Izmantojot drošu paroļu pārvaldnieku ar spēcīgu visaptverošu šifrēšanu, jūs varat pārliecināties, ka visas paroles ir drošas. Tā rezultātā jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu paroles nekad nav pieejamas nevienam, bet tikai jums.


Ja jūs esat tāds pats kā vairums cilvēku, līdz šim jūs, iespējams, esat ļāvis pārlūkam saglabāt jūsu paroles jūsu vārdā. Tas var būt riskanti, jo, ja kāds izmanto jūsu datoru, kad esat prom no sava galda, viņi, iespējams, var izmantot saglabātās paroles, lai piekļūtu jūsu privātajiem kontiem..

Labā ziņa ir tā, ka vairums premium paroļu pārvaldnieku ļauj importēt paroles no pārlūka Chrome un Firefox. Lai to izdarītu, viss, kas jums jādara, ir eksportēt visas savas paroles no pārlūka ar komatu atdalītu vērtību (CSV) formātā. Pēc tam jūs varat importēt savas paroles paroļu pārvaldniekā un izdzēst no pārlūka - uzreiz uzlabojot tiešsaistes drošību.

Kā eksportēt paroles uz CSV failu no Google Chrome

Lielākā daļa paroļu pārvaldnieku ļaus jums importēt paroles CSV formātā. Tas ļauj apiet nepieciešamību manuāli ievadīt visas paroles. Tā rezultātā jūs varat ātri un ērti iegūt visas savas paroles no pārlūka Chrome uz jauno paroli pārvaldnieku. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet pārlūku Google Chrome.
 2. Noklikšķiniet uz Chrome izvēlnes (trīs punkti atrodas ekrāna augšējā labajā stūrī).
 3. Klikšķiniet uz Iestatījumi.

 4. Izvēlieties Paroles.
 5. Noklikšķiniet uz trim punktiem blakus Saglabātās paroles.
 6. Klikšķiniet uz Eksportēt paroles un apstipriniet, ka vēlaties eksportēt savas paroles.
 7. Izvēlieties vietu, kur eksportēt paroles uz cietā diska, un piešķiriet CSV failam vārdu.
 8. Tagad noklikšķiniet Saglabāt.

Jūsu paroles tagad tiek glabātas cietajā diskā un var tikt importētas uz jūsu paroļu pārvaldnieku, izmantojot klienta importēšanas funkciju.

Atcerieties, ka cietajā diskā lejupielādētās paroles nav šifrētas vai aizsargātas. Tādēļ ieteicams tos importēt savu paroļu pārvaldniekā un nekavējoties izdzēst CSV failu, lai pārliecinātos, ka paroles netiek pakārtotas vienkāršā tekstā.

Kad paroles ir veiksmīgi importētas paroļu pārvaldniekā, varat tās izdzēst arī pārlūkā Chrome. Veiciet iepriekš norādītās darbības līdz 4. solim. Ritiniet līdz saglabātajām parolēm un noņemiet tās pa vienai.

Kā eksportēt paroles uz CSV failu no Firefox

Paroļu eksportēšana no Firefox nav tik vienkārša kā pārlūkā Chrome, tāpēc, ka Firefox nav vietējās eksporta funkcijas.

Viena no iespējām ir vienkārši atlasīt katru paroļu atsevišķi un manuāli importēt to uz jauno paroli. Tomēr tas ir ļoti darbietilpīgi - it īpaši, ja Firefox ir saglabāts daudz paroļu.

Labāka iespēja ir pārsūtīt savus pieteikumvārdus no Firefox uz Google Chrome un pēc tam lejupielādēt tos kā CSV failu. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Aizveriet Firefox.
 2. Atveriet pārlūku Chrome un noklikšķiniet uz trim punktiem ekrāna augšējā labajā stūrī.
 3. Izvēlieties Iestatījumi kam seko Importēt grāmatzīmju iestatījumus.
 4. Izvēlieties Mozilla Firefox no nolaižamās izvēlnes.
 5. Noņemiet visas rūtiņas, izņemot Saglabātās paroles un noklikšķiniet uz Importēt.
 6. Tagad tiks atvērts jauns logs, kas apstiprinās, ka esat importējis savas paroles. Noklikšķiniet uz Gatavs.

Jūsu paroles tagad ir importētas pārlūkā Chrome, un, ievērojot šī raksta iepriekšējos norādījumus, varat eksportēt savas paroles kā CSV failu - gatavs lietošanai paroļu pārvaldniekā.

Kad jūsu paroles ir importētas jaunajā drošajā paroļu pārvaldniekā, jūs varat izdzēst paroles gan Firefox, gan Chrome, lai nodrošinātu papildu drošību.

Eksportējiet paroles no Firefox, izmantojot rīku FF Password Exporter

Ja nevēlaties izmantot pārlūku Chrome, lai eksportētu savas paroles no Firefox, tā vietā varat izmantot lietotni. Sāciet, noklikšķinot uz šīs saites, lai lejupielādētu programmu FF Password Exporter. FF paroli eksportētājs ir pieejams operētājsistēmai Windows, macOS un Linux.

Kad tā ir instalēta, palaidiet lietotni un nolaižamajā izvēlnē atlasiet automātiski noteiktos Firefox profilus.

Ja jums tāda ir, ievadiet savu Firefox galveno paroli. Tagad noklikšķiniet uz Eksportēt paroles un atlasiet CSV faila formātu (JSON ir pieejams, ja vēlaties). Tagad paroles tiks eksportētas uz jebkuru vietu, kuru izvēlaties cietajā diskā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me