Pārcelšanās uz citu valsti ir aizraujoša. Pārcelšanās iepazīstina jūs ar jaunu dzīves pieredzi un jaunu kultūru. Tas ir piedzīvojums, kas gaida notikumu. Tomēr pēc strūklas atpalikšanas jūs varat palikt nopietnā mājās. Dabisks veids, kā to apkarot, ir nokļūšana vietnē WhatsApp vai Skype, lai tērzētu ar ģimeni un draugiem. Jūs pat varētu vēlēties skatīties televizoru no mājām.


Diemžēl, dodoties darīt šīs lietas, jums var rasties dažas problēmas. Daudzas valstis bloķē tādas lietotnes kā WhatsApp un Skype. Bez tam, autortiesību apsvērumu dēļ mājās esošajām televīzijas stacijām, iespējams, ir noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums. Par laimi VPN var ļaut jums izlikties, ka esat mājās - lai jūs varētu izmantot internetu, kā jūs parasti darītu.

Kas ir emigr?

Emigrē uz ārzemēm

Emigrants, kas īslaicīgi nozīmē emigrantu, ir persona, kas dzīvo citā vietā, nekā tā, kurā viņi ir dzimuši. Ir desmitiem iemeslu, kāpēc cilvēks var izvēlēties kļūt par emigrantu - sākot ar darba iespējām un izglītību - līdz iemīlēties citā valstī. persona no citas valsts. Lai kāds būtu iemesls, emigranti atrodas jaunā mājā ar jaunu kultūru un jaunu apkārtni.

Lai arī emigrantus bieži dēvē par viendabīgu grupu, ir svarīgi atcerēties, ka katrs emigrants ir indivīds pats par sevi. Kā tāds tas nav retums, ja emigrants meklē kaut ko, lai viņiem atgādinātu par viņu dzimteni. Šis “kaut kas” katram indivīdam varētu būt atšķirīgs, lai arī tas parasti ir ēdiens, tradīcija vai pat TV šovs.

Diemžēl dzīve ārzemēs tā, it kā jūs būtu mājās, ne vienmēr ir vienkārša. Viena no lielākajām lietām ir saistīta ar vietņu blokiem un ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Lai gan ēdienus un tradīcijas parasti ir vienkārši atjaunot, piekļūšana noteiktiem TV šoviem un vietnēm ir cits stāsts. Par laimi, tas ir iespējams, izmantojot emigrantu VPN.

VPN var ļaut emigrantiem no visas pasaules atbloķēt straumēšanas pakalpojumu. Ar pareizo VPN Netflix abonenti var piekļūt pakalpojumu ASV versijai, kurā ir tūkstošiem vairāk filmu un TV šovu nekā citās valstīs Netflix katalogā. Jūs varat arī piekļūt citiem pakalpojumiem, piemēram, varat skatīties BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas un citu!

Kas ir emigrantu VPN??

Neizmantots VPN ļauj piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam un bloķētām vietnēm, sabojājot savu atrašanās vietu. Izmantojot emigrantu VPN, jūs varat drošā un privātā veidā piekļūt jūsu dzimtas valsts TV šoviem. Papildus šim emigrantu VPN var arī piekļūt vietnēm, piemēram, WhatsApp un Facebook, kuras ir bloķētas dažās valstīs.

Mans Expat VPN

2017. gada aptaujā gandrīz 13 000 emigrantu tika lūgts sarindot 43 dažādus dzīves aspektus ārzemēs. Tas ietvēra galvenās emigrantu valstis, uz kurām pārcelties. Kamēr ASV un Lielbritānija no 2016. gada pētījuma diezgan maz samazinājās, Meksika, Spānija un Kolumbija bija desmit labāko izvēli no 65 uzskaitītajām valstīm. Šī iemesla dēļ mēs esam nolēmuši konsultēt emigrantus šādās valstīs: Spānijā, Meksikā, Kolumbijā, ASV un Lielbritānijā.

VPN emigrantiem Spānijā

Neskatoties uz to, ka Spānija ir atvērta un demokrātiska valsts ar stingriem datu privātuma likumiem, Spānijas valdība piedalās dažās intensīvās pretpirātisma novēršanas politikās, kas ierobežo jūsu TV iespējas. Turklāt TV straumēšanas pakalpojumi ierobežo piekļuvi citu valstu saturam - tas nozīmē, ka jūs esat aizrāvies ar visu, ko piedāvā Spānija.

Par laimi emigrantu VPN var atrisināt šo problēmu. Papildus piekļuvei TV pārraidēm, kurām iepriekš nevarējāt piekļūt, emigrantu VPN palīdzēs aizsargāt arī jūsu digitālos pēdas un savienojumus - pat izmantojot publiskos WiFi tīklājus. Turklāt, ja vēlaties kaut ko satraukt, uzturoties Spānijā, emigrantu VPN var jums palīdzēt to izdarīt, neapdraudot jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju, valdību vai vietējā tīkla administratorus..

Lai iegūtu papildinformāciju par vislabākajiem Spānijā esošajiem VPN, apmeklējiet mūsu 5 labākos VPN Spānijai rokasgrāmatu.

Izceļotāju VPN Meksikā

Ja spāņu valoda ir jūsu sarunvaloda, Meksikai ir pieejamas bezgalīgas izklaides iespējas. Tomēr, ja jūs esat emigrants, kas dzīvo Meksikā, jums varētu būt grūti sekot līdzi intensīvajām Meksikas ziepju operu īpašībām. Papildus tam Meksika ir valsts, kas piedāvā ļoti dārgas platjoslas iespējas. Tas nozīmē, ka, ja jūs esat emigrants, kas dzīvo Meksikā, jūs, iespējams, bieži apmeklējat bezmaksas publiskos WiFi tīklājus, nevis maksājat par savu interneta pakalpojumu.

Lai gan tas noteikti ir ērti, tas ir arī bīstami. Publiskie WiFi tīklāji ir ideālas vietas hakeriem, lai kompromitētu jūsu paroles, kredītkaršu datus, pieteikuminformāciju un citu sensitīvu informāciju: nemaz nerunājot par Meksikas iestāžu uzraudzību. No spilgtākās puses šo problēmu risinājums ir vienkāršs: izmantojiet emigrantu VPN. Izmantojot emigrantu VPN Meksikā, jūs varat aizsargāt tiešsaistes aktivitātes no novērošanas un hakeriem, vienlaikus piekļūstot iecienītākajām TV pārraidēm no mājām..

Lai iegūtu papildinformāciju par vislabākajiem Meksikā esošajiem VPN, apmeklējiet mūsu ceļvedi 5 labākajiem VPN Meksikai.

VPN emigrantiem Kolumbijā

Kolumbija

Ja esat emigrants, kas dzīvo ārzemēs Kolumbijā, jums varētu būt grūti piekļūt TV pārraidēm, kuras vēlaties skatīties no mājām. Papildus tam Kolumbijas tiešsaistes privātuma likumi ir nedaudz miglaini. Kaut arī tiešsaistē nav īpašu sodu par apmelošanu, neslavas celšanu, bezatbildīgu žurnālistiku vai baumu izplatīšanu tiešsaistē, ir arī vairāki augsta profila gadījumi ar pretrunīgiem secinājumiem..

Piemēram, 2014. gadā Gonzalo Lopez tika nosūtīts uz tiesu par valsts amatpersonas apvainošanu tiešsaistes laikraksta komentāru sadaļā. Neskatoties uz to, ka Lopess to darīja anonīmi, viņa IP adrese viņam tika izsekota, un viņam tika piespriests 18 mēnešu cietumsods ar 5200 USD naudas sodu. Lai gan tas neattiecas uz visiem Kolumbijas pilsoņiem, ar to pietiek, ja vēlaties, lai jūs meklētu risinājumu: emigrantu VPN.

Izmantojot emigrantu VPN Kolumbijā, jūs varat saglabāt savu datu privāto raksturu un tiešsaistes aktivitātes pasargāt no nevēlamiem skatieniem. Turklāt jūs varat piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam no TV straumēšanas pakalpojumiem - izliekoties, ka atrodaties valstī, kurā ir labāks katalogs.

Lai iegūtu papildinformāciju par labākajiem emigrantu VPN Kolumbijai, apmeklējiet mūsu ceļvedi 5 populārākajiem VPN Kolumbijai.

VPN emigrantiem Apvienotajā Karalistē

Ja esat emigrants, kas dzīvo Lielbritānijā, jūs, iespējams, nezināt par intensīvu valdības uzraudzību, ko īsteno Apvienotās Karalistes varas iestādes. Papildus tam, ka valdība piešķir atļauju ielauzties savu pilsoņu datoros, Apvienotā Karaliste liek arī dažiem uzņēmumiem vājināt šifrēto produktu drošību, augšupielādējot serveros aizmugurē. Kas ir sliktāk? Šīm uzņēmējsabiedrībām likums uzliek pienākumu klusēt, ja viņiem tiek dots norādījums to darīt (rīkojuma izpildes kārtība).

Izmantojot emigrantu VPN Lielbritānijā, jūs izmantojat savas tiesības uz tiešsaistes privātumu un drošību. Izmantojot pareizo VPN, jūs liedzat valdības uzraudzības iespējas, vienlaikus piekļūstot TV straumēšanas pakalpojumu ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Turklāt emigranta VPN izmantošana ļaus jums aizsargāties no trešo pušu, piemēram, hakeru un kibernoziedznieku, ziņkārīgajām acīm publiskajā WiFi.

Lai iegūtu papildinformāciju par vislabāko emigrantu VPN Lielbritānijā, apmeklējiet mūsu labāko Lielbritānijas VPN rokasgrāmatu.

Izceļotāju VPN Amerikas Savienotajās Valstīs

Tiem emigrantiem, kas dzīvo ASV, ir nepieciešams emigrantu VPN. Lai sāktu, izmantojot emigrantu VPN, jūs jutīsities no NSA ziņkārīgo acīm. Turklāt, tā kā ASV ir Piecu acu uzraudzības alianses locekle. Tas arī izpilda orderi un rīkojumus par rīkojumiem, kas piespiež firmas nodot visus patērētāja datus, vienlaikus tos noslēpjot. Turklāt ISP ir atļauts nenoteiktu laiku saglabāt un pārdot patērētājus tīmekļa pārlūkošanas ieradumos.

Izmantojot emigrantu VPN, varat pārlūkot internetu drošā, privātā vidē, piekļūstot iecienītākajiem TV šoviem no konkrētās valsts bibliotēkām TV straumēšanas pakalpojumos. Turklāt jūs varat piedalīties P2P aktivitātēs, neuztraucoties par uzraudzību.

Tas ir tikai sākums. Vietējā VPN izmantošana var arī palīdzēt jums apiet skolas, saimnieka vai darba vietas izveidotos blokus. Mūsdienu pasaulē, īpaši ASV, ir tikai viens veids, kā patiesi palikt pēc iespējas privātākam: izmantot VPN.

Expat VPN apsvērumi

Izvēloties emigrantu VPN, ir jāņem vērā dažādas lietas - sākot no serveru ātruma un drošības līdz piedāvāto vietu skaitam. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā visus faktorus, pirms ķerties pie viena VPN. Galu galā, kas ir labs, izmantojot VPN, lai piekļūtu valstij raksturīgām bibliotēkām, ja to servera atrašanās vietās nav valsts, kuras bibliotēkai vēlaties piekļūt? Dažas lietas, kas jāmeklē, ir šādas:

  • Veiktspēja (ātrums / noplūdes / utt.)
  • Serveru skaits
  • Serveru atrašanās vietas
  • Žurnālu politika (vēlams nav žurnālu)
  • Valsts VPN atrodas
  • Piedāvātā šifrēšanas / protokolu līmenis
  • Papildu drošības līdzekļi

Expat Guide: Secinājums

Ja ārzemnieks dzīvo ārzemēs, ārzemju VPN var palīdzēt vairāk justies kā mājās nepazīstamā vietā. Vēl vairāk, emigrantu VPN var palīdzēt piekļūt iecienītākajām mājas TV pārraidēm, vienlaikus aizsargājot tiešsaistes privātumu. Neatkarīgi no tā, kurā valstī jūs dzīvojat, praktizēt drošību un privātumu tiešsaistē ir ārkārtīgi svarīgi.

VPN palīdzēs aizsargāt jūs no valdības uzraudzības un uzlaušanas mēģinājumiem. Lai atrastu VPN noteiktai atrašanās vietai, lūdzu, skatiet šeit. Vissvarīgākais ir tāds, ka emigrējošais VPN var jums palīdzēt izmantot savas tiesības uz bezmaksas internetu.

Attēla kredīts: Shutterstock, Alex Brylov, ID: 254895751

Attēla kredīts: Shutterstock, BlueBoeing, ID: 651570313

Attēla kredīts: Shutterstock, Gokhan Bozkaya, ID: 583977184

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me