Ja domājat iegādāties VPN operētājsistēmai Windows vai nesen esat iegādājies abonementu, iespējams, rodas jautājums, kā instalēt šo VPN. Labā ziņa ir tā, ka, ja no mūsu labākā VPN for Windows rokasgrāmata esat iegādājies ieteicamo VPN, tad šis darbs būs ļoti viegls. Tas ir tāpēc, ka visaugstākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir individuāli izstrādāta VPN programmatūra, kuru ir neticami viegli uzstādīt un lietot..


Visiem mūsu ieteiktajiem labākajiem VPN datoriem ir pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows. Kā tāds VPN iestatīšana ir tikpat vienkārša kā programmatūras abonēšana, lejupielāde un instalēšana. Šī ir līdz šim vienkāršākā un labākā VPN instalēšanas metode, un jums nebūs vajadzīgas īpašas zināšanas vai prasmes - vienkārši izpildiet ekrānā redzamos norādījumus..

Dažiem mazāk izveidotiem VPN var nebūt pielāgotas VPN programmatūras - vai arī jums, iespējams, būs jāveic manuāla iestatīšana. Kopumā mēs iesakām atturēties no šiem VPN (kāpēc gan neiegūt kaut ko tādu, kas ir savietojams ar jūsu Windows sistēmu?)

Tomēr mēs vēlamies palīdzēt, kad vien iespējams, tāpēc mēs esam izveidojuši šo iestatīšanas rokasgrāmatu VPN manuālai instalēšanai operētājsistēmā Windows. Cilvēkiem, kuri vēlas izmantot OpenVPN šifrēšanu, arī beigās mēs esam iekļāvuši rokasgrāmatu par to.

Iestatiet VPN operētājsistēmā Windows 10

Lai operētājsistēmā Windows manuāli iestatītu VPN, jums būs nepieciešama daži VPN pakalpojuma dati. Pēc VPN abonēšanas no pakalpojuma sniedzēja jāsaņem šāda informācija:

 1. VPN servera nosaukums vai adrese
 2. VPN protokols. Mēs iesakām izvēlēties L2TP / IPsec, IKEv2 vai SSTP jo PPTP ir nedrošs. Pilnu VPN šifrēšanas rokasgrāmatu skatiet šeit.
 3. Lietotājvārds un parole (lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri)

Ja jūsu Windows VPN norāda, ka jums ir jāizmanto noteikts savienojuma nosaukums, jums tas jāsaņem arī no sava VPN pakalpojumu sniedzēja. Ja jums nav nepieciešams noteikts vārds, varat izveidot savienojumu ar lietotāja izveidotu vārdu pēc jūsu izvēles.

Visbeidzot, ja jūsu VPN operētājsistēmai Windows ir nepieciešams, lai jūs pats ievadītu starpniekservera iestatījumus, lūdzu, dodieties uz priekšu un iegūstiet savu VPN pakalpojumu sniedzēja starpniekservera IP adresi un porta numuru..

Saglabājiet šo informāciju kopā, jo tā jums būs nepieciešama, lai otrajā darbībā manuāli iestatītu VPN.

Iestatiet savu VPN operētājsistēmai Windows 10

Kad esat ieguvis iepriekš norādīto detaļu sarakstu, varat manuāli iestatīt VPN operētājsistēmai Windows, veicot dažas vienkāršas darbības.

 1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Sākt izvēlieties Iestatījumi. Tagad noklikšķiniet uz Tīkls & Internets, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā.
  VPN operētājsistēmai Windows
 2. Kreisajā pusē noklikšķiniet uz VPN, lai redzētu sistēmas iestatījumus.
  Windows VPN
 3. Tagad noklikšķiniet uz ikonas “+”, kas norāda Pievienot VPN savienojumu.
  Windows VPN iestatīšana
 4. Lodziņā VPN sniedzējs atlasiet Windows noklusējums.
 5. Lodziņā Connection name piešķiriet VPN savienojumam vārdu. Ja jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs pieprasa savienojumu, izmantojot noteiktu vārdu, tas jums būs nepieciešams šajā posmā. (Kad saņemat informāciju par sava servera ID no VPN pakalpojumu sniedzēja, vaicājiet, vai jums ir nepieciešams noteikts VPN savienojuma nosaukums. Tādējādi tas jums būs šajā posmā - ja jums tas būs nepieciešams.)
 6. Lodziņā Servera nosaukums vai adrese ievadiet IP adresi, kuru jums piešķīra VPN. Operētājsistēmā Windows 10 nav iespējams iestatīt VPN savienojumu bez VPN servera URL vai IP adreses.
 7. Sadaļā VPN tips atlasiet iestatīto protokolu (to jau būsit uzzinājis, sazinoties ar savu VPN pirmajā darbībā)..
 8. Ja pēc kāda iestatīšanas VPN savienojums nedarbojas, varat atgriezties un izvēlēties Automātiska un Windows 10 noteiks protokolu jums.
 9. Ievadiet savu paroli

Ja jūs labprātāk pierakstāties savā Windows VPN bez problēmu katru reizi ievadīt savu lietotāja ID un paroli, ievadiet savu informāciju tagad. Ritiniet lapu nedaudz uz leju un atzīmējiet izvēles rūtiņu Atcerieties manu pierakstīšanās informāciju. Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt un dodieties atpakaļ uz Pievienojiet VPN lappuse.

Windows ceļvedis Atcerieties

Ja viss ir gājis pēc plāna, tagad jūs varēsit redzēt savu VPN savienojumu zem Pievienojiet VPN pogu.

Atlasot izveidoto VPN, jums tiks piedāvātas trīs iespējas. Viens no tiem ir Pievienojieties. Noklikšķiniet uz šī, lai izveidotu savienojumu ar VPN. Pārējās divas iespējas ir Pielāgota opcija un Noņemt. Ja jums jebkurā brīdī ir jānoņem VPN savienojums no Windows 10, to varat izdarīt šeit.

Kā iestatīt OpenVPN operētājsistēmā Windows 10

Lai operētājsistēmā Windows 10 izmantotu OpenVPN šifrēšanu, jums (iespējams, ar dažiem VPN) ir nepieciešama trešās puses programmatūra. Lielākajai daļai VPN ir pielāgota Windows VPN programmatūra ar OpenVPN (to dara visi mūsu ieteiktie VPN). Turklāt, ja vēlaties izmantot OpenVPN šifrēšanu (labākā VPN šifrēšana tirgū) - mēs ļoti iesakām pieturēties pie ieteicamā Windows VPN.

Tomēr, ja jūsu VPN programmatūrā nav opcijas OpenVPN, atvērtā koda OpenVPN klientu varat iegūt no OpenVPN.net. Tas ir ļoti ērti lietojams, taču tam nav tik daudz uzlaboto funkciju.

Šeit ir atvērtā koda OpenVPN klienta instalēšanas process:

 1. Instalējiet Windows programmatūru no OpenVPN.net saites, kas atrodas iepriekš.
 2. Pēc instalēšanas noklikšķiniet uz ikonas OpenVPN un atlasiet Atvērt faila atrašanās vietu.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz OpenVPN GUI ikonas (vai noklikšķiniet uz ikonas uz darbvirsmas) un noklikšķiniet uz Properties.
  OpenVPN
 4. Noklikšķiniet uz cilnes Saderība augšpusē un pirms noklikšķināšanas uz Labi atzīmējiet rūtiņu Palaist šo programmu kā administratoru.
  OpenVPN operētājsistēmā Windows
 5. No VPN pakalpojumu sniedzēja lejupielādējiet OpenVPN konfigurācijas failus. Šie faili būs jāizsaiņo un jāievieto OpenVPN instalēšanas direktorija mapē config (parasti C: \ Program Files (x86) \ OpenVPN \ config, vai C: \ Program Files \ OpenVPN \ config). Izņemiet tikai tos VPN serveru failus, kurus plānojat izmantot.
 6. Veiciet dubultklikšķi uz ikonas OpenVPN GUI. Uzdevumjoslā parādīsies maza sarkana ikona. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz šīs ikonas, atlasiet nepieciešamo serveri un noklikšķiniet uz Savienot. Lai izveidotu savienojumu ar savu VPN, jums būs jāievada lietotājvārds un parole.

VPN funkciju iestatīšana operētājsistēmā Windows

Ja esat abonējis ieteicamo Windows VPN ar pielāgotu programmatūru, tad varēsit iestatīt dažas tā uzlabotās funkcijas. Kad VPN ir veiksmīgi instalēta, viss, kas jums jādara, ir programmatūrā atlasīt iestatījumu. Iestatījumu izvēlne parasti atrodas augšējā kreisajā vai labajā pusē hamu hamburgerā.

Windows ceļvedis Hamburger

Iestatījumu izvēlnē varēsit atlasīt šādas funkcijas:

 • Šifrēšanas protokols. Mēs vienmēr iesakām izmantot OpenVPN, tāpēc, lūdzu, atlasiet šo. Ja jums tiek dota TCP vai UDP opcija, atlasiet UDP, ja plānojat veikt daudz video straumēšanas un citus datu ietilpīgus uzdevumus.
 • Avārijas poga. Tas neļauj jūsu VPN nejauši nošifrēt datus novirzīt uz jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju vai jūsu apmeklēto vietni - ja nejauši VPN savienojums pārtrūkst.
 • Automātiski izveidot savienojumu. Šī funkcija no jauna savieno VPN, ja tā tiek pārtraukta. Tas darbojas sadarbībā ar killswitch, lai jūsu dati būtu droši.
 • DNS noplūdes aizsardzība. DNS noplūde var atdot to, ko jūs darāt tiešsaistē. Labākie VPN nodrošina aizsardzību pret DNS noplūdi, lai nodrošinātu, ka jūs nekad nenosūtāt šos pieprasījumus savam ISP.
 • Maskēšanās režīms / VPN apklusināšanas tehnoloģija. To izmanto tādās vietās kā Irāna un Ķīna, lai apietu ugunsmūrus. To var izmantot arī cilvēki, kuri vēlas pilnībā noslēpt savu VPN izmantošanu.

Parasti jūs vēlēsities izmantot visus iepriekš minētos iestatījumus - izņemot pēdējo sarakstā -, kas nepieciešami tikai īpašos gadījumos.

Kā iestatīt VPN operētājsistēmai Windows 7

Ja jūs joprojām neesat atjauninājis uz jaunāko Windows versiju un izmantojat 7, 8 vai 8.1, tad labākais risinājums ir meklēt VPN pakalpojumu sniedzēja rokasgrāmatu lapā vecāku iestatīšanas rokasgrāmatu. Process būs gandrīz tieši tāds pats kā aprakstīts iepriekš. Tādējādi lielākajai daļai cilvēku vajadzētu būt pietiekamam, lai iestatītu savu VPN.

Kā pārbaudīt savu Windows VPN

Mēs regulāri pārbaudām VPN ar savu zinātnisko ātruma pārbaudes metodiku. Šī ir pasaulē vismodernākā VPN ātruma pārbaudes metode - kuru neviens cits VPN salīdzināšanas vietne neizmanto. Šī iemesla dēļ jūs varat viegli pārbaudīt pakalpojuma darbību, vienkārši apskatot tā individuālo pārskatu šeit: ProPrivacy.com. Izmantojot mūsu meklēšanas funkciju augšējā labajā stūrī, vienkārši meklējiet jūs interesējošo VPN.

Ja vēlaties, šeit varat viegli pārbaudīt savus VPN ātrumus. Vienkārši atlasiet sev tuvu testa serveri un pārbaudiet interneta savienojumu, izmantojot "kombinēts" pārbaude. Atcerieties vispirms to pārbaudīt bez ieslēgta VPN. Tas ļauj salīdzināt interneta ātrumu gan ar pievienotu VPN, gan bez tā. Mēs iesakām VPN ir ātrs VPN ar lielisku Windows savietojamību.

Dažādi VPN savienojumu veidi

Jūsu Windows sistēmai ir pieejami vairāki VPN šifrēšanas protokoli. Labākais tunelēšanas protokols ir OpenVPN. To nodrošina visi mūsu ieteiktie VPN. Tomēr jūsu informācijai šeit ir visu protokolu noliegums.

 • Punkta tunelēšanas protokols (PPTP) - nodrošina minimālu drošību un privātumu, bet ir ātrs.
 • 2. slāņa tunelēšanas protokols (L2TP) / interneta protokola drošība (IPsec) - L2TP / IPsec nodrošina lielāku drošību nekā PPTP, kā arī vidējs ātrums.
 • Interneta atslēgu apmaiņas 2. versija (IKEv2) - tas ir visplašāk izmantotais protokols iOS VPN klientiem. Tas ir drošs, bet ne tik spēcīgs kā OpenVPN, un Windows sistēmā to bieži neizmanto. Tomēr jums ir iespēja to izmantot, ja vēlaties.
 • OpenVPN - atvērtā koda un ļoti drošs protokols. Šis protokols nodrošina militāras pakāpes šifrēšanu, kad pakalpojumu sniedzēji to pareizi ievieš. Visiem Windows VPN šajā rokasgrāmatā ir OpenVPN (droši ieviesti).

Lai iegūtu padziļinātu ieskatu VPN šifrēšanā un protokolos, iepazīstieties ar mūsu galīgo VPN šifrēšanas rokasgrāmatu.

Ja jūs meklējat VPN operētājsistēmai Mac, apskatiet mūsu labāko VPN operētājsistēmas Mac rokasgrāmatu. Piezīme: Ja jūs meklējat vislabāko bezmaksas VPN operētājsistēmai Mac, ir svarīgi ņemt vērā, ka mēs neiesakām izmantot bezmaksas VPN, tomēr, lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu bezmaksas VPN pakalpojumu rokasgrāmatu..

Nosaukuma attēla kredīts: Anton Watman / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me