Linksys N300 v2 ir ļoti lēts maršrutētājs (pieejams Amazon bez atlīdzības tikai par 35 ASV dolāriem), tāpēc diez vai ir pārsteidzoši, ka tas neizmanto tādas iespējas, kādas jūs varētu gaidīt augstākas klases izstrādājumos, un, ja vēlaties USB porti, divjoslu 5 GHz uztveršana, apstrādes jauda vai jebkura cita funky funkcija, kas atrodama daudzos mūsdienu maršrutētājos, tad jums vajadzētu meklēt citur.


Tomēr, lai arī kā trūkst, tas lieliski veic savu pamata maršrutētāja darbu, un vissvarīgāk mums, jo tas ir uzlādēts ar DD-WRT, to var izmantot kā VPN centrmezglu visiem jūsu interneta savienojumiem. ierīces.

N300 ir diezgan gudrs, bet neliecinošs melnas plastmasas ķīlis ar 5 Ethernet portiem (1 x in, 4 x out), strāvas padeves ligzdu un atiestatīšanas pogu, kas novietota uz ierīces apakšējās malas (tāpēc jūs nevarat redzēt ostas, ja skats no iepriekšminētā). Tas ir paredzēts novietošanai līdzenai virsmai, un to nevar vertikāli vai pie sienas piestiprināt, un divas antenas ir iekšējas, tāpēc no korpusa nekas neliecas. Neviena statusa lampiņa nav redzama no priekšpuses vai augšas, un vienīgās gaismas vispār ir gaismas diodes LAN portos.

Kā iestatīt Cisco Linksys DD-WRT maršrutētāju

Uzkāpšana un skriešana ir smieklīgi vienkārša. Mēs tikko izslēdzām modemu / maršrutētāju, pievienojām N300 un pievienojām modemam / maršrutētājam, izmantojot pievienoto Ethernet kabeli, ieslēdzām modemu / maršrutētāju, pēc tam ieslēdzām N300 un ta-da! - viss darbojās. Ne Flashrouters vaina, bet klientiem, kas nav ASV klienti, jāzina, ka spraudnis, kas tika piegādāts kopā ar mūsu ierīci, bija ASV veida, tāpēc neaizmirstiet pārliecināties, ka jums ir pieejams starptautisks adapteris (par laimi, mēs to izdarījām!).

Lai gan instrukcijas iesaka izmantot vadu savienojumu, līdz viss ir pareizi iestatīts, tas mums bija mazliet neērti, tāpēc vienkārši gājām uz priekšu un pieslēdzām Windows datoru, izmantojot WiFi, un vispār neradām nekādas problēmas.

Kad savienojums izveidots, pirmā lieta, ko vēlaties darīt, ir apmeklēt maršrutētāja iestatīšanas lapu. Iekļautās instrukcijas ir tikai teksta, bet viss ir skaidri izskaidrots.

Tīkla nosaukuma maiņa un drošas paroles iestatīšana ir galvenā prioritāte, un to ir ļoti viegli izdarīt.

Vai Cisco Linksy maršrutētājs ir uzticams?

Izmantojot mūsu 20 MB / s platjoslas savienojumu, maršrutētāja darbības temps ir “ārpus ietvara” konfigurācijā. Maršrutētājs bija savienots ar purva standarta Netgear VMDG280 Wireless N modemu / maršrutētāju (piegādā mūsu ISP, Virgin Media).

Savienots tieši ar mūsu mājas modemu / maršrutētāju (t.i., nav savienots ar N300)

Savienots caur N300

Uz Flash balstītas ātruma pārbaudes, piemēram, no Speedtest.net, ne vienmēr ir visuzticamākie reālās pasaules veiktspējas rādītāji, tāpēc mēs izmantojām ThinkBroadband programmatūru tbbMeter, lai izmērītu, cik ilgs laiks nepieciešams 100 MB faila lejupielādēšanai:

Kad tas nav savienots ar maršrutētāju

Kad savienojums izveidots ar maršrutētāju

TbbMeter rezultāti liecina, ka N300 var būt lēnāks nekā mūsu interneta pakalpojumu sniedzēja akciju maršrutētājs, savukārt speedtest.net rezultāti faktiski uzrādīja ātruma pieaugumu. Mēs arī veica dažus (ļoti nezinātniskus) diapazona testus un secināja, ka N300 signāla stiprums ir aptuveni tāds pats kā mūsu krātuves maršrutētāja / modema signālam..

WiFi darbību visos maršrutētājos var uzlabot, izmantojot tādu programmu kā inSSIDer, lai analizētu signāla traucējumus, ļaujot izvēlēties vislabāko kanālu savam apgabalam.

Ražotājs norāda, ka N300 ir piemērots, lai vienlaikus savienotu ne vairāk kā 3 ierīces. Mēģinājām izveidot savienojumu ar visu, ko varēja iegūt, rakstot šo pārskatu (7 ierīces, ieskaitot viedo televizoru), un mēs neradām nekādas problēmas vai palēninājumus..

Izmantojot VPN ar Cisco N300 maršrutētāju

Viens no galvenajiem iemesliem iegūt DD-WRT mirgojošu maršrutētāju (un tas, par kuru mēs šeit esam ProPrivacy, acīmredzami visvairāk interesējas), ir tas, ka visām ar to savienotajām ierīcēm var būt interneta savienojumi, kas tiek novadīti caur VPN serveri. Sīkāka informācija par iestatīšanu atšķiras atkarībā no VPN pakalpojumu sniedzēja, taču mēs izveidojām savienojumu ar PIA bez (pārāk) lielām nepatikšanām.

It kā pēc maģijas, internets domā, ka atrodamies Ņujorkā!

VPN klienta vadīšana prasa apstrādes jaudu, kas N300 diemžēl trūkst, tāpēc kā tas ietekmē veiktspēju?

Izmantojot maršrutētāju, ir izveidots savienojums ar VPN serveri Ņujorkā

Savienots ar VPN serveri Ņujorkā, izmantojot Windows programmatūras klientu

Nav savienots ar VPN (bet izmanto to pašu speedtest.net serveri Ņujorkā)

Šie rezultāti parāda N300 procesora un atmiņas ierobežojumus. Viena no labākajām lietām, izmantojot mirgojošu maršrutētāju, ir tā, ka pat ierīces, kuras parasti nevar izmantot VPN, var gūt no tā labumu.

Mūsu viedais televizors tagad var piekļūt ģeogrāfiski ierobežotiem pakalpojumiem, piemēram, Hulu (pieejams tikai ASV)

Secinājums

Bez šaubām, N300 ir nepietiekams enerģijas avots, un, lai gan tā veiktspēja bez VPN ir gandrīz tāda pati kā mūsu krājumā esošajam ISP maršrutētājam / modemam, tas cīnās ar VPN.

N300 v2 izskatās labi, un to ir ļoti viegli uzstādīt, un, tā kā tas darbojas kā lēts un jautrs risinājums visu mājsaimniecības ierīču savienošanai, izmantojot VPN, vienkārši negaidiet, ka šāds lēts maršrutētājs atbildīs jūsu četrkājainā VPN ātrumam. ar datora zvaigzni var pārvaldīt ...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me