Unlocator

 • stanovenie ceny

  z $ 4,96
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android
 • odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com skóre
5 z 10

zhrnutie

Unlocator je dánska spoločnosť, ktorá sa zameriava na metódy, ktoré ľuďom pomôžu obísť internetové obmedzenia, cenzúru a geoblokovanie. Spoločnosť poskytuje inteligentný systém názvov domén (Smart DNS) a plnohodnotnú službu VPN. Ak sa chcete dozvedieť viac o službách inteligentného DNS a virtuálnej súkromnej siete (VPN) Unlocatoru, prečítajte si túto recenziu, alebo prejdite priamo na web spoločnosti kliknutím na tlačidlo nižšie.

Inteligentný DNS je vynikajúci spôsob prístupu k blokovaným online službám, avšak na získanie súkromia je potrebné používať VPN. Dobrou správou je, že Unlocator poskytuje prístup k obidvom technológiám a dáva účastníkom všetko, čo môžu potrebovať.


Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  Dánsko
 • krajiny
  36
 • Súčasné spojenia
  5
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  49.2 Mbps

Vlastnosti

krajiny 36
Súčasné spojenia 5
torrenting

Unlocator prichádza s výberom inteligentných služieb DNS a VPN, ktoré možno použiť súčasne na streamovanie obsahu v jednej krajine a VPN do inej..

Unlocator VPN je k dispozícii pre všetky populárne platformy a má aplikácie, ktoré poskytujú šifrovanie OpenVPN (iOS poskytuje iba L2TP / IPSec a IKEv2, čo je celkom štandardné cestovné). Aplikácie Unlocator VPN majú killswitch a "štít" funkcia, ktorá vám zabráni v pripojení na internet, pokiaľ nie je povolená sieť VPN. Killswitch je však určený iba pre stolové počítače.

Unlocator má servery v 36 krajinách, čo je veľký výber krajín na odblokovanie obsahu. BitTorrenting je povolený a firma nešpecifikuje konkrétne servery pre P2P, čo znamená, že môžete ľubovoľne používať.

Rýchlosť a výkon

Keď sme boli pripojení k serverom, unlocator VPN neovplyvnila rýchlosti v žiadnom významnom rozsahu. To znamená, že táto sieť VPN by mala byť v poriadku pri vykonávaní úloh náročných na údaje, ako je napríklad streamovanie a hranie hier. To má zmysel, pretože sieť VPN sama o sebe slúži na odblokovanie obsahu, ako je Netflix.

Netflix

Unlocator je služba, ktorá môže poskytnúť prístup k US Netflix. Používatelia môžu odblokovať Netflix pomocou serverov Smart DNS alebo VPN. Táto služba odblokuje aj mnoho ďalších populárnych služieb, ako je napríklad BBC iPlayer, Hulu a mnoho ďalších.

Únikové testy

SpeedTest Proprivacy.com (priemer) 49.2
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 62
Bol zistený únik WebRTC?
Zistil sa únik IPv4?

Testovali sme túto VPN na úniky pri pripojení IPv4 a zistili sme, že nedochádza k únikom IP, únikom DNS alebo únikom WebRTC. To znamená, že bude efektívne chrániť vaše súkromie.

Odporúčame však, aby ste sa sami obrátili na IPLeak.net, aby ste skontrolovali úniky, najmä ak máte pripojenie IPv6 (nemohli sme testovať na IPv6, pretože ho náš ISP v čase kontroly neposkytol na našom mieste). , Ak sa vám na webe IPv6 dostane únik WebRTC alebo DNS, odporúčame vám v počítači úplne zakázať protokol IPv6.

cena

2 roky

$ 4,96
za mesiac

Unlocator je pomerne drahá služba VPN v porovnaní s priemernými cenami prémiových sietí VPN v týchto dňoch. Ak sa prihlásite na odber jedného roka, zaplatíte 98,75 dolárov (vrátane DPH), čo zodpovedá 8,30 dolárov mesačne. Skutočnosť, že cena bez DPH je trochu zavádzajúca, považujeme za zavádzajúcu.

Mesačný plán stojí 12,49 dolárov. Jedná sa o špičkové ceny, ktoré sa dajú ľahko poraziť. Takže ak je pre vás dôležité získať vynikajúcu VPN, ktorá je tiež lacná, odporúčame vám vyhľadať inde.

Všetky plány zahŕňajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže môžete službu dôkladne otestovať, aby ste zistili, či robí všetko, čo potrebujete. Je to veľmi veľkorysé, najmä preto, že sieť Unlocator VPN poskytuje aj 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorú môžete použiť na testovanie služby. Bezplatná skúšobná verzia poskytuje plný prístup k službám Unlocator, vrátane VPN a služby Smart DNS.

Spoločnosť prijíma všetky hlavné kreditné a debetné karty a môžete platiť aj bitcoinmi. Za službu však nie je možné platiť pomocou služby PayPal.

Jednoduchosť použitia

windows
MacOS
iOS
Android

Registrácia

Sedemdňová bezplatná skúšobná verzia by vám mala poskytnúť dostatok času na to, aby ste sa s Unlocatorom cítili dobre a dôkladne ho otestovali. Na celom webe sú k dispozícii bezplatné skúšobné tlačidlá, takže by ste nemali mať problém dostať sa do registračného formulára.

Vaša e-mailová adresa sa stane vaším používateľským menom pre systém. Spoločnosť zašle akékoľvek informácie na obnovenie hesla na zaregistrovanú e-mailovú adresu. Systém je možné používať s falošnou e-mailovou adresou, pretože počas procesu aktivácie účtu neexistuje žiadny krok na overenie e-mailu. Je však lepšie uviesť skutočnú e-mailovú adresu. Ak nechcete Unlocatorovi dať skutočnú e-mailovú adresu, jednoducho si vytvorte nový anonymný účet na webový e-mail.

Po dokončení registrácie budete presmerovaný priamo na stránku svojho účtu.

Nastavenie

Aplikácie sú k dispozícii pre všetky platformy, čo znamená, že aplikáciu VPN môžete uviesť do prevádzky v systémoch Windows, Mac, Android a iOS. Všetky platformy poskytujú OpenVPN okrem systému iOS, ktorý beží na výber bezpečného šifrovania IKEv2 alebo L2TP. Killswitch je k dispozícii na oboch počítačoch, ale nie je k dispozícii v mobilných aplikáciách.

Zistili sme, že aplikácie sú ľahko ovládateľné a ľahko použiteľné, s príjemnou funkciou na jedno kliknutie pre pripojenie k výberu serverov z celého sveta..

Zákaznícky servis

Skúška zadarmo 7
Dĺžka záruky vrátenia peňazí 30
24-hodinová podpora
Live chat
Garancia vrátenia peňazí

Do Centra podpory Unlocator sa dostanete kliknutím na tlačidlo Podpora v hornom menu stránky. Ak potrebujete položiť otázku tímu podpory, kliknite na ikonu "Kontaktujte podporu" na stránke podpory. Otvorenie podporného lístka si vyžaduje vyplnenie štandardného webového formulára. Odpoveď pôjde na vašu zaregistrovanú e-mailovú adresu.

Pre používateľov, ktorí dávajú prednosť tejto službe, je na jej webových stránkach k dispozícii nepretržitá služba naživo. Zistili sme, že podporné činidlá sú všeobecne dobré. Jeden však opustil našu konverzáciu, keď sme mali stále viac otázok, ktoré sme chceli položiť, čo znamenalo, že sme museli začať ďalšiu konverzáciu; predpokladáme, že mala niekde dôležitejšie byť. Ďalší pán bol oveľa lepší a zúčastnil sa rozhovoru, kým sme neskončili všetkými našimi otázkami.

Boli sme ohromení úrovňou technických znalostí, ktoré boli schopní dosiahnuť, keď boli tlačené. Páčili sme sa tiež sprievodcom nastavením, ktorý obsahuje sprievodcu nastavením pre systém Windows 10 a ďalšie moderné platformy. Rovnako ako sprievodcovia, ako nastaviť VPN ručne.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Ochrana proti úniku IPv4
Hlavný vypínač
Ochrana pred únikom WebRTC

Spoločnosť Unlocator má sídlo v Dánsku, ktoré je európskou krajinou, ktorá je veľmi súkromná. Štát nemá podľa dánskeho práva žiadne požiadavky na ťažbu, ktoré sa vzťahujú na VPN a Dánsko má niektoré z najsilnejších zákonov na ochranu spotrebiteľa a súkromia na svete.

Spoločnosť okrem toho ukladá iba súhrnné štatistiky, ktoré nemožno prepojiť s IP adresou, a tieto protokoly o pripojení sa do 24 hodín vymažú. To znamená, že aj keby sa k firme pristupovalo na základe zatykača, nemalo by nič podstatné odovzdať svojim používateľom.

Je však potrebné poznamenať, že ak sa rozhodnete používať funkciu Smart DNS, musíte spoločnosti poskytnúť svoju IP adresu.

Protokoly šifrovania

IKEv2
OpenVPN
L2TP / IPSec

VPN šifrujú všetky dáta prichádzajúce a odchádzajúce z vašich zariadení. A aplikácie Unlocator poskytujú silné šifrovanie na všetkých platformách vrátane OpenVPN (na všetkých platformách okrem systému iOS). Požiadali sme firmu, aby nám poskytla informácie o implementácii OpenVPN a povedali nám, že používa:

Šifra: AES-256-CBC. Handshake: kľúč RSA-2048. Hash autentifikácia: SHA-512. PFS: Áno

Toto je veľmi silná implementácia OpenVPN, ktorá je dôkazom budúcnosti.

Protokolovanie VPN

Unlocator vyhlasuje, že vymaže všetky záznamy o aktivitách do 24 hodín od ukončenia relácie. Okrem toho nikdy nezhromažďuje žiadne údaje o tom, čo používatelia robia, keď sú pripojení k svojim serverom (denníky použitia). Toto je čo najbližšie k sieti VPN s nulovými údajmi a je to vynikajúce súkromie pre potreby väčšiny ľudí.

Záverečné myšlienky

Unlocator je služba, ktorá sa ponúka na trhu ľuďom, ktorí chcú odblokovať viac obsahu online, ako aj ľuďom, ktorí chcú súkromie. Zistili sme, že služba je dobrá pre obe strany. Je to však trochu drahšie a na trhu sú VPN, ktoré vám poskytnú rovnaké funkcie, pričom viac umiestnení serverov za približne polovicu ceny. Napriek tomu je to celkom dobrá služba VPN, ktorá sa oplatí vyskúšať.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me