Ne vienmēr ir iespējams instalēt VPN programmatūru tieši Smart TV. Tomēr, ja jūsu Smart TV var piekļūt Google Play veikalam (Android Smart TVs var), varat instalēt VPN lietotni (savam pakalpojumu sniedzējam) tieši savā viedajā televizorā. Šis ir labākais viedtālruņa pievienošanas veids, tāpēc, ja varat, izmantojiet šo metodi. Lūdzu, atcerieties, ka ne katrs Smart TV to var izdarīt, tāpēc jums tas būs jāpārbauda ražotājam.


Ja jūsu SmartTV var piekļūt Google Play, rīkojieties šādi:

Ja jums ir Android TV, tad, lai instalētu Android TV VPN, varat veikt tālāk norādītās darbības.

 1. iegādājieties VPN abonementu, šī raksta beigās mēs iesakām 5 labākos Smart TV Smart VPN.
 2. Lejupielādējiet programmatūru un instalējiet Android klientu (.APK failu) savā Android viedajā televizorā.
 3. Piesakieties, izmantojot savus akreditācijas datus no abonēšanas brīža.
 4. Palaidiet lietotni savā Smart TV un izveidojiet savienojumu ar serveri.

Tas ir tas: jūs tagad izliekaties, ka atrodaties citā valstī, un varat piekļūt šī reģiona saturam! Jūsu privātums tiek aizsargāts arī pateicoties VPN šifrēšanai.

Vai jūsu valstī nav pieejams lielais Ruisa un Džošua spēles atkārtojums??

Ja baidāties, ka nokavēsit 2020. gada gaidītāko boksa maču, vienkārši sekojiet ProPrivacy ceļvedim par to, kā ar VPN skatīties Ruiz vs Joshua atkārtojumu un jūs varēsit būt liecinieks Entonija Džošua mēģinājumam atgūt WBA (Super ), IBF, WBO un IBO smagā svara tituli no pasaules čempiona Andija Ruiza šajā augstās likmes tiešraidē.

Savienojuma izveide, izmantojot datoru vai klēpjdatoru

Lielākā daļa Smart TV īpašnieku izvēlas televizoru savienot ar datoru, izmantojot Ethernet kabeli. Tas viņiem ļauj koplietot datora interneta savienojumu (vairāk par to vēlāk). Tas ir efektīvs VPN izmantošanas veids, lai viedtālrunī atbloķētu ierobežotu saturu. Piemēram, varat izmantot VPN, lai atbloķētu Youtube videoklipus, kas ir ierobežoti jūsu valstī, un atbloķētu straumēšanas pakalpojumus, kas ir bloķēti / ierobežoti jūsu valstī. Jebkurai viedajai TV, kas neļauj tieši instalēt lietotnes, būs jāizmanto šī metode (vai VPN maršrutētājs).

VPN savienojuma kopīgošana operētājsistēmā Windows

 1. Pārliecinieties, vai dators ir savienots ar jūsu VPN pakalpojumu. Ja jūs vēl neesat abonējis VPN, - apskatiet mūsu 5 labākos viedtelevīzijas VPN rakstus. Mēs iesakām NordVPN, jo tajā ir viss nepieciešamais, lai viedtālrunī straumētu vairāk satura HD.
 2. Pievienojiet SmartTV datoram, izmantojot Ethernet kabeli.
 3. Datorā atveriet tīkla un koplietošanas centru (Start > Vadības panelis > Tīkla un koplietošanas centrs) un noklikšķiniet uz Mainīt adaptera iestatījumus.
 4. Atrodiet savu VPN savienojumu. OpenVPN savienojumi parasti nav skaidri marķēti, tāpēc meklējiet tos ar aprakstu “TAP-Win32 Adapter V9” (vai līdzīgu). Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un nolaižamajā izvēlnē atlasiet Īpašības.
 5. Atlasiet cilni Koplietošana un atzīmējiet izvēles rūtiņu Atļaut citiem tīkla lietotājiem izveidot savienojumu, izmantojot šī datora interneta savienojumu. Pēc tam nolaižamajā izvēlnē izvēlieties “Local Area Connection” (ja datorā ir vairāki Ethernet porti, tad pārliecinieties, vai esat izvēlējies vienu, kuram esat pievienojis SmartTV), pēc tam noklikšķiniet uz “OK”..
 6. Restartējiet SmartTV un datoru, un tam vajadzētu darboties pareizi.

VPN savienojuma kopīgošana OSX (PPTP vai L2TP)

Savienojuma kopīgošana OSX ir nedaudz sarežģītāka, ja vēlaties iestatīt OpenVPN, taču šī TunnelBlick apmācība jums parādīs, kā. Mēs parādīsim, kā to iestatīt, izmantojot PPTP vai L2TP un iebūvēto VPN klientu.

 1. Reģistrējieties VPN pakalpojumam un iestatiet to atbilstoši pakalpojumu sniedzēja norādījumiem. Mēs iesakām NordVPN, jo tajā ir viss nepieciešamais, lai viedtālrunī straumētu vairāk satura HD.
 2. Kad SmartTV ir izslēgts, pievienojiet to Mac datora USB portam, izmantojot Ethernet kabeli un adapteri.
 3. OSX operētājsistēmā atveriet sistēmas preferences (Apple ikona ekrāna augšējā labajā stūrī -> Sistēmas preferences) un noklikšķiniet uz Koplietošana.
 4. a) Noņemiet izvēlni “Savienojuma kopīgošana no” un atlasiet savu VPN savienojumu. b) lodziņā “Datoriem, kas izmanto” atzīmējiet “USB Ethernet”. c) Atzīmējiet “Internet Sharing”, un parādīsies uznirstošais lodziņš. Noklikšķiniet uz “Sākt” un (d) “Interneta koplietošana: ieslēgta” parādīsies zaļā krāsā, lai jūs informētu, ka viss darbojas pareizi.
 5. Atsāknējiet SmartTV.

VPN maršrutētāja metode

Daži cilvēki dod priekšroku VPN, kas ir instalēts uz mirgojoša maršrutētāja. Tas nozīmē, ka visām ierīcēm viņu mājās, ieskaitot Smart TV, palīdz VPN savienojums. Šī ir ārkārtīgi vienkārša viedais televizors savienojuma izveidei ar VPN pakalpojumu (un visām citām ierīcēm jūsu mājās)..

Lai gan ir taisnība, ka maršrutētāju pats varat mirgot (ja tas ir saderīgs), to parasti uzņemas cilvēki, kas ir diezgan veiklīgi. Tas notiek tāpēc, ka maršrutētāja mirgošana ar DD-WRT programmaparatūru (vai jebkuru citu trešo personu maršrutētāja programmaparatūru) "ķieģelis" ierīci (aizslēdziet to, padarot to nelietojamu).

Ja jums ir zems tehnisko zināšanu līmenis, mirgo maršrutētājs, iespējams, nav jums. Par laimi ir uzņēmumi, kas piedāvā priekšapmaksas un iepriekš mirgotus maršrutētājus, kas ļauj vienkārši iestatīt plug-and-play - Flashrouters ir lielisks piemērs.

Daži VPN pakalpojumi (piemēram, NordVPN paši pārdod iepriekš mirgojošus maršrutētājus).

Iepriekš uzlādēti maršrutētāji

Viena būtiska mirgojoša maršrutētāja izmantošanas priekšrocība ir tā, ka visas jūsu ar internetu savienotās ierīces (ieskaitot spēļu konsoles, iPhone un Android tālruņus un, protams, jūsu SmartTV) gūs labumu no pievienošanās VPN, kad tās izveidos savienojumu caur maršrutētāju..

Lielāko daļu VPN var iegādāties, iepriekš piespiežot maršrutētājā pie trešās puses pārdevēja Flashrouters. Pastāv divi galvenie mirgojošo maršrutētāju veidi: DD-WRT un Tomato. DD-WRT ir vispopulārākais variants, jo tas ir vispiemērotākais mirgojošā maršrutētāja tips. Lūdzu, noklikšķiniet uz saitēm, lai iegūtu sīkāku informāciju par šāda veida maršrutētājiem.

Mirgojoša maršrutētāja izmantošanas priekšrocība ir tā, ka tas automātiski izmanto VPN pakalpojumu neatkarīgi no tā, kādu ierīci pievienojat savam WiFi tīklam. Tas var arī palīdzēt samazināt izmantoto tīkla kabeļu skaitu un padarīt to tādu, lai jums nebūtu jāspēlē ar datora tīkla iestatījumiem. Nav svarīgi, vai dators atrodas netālu no jūsu SmartTV.

DD-WRT maršrutētājs

Pilnu saderīgu maršrutētāju sarakstu var atrast DD-WRT vietnē, kur atrodama arī informācija par DD-WRT instalēšanu un konfigurēšanu. Un noklikšķiniet uz šīm saitēm, lai iegūtu ceļvežus par PPTP un OpenVPN iestatīšanu.

Tomātu maršrutētājs

Pilns saderīgo maršrutētāju saraksts ir atrodams tomātu maršrutētāja vietnē, viņiem ir arī informācija par Tomato instalēšanu un konfigurēšanu, kā arī rokasgrāmata OpenVPN iestatīšanai..

5 labākie VPN viedtālruņu lietotājiem

Nosaukuma attēla kredīts: Andrejs_Popovs / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me