Facebook ir pasaulē lielākais un populārākais tiešsaistes sociālais tīkls. Tas lepojas ar 1,79 miljardiem aktīvo lietotāju un to skaits. Daudziem cilvēkiem tā ir kļuvusi par neatņemamu viņu ikdienas sastāvdaļu. Tā ir vissvarīgākā - ja ne vienīgā - vieta, kur viņi tiek galā ar draugiem, lasa jaunākās ziņas un seko vietējiem notikumiem. Tā kā indivīdi katru dienu apmeklē vietni vidēji 13,8 reizes, varat derēt, ka, ja viņi pēkšņi zaudēja piekļuvi vietnei, viņi cenšas uzzināt, kā atbloķēt Facebook.


Ja lasāt šo rakstu, es domāju, ka esat viens no tiem neveiksmīgajiem ļaudīm.

Nebaidies! Neatkarīgi no tā, vai jūsu darba vieta vai skola ir aizliegusi sociālo mediju platformu, vai arī jūs dzīvojat vai apmeklējat valsti, kas to cenzē, ir veidi, kā pārvarēt barjeru. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā viegli, ātri un (pats galvenais) droši izveidot savienojumu ar Facebook!

Kā atbloķēt Facebook, izmantojot VPN

Labākais veids, kā atbloķēt Facebook, neapšaubāmi ir, izmantojot VPN.atbloķējiet Facebook, izmantojot VPN

Tiem, kas ir jauni virtuālo privāto tīklu jomā, tos izskaidrošu īsumā. VPN ļauj izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot serveri, kuru vada VPN sniedzējs. Pēc savienojuma izveidošanas visi jūsu dati tiks šifrēti. Tā rezultātā jūs un jūsu tiešsaistes pārlūkošanas darbības tiks efektīvi paslēptas no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja. Turklāt, tā kā visiem labiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir serveri visā pasaulē, jūs varat izvēlēties sabojāt savu atrašanās vietu valstī, kas atrodas ārpus savas.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par VPN darbību, skatiet ProPrivacy.com rokasgrāmatu iesācējiem VPN..

Kas attiecas uz VPN izmantošanu Facebook atbloķēšanai, tas attiecas uz šādiem vienkāršiem soļiem:

  1. Reģistrējieties pie vēlamā VPN pakalpojumu sniedzēja.
  2. Lejupielādējiet un iestatiet klienta programmatūru ierīcē (-ēs).
  3. Izvēlieties atrašanās vietu (kur atkarīgs no jums) un izveidojiet savienojumu.
  4. Atveriet Facebook savā ierīcē vai lejupielādējiet Facebook lietotni, ja jums tas vēl nav.
  5. Izbaudiet savu tikko atbloķēto piekļuvi Facebook!

Tas, kurš VPN pakalpojumu sniedzējs jums jāpierakstās, ir pilnībā atkarīgs no jums un jūsu īpašajām vajadzībām. Vai vēlaties izmantot VPN pakalpojumu citām lietām, nevis piekļuvei Facebook? Ja tas ir tikai Facebook, kuru vēlaties izmantot VPN, no otras puses, varat apskatīt mūsu labāko Facebook VPN sarakstu..

Citi veidi, kā atbloķēt Facebook vietni

Tor

Privātpersonas var atbloķēt Facebook, piekļūstot vietnei, izmantojot bezmaksas atvērtā koda programmatūru Tor, kas jūs pēc iespējas tuvina anonimitātei tiešsaistē. Tor ir lielisks līdzeklis, lai atbloķētu Facebook, ja esat aktīvists, ziņotājs vai kāds cits, kam nepieciešama paaugstināta interneta anonimitāte. Mēs iesakām Tor lietotājiem, kuri vēlas piekļūt Facebook no valstīm, kurās tiek izteikti cenzūra, vai ja Facebook atbloķēšana ir saistīta ar kādu briesmu elementu. Ja kopā izmantosit VPN un Tor, jūsu tiešsaistes drošība tiks uzlabota, tāpēc šo varbūt vajadzētu apsvērt. Ir svarīgi paturēt prātā, ka ne visi VPN darbojas ar Tor, tāpēc jums būs nepieciešams Tor VPN pakalpojums, ja jūs to darīsit.

Tor nav ieteicams ikdienas lietotājiem, kuri vienkārši vēlas atbloķēt Facebook no skolas vai biroja. Šīm personām būtu labāk izmantot ātrāku, lietotājam draudzīgāku VPN.

Web starpniekserveri

Bezmaksas tīmekļa starpniekserveri ir vēl viena Facebook atbloķēšanas iespēja. Tomēr, tāpat kā Tor, starpniekserveriem - neatkarīgi no tā, vai tie ir HTTP vai SOCKS - ir savas negatīvās puses. Lai arī tie ir ātri un efektīvi, tie parasti ir nestabili un tiem trūkst šifrēšanas un citu drošības protokolu. Tiem, kas vēlas atbloķēt Facebook no darba vai skolas, var būt labi. Pretēji tam, bezmaksas tīmekļa starpniekserveru nestabilitāte un apšaubāmā drošība padara tos par sliktu izvēli personām, kuras vēlas piekļūt Facebook no valstīm, kurās šī platforma ir aizliegta..

Izlasiet mūsu rūpīgo rakstu par atšķirībām starp starpniekiem un VPN, lai uzzinātu, kura izvēle jums ir vispiemērotākā.

Valstis, kur tiek bloķēts Facebook

Kopš tā darbības sākuma piekļuve Facebook ir ierobežota vairāk nekā divpadsmit valstīs visā pasaulē. Tomēr tikai trīs valstis aktīvi bloķē sociālo mediju platformu:

  1. Ķīna: Facebook ir bloķēts Ķīnā kopš 2009. gada Ürümqi nemieriem, jo ​​aktīvisti platformu izmanto kā sava komunikāciju tīkla daļu. Kopš tā laika to ir aizstājis copycat (un stingri valdības regulēts) Renren.
  2. Irāna: Facebook tika aizliegts Irānā pēc 2009. gada vēlēšanām, baidoties, ka sociālo mediju platformā tiek organizētas opozīcijas kustības.
  3. Ziemeļkoreja: Facebook, tāpat kā jebkura cita sociālo mediju platforma, ir bloķēts Ziemeļkorejā. Tas lielā mērā ir saistīts ar to, ka lielākajai daļai valsts iedzīvotāju nav piekļuves internetam.

Ja jūs apmeklējat vai dzīvojat šajās valstīs, jūsu iespējas piekļūt Facebook, izmantojot VPN, atšķiras. Pirmajiem diviem varat piekļūt ar salīdzinoši vieglu ātrumu, izmantojot attiecīgi kādu no mūsu ieteiktajiem VPN attiecīgi Ķīnai vai Irānai. Ziemeļkoreju tomēr nav tik viegli salauzt kā Ķīnas Lielo ugunsmūri vai Irānas censoņus. Rakstīšanas laikā nav zināmu pakalpojumu sniedzēju, kas varētu atļaut piekļūt Facebook no Ziemeļkorejas. Turklāt ikvienam, kurš mēģina piekļūt Facebook no Ziemeļkorejas, pat ar atļauju, tiks piemērots bargs sods.

Kā atbloķēt Facebook skolā un darbā

Facebook uzmanības novēršanas dēļ daudzi biroji, universitātes un skolu skolas to (kā arī citu sociālo mediju platformas) ir aizlieguši no saviem tīkliem..atbloķēt Facebook

Šie bloki parasti tiek ievietoti, ņemot vērā labākos nodomus. Profesori vēlas, lai viņu studenti stundu laikā pievērš uzmanību, un priekšnieki nevēlas maksāt darbiniekiem par kaķu GIF apskatīšanu. Tas nozīmē, ka tas ir ļoti neapmierinoši, ja pārtraukuma laikā vēlaties panākt jūsu Facebook plūsmu, lai nokļūtu tikai digitālā sienā..

Labākais risinājums? Lai izveidotu savienojumu ar VPN, lai mainītu jūsu IP adresi uz tādu, kas atrodas ārpus jūsu darba vai skolas tīkla. Vēl vairāk, tā kā cenzēt cenšas tikai tīkls, nevis valsts, kurā dzīvojat, varat izveidot savienojumu ar VPN serveri tajā pašā valstī. Tā ir laba lieta, jo tuvu VPN serverim parasti tiek sasniegts lielāks ātrums, kas vienmēr ir pozitīvs, pārlūkojot Facebook!

Facebook secinājuma atbloķēšana

Neatkarīgi no tā, vai sociālā multivides platforma tiek bloķēta jūsu darba vietā, skolā, vai arī jūs apmeklējat vai dzīvojat valstī, kas cenzē vietni, ir vairāki iemesli, kāpēc jūs varētu vēlēties atbloķēt Facebook. Tas, kā jums vajadzētu rīkoties, ir pilnībā atkarīgs no motīva. Tīmekļa starpniekserveru var pietikt cilvēkiem, kuri vēlas apiet nelielu bloku, kuru uzstādījis viņu priekšnieks vai profesori. Tor ir ļoti ieteicams tiem, kas vēlas piekļūt Facebook no vietām, kur viņi varētu tikt sodīti. Tikmēr VPN nodrošina labu līdzsvaru starp ātrumu, lietojamību un drošību.

Neatkarīgi no iemesla, kāpēc jums ir nepieciešams atbloķēt Facebook, mēs ceram, ka šī ProPrivacy.com rokasgrāmata palīdzēs jums atrast labāko veidu, kā ātri un droši piekļūt populārajam sociālajam tīklam.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me