Cilvēki vēlas ASV IP adresi daudzu iemeslu dēļ. Dažiem patīk skatīties tādus sporta veidus kā Major League Beisbols (MLB), Nacionālā basketbola asociācija (NBA) vai Nacionālā futbola līga (NFL). Citi vēlas piekļūt tiešsaistes bankām, kad viņi ir atvaļinājumā. Daži pat vēlas piekļūt Netflix ASV versijai, lai noskatītos tā masīvo nosaukumu katalogu. Diemžēl, kad vairums cilvēku mēģina darīt šīs lietas, viņi saskaras ar piekļuves aizlieguma paziņojumu. Tas notiek tāpēc, ka uz ģeogrāfiski ierobežotu saturu attiecas autortiesību likumi, kas padara to nepieejamu citur. Izmantojot ASV VPN pakalpojumu, šo problēmu var novērst, un ikviens var padarīt savu IP adresi draudzīgu ASV.


Šajā rokasgrāmatā mēs izskaidrosim, kā jūs varat pievienoties neskaitāmiem cilvēkiem visā pasaulē, kuri šobrīd atbloķē saturu, kas paredzēts tikai ASV, iegūstot ASV IP adresi!

ASV IP adreses iegūšana ir vienkārša!

  1. Abonējiet VPN. Lai mainītu jūsu IP adresi uz ASV, mēs iesakām ExpressVPN, taču apskatiet mūsu labākos ASV VPN pakalpojumus, lai jums būtu daudz izvēles iespēju.
  2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN klienta programmatūru.
  3. Izveidojiet savienojumu ar labo serveri.
  4. Dodieties uz ASV vietni, kurai vēlaties piekļūt.
  5. Izbaudiet ērtu un baudiet pilnīgu piekļuvi ASV vietnēm un pakalpojumiem.

Atlasiet savu VPN un lejupielādējiet programmatūru

Kad esat izvēlējies kādu no iepriekš uzskaitītajiem pakalpojumiem, noklikšķiniet uz viņu vietni un abonējiet. Ja jūs maksājat katru mēnesi, tas maksās mazliet vairāk no jūsu grūti nopelnītās naudas. Šī iemesla dēļ, ja jūs varat to atļauties (un plānojat to izmantot visu gadu, lai iegūtu ASV IP adresi), norādiet uz gada abonementu..

Kad būsit samaksājis par savu VPN, jums būs atļauts lejupielādēt VPN klienta programmatūru. Vienkārši izvēlieties pareizo platformas versiju, kuru izmantojat. Visi šajā sarakstā iekļautie VPN ļauj to darbināt vairāk nekā vienā ierīcē. Tāpēc dodieties uz priekšu un instalējiet to personālajā datorā un viedtālrunī vai iPad - neatkarīgi no tā, kas jums nepieciešams.

expressvpn lietotņu platformas

Pārliecinieties, ka esat atlasījis OpenVPN

Šeit, ProPrivacy, mēs ļoti iesakām VPN iestatījumos izvēlēties OpenVPN šifrēšanas protokolu. Tā ir līdz šim visdrošākā VPN šifrēšana tirgū. Tā kā ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšana ir tehniski pretrunā likumiem (pārkāpj autortiesības), OpenVPN ir labākais veids, kā saglabāt privātu un drošu.

Atcerieties - lai arī VPN var izmantot, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu (un daudzi simti tūkstošu cilvēku šādā veidā izmanto VPN), jūs to darāt uz savu risku! Vietnē ProPrivacy.com mēs nevaram oficiāli atbalstīt likumu pārkāpšanu. Tomēr, ja jūs to vēlaties darīt, tad jums vajadzētu izvēlēties šifrēšanu OpenVPN.

Pievienojiet savu izvēlēto ASV IP serveri

Tagad, kad VPN programmatūra ir instalēta jūsu ierīcēs (un esat izvēlējies OpenVPN), varat turpināt darbu un izveidot savienojumu ar ASV IP serveri.

Lūdzu, VPN serveru sarakstā atlasiet vienu no ASV atrašanās vietām. Izvēloties vēl vienu sarakstu augstāk, jūs iegūsit vislabāko ātrumu. Tātad, ja vien jums nav nepieciešama noteikta atrašanās vieta, izvēlieties serveri, kas atrodas augstāk sarakstā. Kad būsit izveidojis savienojumu, jūsu VPN kļūs zaļš vai viedtālruņa ekrānā parādīs bloķēšanu. Lūk kur tu esi! Jums tagad ir ASV IP adrese un jūs varat piekļūt visām ierobežotajām ASV vietnēm.

expressvpn loacation picker

Mainiet savu IP adresi uz ASV: apsvērumi

Izvēloties labākos VPN pakalpojumus ASV IP adreses iegūšanai, mēs esam apsvēruši vairākas lietas (jūsu vārdā). Pirmkārt, ne katrs VPN pakalpojums ir uzticams. Tirgū ir vairāk nekā 800 VPN pakalpojumu sniedzēju, no kuriem izvēlēties, un daudzi no tiem dara šausmīgu darbu, nodrošinot VPN pakalpojumu.

Kādas ir atšķirības starp VPN?

  1. Pārkāpjot savu IP adresi uz ASV, lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotam saturam, jums jābūt drošam. Diemžēl ne visi VPN nodrošina drošībai vajadzīgos pakalpojumus (nulles žurnāls ir VPN vai nav lietošanas žurnālu politika ir vitāli svarīga).
  2. Izvēloties VPN ASV IP adreses iegūšanai, jums vajadzētu izvēlēties serverus. Turklāt šiem ASV IP serveriem vajadzētu būt zibenīgiem (straumēt HD saturu).
  3. Lai VPN būtu drošs, krāpjot savu atrašanās vietu ASV, jūsu VPN ir jāsniedz militāras pakāpes šifrēšanas protokoli. Turklāt firmai ir jārīkojas uzticami un droši ar jūsu datiem.

Dodieties uz jebkuru vietni, kas jums patīk tikai ASV!

Neatkarīgi no tā, kuru VPN ir izvēlējies no mūsu ceļveža, jūs varēsit piekļūt saturam, kas paredzēts tikai ASV. Ja jūs izvēlējāties ExpressVPN, tas nozīmē arī iespēju piekļūt ASV Netflix katalogam.

Turklāt neaizmirstiet, ka jūsu VPN nav tikai noderīgs ASV pakalpojumu un abonementu atbloķēšanai. Tas ir lieliski piemērots arī piekļuvei saturam no visas pasaules! Turklāt visi šajā rokasgrāmatā esošie VPN piedāvā izmēģinājuma periodus (vismaz septiņas dienas). Rezultātā jūs varēsit pārliecināties, ka vēlamais VPN darbojas perfekti tieši tam, kas jums nepieciešams.

Citi veidi, kā iegūt ASV IP adresi

Lai gan VPN izmantošana noteikti ir labākā, privātākā un drošākā metode ASV IP adreses iegūšanai, ir arī citi veidi. Visas pieejamās iespējas ir SmartDNS, Tor vai starpniekserveri. Tomēr neviens no tiem nedos jums uzticamības, sirdsmiera vai lietojamības veidu, ko iegūstat, ja izmantojat VPN, lai iegūtu IP adresi ASV.

SmartDNS

SmartDNS ļoti bieži izmanto cilvēki, kuri straumē ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Problēma ir tā, ka tas neko drošības ziņā nepiedāvā, un, tā kā ar autortiesībām aizsargāta satura skatīšanās ir nelikumīga, tas rada bažas. Izmantojot SmartDNS, jūs netiek šifrēts tāpat kā VPN. Tas nozīmē, ka jūsu ISP un vietnes, kuras apmeklējat, precīzi zinās, kas jūs esat. Tā kā satura veidotāji arvien vairāk iesūdz cilvēkus par pirātismu, tas rada lielas bažas.

Tor

No otras puses, Tor ir bezmaksas pārlūks, kas veic darbu, kas ir ļoti līdzīgs VPN, nodrošinot šifrēšanu, kamēr jūs mānat. Anonimitātes solījums padara to par izvēli daudziem cilvēkiem, tostarp cilvēktiesību aktīvistiem, ziņotājiem, žurnālistiem un daudziem citiem. Izvēloties izejas mezglu ASV, ikviens var piekļūt ASV saturam (tāpat kā VPN vai SmartDNS). Problēma ir tā, ka ātrums ir diezgan lēns, kas nozīmē, ka jūs cietīsit no ievērojamas buferizācijas, kavēšanās un sliktas attēla kvalitātes.

Pilnvaras

Visbeidzot, mēs nonākam pie bezmaksas starpniekserveriem. Ir ļoti daudz, no kuriem izvēlēties, un tie noteikti darbojas, un tie var būt ļoti lēti vai bez maksas. Tomēr bezmaksas ierīcēm ir noteikti ierobežojumi, un tas nav nekas neparasts, ja šis savienojuma limits tiek sasniegts, kamēr atrodaties savas iecienītās spēles par Troņu spēli laikā. Ar sliktu ātrumu, apšaubāmām privātuma politikām un trešo personu iespēju piekļūt jūsu datiem starpniekserveri ir pilnīgs azartspēle.

Nekas nav salīdzināms ar VPN

Dienas beigās daži dolāri gadā, lai zinātu, ka esat drošs, ja mānījat savu atrašanās vietu ārzemēs, tas nav izkārtojums. Turklāt, valdībām cenšoties izspiegot un kibernoziedzniekiem vienmēr cenšoties pārtvert datus, jūsu digitālās klātbūtnes nodrošināšana šajās dienās ir neticami laba ideja..

Protams, jums par to nav jāuzņemas mūsu vārds. Varat izlasīt jebkuru no pakalpojumiem, ko esam minējuši šajā rokasgrāmatā. Šajā rokasgrāmatā norādītajiem VPN ir naudas atdošanas garantijas pārbaudes laikposmi, lai jūs varētu tos pārbaudīt. Jūs varētu izmēģināt arī starpniekserveri un pat lejupielādēt Tor. Mēs zinām, ka nekas nav tuvu, salīdzinot ar pasaules klases VPN pakalpojumu, piemēram, ExpressVPN. Tāpēc mēs esam pārliecināti, ka jūs šeit atgriezīsities, izskatot mūsu piecas labākās izvēles!

IP adrese ASV: Secinājums

Šajā rokasgrāmatā mēs parādījām, kā ikviens var iegūt ASV IP adresi. Lai iegūtu ASV IP adresi, mēs iesakām ExpressVPN, jo tas sniedz jums absolūti visu nepieciešamo. Tomēr, lai pārliecinātos, ka jums ir daudz iespēju, mēs esam iekļāvuši arī četrus citus pasaules klases VPN pakalpojumus.

Šie VPN nodrošina piekļuvi izciliem serveru tīkliem, kas ļaus jums izveidot savienojumu ar lielu ātrumu visos viņu ASV serveros - ideāli straumēšanai HD formātā..

Šifrēšana tiek nodrošināta, izmantojot militārā līmeņa OpenVPN. Turklāt visus mūsu ceļvedī esošos VPN mūsu komanda ir regulāri pārbaudījusi. Visiem šiem VPN ir pierādīta pieredze abonentu privātuma un anonimitātes nodrošināšanā. Tā kā visi mūsu iekļautie VPN ir patiesi izcili pakalpojumi, par kuriem jūs nolemjat, tas tiešām ir atkarīgs no jums.

Mēs visu esam apsvēruši, lai jūs droši varētu droši iegūt ASV IP adresi, zinot, ka tas viss darbosies lieliski.

Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīstieties ar mūsu visaptverošo ASV VPN pakalpojumu rokasgrāmatu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me