Reizi pāris gados tehnoloģija rada jaunas iespējas un pieredze mūsu dzīvē. Šķiet, ka nākamā lielā robeža ir Lietu internets!

IoT aizrauj lielie uzņēmumi, piemēram, Amazon un Google, kā arī jaunuzņēmumi un izgudrotāji amatieri. Pirmās divas grupas ļoti reklamē savus produktus, tāpēc šis raksts ir par pēdējām.

Mēs esam apkopojuši dažus no iedvesmojošākajiem lietu interneta projektiem. Daži no tiem ir mājās gatavoti, un jūs varat to izdarīt pats, daži ir profesionāli izstrādājumi, bet visi ir lieliski un tos ir vērts pārbaudīt.

Petcube

Nekad nedomājiet, kas Fido atkal tiek galā! Izmantojot Petcube, jūs varat uzraudzīt savu mājdzīvnieku, kad esat prom, un mijiedarboties pēc nepieciešamības.Petcube

Ja esat apmācības vidū, izmantojiet Petcube, lai izsniegtu kārumus, kad ir īstais laiks. Jūs varat sarunāties ar savu mājdzīvnieku ar vienības starpniecību, lai paziņotu viņam, ka apstiprināt (vai nedarāt!) Vai viņa darbības. Aktivizējiet iebūvēto lāzeru spēlei vai izmantojiet mākoņu ierakstīšanas pakalpojumu, lai sekotu cilvēka labākajam draugam, kad pats to nevarat izdarīt..


Pat tad, kad neesat mājās, mājdzīvnieki nekad nejutīsies vienatnē ar Petcube.

Skatienu pulkstenis

Mūsu dienas griežas ap laiku.Skatienu pulkstenis

Tas nosaka, kurp dodamies, ko darām, ko redzam un kā plānojam nākotni. Glance Clock var palīdzēt jums maksimāli izmantot laiku. Tas ir viedais pulkstenis, kas brīdina jūs pēc vajadzības un ļauj precīzi zināt, kā jums jāpavada diena. To var izmantot kā vispārēju modinātāju vai taimeri. Tas arī nosūta atgādinājumus par tikšanās reizēm un notikumiem. Tas jums pateiks, kad jūsu mājās tiek atvērtas durvis vai kādi ir laika apstākļi ārā.

Neatkarīgi no tā, kas jums jāzina, ar skatienu pulkstenis var jūs informēt, kaut vai ar skatienu. Tā spilgtais un krāsu kodētais dizains pārliecināsies, ka jūs nekad netērējat savu visvērtīgāko mantu - laiku.

Revio

Impulss ir aktuāla motocikla trauksme, kas dara vairāk nekā parastais trauksmes signāls.Revio

Tas nosūta brīdinājumus, kad pieskaras velosipēdam, dodot īpašniekam iespēju izslēgt trauksmi, pārbaudīt viņu velosipēdu vai dalīties ar to brīdinājumos ar varas iestādēm. Ja kāds dodas prom ar velosipēdu, GPS funkcija viņu izsekos. Arī impulss aizsargā īpašnieku braukšanas laikā. Ja notiek negadījums, Impulse nosūta palīdzību, paziņojot iestādēm precīzu atrašanās vietu. Aparatūru ir viegli uzstādīt un to var paslēpt zem sēdekļa, tāpēc tā pārsteigumā noķer potenciālos zagļus.

Ideāla darbvieta

Iepazīstieties ar Altizen, viedajā stāvošajā darbstacijā.Altizen ideālā darbvieta

Ja jums ir apnicis sāpēt mugura vai cīnīties, lai paliktu nomodā pie sava galda pēc pusdienām katru pēcpusdienu, ir pienācis laiks apšaubīt jūsu darba stāvokli. Ar vienas pogas pieskārienu jūs varat pāriet no sēdēšanas uz stāvēšanu, vienlaikus veicot šos ziņojumus sava priekšnieka labā.

Darbstacijā ir iebūvēta inteliģence, kas izseko jūsu aktivitātes un dienā sadedzinātās kalorijas. Kad tas uzzinās, ka jums ir nepieciešams, lai jūsu asinis sūknētu nedaudz ātrāk, jūsu darbstacija to izmantos. Jūs jutīsities labāk, ja stāvēsiet mazliet, un jūsu ķermenis novērtēs aktivitātes.

Spinn

Spinn nodrošina patiesi unikālu kafijas pieredzi.Spinn kafija

Tas dara visu, ko dara jūsu iecienītākā barista. Tas sasmalcina pupiņas un gatavo dažādus dzērienus, ieskaitot kafiju, espresso un kapučīno. Ierīci var vadīt ar viedtālruni, jo tā ir savienota ar WiFi un rūpējas par visu jūsu labā. Tam ir iebūvēts ūdens filtrs un tas novērš citu automātisko kafijas automātu atkritumus. Turklāt to var savienot pārī ar Alexa.

Rīts ar ātrāku kafijas tasi, kas garšo labāk nekā dārgā kafejnīcas šķirne, varētu būt viens no labākajiem IoT notikumiem.

Prieks

Vai visas jūsu dārgās ģimenes atmiņas ir izkliedētas dažādās ierīcēs? Kāzu fotoattēli planšetdatorā, bērnu dzimšanas dienas fotoattēli vecajā tālrunī un pēdējās brīvdienas klēpjdatorā? Tas ir sīksts darbs, pie kura mēs nekad netiekam.Prieks

Tagad visas atmiņas ir viegli sakārtot vienā vietā, kas ir vizuāli satriecoša. Foto albums Joy importē jūsu fotoattēlus un videoklipus, droši tos dublē un pēc tam tos sakārto jums gaumīgās izklājlapās, kuras ir patīkami skatīt un dalīties. Tam piemīt fotoalbuma nostaļģija ar sociālo mediju kopīgošanas ērtībām.

Tā ir sentimentāla attēla glabāšanas nākotne mūsos visos.

Droneseed

DroneSeed strādā ar komerciāliem mežiem, lai padarītu mežu atjaunošanu ātrāku, drošāku un efektīvāku.DroneSeed

Viņi ir vienīgais FAA apstiprinātais šāda veida pakalpojums. Izmantojot dronu komandu, viņi šobrīd spēj izsmidzināt mežus invazīvām sugām un aizsargāt esošo veģetāciju. Uzticamu darbinieku trūkuma un bīstamo ainavu dēļ viņi šobrīd strādā pie jaunu koku gaisa stādīšanas tehnoloģijas - tas ir sasniegums, kam varētu būt ārkārtīgi spēcīga ietekme uz ekosistēmām, kurām vajadzīga palīdzība. Viņi arī sniedz ieskatu klientiem, kas viņiem palīdz orientēties mežsaimniecības nākotnē.

GymTrack

Gymtrack nodrošina sporta zāļu īpašniekus ar rīcībā esošiem datiem, kas viņiem precīzi parāda, kā dalībnieki izmanto viņu aprīkojumu.GymTrack

Šos datus var izmantot, lai nākotnē nodrošinātu pareizu aprīkojuma iegādi, un tas ļauj ātrāk nomainīt nepietiekami izmantoto vai nepopulāro treniņu aprīkojumu. Sporta zāles izkārtojumu var uzlabot, zinot, kuras mašīnas ir vispopulārākās, tādējādi atvieglojot arī gaidīšanas laika samazināšanu. Fitnesa biznesā klienta noturēšana var būt sarežģīta. Bet, izmantojot Gymtrack, lietotāji var būt droši, ka viņi dzird to, ko vēlas viņu klienti. Ar iespēju pielāgot uzrādītos datus Gymtrack neliks vilties.

Foodini

Foodini ir nākotne, ko mēs iedomājāmies.Foodini

Tas lietotājiem ļauj izdrukāt reālu ēdienu, kas izgatavots no svaigām sastāvdaļām. Lai gan ierīce vēl nav pieejama, tā sola pārvaldīt sarežģītos un laikietilpīgos ēdiena sagatavošanas soļus, dodot iespēju vairāk cilvēku bez vilšanās gatavot mājās gatavotus ēdienus. Kaut arī ideja šķiet futūristiska un gandrīz vairāk izklaidējoša nekā izdevīga, šai tehnoloģijai ir iespējas uzlabot neskaitāmu cilvēku dzīvi. Tehnoloģiju varētu izmantot, lai nodrošinātu dzīvībai svarīgu uzturu vietās, kur tā nav pieejama. Īpaša bada gadījumos risinājumus varētu piedāvāt pārtikas iespiedēji, piemēram, Foodini.

Jūsu iecienītās maltītes drukāšanas jēdziens ir tuvāks, nekā jūs domājat!

Samsara

Vai meklējat veidu, kā viegli pārvaldīt un novērtēt transporta flotes? Samsara ir jūsu meklētā intuitīvā tehnoloģija. IoT vārteju, vides monitoru, kameru moduļu un ievades moduļu izvēle ļauj izveidot savienojumu un iekarot.Samsara

Viņu jaunākajai autoparka izsekošanas vārtejai ir reālā laika GPS un ātrgaitas 4G LTE bezvadu savienojums, kas ļauj viegli savienot sensorus, video un lietotnes. Tam ir iebūvēts WiFi tīklājs produktivitātes nodrošināšanai kustībā, un tas ir FMCSA sertificēts ELD darba stundām.

Lietotne Samsara Driver darbosies visās modernās Android vai iOS ierīcēs, padarot iestatīšanu pieejamu un nodrošinot savienojuma iespējas, jo konkurence nevar.

ICON

Kam vajadzīgs virssulainis, kad tā vietā var būt ICON mājas lapa? Ierīce uzreiz izveido savienojumu ar jebkuru māju un uzlabo ikdienas produktivitāti un drošību jebkura lieluma ģimenēm.ICON Smarthome

Tā skārienekrāna saskarni var ieprogrammēt, lai parādītu jums visvairāk nepieciešamo informāciju neatkarīgi no tā, vai tas ir laika apstākļi vai gaidāmās ģimenes tikšanās un saderināšanās. Tas tiek sinhronizēts ar vairākiem kalendāriem, tāpēc jūs nekad vairs nepalaidīsit garām tikšanos.

ICON Home ļauj ērti kontrolēt iekštelpu vidi, nodrošinot komfortu visu diennakti. Tam ir arī kustības sensors, un optimālai ērtībai to var vadīt ar viedtālruni.

Kittyo

Kaķi var būt ļauni, taču jūs varēsit sekot līdzi savām pūkainajām kaķītēm ar Kittyo. Šī ierīce ļauj jums skatīties, runāt ar viņu, spēlēt ar to un pat ierakstīt savu kaķi neatkarīgi no tā, vai atrodaties citā telpā, prom no biroja vai ceļojat nedēļas nogalē..Kittyo

Vienkārši novietojiet ierīci optimālā vietā jūsu mājās, lejupielādējiet bezmaksas lietotni, izveidojiet savienojumu ar WiFi un esat gatavs doties. Izmantojiet savu viedtālruni, lai izdalītu kaķu kārumus, ierakstītu un kopīgotu videoklipus par jūsu kaķa trakajām antikvariātēm, kontrolētu lāzeru, lai jūsu kaķis būtu saderināts, un daudz ko citu. Ne tev, ne kaķim nekad vairs nebūs garlaicīgi.

Nello

Iespēja pasūtīt jebko no jebkuras vietas un piegādāt to pie jūsu durvīm ir ērta, bet ne obligāti tiem, kas dzīvo dzīvokļos. Ja jūs neatrodaties mājas lapā, lai ziņotu par piegādi, viņa dodas uz nākamo piegādi. Ja vien jums nav Nello, kas darbojas ar dažiem no populārākajiem piegādes pakalpojumiem uz planētas.Nello

Izmantojot savu viedtālruni, jūs varat kontrolēt savu domofonu, bezvadu režīmā atvērt ārdurvis un nākt mājās uz jūsu sliekšņa gaidāmiem iepakojumiem. Ja jūs uztrauc zādzība, tam ir pieejama papildu apdrošināšana. Dzīvokļu iemītnieki beidzot var pasūtīt ar pārliecību.

Humavox

Humavox maina veidu, kā mēs uzlādējam savas ierīces par labu neatkarīgi no tā, vai tie ir viedtālruņi, austiņas vai medicīniskais aprīkojums. Viņu produkti ir izstrādāti, balstoties uz pārliecību, ka mūsu tehnisko iespēju dēļ mums nekad nevajadzētu izlādēt akumulatoru, jācīnās ar lādēšanas vilšanos vai arī to nedrīkst ierobežot..Humavox

Viņu bezvadu uzlādes platforma ETERNA izmanto radiofrekvences viļņus, lai bezvadu režīmā uzlādētu iecienīto ierīci. Bet tas, kas Humavox patiesi atšķir no konkurences, ir tas, ka viņu platformai nav nepieciešama precīza uzlādes izvietošana.

Uzlādes process ir dabiskāks un efektīvāks.

Lapu

Zemkopības nākotne ir šeit.LAPA

Izmantojot LEAF, jūs varat audzēt dažādus garšaugus, augļus un dārzeņus, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. LEAF ir augošs konteiners, kas ļauj visu prasmju līmeņa dārzniekiem audzēt savus produktus bez kaitīgām ķīmiskām vielām vai pesticīdiem un ietaupīt naudu šajā procesā. Jūsu augi automātiski augs, precīzi kontrolējot temperatūru un mitrumu. Barības vielas tiek dozētas automātiski, un jūs varat piekabināt LAPU pie ūdens avota. Ir oglekļa filtrs, kas novērš nepāra smakas, un viedtālrunis kontrolē visu.

Nekad agrāk nav bijis tik viegli izaudzēt īstu un veselīgu ēdienu!

Cue Sport sensors

Sportisti vienmēr meklē veidus, kā uzlabot spēli, un ar Cue Sport Sensor to nekad nav bijis tik viegli izdarīt..Sportista intelekta bižele Sporta sensors

Šis vieglais un saderīgais sensors ir savietojams ar ķiverēm, galvas saitēm un galvaskausa vāciņiem. Tas apkopo datus un palīdz sportistiem noteikt tendences un uzlabojumus, lai viņi varētu kļūt par labāko versiju paši.

Kue izseko ātrumu, attālumu, trāpījuma vietu, trieciena smagumu un daudz ko citu. Tas ir ideāli piemērots lietošanai komandā vai individuāli, un darbojas tikai futbolistiem, hokejistiem un futbolistiem, tikai dažus nosaucot.

Ja vēlaties pēc iespējas vairāk izmantot savu laiku uz lauka, var palīdzēt Cue Sport Sensors.

Yuktix IoT platforma

Yuktix maina lauksaimniecību Indijā ar IoT projektiem. Viņiem uzstādot bez tīkla, ar saules enerģiju darbināmu automātisko meteoroloģisko staciju un gaisa kvalitātes staciju, tiek izmantoti 16 sensori, lai uzraudzītu dažādus datus, kas tiek nekavējoties koplietoti, lai izprastu pašreizējos augšanas apstākļus un panāktu labāku progresu..Yuktix

Dati tiek uztverti ar sensoriem, caur Yuktix ierīci tiek pārsūtīti uz mākoni un pēc tam parādīti Yuktix lietotnē. Sensori vāc datus par atmosfēras temperatūru, mitrumu, spiedienu, vēja ātrumu, augsnes temperatūru un apkārtējās vides troksni.

Dati būs pieejami par pēdējām sešām stundām kā vidēji par pēdējām 24 stundām vai par pēdējo nedēļu. Stacija nodrošina precīzus lauksaimniecības mērījumus un attēlojumu, ko nevar vizuāli uzraudzīt, uzlabojot gala ražas kvalitāti.

Bezvadu akselerometrs

Šajā detalizētajā Damona Kohlera apmācībā varat izveidot savu bezvadu akselerometru ar pāris XBees un dažiem citiem piederumiem..Damon Kohler bezvadu akselerometrs

Jums būs jākonfigurē un jājaunina XBees programmaparatūra, lai sāktu un pēc tam sāktu visu komponentu savienošanu. Pēc dažu Python kodu palaišanas jums vajadzētu būt labam.

Šajā apmācībā atradīsit visu specifisko informāciju, kā arī dažus būtiskus padomus, kas varētu noderēt, ja rodas kāda problēma. Kādam nolūkam jūs izmantosit savu akselerometru?

Sporta inventāra sensori

Mēģinot iegūt pārākumu pret konkurenci sporta arēnā, daudzi pievēršas sporta analītikai.Ilinoisas universitātes sporta aprīkojuma sensori

Spēja izsekot katrai bumbiņas kustībai, un spēlētāji to veic un analizē, treneri var uzlabot savu treniņu un spēlētāji var veikt visaptverošus uzlabojumus. Sensoru izmantošana spēlētāju kurpēs un spēles bumbiņā kļūst arvien vilcinošāka. Šie sensori var izsekot kustībai dažu centimetru robežās un raksturot trajektoriju un orientāciju.

Joprojām ir daudz iespēju uzlabot ar sensoriem, taču atsauksmes un aizrautība ir daudzsološa. Kādu dienu jaunais paraugs varētu būt sensori sporta aprīkojumā.

Projekts ABBIE

ABBIE ir Hārvarda universitātes Wyss institūta projekts, kura mērķis ir automatizētas ierīces izstrāde anafilakses agrīnai atklāšanai un ārstēšanai. Vairumā gadījumu anafilaksi var ātri ārstēt, un no tā var izvairīties no nopietnām komplikācijām vai pat nāves. Bet, ja nezināma alerģija streiki vai epinefrīns nav pieejams, sekas ir smagas. Projekta ABBIE mērķis ir attīstīt valkājamu ierīci, kas uztver anafilakses simptomus un automātiski injicē epinefrīnu - koncepciju, kas varētu glābt dzīvības visā pasaulē.Hārvarda universitātes projekts ABBIE

Pašlaik tehnoloģija ir pieejama licencēšanai, un tiek veikti padziļināti pētījumi, lai labāk izprastu, kā atklāt anafilaksi tā agrīnākajos posmos.

Virziena antenas modulis

Virziena antenas modulis ir mehāniski vadāma antena ar viedu staru veidošanas iespēju. Agrīnie prototipi jau bija apmierinoši, taču darbos ir daudz jauninājumu.Northeastern University virzītas antenas modulis

Moduli var pievienot visiem reljefa robotiem ar mehāniskām sastāvdaļām, kas atbalsta un virza tā fizisko kustību. Primārais draiveris nodrošina antenas parametru kontroli. Paplašināšanas modulis būs savietojams ar ZigBee, WiFi un Bluetooth raiduztvērējiem. Jāatzīmē, ka agrīnie prototipi bija ierobežoti ar vieglu izmantošanu un robustumu mazāk ideāla aprīkojuma dēļ, taču nākamie modeļi parāda daudzsološāk. Antena ir arī lieliska saziņai ar traucējumiem, līdz pat 50 000 augstāka nekā komerciālām ierīcēm.

Viedā enerģija ēkās

Ainavas savulaik bija veidotas tikai no kokiem un slīdošiem pakalniem, bet tagad tas ir izplatītāks un sagaidāms, ka ainavas redzēs ar arhitektūru.Viedā enerģija ēkās

Jāpiekrīt, ka ēkas tagad ir tikpat liela daļa no mūsu pasaules kā daba, un labākais veids, kā nodrošināt, ka tās abas dzīvo harmoniski, ir viedās enerģijas radīšana. Šis eksperiments pārbaudīja LEED zelta sertificētās zaļās biroja ēkas reālo efektivitāti ar pārsteidzošiem rezultātiem. Ēkas, kas projektētas videi draudzīgāk, atkarībā no to centralizētās ēkas vadības var faktiski patērēt vairāk enerģijas nekā standarta ēkas. Uzziniet, kā šeit apkopoti dati.

IoT vieta, visur pieslēgta tīkla poga

Šis ir jautrs projekts, kas ļaus jums izmantot jūsu pašu pogu “viegli”.Familab vietrā poga

Jums būs jāpasūta Amazon Dash Button un jāpavada nedaudz laika programmēšanai. Iestatīšana ietver Amazon Shopping lietotnes lejupielādi un piekļuvi Dash Button izvēlnei. Tas ļaus jūsu tālrunim atrast pogu, bet neizvēlaties neko, lai to iegādātos. Tikai pārliecinieties, vai tas ir savienots ar jūsu tālruni. Pēc tam ar Python instalējiet dažas bibliotēkas. Jūs varat pielāgot kodu savām vēlmēm. Daži izmanto jauno pogu kā taimeri vai, lai ieslēgtu un izslēgtu apgaismojumu.

Ja jūs to domājat un kodējat, to var izdarīt jūsu poga!

$ 10 DIY Wifi vieda poga

Vēlaties izmēģināt savus spēkus IoT projektā, kas tika izstrādāts, paturot prātā iesācējus?DIY WiFi vieda poga ar vienkāršām IoT lietām

Šai DIY WiFi viedajai pogai nav nepieciešama kodēšana vai lodēšana. Tas ir arī neticami lēti. Ar šo viedo pogu var nosūtīt viedtālruņa paziņojumu, SMA, e-pastu vai automātisku tālruņa zvanu, jūs to uzminējāt, nospiežot pogu.

Apmācība ir viegli izsekojama, un tā visu sadala sagremojamās daļās, sākot no materiāliem līdz instrumentiem un beidzot ar programmaparatūru. Šis ir ideāls IoT projekts iesācējiem. Tas vairos jūsu pašpārliecinātību, un par centieniem jums būs kaut kas jautrs.

Jēdziens

Mājas piederība ir saistīta ar lielu atbildību.Jēdziens

Bet, kad ne vienmēr esat klātienē, lai uzraudzītu tā pašreizējo stāvokli, kā jūs varat būt pārliecināts, ka nekas nav noticis briesmīgi?

Izmantojot jēdzienu Notion, jūs vienmēr zināsit pašreizējo savas mājas stāvokli. Sensors dara vairāk nekā citas mājas drošības sistēmas. Tā vietā, lai tiktu vienkārši informēts par durvju atvēršanu, zināt, vai bērniņš mājās ir atvērts pistoles seifs vai arī izslēdzas oglekļa monoksīda trauksme. Uzziniet par ūdens noplūdi, pirms rodas pārmērīgi bojājumi vai ja istaba kļūst savādi silta vai auksta.

Šī IoT ierīce pasargās jūsu māju un ģimeni no dažādām iespējamām katastrofām.

Hackable skala

Vēlaties savam rīta rutīnam pievienot nedaudz humora?Sadalāms mērogs pēc sākotnējās valsts

Šī apmācība jums iemācīs, kā kapāt vannas istabas skalas, lai jūs pamudinātu vai izsmieklu ēst šo papildu virtuļu. Šis ir ideāls projekts tiem, kas tikai ieiet IoT pasaulē, un tam ir nepieciešams Wii līdzsvara panelis, Raspberry Pi un tiešsaistes datu analītikas platforma..

Tas prasa mazāk nekā pusstundu, un jūs varat ieprogrammēt mērogu, lai ar īsziņu pateiktu visu, ko vēlaties. Pateicoties jaunajai runājošajai vannas istabas skalai, nākamo tikšanos ar savu personīgo treneri varēsit atcelt.

Digitālās atslēgas

Atvadieties no kaitinošās jūsu taustiņu skaņas un sveiciens digitālajām taustiņiem.DigitalKeys

Šī tehnoloģija ļauj pārvērst jebkuras durvis vai slēdzenes viedā piekļuves punktā. Viedās slēdzenes ir aprīkotas ar SIM kartēm un sīkiem modemiem, kas ļauj tos atbloķēt, izmantojot viedtālruni. Jums patiks gan ērtības, gan drošības faktori.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties izmantot digitālās atslēgas mājām, darbam vai abām, varat būt pārliecināti, ka nevienam nav nozagtas jūsu atslēgas kopijas un ka, kamēr vien jums būs viedtālrunis, jums vienmēr būs ātra un ērta piekļuve savu galamērķi, bez liekas cīkstēšanās par duci taustiņu.

den

Viņi saka, ka nav jēgas izgudrot riteni, bet šajā gadījumā Dens rīkojās pareizi.den

Viņi paņēma parastu sadzīves elementu, gaismas slēdzi un no jauna izgudroja mūsu māju apgaismojuma koncepciju. Jūs varat ne tikai kontrolēt slēdžus, ja neesat mājās, izmantojot viedtālruni, bet arī varat izsekot katram slēdzim pievienotos datus. Uzziniet, cik ilgi deg lampiņa, kad tā pēdējo reizi tika ieslēgta, un cik daudz enerģijas tā patērē. Jūs varat arī iestatīt apgaismojumu uz taimeri. Izmantojot Den produktus, jūs ietaupīsit laiku, ietaupīsit enerģiju un nedaudz atvieglos jūsu ikdienas gaitas.

Spēle Golfs

Jāuzlabo nedēļas nogales golfa spēle? Spēļu golfs ir IoT ierīce, lai to panāktu.Spēle Golfs

Vienkārši saspraudiet to uz sava apģērba un skatieties, kā tiek ievietoti dati. Jums statistikas ierakstīšanai nav jāizmanto viedtālrunis, tāpēc jūs ietaupīsit datus un tālruņa dzīvi. Ierīce reģistrē katru šāvienu.

Kad esat pabeidzis spēlēt, jūs varat apskatīt katru spēles daļu no jauna skatupunkta. Varat dalīties ar savu iespaidīgo statistiku ar pasauli vai izmantot to kā mācību ceļvedi, lai pastiprinātu spēli. Jūs varat arī sacensties ar draugiem tieši blakus jums vai atsevišķos kursos tūkstošiem jūdžu attālumā.

Šī jautrā IoT ierīce ļaus jums izbaudīt golfa spēli jaunā līmenī.

Mērīšana

Measurence sniedz uz datiem balstītu atziņu, lai palīdzētu augt ķieģeļu un javas vietām.Mērīšanas spraudnis

Piecu minūšu laikā jūs varat apkopot datus. Uzziniet par jaunu mazumtirdzniecības vietu potenciālu, izsekojot gājēju satiksmi, vai uzziniet, kāda veida reklāmas rada visaugstāko iebraukšanas procentu. Nosakiet, vai laikapstākļi ietekmē jūsu pārdošanas apjomus vai arī jūsu noslogotākās laika nišas atbilst ārējai satiksmei.

Tik precīzi dati iepriekš nav bijuši pieejami ar šādu ērtības līmeni. Pievienojot savam biznesam Measurence, jūs varat redzēt, kādas iespējas reālā laikā izmantojat, un palielināt trafiku un peļņu.

Petzi

Petzi Treat Cam ir jautrs un vienkāršs veids, kā paziņot saviem mazuļiem, ka jūs nekad neesat pārāk tālu no viņiem.Petzi

Ierīce ir lieliska dzīvniekiem, kuriem ir atdalīšanas trauksme. Vienkārši izmantojiet savu viedtālruni, lai nekavējoties runātu ar mājdzīvnieku, izmantojot augstas kvalitātes audio, un pārliecinieties, ka drīz būsit mājās. Ja viņi atrodas šīs burvīgās lietas vidū, ātri uzņemiet attēlu, lai saglabātu vai kopīgotu. Ja viņi jūsu prombūtnes laikā nav nodarījuši iznīcību, apbalvojiet viņus par viņu izturēšanos ar cienastu no Petzi Treat Launcher.

Šī IoT ierīce ir labākais veids, kā piedalīties jūsu dzīvnieka dienā, pat ja jūs tur neesat.

SmartSantander

Mums ir viedtālruņi, gudras mājas, viedas automašīnas… kāpēc gan ne viedā pilsēta?SmartSantander

SmartSantander ir izstrādājis koncepcijas testēšanas projektu. Projekta vīzijā ir iesaistīti 20 000 sensoru, kas pārbaudīs dažādas tehnoloģijas četrās atsevišķās vietās. Katra eksperimentālā iekārta lietotājiem ļaus attīstīt jaunas lietojumprogrammas un spēs noņemt tehniskos un sociālos šķēršļus, kas ierobežo IoT idejas izplatību..

Lai gan vairums IoT projektu koncentrējas uz vienu iznākumu, SmartSantander cer mainīt visu IoT nākotni, padarot to plašāk akceptētu un sagaidāmu no sabiedrības.

Droša lietu interneta projekts

Tā kā mūsu dienas arvien vairāk vada tehnoloģija, daudzi baidās, ka esam nonākuši līdz lūzuma punktam.Stenfordas universitātes drošs IoT

Projekts Drošs lietu internets cer ierobežot draudus, tos identificējot, plānojot un novēršot. Projekts ir Stenfordas universitātes, UC Berkeley un Mičiganas universitātes kopīgs darbs. Kopā viņi koncentrējas uz mācīšanos, kā integrēt lielas jaunu datu plūsmas ar esošajām, kā saglabāt un aizsargāt lietotāju drošību un kā padarīt jaunas Io lietojumprogrammas pieejamas lietotājiem, kuriem ir visu veidu tehnoloģiskais fons..

Būtībā drošā lietu interneta projekts mēģina vispirms nokļūt nākotnē un pārliecināties, ka tā ir lieliska vieta mums visiem.

Power-tags

PowerTags ir pilnīga IoT platforma, kas paredzēta pievienoto ierīču atbalstam. Platforma var pārvaldīt tīklus un novērot kļūdas vai draudus. Tas izmanto stabilu programmatūru, reālā laika atrašanās vietas noteikšanas sistēmu, trešo personu IoT savienotas ierīces vai sensorus un nodrošina tīmekļa savienojumu ar ierīcēm, kuras citādi būtu bez.Barošanas tagi

Ja darbinieki var savienot vairākas IoT ierīces, darbinieki var būt efektīvāki, uzņēmumi var būt vairāk aizsargāti un ģimenes var būt vairāk sinhronizētas. PowerTags koncentrējas uz veselības nozari, kur to platforma var palīdzēt atrast pacientus masveida negadījumu laikā vai nodrošināt drošību pacientiem, kuri pretējā gadījumā klejo vai kaitē sev.

Enerģiski

Kā bizness, jūsu enerģijas izmaksu apmaksa ir tikai vēl viens izdevums. Bet kas būtu, ja jūs varētu samazināt šīs izmaksas līdz pat 30%?Enerģiski

Enerģiski saka, ka varat, izmantojot modernu aparatūru, lietotājam draudzīgu analītiku un mobilo lietotni. Jūs uzzināsit, kuras mašīnas ietilpst standarta enerģijas patēriņā un kuras izmanto jūsu peļņā.

Tiklīdz jūs zināt, kuras jūsu biznesa daļas patērē visvairāk enerģijas, jūs varat būt aktīvs, ietaupot naudu un paaugstinot efektivitāti. Jums būs pieejams monitorings reāllaikā, enerģijas izmaksu izsekošana un vēsturiskie enerģijas dati, lai palīdzētu jums saprast jūsu uzņēmuma enerģijas vajadzības.

Inventrom (Bolt IoT)

Bolt ir IoT risinājums uzņēmumiem un individuāliem projektiem.Bolt IoT

Tā ir platforma, kas ļauj jums kontrolēt vairākas ierīces un droši savākt datus neatkarīgi no tā, vai atrodaties birojā vai visā pasaulē. Jūs iegūsit ieskatu, izmantojot vizualizāciju un mašīnmācīšanos, kas palīdzēs uzlabot ikdienas uzdevumus.

Skrūve nodrošina ātru saziņu starp ierīcēm un to mākoni, kā arī drošību, izmantojot iebūvētās drošības ierīces. Bolt ir pilnībā pielāgojams, ļaujot jums kontrolēt savas ierīces, izmantojot lietotnes, un ļauj ātri palielināt pievienoto ierīču skaitu, neatkarīgi no tā, vai tas ir ducis vai miljoni.

Ploud.io

IoT projekti maina visu, ieskaitot to, kā ģimenes veic ikdienas aktivitātes.Plouds

dib ir vieda tīkla ierīces ierīce. Tās mērķis ir izklaidēt un straumēt augstas izšķirtspējas digitālo saturu dažādiem mērķiem. Jūs varat izmantot tās balss personīgo palīdzību savām mājām vai izmantot to tiešajās video konferencēs, piemēram, Skype. Ierīce var arī palīdzēt bērniem veikt mājas darbus, lejupielādējot mācību saturu un ērtībai savienojot vairākas tīkla ierīces ar bezvadu internetu. Tam ir FLASH jeb Reverse CDN tehnoloģija, kas pārdala datus, izprotot sarežģītus straumēšanas un pārlūkošanas modeļus.

dib pārdefinē masu internetu.

FarmX

FarmX sensori mēra augsnes, augu un vides mainīgos lielumus, cenšoties ietaupīt ūdeni un palielināt ražas ražu.FarmX

Audzētāji var pārliecinoši apūdeņot, izmantojot piekļuves datus, kas nodrošina reālā laika ražu. Sistēma var ietaupīt lietotāju naudu, izvairoties no ūdens un mēslojuma izšķērdēšanas un samazinot darbaspēka izmaksas. Tas arī ietaupa laiku, attālināti uzraugot laukus, tāpēc audzētājiem un darbiniekiem tas nav jādara. Visi šie faktori apvieno, lai nodrošinātu augstākas kvalitātes produktu. Informācijas panelis izceļ problemātiskās vietas un pēc iespējas labāk izmanto katru augšanas sezonu. Lejupielādējamā lietotne uztur audzētājus pastāvīgā kontaktā ar viņu laukiem.

Farmobile

IoT un lauksaimniecība ir divas nozares, kas šķietami atrodas atšķirīgā pasaulē, bet faktiski ir ideālas viena otrai.Farmobile

Farmobile ļauj lauksaimniekiem reālā laikā izsekot vairākām mašīnām un reģistrēt vairāk datu nekā konkurence. Vērojot aktivitātes, neraugoties uz to, vai viņi notiek uz lauka, vai ne, lauksaimnieki var palielināt darbības efektivitāti un izmantot vēsturiskos saimniecību datus, lai katru gadu tos uzlabotu. Lauksaimniekiem pieder arī viņu elektroniskie lauka ieraksti, tāpēc viņiem ir tiesības datus pārdot apstiprinātiem trešo personu pircējiem.

Tas Farmobile dod noteiktas priekšrocības salīdzinājumā ar viņu konkurenci, jo lauksaimnieki var radīt jaunu ieņēmumu plūsmu, vienkārši darot to, ko viņi jau dara.

Semios

Semios ir IoT projekts, kas izstrādāts tikai augļu dārziem.Semios

To izmanto, lai pārvaldītu un aizsargātu katru koku un tā augļus. Sensoru tīkls, kas kontrolē kaitēkļus, sals, slimības un apūdeņošanas vajadzības. Atšķirībā no līdzīgām sistēmām, Semios spēcīgais tīkls ļauj ierīcēm atrasties gandrīz visur, tāpēc nav jāpatur prātā datu plāni. Viena no interesantākajām sistēmas priekšrocībām ir spēja uzraudzīt kožu kaitēkļu attīstību. Šie dati palīdz noteikt sintētiskā feromona izdalīšanos, kavējot kandžu spēju vairoties. Tas samazina kaitēkļu skaitu līdz minimumam un samazina pesticīdu skaitu, kas nepieciešami augļu dārza aizsardzībai.

Hykso

IoT projektu iespējas sportā tikai sākas.Hykso

Hykso ir izstrādāts, lai palīdzētu cīnītājiem maksimāli palielināt apmācības laiku, izmantojot lietotni, kas ļauj apmācītajiem iznīcinātājiem reālā laikā apskatīt viņu sitienu rezultātus un izmērīt to progresu katru dienu, nedēļu vai mēnesi. Iekļautie perforatori var izsekot rokas kustībai ar ātrumu 1000 reizes sekundē. Šie apkopotie dati sniedz ieskatu perforatoru skaitam, veidam un ātrumam. Lietotāji var salīdzināt savu ātrumu, sitienu skaitu un intensitāti ar citiem cīnītājiem, lai zinātu, kur viņi atrodas pret sacensībām.

Oomnitza

Oomnitza ļauj lietotājiem pārvaldīt aktīvus tāpat kā neviena cita programmatūra to nevar.Oomnitza

Tā kā tas ir integrēts ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, varat turpināt izmantot savus pašreizējos rīkus. Aktīvu datus varat atdzīvināt un pārvaldīt, izmantojot savu viedtālruni. Programmatūra palielina produktivitāti un palielina darbspējas laiku. Iebūvētais informācijas panelis ļauj redzēt modeļus un labāk ar pārliecību pārvaldīt aktīvus. Strādājot ar Oomnitza, IT darbinieki var ietaupīt konservēta darba stundas. Ierīces darbojas arī ilgāk, un to darbība ir lētāka.

Uzņēmumi var darboties ātrāk, paplašināt peļņu un laika gaitā palielināt ienākumus, izmantojot Oomnitza.

Flic

Flic ir izveidots, lai atvieglotu uzdevumu izpildi.Flic

Tas ir savietojams ar tūkstošiem ierīču, un to var iestatīt mazāk nekā 10 sekundēs. Tas arī ilgst līdz diviem gadiem bez akumulatora nomaiņas. Vienkārši noklikšķinot uz pogas Flic, jūs varat izraisīt desmitiem darbību, piemēram, ieslēgt un izslēgt gaismu, atskaņot iecienīto skaņu celiņu, piezvanīt uz pakalpojumu vai atrast tālruni. Pogas ir bezvadu un laika apstākļu izturīgas, tāpēc tās var izmantot praktiski jebkur un pēc nepieciešamības pārvietot.

Tie ir vienkāršs un pieejamais veids, kā padarīt jebkuru māju gudrāku un efektīvāku.

Pilsētas pulss

CityPulse nodrošina novatoriskas viedās pilsētas lietojumprogrammas.Pilsētas pulss

Viņu integrētā pieeja cilvēku internetam un lietu internetam ir devusi viņiem priekšrocības salīdzinājumā ar līdzīgiem projektiem. Izmantojot apkopoto informāciju, CityPulse ļauj pilsētām uzlabot darbības efektivitāti, efektīvi dalīties ar informāciju ar iedzīvotājiem un uzlabot valdības pakalpojumus. Draudzīgi tiek uzlabota dzīves kvalitāte. CityPulse piedāvā vairāk nekā 100 viedās pilsētas lietošanas gadījumus, no kuriem mācīties un no kuriem mācīties, kā arī vairākus pārskatus, lai izpētītu. Projekts nevainojami apvieno uz zināšanām balstītu skaitļošanu un uzticamības pārbaudi.

Runājot par viedajiem pilsētas datiem, CityPulse to visu ir domājis.

Lietas interneta ierīču un projektu kopsavilkums

Internets mainās un attīstās. Lietu internets, iespējams, būs lielākās pārmaiņas, ko redzēs mūsu paaudze. Iepriekš mēs esam uzskaitījuši dažus lieliskus projektus, kuri, ceram, ir iedvesmojuši un izglītojuši jūs par to, ko mēs varam sagaidīt!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me