Sabai-Technology


ProPrivacy.com skóre
8 z 10

zhrnutie

Sabai Technology je spoločnosť s vlastným smerovacím firmvérom, ktorej sa môže pochváliť veľa!

Podobne ako vo formáte FlashRouters predávajú vlastné smerované smerovače. Na rozdiel od nich však spoločnosť Sabai ponúka smerovače DD-WRT a vlastné smerovače spoločnosti Sabai OS. O tom druhom, o čom budeme diskutovať neskôr, je však absolútne vynikajúci.

Sme veľkými fanúšikmi firmvéru smerovača, pretože vám to umožňuje čo najlepšie využiť. Sabai poskytuje fantastickú alternatívu k DD-WRT a Tomato (najmä pokiaľ ide o podporu). Preto, ak to znie ako šálka čaju, pokračujte v čítaní.

Ceny a plány

stanovenie ceny

Spoločnosť Sabai ponúka na predaj tri rôzne druhy výrobkov:

  • Blikané smerovače
  • Akcelerátor VPN
  • príslušenstvo

Po prvé, ako už bolo spomenuté, predávajú smerovače Sabai OS a DD-WRT. Ich ceny sú v rovnakej lige ako v prípade iných smerovaných smerovačov, ktoré si môžete kúpiť online.

Po druhé, ich najinovatívnejší a najoriginálnejší produkt - VPN Accelerator. K dispozícii je statná cenovka 449,99 dolárov. Ako však budeme diskutovať nižšie, mohlo by to byť pre vás veľmi užitočné zariadenie.

Nakoniec majú na predaj aj niekoľko doplnkov - z ktorých je napájací adaptér nevyhnutný, pretože dodávajú smerovače so zástrčkou s dvojitým napätím v USA. Zvyšok príslušenstva nájdete lacnejšie inde, ale ušetríte problémy s colnými poplatkami a náklady na prepravu. Všetky balíčky tiež obsahujú vynikajúcu jednoročnú záruku na hardvér a prémiovú podporu (Sabai Freedom). K dispozícii je tiež bezplatná preprava do amerických armádnych, diplomatických a poštových úradov.

Vlastnosti

Vo väčšine scenárov sa Sabai OS nelíši od vášho priemerného firmvéru DD-WRT, paradajok a akcií. Ich firmvér je však optimalizovaný pre rýchlosť a nastavenie VPN - ktoré dodávajú. Ich exkluzívna technológia „Brány“ vám navyše umožňuje používať smerovač tak, že jedno zariadenie používa sieť VPN, zatiaľ čo druhé zariadenie nie. Aj keď sa to stáva populárnou funkciou, stále to nie je bežné.

Bezpečnosť a súkromie

Zabezpečenie, ktoré dostanete so spoločnosťou Sabai Technology, závisí úplne od poskytovateľa VPN, ktorý používate. Ich operačný systém je založený na mnohých stavbách spoločnosti Tomato, ktoré sa do značnej miery zmenili, ale stále je to úplne otvorený zdroj, vďaka ktorému je táto spoločnosť oveľa fantastickejšia..

podpora

podpora

Sabai chápe, že smerovače a ich nastavenia môžu byť komplexné, takže poskytujú každému zákazníkovi Sabai Freedom po celý rok. Poskytuje vám to telefonickú podporu, chat, vzdialené prihlásenie, lístky a e-mailovú podporu - posledné dva môžete získať navždy.

Majú tiež vedomostnú základňu, ale pomôže to vyriešiť iba najzákladnejšie problémy. Zistili sme, že všetky ich podporné služby a typy sú veľmi efektívne a užívateľsky prívetivé a pomôžu vám vyriešiť akékoľvek problémy.

Žiaľ, vzdialenú podporu je potrebné rezervovať vopred a podpora lístkov trvá niekoľko hodín, kým odpovie. Ich telefonická podpora je však vždy k dispozícii pre okamžitú pomoc. Tieto posledné podporné mechanizmy síce síce nie sú 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale kvalita toho určite predstavuje.

Je zrejmé, že významnou funkciou spoločnosti Sabai je úžasná podpora pred a po predaji, ktorú dostanete, ktorá vám pomôže vyriešiť väčšinu problémov, ktoré môžete mať.!

Získanie smerovača

Získanie smerovača, akcelerátora alebo príslušenstva je také jednoduché ako akékoľvek iné online objednávanie. Ich priemerná dodacia lehota je 3,5 dňa (maximálne 7 dní) a Asus N66U sme dostali iba za 2,5 dňa!

Predtým, ako začnete používať smerovač, musíte ho aktivovať (ak používate systém Sabai OS). Toto je však iba zadanie vášho e-mailu a kliknutie na Aktivovať.

Samotný klient systému Sabai je ako pri každom štandardnom firmvéri smerovača. Základy sú ľahko dostupné a menia sa a navigácia je jednoduchá. Rozšírené nastavenia je tiež možné zmeniť na jednoduché veci, ako napríklad Povolenie USB, na zložitejšie oblasti, ako sú napríklad skripty. Okrem toho je tiež možné nainštalovať vlastné balíčky rovnako ako v prípade štandardného DD-WRT a firmvéru Tomato..

Výkon (rýchlosť, test DNS a IP)

Tieto výsledky - najmä test DNS a IP - sa budú líšiť v závislosti od toho, ktorý poskytovateľ VPN používate. Testovanie sme vykonali pomocou VyprVPN, pretože má niektoré z najlepších rýchlostí na trhu. S naším routerom sme zaznamenali iba 10% pokles rýchlosti. S VPN Accelerator nedochádza k absolútnej strate rýchlosti.

Pamätajte, že tieto rýchlosti budú závisieť nielen od vášho poskytovateľa VPN, ale aj od rýchlosti procesora vášho smerovača, takže získajte najrýchlejšiu možnú cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Rýchlosti smerovača boli všetky merané káblovým pripojením. Pri bezdrôtových sieťach boli výsledky pochopiteľne o niečo nižšie. Preskúmali sme aj to, či nastavenie brány s niektorými zariadeniami, ktoré používajú VPN a iné, normálne, nezmenili a nezaznamenali sme žiadne podstatné zmeny rýchlosti.

Ďalšie služby

Akcelerátor VPN

Akcelerátor VPN

Samotný VPN Accelerator je navrhnutý pre jednu úlohu a iba jednu úlohu. To je maximalizácia rýchlosti VPN prostredníctvom smerovača. To znamená, že 6 portov USB a port HDMI neposkytujú žiadnu funkčnosť a nemôžete ich použiť na NAS, zdieľanie tlačiarne ani na podobné úlohy..

VPN Accelerator pracuje s akýmkoľvek routerom, ale je optimalizovaný na použitie so smerovačmi Sabai. Je to v podstate počítač s holými kosťami, ktorý vykonáva všetky procesy VPN namiesto vášho počítača alebo smerovača. Pretože na tom nič iné nebeží, je to schopné veľmi efektívne.

Rýchlosť a výkon

Toto je najdôležitejšia časť pri zvažovaní nákupu VPN Accelerator, takže sme sa ubezpečili, že sme vynaložili veľké úsilie na jeho testovanie v rôznych prostrediach, a celkovo sme zistili, že mimoriadne dobre plní svoj prísľub zrýchlenia vášho pripojenia VPN. , Ako už bolo uvedené, pri používaní VPN Accelerator nedošlo k žiadnemu poklesu rýchlosti VPN!

Nevýhodou bolo, že ping sa podstatne zvýšil a v niektorých prípadoch to spôsobilo oneskorenie. Kvalita streamovania a ukladanie do vyrovnávacej pamäte však boli podstatne lepšie ako v prípade, keď sme na našom smerovači spustili sieť VPN. Zmena poskytovateľov VPN síce zlepšila výsledky testu ping, ale ovplyvnila rýchlosť, takže ak sa rozhodnete kúpiť VPN Accelerator, budete musieť urobiť nejaké testovanie, aby ste našli najlepšiu VPN pre vás..

Dôvod veľkého rozdielu v pingu je spôsobený skutočnosťou, že namiesto vášho pripojenia ide o počítač -> Router -> Internet, ide počítač -> Router -> urýchľovač -> Router -> internet.

Ďalšou výhodou spustenia VPN na smerovači alebo na urýchľovači je skutočnosť, že nebudete vystavení hlavnému úniku WebRTC..

Sloboda Sabai

Toto je ich vlastný balík technickej podpory, ako je opísaný v časti Podpora. Je to fantastické a získate ho zadarmo na celý rok, čo je úplne úžasné.

Záver preskúmania technológie spoločnosti Sabai

Ak máte k smerovaču pripojených iba niekoľko zariadení, pravdepodobne to stačí, ak na smerovači prevádzkujete sieť VPN alebo vyberáte poskytovateľa siete VPN, ktorý umožňuje veľa súčasných pripojení..

Ak však máte veľkú domácnosť alebo si prajete, aby boli všetci vo vašej spoločnosti pripojení k sieti VPN, potom je Sabai vynikajúcou voľbou.

Celkovo je technológia Sabai (ich výrobky a najmä služby) skvelá. Poskytujú všetko, čo je dôležité, a preto by sme ich v plnej miere odporúčali, ak hľadáte smerovač, ktorý chcete používať s VPN, a nepáči sa vám alternatíva DD-WRT a Tomato..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me