Netflix ir pieejams vairāk nekā 190 vietās visā pasaulē, un katrai valstij ir pilnīgi atšķirīgs TV šovu un filmu katalogs. Tas nozīmē, ka daži lietotāji straumē vairāk satura - neraugoties uz to, ka maksājat tādas pašas mēneša abonēšanas maksas.


Sākumā tas varētu šķist nomācoši, bet nevajag izmisumā! Mainot savu Netflix reģionu, jūs varat atbloķēt visu šo papildu saturu - no sava esošā Netflix konta. Viss, kas jums nepieciešams, ir lēts tiešsaistes pakalpojums, kas pazīstams kā virtuālais privātais tīkls (VPN).

Kā nomainīt Netflix reģionu

Netflix reģiona mainīšana, lai atbloķētu vairāk satura, patiesībā ir ārkārtīgi vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir jāveic šādas darbības:

 1. Atlasiet VPN, kas darbojas ar Netflix.

  Ļoti maz VPN faktiski darbojas ar Netflix. Mēs iesakām ExpressVPN, jo tie lietotājiem nodrošina ātrus serverus 94 valstīs, fantastisku klientu atbalstu un ir uzticams Netflix atbloķētājs..

  Lai uzzinātu dažas alternatīvas, apskatiet mūsu labāko netflix VPN sarakstu.

 2. Abonējiet VPN un lejupielādējiet VPN programmatūru.

 3. Instalējiet VPN un piesakieties, izmantojot savus akreditācijas datus.

  Mēs iesakām vairākas platformai specifiskas instalēšanas rokasgrāmatas, ja iestrēdzat, ieskaitot: Windows, Mac, Linux, iOS, Android un Smart TV.

 4. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri valstī, kurā vēlaties piekļūt Netflix.

  Vai tu zināji? ASV ir vairāk satura nekā jebkur citur, un daudziem pakalpojumu sniedzējiem būs īpaši serveri, kas paredzēti ASV Netflix. Iepazīstieties ar mūsu rīku Notflix, lai iegūtu vairāk informācijas par Netflix katalogu izmēriem.

 5. Piesakieties savā Netflix kontā un izbaudiet visu papildu saturu!

Ne visi VPN darbojas ar Netflix

Ir svarīgi, lai jūs zināt, ka ar Netflix strādā tikai tā daļa, kas ir pilna ar VPN pakalpojumu sniedzējiem. Skatiet mūsu Netflix VPN ceļvedi, lai uzzinātu to pakalpojumu sarakstu, kuriem garantēta sadarbība ar Netflix.

Vai man būs jāpierakstās uz jaunu Netflix kontu?

Nē. Tā kā Netflix darbojas visā pasaulē, jums nav jāatceļ Netflix un jāreģistrē konts citur. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN serveri valstī, kurai vēlaties piekļūt, un jūsu IP adrese mainīsies. Tieši šo IP adresi Netflix izmanto, lai noteiktu, kura satura bibliotēka jums kalpos.

Noderīgi Netflix ceļveži

Labākais VPN vietnei Netflix 2020 | TESTĒTS & VERIFICĒTS [DIENĀ]

Kā iegūt ASV Netflix operētājsistēmās Android, iPhone un iPad

Kā skatīties amerikāņu Netflix viedtālrunī

Vai es varu noskatīties Netflix ārzemēs?

Jā. Dodoties atvaļinājumā, jūs varat pieteikties un skatīties Netflix kā parasti. Ja valstī, kuru apmeklējat, nav Netflix vai tai ir ļoti ierobežots nosaukumu katalogs, varat izmantot VPN, lai izliktos, ka esat mājās. Tas ļaus jums ieiet savā Netflix kā parasti un skatīties visas izrādes, kas ir pieejamas mājās. Vienkārši izpildiet iepriekš aprakstīto darbību.

Kāpēc Netflix bloķē saturu reģioniem?

Netflix lielu daudzumu satura iegādājas un licencē no trešo pušu satura ražotājiem. Tieši tie autortiesību īpašnieki īsteno licencēšanas ierobežojumus, piespiežot Netflix nerādīt noteiktas izrādes vai filmas noteiktos reģionos.

Atkarībā no tā, kur dzīvojat un kurp dodaties, iespējams, ka uz ierobežotu laiku varēsit piekļūt pilnam katalogam, ar kuru esat pieradis mājās. Tas ir tas, ko Netflix saka savā tīmekļa vietnē:

Ja ceļojat ilgāku laiku vai ceļojat uz valsti, kas nav Eiropas Savienība, jūs varat pamanīt, ka pieejamās izvēles mainās. Eiropas Savienības valstīm ierobežotu laika periodu mēs piedāvājam tādu pašu saturu kā jūsu dzimtene. Kad ierobežotais laika posms būs beidzies, mēs jums paziņosim, un jums būs pieeja TV, kas atrodas jūsu valstī, pārraidēm un filmām. Kad tas notiks, mēs noteikti informēsim jūs.

help.netflix.com/lv/node/24853

Protams, izmantojot uzticamu VPN, iepriekš minētais paziņojums tiek izslēgts, jo jūs varat piekļūt visam saturam no mājām (vai jebkuras jūsu izvēlētas lielas Netflix bibliotēkas), kad vien vēlaties.

Kura Netflix bibliotēka ir vislabākā?

Tikai pirms pāris gadiem atbilde uz šo jautājumu vienmēr bija ASV bibliotēkā. Tomēr dažos pēdējos gados Netflix ir iztērējis daudz naudas licencēšanas līgumiem, kas ļāva tai patiešām palielināt savus katalogus citur.

ASV joprojām ir viens no labākajiem katalogiem pasaulē, un lielākajai daļai cilvēku ir tendence atbloķēt šo Netflix. Tomēr, kā redzams tabulā zemāk, tagad Kanādā un Japānā ir arī masīvi katalogi.

TitlesDiff bibliotēkas numurs ar Netflix USPrice
Savienotās Valstis 5864 0 7,99 USD
Kanāda 5879. lpp +15 6,31 USD
Japāna 4982 -882 5,90 USD
Apvienotā Karaliste 5835. lpp -29 7,73 USD
Indija 5607 -257. lpp 7,80 USD
Austrālija 5434 -430. lpp 7,91 USD
Francija 4156 -1708. gads 9,39 USD
Vācija 4377 -1487. gads 9,39 USD
Spānija 3848 -2016. gads 9,39 USD
Ēģipte 1982. gads -3882 10,30 USD

Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tā, ka, lai gan visām trim labākajām Netflix bibliotēkām ir gandrīz vienāds titulu skaits, šīs filmas un TV šovi faktiski maina diezgan daudz no vienas valsts uz otru. Tas nozīmē, ka, izmantojot VPN, lai pārlūkotu šos katalogus, jūs varat atbloķēt daudz jauku pārsteigumu! Netflix konta cena mainās arī dažādās valstīs.

Vai ASV Netflix lietotāji var gūt labumu no VPN??

Ja esat ASV iedzīvotājs - un jūs domājat, ka jums tas viss jau ir - zemāk ir populāro TV šovu saraksts, kurus jūs varētu atbloķēt, izmantojot VPN!

ShowCountries tas ir pieejams
Ģimenes cilvēks Šī jautrā animācijas sērija ir pieejama Netflix Kanādā, Beļģijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Čehijā, Francijā, Vācijā, Izraēlā, Itālijā, Rumānijā, Krievijā, Slovākijā, Spānijā, Šveicē, Grieķijā, Polijā, Honkongā, Singapūrā, Taizemē.
Ārsts, kurš Šī populārā britu sci-fi ir pieejama Netflix Austrālijā, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā, Francijā, Vācijā, Grieķijā, Itālijā, Nīderlandē, Spānijā, Zviedrijā, Rumānijā, Šveicē.
Cietuma izlaušanās Šis straujās darbības FOX demonstrētais televīzijas šovs ir pieejams Netflix Kanādā, Beļģijā, Čehijas Republikā, Vācijā, Honkongā, Izraēlā, Itālijā, Lietuvā, Nīderlandē, Polijā, Rumānijā, Krievijā, Singapūrā, Slovākijā, Dienvidkorejā, Spānijā, Šveicē , Taizeme, Lielbritānija, Francija, Grieķija, Ungārija, Zviedrija.
Salauzts Šis kulta britu televīzijas šovs ir pieejams Netflix tikai Lielbritānijā.
Džeks Īrijs Šis ar darbību bagātais trilleris ir pieejams tikai vietnē Netflix Australia.
Anarhijas dēli Šis trillera TV šovs ir pieejams Netflix Austrālijā, Beļģijā, Čehijā, Francijā, Vācijā, Grieķijā, Honkongā, Ungārijā, Izraēlā, Itālijā, Lietuvā, Nīderlandē, Polijā, Rumānijā, Krievijā, Singapūrā, Slovākijā, Dienvidkorejā, Spānijā, Zviedrija, Šveice, Taizeme, Lielbritānija.
Titāni Šis DC universālā supervaroņa šovs ir pieejams Netflix Argentīnā, Austrālijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Čehijas Republikā, Francijā, Vācijā, Grieķijā, Honkongā, Ungārijā, Indijā, Izraēlā, Itālijā, Japānā, Lietuvā, Meksikā, Nīderlandē, Polija, Rumānija, Krievija, Singapūra, Slovākija, Dienvidkoreja, Spānija, Zviedrija, Šveice, Taizeme, Apvienotā Karaliste.

Vai bezmaksas VPN var atbloķēt Netflix bibliotēkas?

2020. gadā, 95% no VPN vairs neatbloķē Netflix

Pēc mūsu pieredzes atbilde uz šo jautājumu lielākoties ir nē. Netflix tērē daudz laika un naudas, bloķējot IP adreses, kas pieder VPN. Tas padara VPN pakalpojumu sniedzējus par ļoti sarežģītu saglabāt Netflix atbloķēšanu.

Bezmaksas VPN pakalpojumi vienkārši nevar atļauties tērēt laiku, naudu un pūles, kas nepieciešami, lai atbloķētu Netflix, un šī iemesla dēļ nav tādu bezmaksas pakalpojumu, par kuriem mēs zinām, kuri būtu piemēroti darbam..

Netflix VPN, kuriem mēs iesakām smagi strādāt, lai nodrošinātu piekļuvi dažādiem Netflix katalogiem - viņi to dara, izmantojot slepeno metožu kolekciju, lai apturētu Netflix pieķeršanos. Piekļuves nodrošināšana Netflix ir kļuvusi sarežģīta, un piekļuves nodrošināšana šiem VPN maksā daudz naudas.

Atbloķējiet Netflix bez maksas hack

Visiem labākajiem VPN, kurus mēs iesakām izmantot Netflix, visi piedāvā naudas atdošanas garantiju vai īsus bezmaksas izmēģinājumus. Šis nav pastāvīgs risinājums, taču, ja jūs vēlējāties bez maksas atbloķēt Netflix, ir iespējams tos izmantot, lai iegūtu pagaidu piekļuvi.

Mēs iesakām izmēģināt ExpressVPN. Tas ir ne tikai viens no tirgū vadošajiem pakalpojumiem, bet arī tiem nav 30 dienu naudas atdošanas garantijas.

Esi uzmanīgs!

Dažiem VPN naudas atdošanas garantija tiks piemērota tikai tad, ja, lietojot VPN, nepārsniegsiet noteiktus datu ierobežojumus. Tāpēc, ja plānojat izmantot šo metodi, pirms parakstīšanās uz jebkuru pakalpojumu, noteikti izlasiet noteikumus un nosacījumus.

Vai man radīsies problēmas mainīt savu Netflix reģionu

Atcerieties, ka jūs esat maksājošs abonents un novērtēts Netflix klients

Nē. Jūs esat maksājošs abonents un esat Netflix plaši novērtēts klients. Tieši šī iemesla dēļ Netflix nekad nesoda savus abonentus par VPN izmantošanu. Netflix labprātāk rādītu visas televīzijas pārraides un filmas visās valstīs, taču, ņemot vērā licencēšanas ierobežojumus, ko tai uzliek trešo personu satura producenti, tas to nespēj.

Ir jāuzskata, ka Netflix cenšas apturēt cilvēkus apiet šos ģeogrāfiskos ierobežojumus, un tāpēc Netflix smagi strādā, lai bloķētu pašus VPN. Tomēr nevienam lietotājam viņu konts nekad nav ticis anulēts vai sodīts par VPN izmantošanu Netflix skatīšanai. Un nav nelikumīgi atbloķēt Netflix, lai skatītos vairāk šovu, jo jūs esat maksājošs abonents.

Ir problēmas?

Ja rodas problēmas, iespējams, ka jūsu izmantotais VPN vienkārši nespēj atbloķēt Netflix. Lielākā daļa VPN neatbloķē Netflix. Mēs iesakām pieturēties pie viena no mūsu ieteiktajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem Netflix.

Ja esat jau abonējis ieteicamo VPN, tad ir dažas lietas, kuras varat darīt, lai tas darbotos:

 1. Izveidojiet savienojumu ar citu serveri tajā pašā valstī.

  VPN, kurus mēs iesakām atbloķēt Netflix tikai noteiktos serveros. Sazinieties ar pakalpojumu sniedzēju, lai precīzi uzzinātu, kuri serveri šobrīd atbloķē Netflix.

 2. Atvienojiet savu VPN un atkal izveidojiet savienojumu.

  VPN IP adreses atsvaidzināšana attiecīgajā serverī var atrisināt problēmu.

 3. Sazinieties ar klientu atbalsta dienestu.

  VPN atbalsta komanda vienmēr palīdzēs novērst jūsu problēmas, tāpēc noteikti konsultējieties ar viņiem, ja pats nevarat šo problēmu novērst..

Ja esat izpildījis iepriekš minētos soļus un joprojām rodas problēmas, mūsu Netflix VPN problēmu novēršanas rokasgrāmatā ir aprakstīta padziļināta problēmu novēršana.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me