VPN iestatīšana iPhone nav grūts uzdevums. Tomēr atkarībā no tā, kuru VPN izvēlaties, ir daži dažādi veidi. Labākajiem iPhone VPN pakalpojumiem ir pielāgotas lietotnes, kuras var lejupielādēt iTunes veikalā vai VPN vietnē. Šo VPN lejupielāde un instalēšana ir tāda pati kā jebkuras citas lietotnes instalēšana. Tomēr, lai iepazīstinātu jūs ar procesu, mēs esam uzrakstījuši šo rokasgrāmatu.


Dažiem VPN nav pielāgotas VPN programmatūras (pazīstama kā VPN klients) iOS ierīcēm. Tomēr lielais vairums VPN abonentiem nodrošina piekļuvi OpenVPN konfigurācijas failiem (.ovpn failiem). Šos failus var izmantot kopā ar izcilo trešās puses programmatūru OpenVPN Connect.

OpenVPN Connect ir VPN klients, kuru uzrakstīja OpenVPN protokola izstrādātāji. Šis ir visdrošākais pieejamais VPN protokols. OpenVPN Connect instalēšana un .ovpn failu importēšana ir ļoti vienkārša, un jums nemaz nav jābūt prātīgam. Tomēr, lai palīdzētu jums, šajā rakstā vēlāk esam iekļāvuši ceļvedi.

Kā iestatīt VPN lietotni iPhone

Lai iestatītu VPN lietotni iPad, iestatītu VPN iPhone vai iestatītu VPN jebkurā citā iOS ierīcē, rīkojieties šādi:

 1. Izvēlieties VPN no labāko iOS VPN pakalpojumu saraksta.
 2. Dodieties uz VPN vietni noklikšķinot uz saites un abonējot iecienīto iOS VPN. Šajā piemērā mēs izmantojām ExpressVPN. Atcerieties, ka gada abonements ietaupīs daudz naudas.
 3. Pēc abonēšanas, Piesakieties, izmantojot akreditācijas datus un paroli, ko ievadījāt, abonējot.ExpressVPN iPhone
 4. Pieskarieties Mans Konts vai Lejupielādes atkarībā no VPN. Alternatīvi, jūs varat saņemt opciju noklikšķiniet uz “Iestatīt ExpressVPN” (vai neatkarīgi no tā, kuru VPN esat abonējis).
 5. Tagad jūs tiksit novirzīts uz iOS iestatīšanas lapu.

  Atlasiet “Lejupielādēt no lietotņu veikala”. Tagad jūs tiksit novirzīts uz VPN programmatūru. Instalēšana ir vienkārša, tāpēc izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Iestatīšanas laikā jūsu iOS ierīce var prasīt ierīces piekļuves kodu, ievadīt to vai izmantot pieskāriena ID un noklikšķiniet uz atļaut.ExpressVPN iPhone

 6. Kad esat instalējis iOS VPN lietotni, palaidiet programmatūru. Jums būs atkārtoti jāievada akreditācijas dati.
 7. Jūsu VPN izvēlnē, atlasiet Iestatījumi (parasti hamburgera vai konja izvēlnē).
 8. Izvēlieties vēlamo VPN protokolu

  . Mēs iesakām izmantot atvērto VPN šifrēšanas TCP vai UDP. Straumēšanai vislabāk ir UDP. Ja tas nav pieejams, lūdzu, atlasiet 2. slāņa tunelēšanas protokolu (L2TP) / interneta protokola drošību (IPSec) vai IKEv2. Abi šie protokoli ir spēcīgi. Lūdzu, nelietojiet tunelēšanas protokolu no viena punkta uz otru (PPTP), jo PPTP ir nedrošs.VPN protokols iPhone

 9. Visbeidzot, no saraksta izvēlieties VPN serveri

  no servera atrašanās vietām un noklikšķiniet uz Savienot.ExpressVPN iPhone

 10. Kad ir izveidots VPN savienojums, jūsu iPhone / iPad VPN parādīs, ka savienojums ir iespējots ekrānā. Tagad jūsu IP adrese ir VPN un jūsu dati ir droši, tad tu vari piekļūt jebkurai vietnei, kuru vēlaties.

Dažiem VPN ir automātiskās palaišanas un automātiskā savienojuma funkcija. Ja vēlaties saglabāt savu VPN aktīvu katru reizi, kad izmantojat internetu, atlasiet šīs iespējas VPN iestatījumos. Alternatīvi, vienkārši katru reizi startējot lietotni, katru reizi, kad vēlaties to izmantot, atlasiet serveri un noklikšķiniet uz Savienot.

Express VPN iPhone

Labākais VPN protokols iPhone

IOS ir pieejami vairāki šifrēšanas protokoli:

 • PPTP - nodrošina mazāku drošību un privātumu, bet ir ātrs.
 • L2TP / IPSec - spēcīgāka drošība nekā PPTP, bet joprojām nav perfekta.
 • Interneta atslēgu apmaiņas 2. versija (IKEv2) - visplašāk izmantotais protokols iOS VPN klientiem. Tas ir drošs, bet ne tik spēcīgs kā atvērtais VPN.
 • OpenVPN - atvērtā koda un ļoti drošs protokols. Šis protokols nodrošina militāras pakāpes šifrēšanu, ja tā ir pareizi ieviesta. Visi šajā rakstā minētie iOS VPN nodrošina, ka tā tiek ieviesta droši. Dažreiz ir nepieciešams lejupielādēt trešās puses Connect programmatūru. Tas ir ļoti viegli un ļaus jums izmantot OpenVPN, ja vēlaties. Norādījumus par VPN manuālu iestatīšanu skatiet manā rokasgrāmatā zemāk.

Vai nezināt, kādu šifrēšanu izmantot? Apskatiet mūsu Galīgais šifrēšanas ceļvedis lai iegūtu vairāk informācijas.

OpenVPN konfigurēšana iPhone

Dažreiz var būt nepieciešams iestatīt VPN, izmantojot iOS ierīcē trešās puses OpenVPN Connect. Ja OpenVPN šifrēšana nav pieejama VPN pielāgotajā iOS programmatūrā, jums būs jālejupielādē trešās puses VPN klienta programmatūra. Tas ir ļoti viegli:

 1. Lejupielādējiet lietotni OpenVPN Connect

  .OpenVPN iPhone

 2. Instalējiet programmatūru ierīcē.
 3. Dodieties uz sava VPN vietni un lejupielādējiet OpenVPN konfigurācijas failus (.OVPN faili). Parasti tas būs jādara personālajā datorā, jo tie ir sakopoti. Šie faili atradīsies lejupielādes apgabalā, kur ieguvāt VPN programmatūru. Ja jums ir kādas problēmas atrast šos failus VPN vietnē, vienkārši jautājiet viņu atbalsta komandai. Lejupielādējiet izmantojamo serveru konfigurācijas failus.IPhone VPN konfigurācija

 4. Atpakojiet failus un nosūtiet tos sev pa e-pastu (lai jūs varētu tos atvērt savā iPhone tālrunī). Atveriet e-pastu savā iPhone un lejupielādējiet failus savā ierīcē, lai tos izmantotu lietotnē.
 5. Atveriet lietotni Savienot un noklikšķiniet uz Importēt. Ceturtajā darbībā atlasiet failus, kurus saglabājāt ierīcē.Atveriet iPhone VPN

 6. Kad faili ir importēti, noklikšķiniet uz servera, kuram vēlaties izveidot savienojumu, un ierakstiet savu lietotājvārdu un paroli.OpenVPN iPhone

 7. Kad lietotne izveido savienojumu, jūsu ierīce tiek nodrošināta ar šifrēšanu, un jūsu IP adrese ir attālā servera IP adrese.
 8. Tagad viss, kas jums jādara, ir jāaktivizē lietotne Savienot un jāizveido savienojums ar serveri ikreiz, kad vēlaties izmantot savu VPN. Parole būtu automātiski jāsaglabā savienojuma lietotnē, lai jums tā katru reizi nebūtu jāievada atkārtoti.

Atcerieties: jūsu VPN par to būs savs ceļvedis. Ja vēlaties to izmantot, jautājiet viņu klientu atbalstam, lai jūs saistītu ar šo ceļvedi, vai meklējiet vietnes FAQ sadaļā. Šī rokasgrāmata attieksies tikai uz abonēto VPN. Tomēr tai būs tās pašas darbības, kas šeit uzskaitītas.

Kā pārbaudīt VPN iPhone

Vietnē ProPrivacy.com mēs regulāri pārbaudām VPN, lai pārbaudītu to veiktspēju. Tas nozīmē, ka par viņu ātrumu un vispārējo sniegumu varat izlasīt viņu individuālajās atsauksmēs. Tomēr mēs pilnībā saprotam, vai vēlaties pats pārbaudīt sava VPN klienta veiktspēju. Lai to izdarītu, vienkārši dodieties uz šo vietni, lai pārbaudītu interneta ātrumu ar un bez VPN.

Vislabākais ir izvēlēties testa serveri netālu no jums. Pēc tam noklikšķiniet uz “kombinētais tests”. Tādējādi tiks pārbaudīts augšupielādes un lejupielādes ātrums. Atcerieties pārbaudīt ātrumu ar vai bez VPN, lai salīdzinātu veiktspējas līmeņus.

Kā izdzēst VPN no sava iPhone

Atbrīvoties no VPN no ierīces ir tas pats, kas izdzēst jebkuru citu lietotni no Apple veikala. Vienkārši atlasiet to lietotņu ekrānā un izdzēsiet. Lai pārliecinātos, ka jūsu ierīcē joprojām nav pazaudējoša VPN profila, rīkojieties šādi:

 1. Atvērt Iestatījumi.
 2. Klikšķiniet uz Vispārīgi, pēc tam ritiniet uz leju un izvēlieties Profils.
 3. Izvēlieties VPN konfigurācijas profils.
 4. Kad jūsu VPN konfigurācijas profils ir atvērts, noklikšķiniet uz Dzēst profilu.
 5. Uznirstošā uzvedne lūgs jums apstiprinājumu. Noklikšķiniet Dzēst.

Tagad profila fails tiks noņemts arī no jūsu iOS ierīces.

Nosaukuma attēla kredīts: Chayantorn Tongmorn

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me