GOOSE VPN


 • stanovenie ceny

  z $ 3,89
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • windows

  • MacOS

  • Android

  • linux

  • iOS
 • odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com skóre
8 z 10

zhrnutie

GOOSE VPN je poskytovateľ VPN v Holandsku, ktorý ponúka niektoré atraktívne funkcie, ako napríklad neobmedzené pripojenie zariadení a nepretržitú zákaznícku podporu v angličtine a holandčine. Goose tiež ponúka bezplatnú skúšobnú verziu na odber svojich služieb pred potvrdením. Pozrime sa bližšie na službu ...

Rýchle štatistiky

 • krajiny
  28
 • jurisdikcie
  Holandsko

Recenzia videa

Preskúmanie husacej VPN ProPrivacy

Preskúmanie husacej VPN ProPrivacy

Preskúmanie husacej VPN ProPrivacy

Vlastnosti

torrenting
Celkový počet serverov 117
krajiny 28
Podpora smerovača
Preposielanie portov
Výber portu
Holé kovové alebo virtuálne servery Kombinácia
Podporované smerovače Asus RT-AC66U, Asus RT-N16 / RT-N18U / RT-AC68U / RT-AC87U / RT-AC3200, firmvér TomatoUSB, Netgear (režim L2TP), D-Link 600 (séria D-Link s podporou L2TP / PPtP) , Nastavte GOOSE VPN prostredníctvom protokolu OpenVPN pre smerovače DD-WRT

GOOSE VPN ponúka niekoľko atraktívnych funkcií, medzi ktoré patria:

 • 28 umiestnení serverov so 63+ servermi
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Protokoly IKEv2, OpenVPN, PPTP a L2TP / IPSec
 • Dedikované servery pre P2P & streaming médií
 • Užívateľsky prívetivé rozhranie
 • Viacjazyčná webová stránka a aplikácia
 • Podpora live chatu
 • Zákaznícka podpora v angličtine a holandčine

Funkcie, ktoré poskytuje GOOSE VPN, sú určite špičkové, najmä s protokolmi OpenVPN a IKEv2. S 28 umiestneniami na serveri by ste nemali mať žiadny alebo len ťažký prístup k veciam, ako sú blokované webové stránky a obsah s obmedzeným geografickým umiestnením.

Je tiež pekné, že Goose ponúka viacjazyčný web s podporou zákazníkov v angličtine a holandčine. Neobmedzené simultánne pripojenia sú určite ďalším plusom, hoci zákaz zdieľania účtov ho trochu znižuje.

Doplnok proti zraniteľnosti

Goose ponúka pri platbe doplnok za ďalších 0,80 - 1,00 $ mesačne, v závislosti od vášho výberu predplatného. Doplnok poskytuje antivírusový softvér, softvér proti škodlivému softvéru a softvér proti phishingu a dodatočnú ochranu brány firewall. Za dolár viac (alebo menej) za mesiac to vyzerá ako doplnok, ktorý by niektorí ľudia mohli chcieť zahrnúť do svojho predplatného.

Pridajte GOOSE VPN proti zraniteľnosti

Rýchlosť a výkon

Pri výbere služby VPN je dôležité vziať do úvahy všetky faktory. Z tohto dôvodu je veľmi dôležitým faktorom, ktorý je potrebné vziať do úvahy, výkonnosť servera typu VPN a / alebo akékoľvek úniky. Našťastie výkon je tiež niečo, čo sme na ProPrivacy.com dôkladne preskúmali, aby sme vám ušetrili čas. Pozrime sa teda na rýchlosť a únik GOOSE VPN…

rýchlosť & úniky

Napriek tomu, že ProPrivacy.com používa nový systém testovania rýchlosti v našich nedávnych recenziách VPN, GOOSE VPN, nanešťastie, nespĺňa podmienky, pretože na svojej webovej stránke neposkytuje súbory .ovpn. Pokiaľ ide o husacie rýchlosti, použil som našu starú metódu testovania rýchlosti - ktorá je stále dosť presná - aby som vám poskytla niekoľko príkladov.

Zrýchlite rýchlosť sťahovania VPN

Ako vidíte z testov rýchlosti sťahovania, rýchlosť pripojenia na internet sa po pripojení k husi výrazne znížila. Na druhej strane testy rýchlosti nahrávania boli dosť stabilné. Odporúčam otestovať rôzne servery, aby sme našli najlepšiu možnú rýchlosť. Celkovo však išlo o nevýrazný výkon v kritickej oblasti.

ZVÝŠTE rýchlosť pripojenia VPN

Únikové testy

Zistil sa únik IPv4?
Bol zistený únik WebRTC?
Dátové limity
Limity šírky pásma
Zistil sa únik IPv6?

S potešením vám oznamujeme, že GOOSE VPN nemá žiadne úniky! Webové stránky, ktoré som použil - ipleak.net a doileak.com - úspešne nahlásili IP adresu a servery DNS, ktoré korešpondovali so serverom VPN, ktorý som používal.

Test úniku GOOSE VPN

cena

1 mesiac

$ 3,89
za mesiac

12 mesiacov

$ 12,99
za mesiac

GOOSE VPN ponúka balíčky v 1-mesačnej aj 1-ročnej opcii. Jednoročná možnosť je určite dostupnejšou voľbou, ktorá sa každoročne účtuje za 59,88 dolárov. 1-mesačná možnosť sa ponúka v dvoch programoch: neobmedzené množstvo údajov a 50 GB údajov. Plán 50 GB je samozrejme lacnejší - platí však aj to, že dostanete to, za čo platíte.

GOOSE VPN price

Goose ponúka bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu, čo je perfektné, ak ste skeptický používateľ, ktorý uprednostňuje vzorkovanie najskôr a nákup neskôr. Ako už bolo povedané, Goose stále vyžaduje, aby ste pred použitím bezplatnej skúšobnej verzie zadali svoje informácie o platbe. Nerobte si starosti - ak skončíte s obľubou služby VPN, môžete ju kedykoľvek zrušiť a nebude vám účtovaná žiadna platba.

GOOSE VPN ponúka nasledujúce možnosti platby:

 • Hlavné kreditné karty (Visa, MasterCard atď.)
 • PayPal
 • MINT (systém predplatených kariet) - iba ročné predplatné
 • iDeal

Goose ponúka niekoľko ďalších spôsobov platby, ale je trochu zložitejšie ich nájsť. V minulosti podporovali bitcoinové platby za ročné predplatné. Zdá sa, že tento spôsob platby bol vylúčený z možností. Vaša najlepšia voľba pre anonymitu je v tomto prípade MINT. Hoci to nie je ani zďaleka tak anonymné ako platby kryptomeny (a dokonca aj kryptomeny nie sú nevyhnutne anonymné).

Účty slúžia iba na jednorazové použitie, ale zľavu získate, keď pozvete svojich priateľov (a naopak).

Jednoduchosť použitia

windows
MacOS
Android
linux
iOS
Windows telefón

webové stránky

GOOSE VPN homepage

Webová stránka GOOSE VPN je vizuálne atraktívna a z väčšej časti dobre zostavená. Domovská stránka zdieľa kúsky informácií o samotnej sieti VPN a potom sa môže pochváliť každodennými vecami, na ktoré môže byť sieť VPN použitá (zostať v bezpečí online, pristupovať k blokovanému obsahu atď.) Menu ponúka odkazy na príslušné stránky, ako sú súbory na stiahnutie a ceny / plány. V dolnej časti stránky nájdete relevantnejšie odkazy na veci ako podpora zákazníkov, komunita, blog a časté otázky.

Mám jednu sťažnosť na web GOOSE VPN: bolo by pekné, keby ponúkli stránku venovanú funkciám VPN. Napriek tomu, že stránka „Zúčastnite sa prehliadky“ je jej variáciou, je pre môj vkus stále príliš vágna. Ako už bolo povedané, webová stránka stále ponúka užitočné informácie svojim návštevníkom.

Používanie GOOSE VPN

Nastavenie GOOSE VPN je jednoduché - stiahnete si klienta vhodného pre vaše zariadenie, postupujte podľa inštalačných pokynov a bam! Ste pripravení používať husu! Nasledujúce pokyny pre klientov VPN so systémom Windows OS GOOSE VPN:

 1. Prejdite na stránku sťahovania na webe Goose
 2. vybrať Stiahnite si softvér
 3. Dostanete sa na stránku s pokynmi
 4. Postupujte podľa týchto pokynov
 5. Po dokončení inštalácie sa spustí GOOSE VPN
 6. Zobrazí sa prihlasovacia obrazovka
 7. Zadajte svoje prihlasovacie údaje
 8. Zobrazí sa klientske rozhranie
 9. Klikni na OFF prepnite ho a zapnite ho
 10. Budete pripojení k odporúčanému serveru
 11. Ak chcete zmeniť svoj server, vyberte ikonu rozbaľovacia ponuka servera
 12. Ak chcete zmeniť svoj protokol, vyberte ikonu možnosť protokolu v ľavom dolnom rohu
 13. kliešť OpenVPN (alebo vami vybraný protokol)
 14. Ak chcete zobraziť nastavenia pripojenia, vyberte ikonu prípojka pútko
 15. Povoľte svoj hlavný vypínač, vybrať auto-connect, alebo zakázať zoznam inteligentných serverov
 16. Všetci ste pripravený!

Ďalšie platformy

GOOSE VPN dostupné platformy

Klient GOOSE VPN je k dispozícii pre: Windows OS, Mac OS, iOS, Android a rôzne smerovače. Okrem klienta môžete nastaviť manuálnu konfiguráciu na rôznych iných platformách, ako sú napríklad Linux, Synology OS, ChromeOS a Raspberry Pi 3. Je dôležité si uvedomiť, že sieť Goose VPN pre Mac používa radšej IKEV2 ako openVPN. Viac informácií nájdete na webovej stránke poskytovateľov.

Mobilné aplikácie

Aplikácie VPN VPN pre iPhone a Android VPN sú vizuálne a mechanicky podobné klientovi Windows OS. Nastavenie VPN je rovnaké, ako pri výbere servera a prístupe k ďalším nastaveniam.

GOOSE VPN mobile app

Ak chcete získať mobilnú aplikáciu GOOSE VPN, jednoducho:

 1. Zaregistrujte sa pomocou GOOSE VPN
 2. Prejdite do svojho App Store alebo Google Play Store
 3. Vyhľadajte aplikáciu GOOSE VPN
 4. Stiahnite a nainštalujte ho
 5. vybrať dovoliť keď sa zobrazí výzva s konfiguráciou VPN
 6. Otvorte aplikáciu a pripojte sa k serveru!

Rozšírenia prehľadávača

Rozšírenie prehliadača Google Chrome GOOSE VPN je tiež vizuálne a mechanicky podobné klientovi VPN systému Windows (a mobilným aplikáciám). Všetko, čo musíte urobiť, je ísť do obchodu Google Chrome, napísať GOOSE VPN a nainštalovať rozšírenie.

Rozšírenie prehliadača GOOSE VPN

Zákaznícky servis

Garancia vrátenia peňazí
24-hodinová podpora
Live chat
Dĺžka záruky vrátenia peňazí 30
Skúška zadarmo Áno - 30 dní

Zákaznícka podpora, ktorú ponúka GOOSE VPN, je vynikajúca. Podpora live chatu je rýchla a zástupcovia sú poučení. A zatiaľ čo nájdenie možnosti zákazníckej podpory založenej na lístkoch je výzvou, ak v prehliadači Google „GOOSE VPN customer support“ (Podpora zákazníkov GOOSE VPN) sa objaví samostatná stránka podpory, ktorá vám umožní odoslať lístok.

GOOSE VPN kontaktujte nás

Ak sa namiesto podpory živého chatu rozhodnete použiť svoj podporný systém založený na lístkoch, radi sa dozviete, že čas odozvy lístka je tiež rýchly. Odpoveď bola na moju otázku doručená do 8 hodín. Celkovo má Goose vynikajúce služby zákazníkom.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Zatemnenie (utajenie)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana pred únikom WebRTC
Hlavný vypínač
DNS s vlastným hostiteľom / proxy žiadny

GooseVPN sa účtuje ako služba VPN bez prihlásenia. Keď sa prihlásite do svojho účtu, neprihlási sa k IP adresám, ale zaregistruje IP adresy používateľov iba raz počas registrácie. To znamená, že činnosť účtu sa dá sledovať na adresu IP. Tiež zaznamenáva šírku pásma.

Právna situácia GooseVPN

Husa má sídlo v Holandsku, ktoré by sa zvyčajne považovalo za krajinu s pomerne dobrými zásadami ochrany osobných údajov. Napríklad online cenzúra v Holandsku v podstate neexistuje. Je to vďaka ich domu zástupcov, ktorý neustále hovoril proti filtrovaniu / cenzúre online materiálov. Ako už bolo povedané, Holandsko, rovnako ako mnoho iných krajín, stále bojujú proti pirátskym opatreniam.

Napriek tomu je Holandsko považované za miesto, ktoré je veľmi dobré pre ochranu súkromia, a preto má mnoho súkromných firiem svoje centrálne databázy. Ako taký sa dá GOOSE VPN považovať za fantastické miesto: najmä vzhľadom na jeho politiku nulových záznamov.

Spracovateľ platieb

Na otázku od spracovateľa platieb spoločnosti Goose odpovedal zástupca spoločnosti,

„Nemôžeme zverejniť názov spoločnosti, ale môžeme povedať, že je to poskytovateľ platobných služieb, ktorý používajú veľké obchodné spoločnosti, ako sú Uber, AirBnB a Dropbox.“ Tento nedostatok transparentnosti je zbytočný a rozzúrený, vo svete služieb ochrany súkromia je životne dôležitá. Jedna čierna značka.

Sledovanie webových stránok

GOOSE VPN tracking website

Tento šikovný malý nástroj s názvom Privacy Badger vám môže pomôcť informovať o sledovačoch prítomných na webových stránkach, ktoré navštevujete. Toto je užitočné najmä pre webové stránky VPN, pretože pravdepodobne nechcete zvoliť sieť VPN, ktorá vás sleduje miliónom rôznymi spôsobmi. Zdá sa, že Goose bohužiaľ dosť sleduje služby Google - čo nie je nezvyčajné pre web, ale stále nie je ideálne..

Ak chcete prijať opatrenia, aby ste zabránili sledovaniu webových stránok, môžete tak urobiť ľahko!

Navštívte GooseVPN »

Protokoly šifrovania

IKEv2
OpenVPN
PPTP
SSTP
L2TP / IPSec

Goose poskytuje vynikajúce šifrovanie OpenVPN s šifrou AES-256 a autentifikáciou HMAC Sha1 pre kontrolné aj dátové kanály, RSA-2048 handshake a DHE-2048 vpred. S 256-bitovým kľúčom implementuje Goose šifrovanie na vojenskej úrovni, ktoré je nezrušiteľné - a zatiaľ čo pre maximálnu bezpečnosť sú preferované RSA-4098-bitové kľúče, RSA-2048 je tiež dobrá. Prepínač zabíjania je k dispozícii aj pre používateľov systému Windows.

Ďalšie informácie o šifrovaní VPN nájdete v našej Sprievodcovi šifrovaním VPN.

Záverečné myšlienky

GOOSE VPN sa určite oplatí vyskúšať - a pri bezplatnej 30-dňovej skúšobnej verzii, prečo nie? Ponúkajú vynikajúce šifrovanie, užívateľsky prívetivé rozhranie, dedikované servery P2P a prísnu politiku bez protokolov. Ešte viac, s GooseVPN sa môžete pripojiť doslova toľko zariadení, koľko chcete! Pokiaľ ide o nevýhody GOOSE VPN, sledovaniu webových stránok sa dá ľahko zabrániť a podpora živého chatu nie je škodlivá, ak budú naďalej podporovať systém podpory založený na lístkoch..

Jedinou skutočnou nevýhodou Goose sú problémy s knižnicou Netflixu vo Veľkej Británii. Okrem toho sa táto sieť VPN oplatí preskúmať, najmä s veľkorysou bezplatnou skúšobnou verziou VPN a dostupnou cenou. Vyskúšajte husu ešte dnes!

Navštívte GooseVPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me