SlickVPN


 • stanovenie ceny

  z $ 4,00
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
8.5 z 10

zhrnutie

SlickVPN ponúka skvelý všestranný balík s množstvom umiestnení na serveri, výkonného klienta a vysokej bezpečnosti.

Rýchle štatistiky

 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  15 Mbps
 • jurisdikcie
  US
 • Súčasné spojenia
  5
 • krajiny
  46

Vlastnosti

SlickVPN ponúka servery VPN v 142 mestách v 46 krajinách po celom svete. Prevádzkujú zložitú obchodnú štruktúru s viacerými offshore holdingovými spoločnosťami, dcérskymi holdingovými spoločnosťami a prevádzkovými spoločnosťami. Na marketingové účely majú sídlo v USA, ale ich prevádzková jednotka je založená na ostrove Nevis, ktorý je súčasťou nezávislej federácie ostrovov v západnej Indii. Je však potrebné poznamenať, že akékoľvek osobné informácie, ktoré poskytnete spoločnosti SlickVPN, sú spracovávané systémami v Spojených štátoch a podliehajú jej zákonom.

Ako zákazník SlickVPN máte povolené súčasne až päť súčasných pripojení k sieti VPN z dvoch rôznych adries IP naraz. To znamená, že v prípade potreby by ste sa mohli pripojiť napríklad k domácemu počítaču a tabletu, ako aj k dátovej sieti vášho mobilného telefónu..

Rýchlosti a výkon

Servery SlickVPN boli v našich testoch úspešné. Mali sme občasný problém s pripojením k jednému alebo dvom serverom a všimli sme si, že klient sa stane slabým a nereaguje, keď zaznamená chybu. Vo všeobecnosti sa však spojenia udiali rýchlo a bez incidentov a my sme si užívali vysoké priemerné rýchlosti bez veľkej straty rýchlosti: americké servery, ktoré sme testovali, boli zvlášť dobré, s trvalo vysokými rýchlosťami a takmer bez prerušenia v porovnaní s našim základným testovacím pripojením..

slickvpn_download
slickvpn_upload.
Grafy zobrazujú najvyššiu, najnižšiu a priemernú rýchlosť pre každý server a umiestnenie. Viac podrobností nájdete v vysvetlení testu plnej rýchlosti.

Kontroly DNS a IP boli v poriadku a ako je uvedené vyššie, klient robí dobrú prácu, aby vás upozornil, či by ste mohli byť náchylní na únik, a nasmeruje vás správnym smerom, aby ste ho opravili. Je tiež pekné vidieť zabudovanú ochranu WebRTC.

Ceny a plány

SlickVPN ponúka jediný balík VPN s možnosťou platby v prírastkoch jeden, tri, šesť alebo dvanásť mesiacov, pri stále lepšej hodnote za mesiac. Ročné platenie sa odhaduje na približne 4 doláre mesačne, zatiaľ čo pri mesačných platbách je to až 10 dolárov: tieto ceny sú na spodnej strane toho, čo poskytovatelia VPN často účtujú, a predstavujú pomerne dobrú hodnotu za peniaze..

Platbu môže uskutočniť BitCoin, PayPal alebo kreditná karta, pričom SlickVPN s úctou nepožaduje nič iné ako e-mailovú adresu a heslo. Použitie kreditnej karty vyžaduje iba odovzdanie karty: typ, číslo, dátum vypršania platnosti, overovacie číslo - nie je potrebné žiadne meno ani fakturačná adresa. SlickVPN neposkytuje zariadenie na vrátenie peňazí do 30 dní od uskutočnenia nákupu.

Bezpečnosť a súkromie

SlickVPN ponúka 256-bitové OpenVPN pripojenia ako štandard pomocou AES šifry, ktorá je veľmi bezpečná; K dispozícii je tiež 128-bitové pripojenie IPSec a PPTP, ale SlickVPN oprávnene odporúča používateľom držať sa OpenVPN, ak je to možné. Hash autentifikácia je spracovaná pomocou SHA-1 a handshaking pomocou 2048-bitovej RSA; to je vynikajúca úroveň bezpečnosti.

Posledná aktualizácia zahŕňa Hydra, „multi-hop“ bránu cez servery vo Washingtone, DC - alebo v iných oblastiach portálu - ktorá potom nasmeruje vaše pripojenie na iný portál, z ktorého je nepretržite privádzaný pred pripojením na internet, čím ďalej utlmuje vašu IP adresu , Táto vlastnosť ďalej šifruje vaše pripojenie do tej miery, aby sa priblížilo k nezrušiteľným (aj keď dosť silný vládny protivník by to veľmi dobre dokázal).

Presná právna situácia služieb spoločnosti SlickVPN nie je jasná z dôvodu rozdelenia prevádzky na rôzne dcérske spoločnosti, offshore a prevádzkové spoločnosti. Zdá sa však, že významná časť ich činnosti podlieha právu a jurisdikcii USA. Aby sa odstránili akékoľvek obavy, ktoré môžu mať používatelia o výslednom potenciáli zásahu vlády USA, spoločnosť SlickVPN prevádzkuje prísne zásady bez logovania a - pôsobivo - udržuje stránku Kanárskych opčných listov. Aktualizované každých 14 dní a podpísané PGP, umožňuje spoločnosti oznámiť svojim používateľom varovanie pred zásahmi vlády, a to aj v prípade prijatia objednávky federálneho roubíka. Nielenže je ukľudňujúce vidieť, ako si túto funkciu udržiavajú, je tiež skvelé vedieť, že problém berú tak vážne.

Na žiadnom z ich serverov neexistujú žiadne obmedzenia pre peer-to-peer prevádzku alebo zdieľanie súborov, hoci ako u mnohých poskytovateľov VPN nebudete môcť posielať e-maily pomocou SMTP, keď ste pripojení.

Webová stránka

Webová stránka SlickVPN vyzerá dobre a ľahko sa naviguje. Mnoho užitočných informácií je k dispozícii prostredníctvom niekoľkých kliknutí; Obzvlášť nás potešilo, že sme videli výrazný odkaz vysvetľujúci, ktoré protokoly, šifry a silné stránky kľúčov VPN používa, ako aj stránku so zoznamom všetkých umiestnení VPN serverov. Podmienky používania a zásady ochrany osobných údajov sú k dispozícii a sú správne a existuje stránka s vysvetlením podmienok vrátenia platby.

slickvpn_homepage_600

Nájdete tu aj blog so správami o službách, reklamných daroch a súťažiach a príležitostnú funkciu používania siete VPN na zvýšenie bezpečnosti. Našou jedinou menšou obľubou je to, že na navigačnom paneli, na ktorom je blog, ako aj ďalšie dôležité stránky, ako sú odkazy na kontakty a odkazy, ľahko zabudnuteľné údaje a zmiznú ihneď, ako používateľ prejde po stránke dole.

podpora

SlickVPN ponúka podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, hoci sme boli sklamaní, keď sme zistili, že ide iba o lístky a je prístupná iba v oblasti účtu po prihlásení. Po odoslaní lístka už nemusíte čakať príliš dlho. za odpoveď. Zistili sme, že podporní agenti sú zdvorilí, ochotní a informovaní, a nikdy sme sa necítili, že by bolo klásť im otázky. Bolo by ešte lepšie, keby sa táto úroveň služieb mohla rozšíriť na živé chatovacie zariadenie a sprístupniť zainteresovaným návštevníkom, aby kládli neformálne otázky skôr, ako sa zaregistrujú..

slickvpn_support_600

Pokiaľ ide o webové zdroje, SlickVPN ponúka niekoľko vynikajúcich sprievodcov nastavením, ale pre referenčných materiálov pre zákazníkov, ktorí majú problémy alebo otázky, nie je nič iného..

softvér

Registrácia

Získanie účtu so SlickVPN je jednoduché. Po výbere cenového plánu a spôsobu platby sa od vás vyžaduje zadanie e-mailovej adresy, do ktorej sa má účet zaregistrovať, a hesla, pomocou ktorého sa budete môcť prihlásiť - a za predpokladu, že platíte prostredníctvom BitCoin alebo PayPal, je to.

Po prihlásení vám SlickVPN pošle uvítací e-mail vrátane prihlasovacích údajov, ktoré použijete pre ich službu VPN, ako aj odkazy, ktoré vám pomôžu začať stiahnutím klienta, prezeraním niektorých príručiek alebo odoslaním spätnej väzby na službu. , Je potrebné poznamenať, že heslo, ktoré ste dostali, nie je nijako zmätené, takže ho môžete po registrácii zmeniť..

Klient VPN systému Windows

SlickVPN poskytuje výkonný klient s bohatými funkciami pre Windows založený na OpenVPN. Pripojenie k sieti VPN je jednoduché a možnosti sa dajú ľahko nájsť a pomocou webového tutoriálu ich vysvetliť. Jednou zaujímavou otázkou je, že servery sa musia pridať do profilu „skupiny“, aby ste sa k nim mohli pripojiť. Výhodou je urýchlenie procesu výberu serverov, ak sa napríklad nestaráte o to, ku ktorej geografickej polohe sa pripájate, ale chcete iba najrýchlejší servery, alebo ak vám nevadí, kde v kontinentálnych štátoch USA skončíte. tak dlho, až budete môcť sledovať US Netflix. V spojení s funkciou automatickej skupiny a funkciou vyvažovania, ktorá sa nachádza v preferenciách, vám to tiež umožňuje automaticky zvoliť buď najbližší alebo najmenej zaťažený server, ku ktorému sa chcete pripojiť v ktorejkoľvek krajine bez ďalšieho úsilia. Nevýhodou je, že pridáva ďalšiu vrstvu komplikácií, ak sa užívateľ chce pripojiť k špecifickému serveru na konkrétnom mieste. Celkovo sa však nám táto funkcia páči.

slickvpn_client_connected

Rýchly prehľad preferencií odhalí množstvo užitočných funkcií. Existuje možnosť spustenia klienta a, ak chcete, aj pripojenie VPN so systémom Windows. Okrem možností ochrany proti úniku DNS a IP na karte Predvoľby siete, klient zobrazí upozornenie, ak nastavenie systému Windows používateľa môže spôsobiť úniky DNS, spolu s niektorými základnými pokynmi na vyriešenie problému: je to skvelé , bolo by však ešte lepšie, keby vstavaná ochrana proti úniku DNS bola dostatočne výkonná, aby sa stala zbytočnou.

Tu si tiež môžete vybrať, či sa chcete pripojiť cez TCP alebo UDP, ako aj zvoliť číslo svojho portu. Je to užitočné na to, aby VPN fungovala naprieč rôznymi nastaveniami siete - napríklad na verejnom WiFi hotspote. K dispozícii je tiež možnosť zvýšiť bezpečnosť a anonymitu o ďalší stupeň automatickou zmenou adresy IP v časovom intervale. Napokon, skutočne pokročilí používatelia môžu tiež určiť vlastné parametre OpenVPN, čo je pekná vlastnosť, ktorú môžete vidieť - najmä v spojení s protokolom pripojenia zobrazeným na hlavnej karte. Keby sme mali zovretie, mohlo by to znamenať, že klient môže byť v určitých okamihoch pomalý reagovať na vstup používateľa, ale celkovo sme cítili, že to bol dobrý softvér, vďaka ktorému je pripojenie k SlickVPN jednoduché a bezbolestné..

Ďalšie platformy

SlickVPN poskytuje klienta na mieru pre Windows a Mac OSX. Okrem toho existujú sprievodcovia nastavením pre niekoľko hlavných platforiem vrátane smerovačov iOS, Android, Ubuntu a Tomato / DD-WRT. Existujú tiež návody na manuálne nastavenie siete VPN v systéme Windows a OSX, ak ste tak naklonení. Sprievodcovia sú veľkoryso ilustrované a ľahko sledovateľné a vždy je príjemné vidieť aj množstvo protokolov.

Záverečné myšlienky

SlickVPN je služba VPN bohatá na funkcie s množstvom ponúkaných služieb. Okrem množstva serverov na celom svete, skvelého klienta a vysokej rýchlosti prináša ďalšie výhody, ktoré ponúkajú vysokú úroveň anonymity a bezpečnosti používateľov - obzvlášť nás teší, keď ich udržiavajú na tejto stránke Warrant Canary. S nízkymi cenami a 30-dňovou politikou vrátenia peňazí je možno SlickVPN službou VPN, ktorú ste hľadali. Kliknutím na odkaz nižšie ich môžete navštíviť.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me