Ikvienam VPN pasaules iesācējam var šķist, ka tajā ir iesaistīts ļoti daudz žargonu. Tomēr patiesībā regulāri lietotie VPN termini nav nevajadzīgas tehnoloģiju sarunas: tie ir svarīgi, lai saprastu, vai VPN pakalpojums ir labs. Turklāt šī terminoloģija ir jāsaprot (vismaz mazliet), lai nodrošinātu drošu VPN iestatīšanu..

Nekļūdieties man, jums nav jākļūst par VPN ekspertu - patiesībā zināšanu līmenis, kas nepieciešams VPN veiksmīgai iestatīšanai, ir diezgan mazsvarīgs. Turklāt, ja jūs nolemjat doties ar cienījamu, labi izveidotu VPN (kam ir sava VPN programmatūra), jums vispār neko daudz nevajadzēs zināt. Iemesls? Visiem labākajiem VPN, piemēram, ExpressVPN, programmatūrā ir visas nepieciešamās iespējas. Tāpēc abonentam ir jāinstalē programmatūra un pēc tam VPN izvēlnē jāizvēlas viņu preferences.

Cilvēkiem, kuri nolemj nepierakstīties uz VPN ar pielāgotu klientu (VPN programmatūru), reizēm būs jāiestata OpenVPN šifrēšana, izmantojot trešās puses OpenVPN programmatūru. Tas nav tik vienkārši, kā vienkārši lejupielādēt pasaules klases VPN pielāgoto VPN programmatūru - taču tas nav tik grūti.

kā iestatīt VPN

OpenVPN šifrēšana

OpenVPN ir visdrošākās VPN šifrēšanas nosaukums tirgū. Tā kā tas nodrošina nepārspējamu drošības un privātuma līmeni, šī ir VPN šifrēšana, kuru mūsu komanda šeit, ProPrivacy.com, vienmēr iesaka izmantot.


Šī iemesla dēļ šajā rokasgrāmatā ir iekļautas Android un Windows iestatīšanas rokasgrāmatas trešās puses OpenVPN programmatūrai. Pats par sevi šī rokasgrāmata palīdzēs ikvienam (neatkarīgi no viņu kompetences līmeņa) iestatīt OpenVPN uz jebkura VPN, kas nodrošina tā. Tādējādi šī rokasgrāmata ir visaptveroša.

DNS iestatījumi - manuāla iestatīšana

Lai būtu pilnīgi pamatīgi, mēs pat esam iekļāvuši rokasgrāmatu DNS iestatījumu manuālai iestatīšanai. DNS pieprasījumi ir svarīga jūsu tīmekļa trafika daļa kas var atdot jūsu atrašanās vietu un identitāti. Lai a VPN, lai jūs aizsargātu, ir svarīgi, lai jums nebūtu “DNS noplūdes”.

VPN izvēle un instalēšana

Pirmais, kas jādara pēc tam, kad vaicājāt, kā iestatīt mājas VPN, ir padomājiet par to, kam jūs vēlaties VPN. Un cik daudz jūs vēlaties tērēt VPN? Acīmredzot visi vēlas maksāt pēc iespējas mazāk, tomēr, maksājot mazāk, var tikt veiktas papildu iestatīšanas darbības (proti, šīs rokasgrāmatas 4. un 5. sadaļa)..

Labākie VPN padara visu pieredzi pastaigā pa parku. Turklāt VPN, kas savas spēles augšgalā nodrošina arī labāko no visa. Šī iemesla dēļ daži VPN var būt iekļauti 5 labākajos sporta VPN, 5 labākajos VPN operētājsistēmās Windows, vislabākajā VPN MacBook un 5 labākajos VPN rakstos straumēšanai. Tikai jūs zināt, kam vēlaties savu VPN pakalpojumu, un, lai jūsu dzīvi padarītu vieglāku, šeit, vietnē ProPrivacy.com, mums ir pieci labākie saraksti par katru iedomājamo iespēju (un, ja jūs domājat, ka esam kaut ko palaiduši garām, nevilcinieties sazināties mums). Lai atrastu jums labāko VPN, vienkārši izmantojiet navigāciju jebkuras lapas augšpusē, lai atrastu savam mērķim labākos piecus VPN. Vai arī, ja vēlaties tikai vislabāko vispusīgo pakalpojumu, skatiet mūsu labāko VPN pakalpojumu rakstu.

Noklikšķiniet cauri un abonējiet

Tagad, kad esat izlēmis, viss, kas jums jādara, ir doties uz viņu vietni, noklikšķinot uz saites mūsu ceļvedī un reģistrēties VPN. Lai labs VPN reģistrētos, nepieciešama tikai e-pasta adrese un maksājuma veids. Maksājumu parasti var veikt vairākos veidos, tostarp ar kredītkarti vai debetkarti, PayPal vai pat ar Bitcoins tiem, kas vēlas.

Kad esat veiksmīgi abonējis un saņēmis paroli, varat pieteikties VPN pakalpojumu sniedzēja vietnē, lai piekļūtu VPN programmatūrai. Ja esat Android vai iOS lietotājs, parasti šo lietotni varat iegūt arī Google Play veikalā vai iTunes. Kad tas ir instalēts viedtālrunī vai planšetdatorā, vienkārši piesakieties, izmantojot savus akreditācijas datus no brīža, kad pierakstījāties pakalpojumā.

Lemjot par šifrēšanu

Tagad, kad esat instalējis savu VPN, jums jāpieņem lēmums par šifrēšanu. PPTP ir pieejams lielākajā daļā VPN, taču tas ir novecojis šifrēšanas protokols, kas neļaus jums būt drošam - tāpēc, lūdzu, nelietojiet to.

Labākais pieejamais VPN protokols ir OpenVPN, tāpēc, ja jūsu VPN tas ir izvēlnē, lūdzu, atlasiet to. Turklāt daži VPN nodrošina gan pārraides kontroles protokolu (TCP), gan lietotāja datugrammas protokolu (UDP). TCP ir ticamāks, bet UDP ir ātrāks - ja plānojat straumēt, atlasiet UDP.

Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Klikšķiniet uz Iestatījumi savā VPN (tas varētu izskatīties kā cog). Dažiem VPN ir arī izvēlne ar nosaukumu “papildu iestatījumi.”
 2. Kad iestatījumu izvēlnē noklikšķiniet uz “šifrēšanas iespējas”.
 3. Atlasiet OpenVPN (TCP uzticamībai un UDP straumēšanai).

ExpressVPN ekrānuzņēmuma piemērs:

expressvpn šifrēšanas iespējas

L2TP / IPsec (kā iestatīt VPN operētājsistēmā Windows 10)

Reizēm daži cilvēki nolemj izmantot L2TP / IPsec, jo operētājsistēmā Windows tā darbojas dabiski, bez trešās puses programmatūras. Tas nav tik drošs kā OpenVPN, taču ir drošs (atšķirībā no PPTP). Ja jūs nolemjat izmantot L2TP IPsec, vienkārši izpildiet iepriekš norādītās darbības savā VPN programmatūrā, bet tā vietā atlasiet L2TP IPsec.

Ja kāda iemesla dēļ jūsu VPN nav pielāgota klienta, kuram ir L2TP IPsec opcijās, varat to iestatīt manuāli, rīkojoties šādi:

1. Vispirms pievienojiet jaunu VPN savienojumu, noklikšķinot uz Interneta piekļuves ikona jūsu sistēmas teknē.

2. Atlasiet Tīkla iestatījumi

l2tp 4

3. Tagad, kad atrodaties tīklā & Interneta iestatījumu panelī noklikšķiniet uz VPN > Pievienojiet VPN savienojumu.

l2tp5

4. Šajā posmā jums būs nepieciešami VPN servera adrese lai iestatītu VPN savienojumu. Turklāt jums būs nepieciešama jūsu lietotājvārds un paroli no brīža, kad pierakstījāties savā VPN pakalpojumā.

5. Izvēlnē “Pievienot VPN savienojumu” ievadiet šādus iestatījumus:

VPN sniedzējs: Windows (iebūvēts)
Savienojuma nosaukums: [piešķiriet savam VPN savienojumam vārdu]
Servera nosaukums vai adrese: [Jūsu VPN servera adrese - iegūstiet to no VPN]
VPN tips: L2TP IPsec
Pierakstīšanās informācijas veids: Lietotājvārds un parole
Lietotājvārds: Iegūstiet to no sava VPN pakalpojumu sniedzēja
Parole: Iegūstiet to no sava VPN pakalpojumu sniedzēja

Ievietojiet ķeksīti lodziņā Atcerieties manu pierakstīšanās informāciju.

Klikšķis Saglabāt.

l2tp 8

6. Tagad, kad esat veiksmīgi izveidojis L2TP IPsec savienojumu, viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu. Lai to izdarītu, dodieties uz Tīkls & Interneta iestatījumu rūtsl. Lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri, noklikšķiniet uz savienojuma nosaukums, pēc tam noklikšķiniet uz Pievienojieties.

l2tp 7

Pielāgota klienta preferenču un funkciju iestatīšana

Ja esat abonējis ieteicamo VPN pakalpojumu sniedzēju, jūs varēsit izvēlēties tādas funkcijas kā a avārijas poga un DNS noplūdes aizsardzība. Turklāt, iespējams, jūs varat pārslēgties uz “Automātiska savienošana”Funkcija. Ugunsmūra slēdzis piespiež visu satiksmi iet caur VPN tuneli. Tas garantē, ka no jūsu ISP neizplūst nešifrēta trafika. Automātiskais savienojums arī atkārtoti savienos jūsu VPN ar izvēlēto serveri, ja kāda iemesla dēļ tiks zaudēts VPN savienojums (lai jums tas nebūtu jādara manuāli). Lai ieslēgtu šīs funkcijas, rīkojieties šādi:

 1. VPN programmatūrā noklikšķiniet uz iestatījumiem.
 2. Ieslēdziet funkcijas, kuras vēlaties izmantot. Ja tu būsi pirātiska satura straumēšana vai darot kaut ko tiešsaistē vēlos palikt pilnīgi privāts tad mēs iesakiet ieslēgt nogalināšanas slēdža funkcija.

Kā iestatīt OpenVPN programmatūru

OpenVPN: kā iestatīt VPN operētājsistēmā Android

 1. Šeit lejupielādējiet lietotni OpenVPN Android. Lūdzu, ņemiet vērā, ka operētājsistēmas Android versija OpenVPN ir labāka (daudz pilnīgāk piedāvāta) lietotne nekā OpenVPN Connect.
 2. Lejupielādējiet .ovpn failus no sava VPN pakalpojumu sniedzēja vietnes
 3. Izvelciet .OVPN failus uz darbvirsmas vai mapi, kuru atcerēsities, piemēram: "OpenVPN faili"
 4. Ja jūs nezināt, kā izvilkt zip failu, lejupielādējiet WinRAR šeit. Ievietojiet zip failu mapē, kurā vēlaties to izpakot, un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un noklikšķiniet uz "izraksts šeit".
 5. Pēc ieguves nosūtiet sev .ovpn failus pa e-pastu.
 6. Atveriet OpenVPN savienojuma lietotni, importējiet .OVPN failus, kurus pats nosūtījāt pa e-pastu (to var izdarīt tieši no pasta lietotnes) vai OpenVPN savienojuma lietotnē noklikšķinot uz importēšanas pogas..
 7. Jums būs jāpiešķir savienojumam izvēlētais nosaukums.
 8. Tagad viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar vienu no lietotnes serveriem. Tas prasīs jūsu lietotājvārdu un paroli (dažreiz no VPN pakalpojumu sniedzēja jums ir jāsaņem unikāla atslēga, tāpēc sazinieties ar viņiem).

OpenVPN: kā iestatīt VPN operētājsistēmā Windows

 1. Lejupielādējiet OpenVPN šeit
 2. Lejupielādējiet .ovpn failus no sava VPN pakalpojumu sniedzēja vietnes
 3. Izpildiet instalēšanas instrukcijas, līdz OpenVPN ir veiksmīgi instalēta jūsu datorā. Ja saņemat ziņojumu ar jautājumu, vai vēlaties instalēt TAP draiverus, lūdzu, atlasiet jā, jo tie jums nepieciešami.

openvpn krāns

 1. Izkopējiet un ekstrahējiet .OVPN (tos no VPN) failus uz šo mapi: C: Program FilesOpenVPNconfig
 2. Tagad jūs esat gatavs izveidot savienojumu. Lai to izdarītu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz OpenVPN ikonas uz darbvirsmas un noklikšķiniet uz “Izpildīt kā administratoram”. Lūdzu, nedarbiniet to, veicot dubultklikšķi: jums tas jāvada kā administratoram. Jums tiks jautāts, vai esat pārliecināts, noklikšķiniet uz jā.

openvpn admin

 1. Tagad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas OpenVPN sistēmas teknē (ekrāna apakšējā labajā stūrī) un atlasiet serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Jums tiks piedāvāts ievadīt lietotājvārdu un paroli. Noklikšķiniet uz atcerēties manu paroli, lai jums to nākamreiz nevajadzētu atkārtoti ievadīt (jums būs jālūdz tai atcerēties savu paroli katram serverim, kad pirmo reizi izveidojat savienojumu)..

Kā manuāli iestatīt DNS iestatījumus sistēmā Windows

Dažreiz cilvēkiem var būt nepieciešams manuāli iestatīt DNS pieprasījuma iestatījumus. Turklāt cilvēki, kuri nejauši pierakstās VPN, ko vēlāk uzzina, ka izmanto nedrošus DNS serverus (piemēram, GoogleDNS vai OpenDNS, kas abi uztur žurnālus), var mainīt savus DNS iestatījumus, lai viņu pieprasījumus apstrādātu OpenNIC vai DNS. SKATĪT. Gan DNS.WATCH, gan OpenNIC nodrošina bezmaksas piekļuvi ātriem, bez logiem reģistrētiem DNS pieprasījuma serveriem.

Zemāk sniegtajā ceļvedī kā piemēru adreses esmu izmantojis DNS.WATCH, taču ir vērts atcerēties, ka OpenNIC faktiski tiek uzskatīts par vēl drošāku.

Atcerieties: ja jūsu VPN ir droši DNS serveri, daudz labāk ir tos izmantot. Tāpēc, lūdzu, sazinieties ar savu VPN, lai no VPN iegūtu vēlamās un alternatīvās DNS adreses, un izmantojiet adreses, nevis zemāk minētos VPN.WATCH piemērus. Lai mainītu savus DNS iestatījumus sistēmā Windows, rīkojieties šādi:

1. Sistēmas teknē (ekrāna apakšējā labajā stūrī) ar peles labo pogu noklikšķiniet uz sava interneta savienojuma un noklikšķiniet uz “Atvērt tīkla un koplietošanas centru”.

2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz aktīvā tīkla savienojuma un izvēlnē atlasiet Properties

sistēmas teknē

3. Logā Connection Properties atlasiet IPv4, pēc tam noklikšķiniet uz Properties.

dns 1

dns2

4. IPv4 rekvizītos izvēlieties "Izmantojiet šo DNS serveri..." un ievadiet vēlamo un alternatīvo IPv4 DNS serverus. Vēlamais DNS serveris: 84.200.69.80 Alternatīvs DNS serveris: 84.200.70.40

dns 3

5. Tagad dodieties atpakaļ uz savienojuma rekvizītu logu un iestatiet IPv6. Atlasiet IPv6 un trieciena rekvizītus.

dns 4

6. IPv6 rekvizītos atlasiet "Izmantojiet šo DNS serveri..." un ievadiet vēlamo un alternatīvo IPv4 DNS serverus. Vēlamais DNS serveris: 2001: 1608: 10: 25 :: 1c04: b12f Alternatīvs DNS serveris: 2001: 1608: 10: 25 :: 9249: d69b

dns 5

7. Tagad, kad esat mainījis DNS iestatījumus, ir ieteicams pārliecināties, vai jums nav DNS noplūdes, dodoties uz ipleak.net, lai pārbaudītu.

Secinājums

Šajā rokasgrāmatā es esmu sniedzis viegli veicamas darbības jauna VPN iestatīšanai. Turklāt neaizmirstiet, ka visiem ieteicamajiem VPN mūsu piecu labāko sarakstos mēdz būt arī savi iestatīšanas ceļveži. Tādējādi, ja vēlaties redzēt attēlus, kā iestatīt konkrēto VPN, dodieties uz viņu vietni un iepazīstieties ar viņu ceļvežiem. Visbeidzot, ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties un neatstājiet mums jautājumu zemāk.

Nosaukuma attēla kredīts: BeautyLine / Shutterstock.com

Attēla kredīts: Omelchenko / Shutterstock.com

Attēla kredīts: Nobelus / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me