Nav noslēpums, ka Netflix piedāvā vairāk abonentu ASV abonentiem nekā viņu kolēģi Eiropā. Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā jūs varat apvienot ārvalstu Netflix bibliotēku papildu saturu ar ērtībām skatīties Netflix visur, kur vēlaties tālrunī..


Kas jums būs nepieciešams

Lai veiktu tālāk norādītās darbības, jums būs nepieciešams:

 • Netflix abonements
 • Netflix VPN abonements
 • Android vai iOS ierīce (tālrunis vai planšetdators)

Kā piekļūt amerikāņu Netflix lietotnei Android, iPhone un iPad

Pēdējās desmit gadu laikā cilvēku skatīšanās paradumi ir mainījušies no sēdēšanas pie televizora līdz lietu skatīšanai, atrodoties ceļā. Netflix ir to sapratuši, padarot savas Android un iOS lietojumprogrammas viegli lietojamas. Par laimi, izmantojot lietotni, ir viegli piekļūt Netflix US, ja vien iegūstat pareizo VPN nodrošinātāju.

Kad izveidojat savienojumu ar Netflix draudzīgu VPN serveri ASV, jūsu savienojums tiek novirzīts uz visu Ameriku, kas neizbēgami apmāna lietotni, uzskatot, ka atrodaties ASV. Vienkārši izpildiet tālāk norādītās darbības, kas ļaus jums skatīties vairāk virsrakstu savā Netflix lietotnē. Šī metode darbosies ar operētājsistēmām Android, iPhone un iPad. Vienīgā atšķirība starp tām ir veikals, kurā lejupielādējat savu VPN lietotni.

 1. Šajā rakstā izvēlieties VPN, kas darbojas ar Netflix.

  Mēs iesakām ExpressVPN, jo tas ticami atbloķē platformu un piedāvā neticamu straumēšanas ātrumu augstākā izšķirtspējā.

 2. Abonējiet VPN un iestatiet pieteikšanās akreditācijas datus.

  Ja nevēlaties to darīt vietnē, pēc lietojumprogrammas lejupielādes iegūsit vēl vienu iespēju.

 3. Instalējiet VPN savā iPhone, iPad vai Android ierīcē.

  VPN lietotnes ir pieejamas gan Google Play veikalā, gan Apple App Store.

  ExpressVPN lietotne Android App Store

 4. Savā mobilajā ierīcē palaidiet lietotni VPN un piesakieties, izmantojot savus akreditācijas datus.

  Ja 2. darbības laikā neesat reģistrējies vietnē, varat reģistrēties tieši lietotnē.

  ExpressVPN pieteikšanās ekrāns

 5. Izvēlieties VPN serveri ASV.

  Tas darbosies ar citiem Netflix reģioniem, tāpēc, ja vēlaties atbloķēt saturu no citas valsts, vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, kas atrodas tajā valstī, kurā jūs arī pievienojaties..

  ExpressVPN ir savienots

  Kad VPN ir izveidojis savienojumu ar ASV serveri, jums būs amerikāņu IP adrese. Tas vienkārši nozīmē, ka nākamreiz dodoties uz Netflix vietni, Netflix serveris uzskatīs, ka atrodaties ASV, un tas jums sniegs tādu pašu saturu, kādu saņem Amerikas Netflix abonenti..

 6. Tagad savā lietotnē varat pārlūkot ASV Netflix bibliotēku

  Lai pārbaudītu, vai viss ir darbojies, meklējiet nosaukumus, kas ir ekskluzīvi Amerikas Savienotajām Valstīm, piemēram, Fraiser vai Parks and Recreation.

  parki un reklamēšana Netflix lietotnē

Mans VPN nedarbojas ar Netflix App?

Mēs esam pamanījuši cilvēkus forumos un sociālajos plašsaziņas līdzekļos diskutējot par to, kā viņi, izmantojot Netflix lietotni, nevar piekļūt ASV Netflix ar VPN. Ja VPN atbloķē Netflix, jums vajadzētu būt iespējai piekļūt ASV Netflix no mobilās lietotnes. Vienkāršs risinājums ir aizvērt Netflix lietotni un pārslēgties uz citu ASV serveri, pirms to pārstartēt. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, skatiet mūsu Netflix VPN problēmu novēršanas rokasgrāmatu, lai iegūtu papildinformāciju, vai apsveriet iespēju sazināties ar pakalpojumu sniedzēju, izmantojot viņu atbalsta lapas..

Noderīgi Netflix ceļveži

Pārspēt Netflix VPN bloku - Netflix starpniekservera kļūdas ziņojuma problēmu novēršanas padomi

Atbloķēt Netflix - kā nomainīt Netflix valsti

Kā atbloķēt Netflix skolā vai darbā - ceļvedis Netflix skatīšanai ierobežotā WiFi

Kā tas darbojas?

VPN ir tiešsaistes pakalpojums, kas ļauj izlikties, ka atrodaties citā valstī, slēpjot savu īsto atrašanās vietu. Kad no mājām piekļūstat Netflix - neatkarīgi no tā, vai tas atrodas lietotnē vai vietnē - Netflix IP adreses dēļ var pateikt, kur atrodaties..

Kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri ASV, trafiks tiek novirzīts caur šo serveri - tas ļauj VPN slēpt jūsu mājas IP adresi. Rezultātā, kad satiksme pienāk ar Netflix, šķiet, ka tā nāk no VPN servera, nevis no jūsu mājas. Tas veiksmīgi apmānī Netflix un liek piegādāt jums pilnu Netflix katalogu!

Daži VPN nodrošina VPN maskēšanu (apmulsinātus serverus), šī funkcija lielākajā daļā vietu, piemēram, ASV, nebūs nepieciešama Netflix bibliotēku atbloķēšanai. Patiesībā, lai veiktu apmulšanu, būs nepieciešama lielāka apstrādes jauda, ​​un datplūsma būs nedaudz lēnāka (kas varētu izraisīt nevajadzīgu buferizāciju).

No otras puses, ja atrodaties Ķīnā, jums būs jāizmanto apmulsināšana, lai apietu Ķīnas lielo ugunsmūri. Tādējādi, ja esat Ķīnas pilsonis, kurš vēlas atbloķēt Netflix, jums būs jāpieturas pie VPN ar obfukcēšanas funkciju (ExpressVPN, NordVPN vai PrivateVPN)..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me