VortexVPN


ProPrivacy.com skóre
1 z 10

zhrnutie

VortexVPN už prestal existovať. Ak chcete zobraziť najlepšie siete VPN pre Android, prejdite na túto stránku.

stanovenie ceny & plány

Plán VortexVPN sa líši od plánu, ktorý sme videli predtým, namiesto toho, aby vám účtoval poplatok za časové obdobie, ktoré vám účtujeme za údaje, ktoré použijete, čo považujeme za pomerne vynaliezavé - samozrejme, má to výhody a nevýhody. Nie je žiadnym prekvapením, že čím viac údajov zaregistrujete, tým lacnejšie je. Po stiahnutí aplikácie pre Android získate 250 MB na bezplatné vyhodnotenie. Nezabudnite tiež na to, že platnosť všetkých zakúpených údajov vyprší po roku - myslíme si však, že je to dostatočne dlhá doba.

VortexVPN_Pricing

Vlastnosti

VortexVPN sa líši od ostatných poskytovateľov tým, že sa venuje iba poskytovaniu najlepších služieb pre používateľov systému Android. V súčasnosti poskytujú iba 4 servery v 4 rôznych krajinách, takže prístup je obmedzený, ale vzhľadom na svoju polohu sú pre geoblokované služby dosť dobré. Na svojej webovej stránke sa môžu pochváliť kompresiou webových stránok, aby znížili využitie vašich údajov, čo naozaj funguje a prekvapivo sa vypočítava využitie vašich údajov po kompresii. V porovnaní s ich malými rozmermi majú peknú dobre zaoblenú službu, ako to vysvetlíme nižšie, alebo si ich môžete okamžite vyskúšať:

zabezpečenia & súkromia

Na rozdiel od väčšiny ostatných poskytovateľov poskytujú iba šifrovaciu službu OpenVPN, o ktorej si nemyslíme, že by sa mala považovať za nevýhodu, pretože sa domnievame, že je to v každom prípade najbezpečnejšie - a v tom prípade používajú 1024 bitov.!

Ide o spoločnosť z Nového Zélandu, ktorej hlavný server sa nachádza vo Švajčiarsku, takže zákon má na ne veľmi obmedzený dosah, stále však zaznamenáva vaše prihlasovacie a odchodové časy pre štatistiku siete, ale nesleduje žiadnu sieťovú prevádzku..

Webová stránka

Majú veľmi priamočiaru webovú stránku, ktorá sa ľahko naviguje, ale máme pocit, že by mohli obsahovať aj ďalšie podrobnosti o službách & bezpečnosť a stránka správ, na ktorej môžu používatelia zobraziť vývoj, ktorý sľubujú.

VortexVPN_Home

podpora

Rovnako ako väčšina ostatných malých poskytovateľov VPN, aj VortexVPN má malý tím a nemôže poskytovať plnú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ich podpora lístkov je však veľmi efektívna a vždy sme dostali odpoveď do 24 hodín od nich.

VortexVPN_Support

Proces

Registrácia

Registrácia na účet je taká jednoduchá ako v ktorejkoľvek inej spoločnosti, ale platba môže byť väčšia, pretože akceptujú iba platby BitCoin (platby kartou budú k dispozícii v budúcnosti).

Vortex_Account

Klient systému Android

Keďže sa zameriavajú hlavne na Android, je to platforma, na ktorej sme vykonali väčšinu našich testov. Inštalácia a používanie aplikácie je jednoduché. Je tu len veľmi málo diskutovať alebo informovať o vás, pretože všetko, čo môžete urobiť, je vybrať server a pripojiť sa - jednoduché.

Vortex_AndroidHome Vortex_Server Vortex_Connected

Hlavná stránka aplikácie

Výber servera - zobrazuje pingy, ktoré sú užitočným ukazovateľom rýchlosti

Pripojené k dublinskému serveru

Výkon (rýchlosť, test DNS a IP)

Všetky testy DNS a IP sa vrátili skvele a testy rýchlosti boli veľmi dobré, ako ukazuje tabuľka uvedená nižšie.

Vortex_SpeedNoVPN Vortex_SpeedOpenVPN
Žiadna VPN OpenVPN pripojenie

Keďže na svojich webových stránkach hovoria, že ich cieľom je znížiť využitie údajov a časy načítania stránok, vykonali sme niekoľko webových aktivít s aktívnou službou VPN aj bez nej (uistite sa, že medzi nimi vymažete medzipamäť a ďalšie údaje prehliadania). Počas tohto obdobia sme zaznamenali použitie našich údajov a zistili sme, že skutočne s aktívnou službou VPN sa nám podarilo použiť primerane menej - to samozrejme bude závisieť od typov webových stránok, ktoré používate. Všimli sme si tiež trochu rýchlejšie načítanie, čo bolo tiež skvelé.

Ďalšie platformy

Bohužiaľ nemôžeme diskutovať o klientovi Windows, pretože neexistuje. Prostredníctvom ich webových stránok si môžete stiahnuť konfiguračné súbory OpenVPN, ktoré môžete použiť s celým radom zariadení, ktoré vás prevedú nastavením softvéru OpenVPN (v systémoch iOS, Linux a Windows) - čo sme urobili.

Výkon (rýchlosť, test DNS a IP)

Aj keď ho optimalizujú pre Android, napriek tomu sme ho vyskúšali v systéme Windows. V porovnaní s Androidom sme boli trochu prekvapení a sklamaní, ale stále to fungovalo dobre. Kompresia obrázkov, ktorú používajú, však bola oveľa viditeľnejšia a nepríjemnejšia na väčšej obrazovke (testovali sme ju aj na tablete a to bolo únosné)..

Vortex_NoVPN Vortex_VPN
Žiadna VPN So softvérom OpenVPN

záver

Páčilo sa nám

  • Jednoduchá aplikácia
  • Veľké rýchlosti v systéme Android
  • Znížené využitie siete
  • Skúška zadarmo

Neboli sme si tak istí

  • Použitie na iných platformách
  • Rýchlosť služieb zákazníkom
  • Nie je možné upraviť mieru kompresie

Nenávideli sme

  • Malý počet serverov

Aj keď to nie je také vynikajúce na platformách PC, celkovo sme zistili, že VortexVPN je vynikajúca služba, ak hľadáte špecializovaného poskytovateľa služieb Android VPN, ktorý znižuje využitie vašich dát a predlžuje výdrž batérie..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me