Tā kā tirgū ir simtiem bezmaksas pakalpojumu, var būt grūti izvēlēties pareizo.


Jums par laimi, mēs esam veikuši pētījumu un atlasījuši labākos bezmaksas utilītprogrammas vairāk nekā 30 kategorijās.

Es jums parādīšu labākos bezmaksas utilītus, sākot no vienkāršiem ugunsmūriem un beidzot ar unip pakotņu utilizēšanu un daudz ko citu starp tām.

Contents

Labāko bezmaksas komunālo pakalpojumu saraksts

Ritiniet šo sarakstu vai izmantojiet zemāk esošo indeksu, lai pārietu uz kategoriju, kas jūs visvairāk interesē.

Lielākā daļa šo bezmaksas utilītu darbosies visās mūsdienu operētājsistēmās, ieskaitot Windows 10 un Mac OSX.

Labs bezmaksas VPN - TunnelBear

TunnelBear noteikti ir labākais bezmaksas VPN. Ir daudz datu, kurus varat izmantot, viņiem ir serveri visā pasaulē un apkārtējā drošība.

Tomēr mēs neiedziļināsimies pilnajā informācijā, jo, ja vēlaties uzzināt vairāk par bezmaksas VPN, pārbaudiet mūsu apbrīnojamo labāko bezmaksas VPN sarakstu! Ja jūs meklējat VPN operētājsistēmai Android vai VPN iPhone, tad jums veicas! TunnelBear ir abām ierīcēm paredzētas lietotnes.

Labākais bezmaksas VPNS

 1. TunnelBear
 2. paslēp mani
 3. ZoogVPN

Labākais bezmaksas ugunsmūris - ZoneAlarm

Kaut arī pretvīrusu un ļaunprātīgas programmatūras rīki ir lieliski, vēl labāk ir izvairīties no problēmām. Kad hakeri un robotprogrammatūras kļūst gudrāki, ugunsmūru nozīme nepārtraukti palielinās. Tā kā lietu internets turpina augt, tas kļūs vēl svarīgāks, jo mums būs jāpārliecinās, ka visas mūsu ierīces tiek aizsargātas. Labākais bezmaksas ugunsmūris - ZoneAlarm

ZoneAlarm ir labākais bezmaksas ugunsmūris. Tas ne tikai tālu no nevēlamo savienojumu novēršanas, bet arī palīdz kļūt neredzams hakeriem. Turklāt viņi ir izveidojuši papildu slāņus, kas palīdz aizsargāt jūsu bezvadu tīklu un pat izmantojot Wi-Fi sabiedriskā vietā. Papildus tam viņi pat var nodrošināt jūs ar identitātes aizsardzību un drošu rezerves risinājumu. Jāsaka vairāk?

Labākie bezmaksas ugunsmūri

 1. ZoneAlarm
 2. Komodo
 3. OpenDNS

Labākais bezmaksas datoru tīrītājs - CCleaner

Esmu izmēģinājis diezgan daudz komerciālu produktu, kas izstrādāti, lai notīrītu neizmantotos, īslaicīgos un nevajadzīgos failus no cietā diska, taču jāsaka, ka bezmaksas utilīta CCleaner ierindojas kā labākais bezmaksas datoru / personālo datoru tīrītājs..Labākais bezmaksas datoru tīrītājs - CCleaner

Tas tiek ātri iestatīts, un tas ļauj pielāgot diezgan daudz iestatījumu, lai jūs varētu noņemt nedaudz vai daudz pagaidu failu. Turklāt, ja vēlaties uzzināt, kādi faili aizņem vietu cietajā diskā, es ieteiktu izmantot SpaceSniffer.

Labākie bezmaksas datoru tīrītāji

 1. CCleaner
 2. FileCleaner
 3. Wise Disk Cleaner

Labākā bezmaksas unzip programma - 7ZIP

Kad pēdējo reizi apskatīju unzip programmas, es pārbaudīju sešus utilītprogrammas: QuickZip, ICEOWS, IZArc, TUGZip, ZipGenius un 7-Zip. Produkts, kas mani visvairāk pārsteidza, bija atvērtā koda programma 7-Zip. Tas bija vienīgais produkts grupā, kas varēja izpakot ZIP arhīvā iegulta daudzdaļīgu RAR sējumu, un vienīgais produkts, kas sniedza nozīmīgu kļūdas ziņojumu, kad tika mēģināts izpakot 256 bitu kodētu WinZip arhīvu..

Tas atbalsta 7z, ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, Z, TAR, CPIO, RPM, DEB un vēl dažus failu tipus, bet diemžēl nav ISO atbalsta. Kopumā izturīgs un bezmaksas failu arhivētājs un noteikti labākā pieejamā unzip programma

Labākās bezmaksas unzip programmas

 1. 7 zip
 2. PeaZip
 3. WinRAR

Labākais bezmaksas attēlu sašūšanas līdzeklis - Microsoft ICE

Lai gan lielākajai daļai attēlu redaktoru mūsdienās ir attēlu sašūšanas funkcijas, dažreiz jums ir nepieciešams specializēts rīks. Vai varbūt jums vēl nav redaktora, un, būdami pārliecināti, ka izšūšana ir vienīgais, ko jūs kādreiz darīsit, jūs labprātāk iemācītos vienkāršu un liesu lietotni, kas ir pietiekama šim darbam. Jebkurā gadījumā, ja jūs meklējat labāko attēlu šuvotāju tirgū, Microsoft ICE ir nodrošinājis jūs.Microsoft Image Composite Editor

Ja jūs interesē pilnīga attēlu rediģēšana vai apskates komplekts, ritiniet tālāk uz leju.

Labākie bezmaksas attēlu šuvēji

 1. Microsoft ICE
 2. AutoStitch
 3. Hugins

Labākais bezmaksas attēlu redaktors - GIMP

Digitālie profesionāļi zvēr pie Photoshop un citas Adobe programmatūras. Ja jums ir Mac un jums ir nauda, ​​tad tas, iespējams, ir labākais risinājums, kuru varat izvēlēties. Diemžēl vairums no mums nevar atļauties šo greznību.Bezmaksas attēlu redaktors - GIMP

Tāpēc pastāv GIMP. GIMP ir bezmaksas un atvērtā koda digitālo attēlu redaktors, kas ir spēcīgs sāncensis premium piedāvājumiem. Tā izkārtojums ir līdzīgs Photoshop, un, tā kā atvērtā koda saskarnei ir plašs iespēju klāsts ar lietotāja ģenerētiem spraudņiem, kas visu laiku izveidoti vēl lielākai funkcionalitātei.

Labākie bezmaksas attēlu redaktori

 1. Gimp
 2. Paint.net
 3. Photo Pos Pro

Labākais bezmaksas attēlu skatītājs - XnView

Tagad visām operētājsistēmām ir noklusējuma attēlu skatītājs. Diemžēl tie visi ir ierobežoti tādā veidā vai formā. Daudzi no mums vidusmēra lietotāji vēlas attēlu skatītāju, kas ļauj ātri mainīt attēlus bez nepieciešamajām Photoshop zināšanām.Labākais bezmaksas attēlu skatītājs

Tajā nonāk XnView. Tas var atvērt simtiem attēlu tipu, eksportēt tos uz vairāk nekā 70 formātiem, veikt ātrus labojumus, pakešu rediģēšanu un daudz ko citu. Ja vēlaties labāko bezmaksas attēlu skatītāju, jums nav jāskatās tālāk.

Labākie bezmaksas attēlu skatītāji

 1. XnView
 2. IrfanView
 3. FastStone

Labākais bezmaksas ikonu redaktors - bezmaksas ikonu redaktors

Tā kā tagad ir tik daudz attēlu redaktoru, ikonu redaktori kļūst nedaudz par tālu pagātni. Tomēr viņi to joprojām izmanto. Kā norāda viņu nosaukums, Free-Icon-Editor, noteikti ir labākais savā klasē, bez nevēlamiem zvaniem un svilpieniem, un viņš dara tieši to, ko saka uz skārda.

Labākie bezmaksas ikonu redaktori:

 1. X-icon redaktors
 2. aaIco
 3. Ikonu izstrādātājs (30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)

Labākais tīmekļa pārlūks - Chrome

Pārlūku tirgū dominē pārlūks Google Chrome, jo tas ir ērti lietojams, drošs, viegli pielāgojams un savietojams ar dažādām ierīcēm. Pēdējais ir sevišķi svarīgs, jo neviens cits pārlūks to nav veiksmīgi ieviesis.Labākais tīmekļa pārlūks - Google Chrome

Negatīvā puse ir tā, ka tā prasa daudz resursu, tāpēc, ja jums ir vecs dators, tas, iespējams, nav labākais. Tomēr, ja konfidencialitāte jums ir svarīga (tāpat kā mums), es ieteiktu tā vietā izmantot Firefox, jo tā ir atvērtā koda.

Firefox joprojām ir stabila otrā izvēle, un, lai arī Microsoft Edge joprojām ir salīdzinoši jauns, tā viegluma un skaistuma dēļ jau ir ieguvusi kultu..

Labākie tīmekļa pārlūkprogrammas:

 1. Chrome
 2. Firefox
 3. Microsoft Edge

Labākā bezmaksas pretvīrusu programmatūra - Bitdefender

Labākais bezmaksas antivīruss - Bitdefender

Tā kā katru dienu parādās jauni vīrusi, ļaunprātīga programmatūra un bīstams kods, kļūst arvien svarīgāk, lai robustu pretvīrusu programmatūru darbinātu ne tikai datorā, bet arī mobilajās ierīcēs..

Bitdefender ir šobrīd labākā bezmaksas pretvīrusu programmatūra. Tas ir ātrs, tīrs un ārkārtīgi efektīvs. Tā kā tā ir saīsināta versija par apmaksātu brāli, tā nodrošina jūsu datora drošību visu diennakti un palīdzēs jums izvairīties no nevēlamiem braucieniem uz datoru remonta dienestu..

Ja jums ir nedaudz naudas, ko tērēt antivīrusam, tad arī Bitdefender apmaksātā versija ir labākā tirgū, kurai drīz seko F-Secure un Kaspersky.

Labākā bezmaksas pretvīrusu programmatūra

 1. Bitdefender
 2. Avast
 3. AVG

Labākais bezmaksas ļaunprogrammatūras noņemšanas līdzeklis - Malwarebytes

Labākā bezmaksas aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru - ļaunprogrammatūra

Ja pretvīrusu līdzeklis nav pamanījis ļaunprātīgu programmatūru, reklāmprogrammatūru vai citu spiegprogrammatūru, to var būt grūti noņemt. Lai gan daudziem AV rīkiem ir iebūvēta ļaunprātīgas programmatūras noņemšana, es esmu atklājis, ka tie ir mazāk efektīvi nekā speciāla programmatūra.

Malwarebytes ir veltījis savu dzīvi un dvēseles, lai atbrīvotos no ļaunprātīgas programmatūras. Lai gan es teiktu, ka viņu prasība padarīt AV novecojušas ir pārāk izteiktas, viņu vienmērīgā platforma, kā arī daudzslāņu aizsardzība un noņemšana ir fantastisks darbs.

Turklāt kā lielākais operators šajā jomā viņiem ir tendence identificēt un noņemt ļaunprātīgu programmatūru pirms jebkura cita uzņēmuma darbības, nodrošinot jūsu un apkārtējo datu integritāti. Nemaz nerunājot par faktu, kas ir savietojams ar lielāko daļu jūsu ierīču, kaut ko nevar teikt par lielāko daļu citu bezmaksas ļaunprogrammatūru noņemšanas rīku.

Ja jūs meklējat maksas iespējas, tad Malwarebytes ir arī uzvarētājs, nedaudz atpaliekot no Bitdefender un AVG.

Labākie bezmaksas ļaunprogrammatūru noņemšanas rīki

 1. Ļaunprātīga programmatūra
 2. Bitdefender Bezmaksas
 3. Ad-Aware

Labākā bezmaksas pārlūka aizsardzības utilīta - Bitdefender

Kaut arī tīmekļa pārlūkprogrammas kļūst gudrākas un drošākas, viss, kas nepieciešams, ir uzmācīga vietne vai ielādēta shareware, lai pārlūks Chrome vai Internet Explorer būtu pieejams visur un būtu pilns ar uznirstošajiem logiem.

Nav pārsteidzoši, jo tas ir lieliski piemērots kā ļaunprātīgas programmatūras un pretvīrusu rīks, tāpēc labākais risinājums pārlūkošanas darbību aizsardzībai būs Bitdefender. Tas nodrošina jūs ar drošu pārlūkošanas vidi un vietņu luksoforu sistēmu, tāpēc jums ir skaidra norāde, vai vietne ir droša vai nē..

Tomēr jūsu lielākā aizsardzība būs atjaunināt jūsu pārlūkprogrammas, izmantojot tikai uzticamus un nepieciešamus spraudņus, kā arī pārlūkojot, ievērojot piesardzību un veselo saprātu. Turklāt jūs varat veikt papildu pasākumus, lai aizsargātu tīmekļa pārlūkošanu.

Labākās bezmaksas pārlūka aizsardzības utilītas

 1. Bitdefender
 2. Kaspersky
 3. McAfee interneta drošība

Labākais bezmaksas Trojas noņēmējs - Malwarebytes

Trojas zirgi nav tik liela problēma kā agrāk. Tomēr tie joprojām atrodas apkārt un par tiem nevajadzētu aizmirst, jo tie var būt viena no visproblemātiskākajām lietām, ko noņemt no datora. Trojas zirgi ir ļaunprātīga programmatūra, kas tiek instalēta citas programmatūras aizsegā, dažos ironiskos gadījumos pretvīrusu gadījumā, un pēc tam inficē datoru ar vēl kaitīgāku saturu..

Labākais veids, kā izvairīties no Trojas zirgiem, vienmēr ir pārliecināties, vai varat uzticēties lejupielādējamai programmatūrai, it īpaši to iegādājāties caur P2P vai Torrenting. Par laimi, Trojas zirgiem darbosies tas pats rīku komplekts, ko es ieteiktu ļaunprogrammatūras noņemšanai.

Labākie bezmaksas Trojas noņēmēji

 1. Ļaunprātīga programmatūra
 2. Bitdefender Bezmaksas
 3. Ad-Aware

Labākais bezmaksas sakņu skeneris / noņemšanas līdzeklis - Avast aswMBR

Tā kā ļaunprātīgas programmatūras, vīrusu, Trojas zirgu un citas kaitīgas programmatūras atklāšana ir kļuvusi modernāka, diemžēl, tāpat kā ļaunprātīgās programmatūras un to izstrādātāju. Viens no lielākajiem izaicinājumiem ir rootkit.

Sakņu komplekti ir īpaša veida programmatūras rīks, ko izmanto, lai paslēptu Trojas zirgus, vīrusus un citu ļaunprātīgu programmatūru no sava antivīrusu skenera un citiem drošības produktiem. Tātad, pat ja jūs lasāt šo un domājat, ka esat drošībā, jūs, iespējams, kļūdāties.

Kaut arī inficēšanās iespējas ir niecīgas (it īpaši, ja jūs jau izmantojat labu aizsardzības līmeni), veltīšana piecām minūtēm līdz 100% ir vairāk nekā laika vērts. Avast aswMBR ir kompetenti izstrādāts un izmanto papildu darbības, piemēram, virtualizācijas tehnoloģiju, lai mēģinātu atklāt vēl vairāk sakņu komplektu.

Labākie bezmaksas sakņu kopas noņemšanas līdzekļi

 1. Avast aswMBR
 2. Bitdefender Rootkit Remover
 3. Malwarebytes Anti-Rootkit Beta

Labākā bezmaksas ielaušanās novēršanas un noteikšanas programmatūra - Snort

Tā kā tagad jūsu datorā ir pretvīrusu un pretspiegprogrammatūru produkti, jūs domājat, ka esat drošs. Kaut arī tie dramatiski samazina inficēšanās iespēju, diemžēl tie darbojas tikai tad, kad draudi ir pa durvīm.Bezmaksas ielaušanās novēršanas programmatūra - SNORT

Ielaušanās atklāšanas programmatūra (IDS) darbojas, pārraugot tīkla aktivitātes reāllaikā un izslēdzot to, ja tā atklāj draudus. Lai gan tie ir svarīgi uzņēmumiem, tā ir mazāka problēma māju īpašniekiem, taču, tā sakot, “katrs maz palīdz”.

Snort ir labākā bezmaksas programmatūras opcija. Tajā ir plaša lietotāju kopiena, kas jums palīdzēs, un to ir samērā viegli uzstādīt un izmantot. Diemžēl tam nav GUI, tāpēc, ja jums nav tehniskās pieredzes, tas varētu radīt dažas problēmas. Lai gan es šeit esmu uzskaitījis vēl divas iespējas, ja jūs meklējat viegli lietojamu un drošu ielaušanās atklāšanas programmatūru, es ieteiktu saņemt apmaksātu Webroot Internet Security Plus versiju..

Labākā bezmaksas ielaušanās atklāšanas programmatūra

 1. Snort
 2. Surikata
 3. OpenWIPS-ng

Labākais bezmaksas anonīms sērfošanas pakalpojums - Tor

Ir daudz iemeslu, kāpēc vēlas sērfot anonīmi, sākot no vienkāršas pašsaglabāšanās līdz vēlmei izvairīties no valdībām un hakeriem. Mūsu VPN iesācējiem un galvenajiem privātuma ceļvežiem ir plaša informācija par to, kāpēc anonīma sērfošana ir tik svarīga visiem.

Bezmaksas anonīma sērfošanas iespēja Tor ir labākā alternatīva. Novirzot savienojumu caur vairākiem slāņiem (tātad sīpolu logotips), kļūst ārkārtīgi grūti noskaidrot, no kurienes nāk dati. Diemžēl tas ir negatīvs, ka tas ir ārkārtīgi lēns un aizsargā tikai jūsu tīmekļa pārlūkošanu. Ja jūs nopietni domājat par anonīmu pārlūkošanu, es ieteiktu ieskatīties mūsu labāko VPN sarakstā. Lai gan neviens pakalpojums nenodrošinās jums patiesu anonimitāti (īpaši, ja izmantojat kādu sociālo tīklu vai Google), VPN un anonīma sērfošana būs tālu.

Labākie bezmaksas anonīmie sērfošanas pakalpojumi

 1. Tor
 2. VPNGate
 3. CyberGhost

Labākais bezmaksas programmatūras komplekts -Ubuntu

Ja domājat par lietojumprogrammatūru, ir vairāk nekā iespējams, ka tās bezmaksas versija. Daudzi no šiem bezmaksas piedāvājumiem aizstāj savus komerciālos kolēģus. Lai gan viņi var daudz darīt, lai izveidotu tādu pašu pieredzi, ir svarīgi atcerēties, ka viņi, iespējams, nav vislabākie.Bezmaksas programmatūras komplekts - Ubuntu

Piemēram, MS Office vietā ir OpenOffice, Photoshop vietā ir GIMP, Windows Media Player vietā ir VLC, un saraksts turpinās.

Ubuntu ir viena no populārākajām Linux versijām, kurā ir iekļautas daudzas no šīm programmatūrām, un tas ļoti palīdz palīdzēt jums izveidot bezmaksas programmatūras komplektu, kas nav atkarīgs no lielām sadarbībām. Es ieteiktu arī apskatīt programmatūras Brīvības diena projektu, kura mērķis ir izglītot pasauli par FOSS un tas ir svarīgi.

Labākais bezmaksas failu pārvaldnieks - FreeCommander

Pārlūkprogramma Windows Explorer ir piemērota vienkāršām failu pārvaldības darbībām, taču, ja jums ir jāveic nopietns darbs, jums ir nepieciešams divu rūtu failu pārvaldnieks. Lai gan ir daudz iespēju, es uzskatu, ka FreeCommander ir labākais. Tas ir ērti lietojams, intuitīvs, tam ir labs funkciju klāsts, un pats galvenais - tas ir atjaunināts un bez kļūdām.

Labākie bezmaksas failu pārvaldnieki

 1. FreeCommander
 2. TotalCommander
 3. Daudzkomandieris

Labākais bezmaksas e-pasta klients - eM Client

Ja jūs esat līdzīgs mums, iespējams, jums ir vismaz pieci dažādi e-pasta konti, un ne vienmēr pie viena un tā paša e-pasta pakalpojumu sniedzēja. Vēl sliktāk, ja jums varētu būt daži, kas ir POP, un daži, kas ir IMAP. Jebkurā gadījumā e-pasta ziņojumu, sanāksmju un kontaktu izsekošana var kļūt nogurdinoša.Labākais bezmaksas e-pasta klients - eM Client

Par laimi eM klients ir šeit, lai palīdzētu jums. Atšķirībā no vairuma citu iespēju, tas ir skaisti izstrādāts, ērti lietojams, tajā ir integrēta tērzēšana un vēl daudz vairāk. Protams, tas integrējas arī ar milzīgu e-pasta klāstu

Labākie bezmaksas e-pasta klienti

 1. Em Klients
 2. Mozilla Thunderbird
 3. Mailbird Bezmaksas

Labākā bezmaksas starpliktuves nomaiņas utilīta - PhraseExpress

Parastajam starpliktuvei operētājsistēmā Windows ir ierobežojumi. Viens vienums vienlaicīgi un pēc aiziešanas nav aizturēšanas. Starpliktuves nomaiņas utilītas nodrošina iespēju turēt vairākus priekšmetus un glabāt tos turpmākai lietošanai pat pēc atteikšanās. Ir pieejami daudzi bezmaksas starpliktuves nomaiņas utilīti, ieskaitot PhraseExpress.

PhraseExpress ir pieejams vairākās platformās, un tam ir droša mākoņu sinhronizācija, lai palīdzētu jums sekot vienumiem, kurus esat nokopējis daudzās citās ierīcēs. Lai gan viņiem ir droša šifrēšana, ir svarīgi atcerēties, ka jebkura starpliktuves nomaiņas utilīta rada drošības problēmu, jo, ja kāds tam piekļūs, iespējams, viņi varēs nozagt jūsu paroles.

Labākās bezmaksas starpliktuves pakalpojumu

 1. PhraseExpress
 2. ArsClip
 3. 1Klipsis

Labākais bezmaksas HTML redaktors - CoffeeCup

Bezmaksas HTML redaktors - CoffeeCup

Lai gan vietnes izveidošana kļūst arvien vienkāršāka, izmantojot tādus rīkus kā WordPress, Squarespace un daudzus citus WYSIWYG redaktorus, HTML apgūšana un savas vietnes kodēšana joprojām var būt izaicinājums.

Diemžēl daudzi iesācēji un hobiji nevar atļauties neierobežota HTML redaktora izmaksas. Par laimi, ir daudz labu iespēju, un CoffeeCup, bez šaubām, ir viens no labākajiem.

Tas ir sākotnēji ielādēts ar daudzām noderīgām funkcijām, tajā ir noderīgas apmācības, un tas ir pieejams gan Windows, gan Mac. Turklāt viņiem ir arī dažas lieliskas pamācības un forumi, kas jums palīdzēs.

Labākie bezmaksas HTML redaktori

 1. Kafijas krūzīte
 2. Cildens
 3. Notepad++

Labākais bezmaksas surogātpasta filtrs - SPAMFighter

Šo kategoriju var uzskatīt par gandrīz novecojušu, jo lielākajai daļai e-pasta pakalpojumu sniedzēju mūsdienās ir iebūvēta surogātpasta filtrēšana. Tomēr tie ne vienmēr ir visprecīzākie. Ja e-pastus lejupielādējat uz sava klienta e-pasta klientu, var ienākt surogātpasta filtrs. ērts.

SPAMfighter ir labākais šajā kategorijā. Tas ir ērti lietojams, atbalsta lielāko daļu e-pasta iesūtņu un lielāko daļu e-pasta klientu. Diemžēl tas oficiāli neatbalsta operētājsistēmu Windows 8 vai jaunāku versiju (lai gan tas tajā darbojas), tāpēc, ja šī ir jūsu izmantotā operētājsistēma, pārbaudiet citas tālāk norādītās iespējas..

Labākie bezmaksas surogātpasta filtri

 1. SPAMFighter
 2. Mākoņa zīme
 3. CleanMail mājas lapa

Labākais bezmaksas uznirstošo logu bloķētājs - Adblock

Pēdējos mēnešos vairs nav nepieciešama pop-up aizbāžņu utilīta, jo daudzos pārlūkos, piemēram, Firefox, šī funkcija ir iebūvēta. Tomēr specializētie uznirstošie logi un AdBlockers veic daudz efektīvāku darbu - AdBlock ir labākais visiem apaļākajiem..

Tomēr, runājot par jūsu pārlūkprogrammu, ir daudz citu izsekošanas un privātuma problēmu. Mēs jau iepriekš esam izveidojuši rakstus par labākajiem Chrome un Firefox spraudņiem, tāpēc, ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā apturēt savu digitālo pēdas nospiedumu, tad es ieteiktu tos izlasīt.

Labākie bezmaksas uznirstošo logu bloķētāji

 1. AdBlock
 2. AdblockPlus
 3. Privātuma Badger

Labākais bezmaksas darbvirsmas meklēšanas rīks - Lookeen

Lai gan gan Windows, gan Mac noklusējuma meklēšanas algoritmi gadu gaitā ir uzlabojušies, es personīgi joprojām jūtu, ka tie var būt lēni. Mēģinot atrast failu vai e-pastu, pēdējais, ko vēlaties darīt, ir sēdēšana tur, gaidot rezultātu ielādi. Nemaz nerunājot par to, ka lielākajā daļā gadījumu rezultāti tiek ielādēti nesaprotamā formātā.Bezmaksas darbvirsmas meklēšanas rīks - Lookeen

Lookeen palīdz to pārvarēt, integrējoties ar jūsu platformu, meklējot ātrāk un parādot rezultātus viegli skatāmā formātā. Tas nodrošina arī faila priekšskatījumu, lai jūs varētu noteikt, vai tas ir tas, ko meklējat. Vienkārši sakot, Lookeen ir labākais darbvirsmas meklēšanas rīks.

Labākie bezmaksas darbvirsmas meklēšanas rīki

 1. Lookeen
 2. Kopernika
 3. Sarakstu

Labākais bezmaksas fotoattēlu organizators - Google fotoattēli

Google fotoattēli, savulaik Picasa, ir jaunais Google piedāvājums, kas palīdz jums saglabāt savus attēlus sinhronizācijā. Lai gan es piekrītu, ka Photos ir lielisks, ja jums ir Mac, ja ne visas jūsu ierīces ir Apple, tad tas var radīt nelielu problēmu. Tāpat kā pārlūkā Google Chrome, arī Google fotoattēli pieder uzņēmumam Google, un tādējādi tie var iejaukties jūsu privātumā, tāpēc, iespējams, vēlēsities apsvērt XnView, ja tas jums ir svarīgi.

Google fotoattēli ir pieejami visām operētājsistēmām, un tas var palīdzēt vienlaikus ērti pārvaldīt un dublēt fotoattēlus.

Labākie bezmaksas fotoattēlu organizatori

 1. Google fotoattēli
 2. XnView
 3. Fototeka

Vislabākā bezmaksas piezīmjdatora nomaiņa++

Ir daudz teksta redaktoru un Notepad nomaiņu. Daži no tiem tiecas būt programmēšanas redaktori, bet citi mēģina būt vārdu apstrādātāji. Kas man patīk par Notepad ++, tas, ka atšķirībā no citiem, tas koncentrējas vienkārši uz labāku teksta redaktoru un šajā lomā tas izdodas izcili. Tam ir piezīmjdatoram līdzīgs interfeiss, kas apvienots ar cilnēm ar cilnēm un iespēju atvērt tik daudz dokumentu, cik vēlaties, bez faila lieluma ierobežojumiem.Bezmaksas Notepad nomaiņa - Notepad ++

Papildus tam ir spraudņi, kas palīdz vieglāk apskatīt tekstu, piemēram, programmēšanas valodām, un, ja aizvērsit logu, tas ietaupīs visus nesaglabātos teksta failus turpmākai lietošanai..

Labākās bezmaksas piezīmjdatoru nomaiņas

 1. Notepad++
 2. Elfima bloknots
 3. PSPad

Labākā bezmaksas karsto taustiņu utilīta - AutoHotkey

Tastatūras īsceļi un ātrie taustiņi ir lielisks veids, kā paātrināt jūsu darbu. Mēs visi zinām klases Ctrl + C, Ctrl + V, lai kopētu un ielīmētu vienumus, un ir daudz citu, kas iebūvēti gan Windows, gan Mac operētājsistēmās..Bezmaksas karsto taustiņu utilīta - AutoHotkey

Izmantojot AutoHotkey, varat pievienot vēl vairāk īsinājumtaustiņu. Tomēr jūs ne tikai varēsit veikt vienkāršus, iepriekš definētus uzdevumus, bet arī varēsit izveidot kodu, lai ar pogas klikšķi veiktu sarežģītākus uzdevumus.!

Labākās bezmaksas karsto taustiņu utilītas

 1. AutoHotkey
 2. Karsto taustiņu utilīta
 3. Kliners

Labākais bezmaksas reģistra tīrītājs - CCleaner

Bieži vien jūsu reģistrs var būt pilns ar uzpūtību un nevēlamiem ierakstiem. Lai arī parasti tas nerada jums nekādu kaitējumu, tas ir labs ieradums to notīrīt tik bieži, jo tas var paātrināt datora darbību un noņemt nevēlamus failus.

Piriform's CCleaner ir labākais rīks, ko esmu izmantojis. Tam ir portatīva versija, kurai pat nav nepieciešama instalēšana. Tas ir ērti lietojams, ātri un efektīvi iztīra reģistru un pat pagaidu failus - gan operētājsistēmā Windows, gan Mac.

Labākais bezmaksas reģistrs Tīrītāji

 1. CCleaner
 2. RegSeeker
 3. Gudrs reģistra tīrītājs

Labākais bezmaksas BitTorrent klients - qBitTorrent

Bezmaksas Bittorrent klients - qBitTorrent

Tas ir pārsteidzoši, cik ātri BitTorrent ir kļuvis par vienu no galvenajiem lejupielādes formātiem. Arī ar labu iemeslu: tas ir ātrs, taisnīgs un efektīvs. Ja vēl neesat datorā instalējis BitTorrent klientu, jums vajadzētu, jo ir pieejami daži lieliski bittorent klienti.

qBitTorrent ir ātrs un resursefektīvs BitTorrent klients, kurš cenšas nodrošināt pilnu uTorrent vai Vuze funkcionalitāti racionalizētā atvērtā pirmkoda pakotnē. Tas nav gluži tikpat pilnīgs kā citi, taču qBitTorrent piedāvā torrentu prioritāšu noteikšanu, torrentu vaicāšanu, selektīva satura lejupielādi, torrentu izveidošanu, attālinātu piekļuvi, RSS abonēšanu, multivides atskaņotāju un iebūvētu torrent meklēšanu. Varbūt vissvarīgākais ir tas, ka šai brīvprātīgo izstrādātajai programmatūrai nav reklāmu un tā nemēģina komplektēt crapware instalācijā. Lai apskatītu VPN, kas ir lieliski piemēroti straumēm, apskatiet mūsu labāko VPN Torrent vietņu ceļvedi.

Labākie bezmaksas BitTorrent klienti

 1. qBitTorrent
 2. Transmisija
 3. Vuze

Labākais bezmaksas FTP klients - FileZilla

Tas varētu neizskatīties daudz, taču FileZilla ir labākais bezmaksas FTP klients. Tas ir saderīgs ar daudzplatformu formātu un ir īpaši pielāgojams jūsu vajadzībām. Turklāt tajā ir viss, ko jūs varētu gaidīt no augstas kvalitātes FTP klienta, ieskaitot šifrēšanu un ļoti elastīgu failu pārsūtīšanu.

Labākie bezmaksas FTP klienti

 1. FileZilla
 2. FireFTP
 3. Kiberduks

Labākais bezmaksas grāmatzīmju pārvaldnieks Chrome - SuperSorter

Ja jūs esat tāds kā es, tad katru reizi, kad redzat kaut ko noderīgu, jūs to saglabājat grāmatzīmēs. Kaut arī nākotnē jūs varētu atgriezties pie dažiem no šiem, daudzi no tiem kļūs bezjēdzīgi. Tajā nonāk SuperSorter. Tas automātiski šķiro jūsu grāmatzīmes, izdzēš dublikātus un palīdz jums notīrīt visas nevēlamās saites. Tādā veidā grāmatzīmju mapē būs tikai tās saites, kas jums ir vitāli svarīgas.

Labākie bezmaksas grāmatzīmju pārvaldnieki

 1. SuperSorter
 2. Grāmatzīmju pārvaldnieks un skatītājs
 3. Ātrs grāmatzīmju skeneris

Labākais bezmaksas traseroute rīks - Monitis Visual Trace

Visual Trace Route grafiski parāda informāciju par interneta maršrutu. Varat to izmantot tehniskiem uzdevumiem, piemēram, lēna savienojuma diagnosticēšanai vai vispārīgam snoopšanai, piemēram, vietnes atrašanās vietas un īpašnieka noteikšanai vai surogātpasta izplatītāju izsekošanai..

Labākie bezmaksas traceroute rīki

 1. Monīta vizuālās pēdas maršruta rīks
 2. Atveriet Visual Traceroute
 3. VisualRoute

Labākā bezmaksas ekrāna tveršanas programmatūra - PicPick

Vai esat kādreiz gribējuši ātri nosūtīt komentāru ekrānuzņēmumu draugam vai kolēģim? Es zinu, ka man ir. Tās var būt sāpes **.Bezmaksas ekrāna tveršanas programmatūra - PicPick

Izmantojot PicPick, jūs varat ātri uzņemt ekrāna ekrānuzņēmumu, rediģēt un anotēt to un nosūtīt draugiem, sociālajiem tīkliem vai diskam, neatverot vairāku veidu programmatūru. Tas ir ātri un ērti lietojams, kā arī ļoti pielāgojams.

Labākā bezmaksas ekrāna tveršanas programmatūra

 1. PicPick
 2. Jing
 3. Greenshot

Labākais bezmaksas lejupielādes pārvaldnieks - Ninja Download Manager

Lejupielādēšanas pārvaldības rīku jomā Ninja Download Manager ir salīdzinoši jauns. Tomēr tas ātri ir kļuvis par vienu no vissvarīgākajiem. Tas ir īpaši piemērots multimediju mīļotājiem, jo ​​tas var palīdzēt ātrāk lejupielādēt video un mūziku, sadalot tos mazākos gabalos.Bezmaksas lejupielādes pārvaldnieks - NinjaDownloadManager

Tam ir arī iebūvēts YouTube un Vimeo lejupielāde, tāpēc jums vienkārši nav nepieciešams cits rīks. Lai papildinātu to ar secīgo iestatījumu, jūs varēsit atskaņot failu, kamēr tas vēl tiek lejupielādēts.

Labākie bezmaksas lejupielādes vadītāji

 1. Ninja lejupielādes pārvaldnieks
 2. Bezmaksas lejupielādes pārvaldnieks
 3. Interneta lejupielādes pārvaldnieks

Labākais bezmaksas resursu monitors - Rainmeter

Ir daudz rīku, piemēram, CPU-Z un GPU-Z, kas var palīdzēt uzraudzīt mūsu ierīces resursu izmantošanu. Diemžēl daudzi no tiem ir resursietilpīgi un nerāda datus fonā.Bezmaksas resursu monitors - Lietus mērītājs

Šeit nonāk Rainmeter. Tas ļauj uz darbvirsmas izvietot sīkrīkus, kas uzrauga visu, sākot no temperatūras līdz cietā diska izmantošanai, līdz vietas maiņai. Papildus tam ir simtiem citu sīkrīku, ko varat lejupielādēt un integrēt, un kopumā izveidot fonu, kas sniedz jums visu, par ko jūs varētu kādreiz sapņot..

Labākie bezmaksas resursu monitori

 1. Lietus skaitītājs
 2. Uzdevumjoslas skaitītāji
 3. TinyResMeter

Labākā bezmaksas drošās dzēšanas utilīta - Dzēšgumija

Dzēšgumija ir bezmaksas, GNU licences utilīta, kas droši izdzēsīs failus, mapes vai pat veselus diskus no jebkura Windows vai DOS datora. Dzēšgumija pārraksta datu apgabalu ar izvēles nejaušu datu modeļiem, kā arī noslauka datus peidžeru failā, interneta kešatmiņā, pagaidu failos, interneta sīkfailos, neizmantotā diska telpā un dažās citās vietās, kur dati var slepeni aizkavēties. Tas apstrādā arī FAT16, FAT32 un NTFS nodalījumus. Failu ar augstu drošību dzēšana vienmēr būs grūts un laikietilpīgs uzdevums, un tas nekad nevarēs nodrošināt absolūtu 100% drošību. Tomēr Dzēšgumija padara darbu vieglu, un tā drošības līmenis pārsniedz visiespējamākās prasības.

Labākās bezmaksas drošās dzēšanas utilītas

 1. Dzēšgumija
 2. Drošs dzēšgumija
 3. CCleaner

Labākais bezmaksas reģistra redaktors - papildināšanas reģistra pārvaldnieks

Esmu gadiem ilgi izmantojis Resplendence Registry Editor pilno versiju, un man nekad nav bijis iemesla meklēt alternatīvu. Sākumā tas darbojas pilnīgi droši - būtiska iezīme jebkuram reģistra redaktoram. Turklāt lietotāja interfeiss ir vienkāršs, lieliska funkcionalitāte, un, kas ir pats galvenais, tam ir ātra meklēšana. Ja jums kādreiz ir bijis vajadzīgs kaut kas labāks par noklusējuma RegEdit, kas nāk ar Windows, tad jums nevajadzēs meklēt tālāk.

Labākie bezmaksas reģistra redaktori

 1. Spilgtums
 2. Regmagik
 3. RegEdit

Vislabākā tīkla inventarizācijas programmatūra - Spiceworks inventarizācija

Spiceworks ir pilnīgi brīvi lietojama programmatūra, kas palīdz pārraudzīt datoru un jūsu tīklu.Tīkla inventarizācijas programmatūra - Spiceworks

Tas sekos līdzi visām jūsu ierīcēm, izmaiņām un precīzi tam, kas un kur darbojas.

Lai gan tas ir noderīgi mājās, ja strādājat birojā, šis rīks ir neaizstājams.

Labākās bezmaksas tīkla inventarizācijas programmatūra

 1. SpiceWorks inventārs
 2. Pārvaldīt motoru
 3. Atvērts audits

Labākais bezmaksas lielapjoma pārdēvēšanas utilīta - uzlabots pārdēvētājs

Vai esat kādreiz gribējuši pārdēvēt veselu virkni failu vienlaikus? Es zinu, ka man ir. Advanced Renamer tieši to arī dara. Tā ir ātra, viegla un ērti lietojama programmatūra, kas ļauj pārdēvēt visus failus, pamatojoties uz jūsu sniegtajiem noteikumiem.

Labākās bezmaksas lielapjoma pārdēvēšanas utilītas

 1. Uzlabots pārdēvētājs
 2. Lielapjoma pārdēvētājs
 3. PFrank

Secinājums

Es ceru, ka jums patika lasīt šo rakstu un daži no šiem pakalpojumiem bija noderīgi.

Vai ir kāda lietderība, kuru jūs vēlētos redzēt, ko mēs vēl neesam pieminējuši? Atstājiet komentāru zemāk, un mēs to pievienosim sarakstam.

Ja jums patika lasīt šo sarakstu, noteikti reģistrējieties mūsu biļetenā vai kopīgojiet to ar draugiem.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me