Skatīties BBC tiešsaistē, izmantojot VPN, kļūst arvien grūtāk. Tas notiek tāpēc, ka britu raidorganizācija smagi strādā, lai bloķētu visas IP adreses, kas saistītas ar VPN


iPlayer nedarbojas

Labā ziņa ir tā, ka tirgū joprojām ir daži VPN, kas atbloķē iPlayer. Tomēr ir iespējams, ka joprojām var rasties dažas problēmas. Par laimi ir dažas lietas, kuras varat darīt, lai novērstu traucējumus VPN, kas it kā darbojas ar iPlayer.

Kā BBC bloķē VPN?

Ja BBC bloķē jūsu pašreizējo VPN, iespējams, tas ir tāpēc, ka ir noskaidrojies, ka jūs mēģināt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tātad, kā tante Bebija var pateikt?

Kad parasts britu skatītājs pieskaņojas iPlayer, viņi ir vienīgie, kuri BBC programmām piekļūst no savas IP adreses. Pat koplietošanas telpās vai ģimenes mājās (kur visi cilvēki vienlaikus skatās iPlayer) - maz ticams, ka skatītāju skaits vienā reizē pārsniegs četrus vai piecus cilvēkus: BBC to zina.

Kad daudzi VPN lietotāji mēģina skatīties iPlayer, izmantojot to pašu Lielbritānijas VPN serveri, kļūst ārkārtīgi acīmredzams, ka tiek izmantots VPN. Tajā brīdī BBC var viegli bloķēt piekļuvi savam pakalpojumam no VPN IP adreses.

Vai BBC ir bloķējis jūsu VPN?

Ja jums jau ir radušās problēmas ar abonēšanu VPN, kas, kā jūs zināt, darbojas ar iPlayer (piemēram, abonējot VPN no mūsu labākā VPN for BBC lapas, piemēram), tad jūs droši vien jūtaties sarūgtināts, ja tas nedarbojas. Labā ziņa ir tā, ka varat darīt dažas lietas.

BBC VPN bloķēšanas risinājums

Sazinieties ar pakalpojumu sniedzēju

Iespējams, ka jūsu VPN ir noteikts serveris, kas paredzēts iPlayer. Ja tas tā ir, iespējams, jūs izveidojat savienojumu ar nepareizu Lielbritānijas serveri. Savienojums ar viņu ieteikto serveri var novērst jūsu problēmu.

Ja esat pieradis izmantot īpašu serveri, lai skatītos iPlayer, iespējams, ka BBC ir atklājis IP un to bloķējis. Ja tas ir noticis, iespējams, ka jūsu VPN nodrošinātājs jau smagi strādā, lai problēmu novērstu. Faktiski ir iespējams, ka viņi jau ir atlikuši citu IP adresi, lai jūs varētu izmantot.

Notīriet sīkfailus

Viena iespēja ir tāda, ka BBC jūsu datorā ir atstājis sīkfailus, kas informē to par jūsu atrašanās vietu. Ja tas tā ir, jums, iespējams, vajadzēs notīrīt pārlūkprogrammas sīkfailus / kešatmiņu, lai piekļūtu iPlayer. Ja pēc sīkfailu notīrīšanas un kešatmiņas saglabāšana iPlayer joprojām nedarbojas, jums, iespējams, būs jāmeklē vairāk palīdzības no sava pakalpojumu sniedzēja.

Atjauniniet pārlūkprogrammas ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus

Vēl viena iespēja ir tāda, ka jūsu pārlūkprogramma sūta ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus BBC. Ja, piemēram, jūsu VPN paziņo iPlayer, ka atrodaties Londonā, bet Chrome parāda, ka jūs faktiski atrodaties Austrālijā, tas varētu ļaut BBC jūs bloķēt.

Ja esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri, kuru jūsu nodrošinātājs ir apliecinājis, ka jūs strādājat, taču jūs joprojām nevarat piekļūt iPlayer, lūdzu, mēģiniet atjaunināt pārlūkprogrammas ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus.

Novērst DNS noplūdes

Nevienā no VPN, ko mēs iesakām skatīties iPlayer, nav DNS noplūdes. Tātad, ja jūs šobrīd abonējat kādu no šiem pakalpojumiem, ir maz ticams, ka tā ir jūsu problēma. Ja izmantojat pakalpojumu, kuru mēs neiesakām, mēs esam nolēmuši iekļaut šo labojumu.

DNS noplūde var informēt BBC par jūsu reālo atrašanās vietu - kā rezultātā jūsu VPN nedarbosies. Ja jūs izmantojat VPN, par kuru, jūsuprāt, ir paredzēts strādāt ar iPlayer, iespējams, ir jānovērš DNS noplūdes problēma..

WebRTC noplūde

Tāpat kā DNS noplūdes, arī WebRTC noplūdes var sabojāt jūsu VPN pieredzi, atklājot jūsu patieso atrašanās vietu. Tāpat kā DNS noplūdes gadījumā neviens no VPN, ko iesakām skatīties iPlayer, faktiski necieš no šāda veida noplūdēm, tāpēc maz ticams, ka tā ir jūsu problēma.

Ja jūs izmantojat izlases VPN (kas, jūsuprāt, ir paredzēts strādāt ar iPlayer), jums, iespējams, būs jāpievieno WebRTC noplūde.

Firefox varat pilnībā atspējot WebRTC. Pārlūkā Chrome būs jālejupielādē paplašinājums ar nosaukumu Easy WebRTC Block. Tam vajadzētu novērst problēmu, ja to izraisa WebRTC noplūde.

Fiksējiet, izmantojot īpašu IP adresi

Daži VPN ļauj abonentiem iegūt IP adresi, kurai piekļūst tikai viņiem. Sakarā ar to, ka šis IP šķiet kā parasta mājas, to ir ļoti grūti atklāt un bloķēt BBC.

Faktiski viens no mūsu ieteiktajiem pakalpojumiem iPlayer (PrivateVPN) skatīšanai faktiski visiem lietotājiem nodrošina piekļuvi dinamiskām veltītām IP adresēm (Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Nīderlandē, Ukrainā, Šveicē, Apvienotajā Karalistē, Francijā un ASV).

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu ceļvedi par labākajiem VPN ar statiskiem IP.

Secinājums

Lai gan ir dažas lietas, kuras varat darīt, galvenokārt jūsu VPN pienākums ir nodrošināt piekļuves nodrošināšanu iPlayer. Ja jūsu VPN pārstāj darboties ar iPlayer, vispirms jums jācenšas izveidot savienojumu ar citu serveri Lielbritānijā. Ja tas neizdodas, jums būs tieši jāsazinās ar VPN klientu atbalstu, lai saņemtu palīdzību. Sīkfaili ir bieži sastopama problēma, tāpēc kešatmiņas un sīkfailu notīrīšana pārlūkprogrammā var būt ātrs labojums.

Vietnē ProPrivacy.com mūsu eksperti katru dienu pārbauda VPN, lai pārliecinātos, ka viņi sadarbojas ar citiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem. Lai redzētu mūsu ieteikumus VPN, kas var efektīvi atbloķēt iPlayer, iepazīstieties ar mūsu rokasgrāmatu Labākais VPN iPlayer.

Attēlu kredīti: chrisdorney / Shutterstock.com, Jasni / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me