un nodrošinās jūsu datora drošību. Noklikšķiniet uz tālāk esošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, lai iegūtu vairāk informācijas par viņu pakalpojumiem.

 1. ExpressVPN - 3 Indijas serveri - Chennai - Mumbai | Ātri serveri | Mēnesī 6,67 USD
 2. IPVanish - 2 Indijas serveri - Mumbaja - Deli Ātri serveri | Mēnesī 6,49 USD
 3. NordVPN - 18+ serveri - Chennai - Mumbai | Droši serveri | Mēnesī 3,49 USD
 4. CyberGhost VPN - 1 Indijas serveris - Mumbaja | Viegli lietojams Mēnesī 2,75 USD
 5. VyprVPN - 1 Indijas serveris - Mumbaja | Viegli lietojams Mēnesī 4,17 USD

Indijas IP adreses iegūšana ir ļoti vienkārša!

Šajā soli pa solim mēs iepazīstināsim jūs ar visām darbībām, lai Indijā atbrīvotu tīmekļa vietnes, kurām ir noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Izmantojot VPN pakalpojumu, jūs varat viegli sabojāt savu IP adresi Indijā.

 1. Saņemiet abonementu ar vienu no mūsu Indijai ieteiktajiem VPN. Lai iegūtu Indijas IP, mēs iesakām ExpressVPN. Tomēr, lai dotu jums izvēli šajā jautājumā, mēs kopumā esam pārskatījuši piecus lieliskos pakalpojumus. Tie visi ir lieliski piemēroti IP adreses iegūšanai Indijā, tāpēc izvēle ir jūsu ziņā.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN programmatūru no jūsu izvēlētā pakalpojumu sniedzēja vietnes.
 3. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri, kas atrodas Indijā.
 4. Dodieties uz vietni Indijā, kuru vēlaties izmantot.
 5. Atpūtieties un priecājieties par neierobežotu piekļuvi tik daudzām Indijas vietnēm, cik vēlaties, pateicoties jūsu VPN Indijas IP adresei..

Ko darīt, ja Indijas VPN serveri darbojas lēni?

Vai esat abonējis, lejupielādējis programmatūru un izvēlējies OpenVPN protokolu? Tad ir laiks savienot savu VPN ar Indijas serveriem.


ExpressVPN ir vairāk nekā viens Indijas VPN serveris, no kura jūs varat izvēlēties. Tas ir ideāli, jo ļauj izvēlēties Indijas IP adreses. Tāpēc, ja kāda iemesla dēļ kāds ir nedaudz gausa, jūs vienmēr varat izveidot savienojumu ar citu sarakstā. Lai izveidotu savienojumu, vienkārši izvēlieties Indijas serveri, kurš ir augstāk sarakstā (šim serverim ir mazākais “ping”, kas nozīmē, ka tas ir ātrākais pašlaik pieejamais serveris) un noklikšķiniet uz connect.

Kad savienojums ir veiksmīgi izveidots, tas ir izdarīts - jums tagad ir IP adrese Indijā!

Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet mūsu Indijas VPN lapu.

Dodieties uz jebkuru Indijas vietni, kas jums patīk!

Tiklīdz jūsu VPN ir instalēts, jūs varat apmeklēt un apmeklēt ierobežotas piekļuves vietnes jebkur, kur jūsu VPN ir serveris. Piemēram, ExpressVPN ir serveri 78 valstīs. tas nozīmē, ka jūs varat ne tikai "sabojāt" savu atrašanās vietu ar Indijas IP adresēm, bet arī uz jebkuru no šīm 78 vietām. Tas pats attiecas uz visiem pārējiem VPN mūsu sarakstā, kuriem ir arī daudz serveru, kas izvietoti visā pasaulē.

Visi VPN, ko esam ielikuši šajā rokasgrāmatā, nodrošina ne tikai pasaules klases drošību, privātumu un anonimitāti, bet tiem ir fantastiski serveri Indijā un visā pasaulē. Lieliski piemērots IP adreses iegūšanai Indijā vai jebkur citur, kur jūs iedomājaties. Rezultāts ir tāds, ka jūs varēsit apmeklēt jebkuru Indijas (vai citu) vietni, kuru vēlaties.

Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri valstī, kuru vēlaties apmeklēt, un ievadiet apmeklējamo Web adresi navigācijas joslā. Jūsu VPN parādīs, ka atrodaties šajā valstī, IP adresi un visu citu.

Pieklājīgs atgādinājums

Lai gan ir taisnība, ka daudzi cilvēki izmanto VPN, lai pārvarētu paziņojumus par ierobežojumiem, mums jāuzsver, ka mēs nevaram īpaši pieļaut likuma pārkāpšanu. Ja izvēlaties piekļūt ar autortiesībām aizsargātam materiālam Indijā vai citur, jūs to darāt uz savu risku.

Labā ziņa ir tā, ka, izvēloties OpenVPN, jūsu interneta dati būs ļoti droši un pēc iespējas anonīmi - ļaujot jums izdarīt ļoti vēlamo internetā ļoti drošā veidā..

Apsvērumi IP adreses iegūšanai Indijā

Cilvēkiem, kuri vēlas iegūt IP adresi Indijā, ir jāņem vērā vairākas lietas. Šeit ir vairāk nekā 800 VPN pakalpojumu, no kuriem izvēlēties, un šeit, vietnē ProPrivacy.com, mēs saprotam, ka izvēle var šķist nedaudz biedējoša. Turklāt lielais vairums šo VPN darbojas lēni, piedāvā sliktas drošības iespējas un darbojas ar saviem VPN pakalpojumiem tādā veidā, kas pakļauj lietotājus riskam..

Ja dati netiek apstrādāti profesionāli, šifrēšana nav vismodernākā un VPN serveri nav augstākās kvalitātes, tad jums būs jāmaksā par pakalpojumu, kas jūs pakļauj riskam. Dažiem VPN pat ir slikta privātuma politika, kas viņiem ļauj pārdot jūsu datus trešajām personām - tā ir ļoti riskanta prakse, kas pakļauj jūs nopietnam riskam.!

Šī iemesla dēļ, izvēloties VPN pakalpojumus šai rokasgrāmatai, mēs ņēma vērā visus vissvarīgākos aspektus, kas jums jāzina, lai iegūtu Indijas IP adresi..

Tas viss ir parūpējies!

 1. Savienojuma ātrumi. Dažiem VPN ir briesmīgi lēni VPN serveri. Lēni serveri ir noderīgi ļoti maz un noteikti neļaus jums skatīties HD straumēšanas video bez kaitinošas nobīdes un buferizācijas. Visi mūsu ieteiktie VPN ir izmēģinājuši un pārbaudījuši tīklus ar izciliem VPN serveriem, kas Indijai nodrošina izcilu savienojuma ātrumu.
 2. Drošība. Visi mūsu izvēlētie VPN izmanto plašāko diapazonu šifrēšanas protokolus. Viņi visi piedāvā protokolu izvēli un nodrošina mūsu iecienīto protokolu OpenVPN šeit, vietnē ProPrivacy.com.
 3. Privātuma politikas. Visi VPN, ko esam ielikuši šajā rokasgrāmatā, ir labi abonēti un uzticami. Viņiem visiem ir lieliskas privātuma politikas un viņi ļoti rūpējas par savu lietotāju aizsardzību. Neviens neglabā svarīgus lietojuma žurnālus, kurus teorētiski varētu izmantot, lai vēlāk atklātu apmeklētās vietnes. Izmantojot stingras privātuma politikas un uzticamus un uzticamus sasniegumus, jūs zināt, ka šie VPN tiek izmēģināti un pārbaudīti atkal un atkal, un tie aizsargās jūsu digitālo pēdas nospiedumu, pārmantojot kādu no viņu Indijas IP adresēm..

Izmantojiet OpenVPN šifrēšanu

Mēs ļoti iesakām OpenVPN šifrēšanas protokolu. OpenVPN ir atzīts nozares standarta VPN šifrēšanas protokols, kas nodrošinās jūsu drošību un privātumu, krāpjot savu IP adresi Indijā. Visi iepriekš uzskaitītie pakalpojumi izmanto OpenVPN šifrēšanu kā standarta.

Tā kā kāda ģeogrāfiski bloķēta satura straumēšana pārkāpj autortiesības (tieši tāpēc tas ir ģeogrāfiski ierobežots), jums jābūt ļoti uzmanīgam. Izmantojot OpenVPN, pat tad, ja izvēlaties skatīt ar autortiesībām aizsargātu materiālu, jūs būsit drošs.

VPN Indijā - secinājums

Šajā rokasgrāmatā mēs esam sīki aprakstījuši visus pasākumus, kas nepieciešami Indijas IP adreses iegūšanai. Lai gan Indijas IP adreses iegūšanai mēs iesakām ExpressVPN, arī visiem citiem VPN, kurus mēs esam demonstrējuši, visiem ir tas, kas jums nepieciešams, lai iegūtu IP adresi Indijā. Visi VPN ir droši, piedāvā lielisku šifrēšanu, spēcīgu privātuma politiku un pierādītus sasniegumus, nodrošinot abonentus ar pasaules klases pakalpojumiem. Tāpēc dodieties uz priekšu un izvēlieties savu Indijas IP adreses VPN, droši zinot, ka jūs vienkārši nevarat noiet greizi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me