VPNhub


 • stanovenie ceny

  z $ 6,99
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android
 • odblokuje:


  • Netflix

Aj keď sa zdá, že teraz chce spojenie spomaliť, VPNhub je hlavnou myšlienkou porno mega-webovej stránky PornHub. Keď o tom premýšľate, dáva to zmysel, a to do tej miery, že sa pýtate, prečo sa tak nestalo predtým.

ProPrivacy.com skóre
6 z 10

zhrnutie

Výsledkom je prekvapivo použiteľná bezplatná aplikácia VPN, hoci prémiová služba neodôvodňuje jej vysokú cenu.

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  USA
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  42.0 Mbps
 • Súčasné spojenia
  3
 • krajiny
  49

Vlastnosti

Je správne povedať, že zoznam funkcií VPNhub je pomerne krátky ...

 • Žiadne protokoly VPN
 • 78 serverových ovácií v 49 okresoch
 • 3 súčasné pripojenia
 • Aplikácie pre iOS, Android, Windows, MacOS a Android TV
 • Rozkazový kanár
 • V súlade s GDPR
 • Prepínač zabíjania (Windows & Android)
 • Torrenting je povolený

Väčšina serverov sa nachádza na celom svete, a to aj na neobvyklých miestach, ako je Latinská Amerika, Izrael a Južná Afrika.

VPNhub používa sieť servera IPVanish. To používa 100% holé kovové servery, ale ako to funguje s prevádzkou VPNbub, nemáme potuchy.

Rýchlosť a výkon

VPNhub neodpovedal na žiadosti o zahrnutie jeho služby do nášho nového systému testovania rýchlosti, takže sme boli nútení ustúpiť pri našich starších testoch. Tieto výsledky využívajú speedtest.net a vykonávajú sa z Veľkej Británie pomocou testovacích serverov čo najbližšie k umiestneniu servera VPN. Výsledky priemernej latencie (ping) sú uvedené v zátvorkách.

Rozhodli sme sa testovať prémiovú službu primárne pomocou OpenVPN, pretože to nám umožňuje porovnávať rýchlosti podobné pre všetky služby. Zahrnuli sme aj test IKEv2, aby sme získali predstavu o tom, ako to pomocou tohto protokolu veľtrhov proti OpenVPN..

Rýchlosť sťahovania siete VPN

Test rýchlosti odovzdávania VPNhub

Speedtest.net identifikoval všetky servery testované ako servery patriace do siete serverov Highwinds / IPVanish, takže nie je divu, že výsledky sú slušné. Nie sú však takí dobrí ako tí samotní IPVanish. Sme tiež trochu prekvapení zlými miestnymi výsledkami IKEv2.

Uskutočnili sme aj niekoľko rýchlych testov pomocou mobilnej aplikácie speedtest.net, aby sme získali hrubú predstavu o tom, ako bezplatné veľtrhy služieb. Testovali sme bezplatnú službu so zapnutým a vypnutým zberom údajov (sledovanie ID).

Test rýchlosti VPNbhub

Vzhľadom na to, že žiadne testy VPN neboli vykonané na britskom serveri a testy VPN na transatlantickom americkom serveri, tieto výsledky nie sú vôbec zlé. Pri použití prémiovej služby sú skutočne lepšie ako miestne výsledky IKV2.

Sme radi, že na žiadnej platforme nevnikli žiadne úniky IP, vrátane únikov WebRTC. Upozorňujeme, že sme testovali úniky IPv6 a WebRTC IPv6 na oboch platformách pre stolné počítače, ale z technických dôvodov je možné testovať mobilné zariadenia iba pomocou pripojenia IPv4 v súčasnosti..

Odblokuje VPNhub Netflix?

Dokonca aj bezplatná aplikácia VPN dokázala streamovať úplný katalóg USA Netflix. Čo je skvelé. VPNhub neodblokuje BBC iPlayer. Umožní vám to však odblokovať videá YouTube, ktoré sú vo vašom regióne obmedzené.

Ceny a plány

1 rok

Ušetrite 50%

$ 6,99
za mesiac

VPNhub ponúka bezplatné aj prémiové plány, ale bezplatný plán je k dispozícii iba pre používateľov mobilných zariadení (iOS a Android).

Toto je podporované reklamou a obmedzuje používateľov iba na jeden server. Tento server je nominálne v New Yorku, ale naše testy ho umiestnili v Texase. Keďže všetci bezplatní používatelia majú prístup iba k tomuto jednému serveru, problémy s načítaním nevyhnutne obmedzia ich rýchlosť.

Prémioví používatelia nevidia žiadne reklamy, ale získajú prístup k celej škále serverov prevádzkovaných sieťou VPNhub a môžu sa obrátiť na podporu siete VPNhub 24/7. Na stolných aplikáciách Windows a MacOS je možné používať iba prémiových členov, aby ste si mohli vyskúšať bezplatnú skúšobnú verziu, musíte sa zaregistrovať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Plány tvorby cien VPNhub

Prinajmenšom to je teória. V praxi sme pri používaní bezplatnej služby nezaznamenali žiadne reklamy, zatiaľ čo podpora prémiových používateľov sa zdá byť neexistujúca 24/7..

Novým mobilným používateľom sa ponúka 7-dňová bezplatná skúšobná verzia VPNhub Premium, ktorá sa začne automaticky nabíjať nákupom v aplikácii po uplynutí skúšobnej doby, pokiaľ nebude zrušená. Môžete sa tiež zaregistrovať do prémiového plánu prostredníctvom webovej stránky. Platby uskutočnené prostredníctvom webovej stránky spracúva spoločnosť Probiller.

Vzhľadom na veľmi holú povahu tejto služby je potrebné povedať, že cena za VPNhub Premium je veľmi vysoká.

Jednoduchosť použitia

Vlastné aplikácie sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS (Universal). Pre iné platformy nie je k dispozícii žiadna podpora manuálneho nastavenia.

VPNhub pre Windows

Klient Windows používa protokoly VPN OpenVPN alebo IKEv2. Je známe, že OpenVPN je veľmi bezpečný. Verí sa tiež, že IKEv2 je vysoko bezpečný a je často rýchlejší ako OpenVPN, aj keď sa to nezdá byť tu.

ako vyzerá klient VPNhub

Sme radi, že aplikácia obsahuje vypínač zabíjania, ktorý zaisťuje, že vaše pripojenie je neustále šifrované, hoci to prestalo fungovať, keď sme simulovali zlyhanie softvéru vynútením procesu démona OpenVPN.

Protokoly šifrovania VPNhub

Aplikácia ponúka OpenVPN Scramble (XOR zmätenie) ako spôsob, ako obísť bloky VPN, čo je pekné.

VPNhub pre Android a iOS

Ich VPN pre Android a iOS vyzerajú takmer identicky. Aplikácia VPN pre iOS používa IKEv2, zatiaľ čo aplikácia pre Android používa OpenVPN. Aplikácia pre Android teraz obsahuje aj prepínač zabíjania, ktorý je v pohode.

Aplikácia VPNhub pre Android

Zaujímavým vtipom v oboch aplikáciách je, že ak chcete zostať v zhode s GDPR, môžete sa rozhodnúť vypnúť sledovanie ID inzerenta, ktoré vykonáva VPNhub a jeho pridružené spoločnosti. Predpokladáme, že to platí iba pre bezplatnú službu, pretože prémiová služba má byť 100% bez reklám.

Nastavenia ochrany osobných údajov VPNhub

Hovorí sa nám, že sa tým zvýši počet zobrazovaných reklám a spomalí sa rýchlosť internetového pripojenia. Ako však ukazujú naše testy, toto spomalenie je minimálne, ak vôbec existuje..

Čo nás privádza k reklamám. V priebehu jedného a pol dňa testovania bezplatnej služby s vypnutým sledovaním ID sme nevideli jedinú reklamu. Nemôžeme povedať, či sa jedná o typický zážitok, tak choďte na to. Stále je (veľmi) možné, aby inzerenti sledovali vaše správanie, aj keď nevidíte žiadne skutočné reklamy.

Ďalšie platformy

Aplikácia macOS je len IKEv2, s možnosťou voľby medzi šifrovaním údajov AES-256 a AES-128. Nemá žiadne ďalšie možnosti, ale pomáha zobrazovať časy načítania a pingu pre všetky servery, aby vám uľahčil výber rýchleho servera..

Vstavaný klient VPN pre MacOS nakonfigurovaný v aplikácii. Nejde o prepínač zabíjania, ale po prerušení pripojenia sa pripojenie k sieti VPN veľmi rýchlo obnoví.

Podpora VPNhub

Technická podpora je okrem krátkej FAQ na webe k dispozícii iba prostredníctvom e-mailu. Prémiová podpora sa inzeruje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale počas nášho bezplatného vyskúšania služby VPNhubs Premium sme zistili, že je to žalostné..

Po dvojdňovom oneskorení sme dostali e-mail s oznámením, že naše otázky boli postúpené tímu produktov, ale tri dni po tom sme nedostali žiadnu ďalšiu odpoveď..

Aktualizácia marca 2020: VPNhub pridal telefonickú podporu pre prémiových používateľov s miestnymi číslami v približne 24 krajinách a bezplatnú podporu na celom svete prostredníctvom Skype. Zdá sa však, že sa to týka iba podpory týkajúcej sa fakturačných problémov, nie technických problémov. Sme tiež informovaní, že VPNhub vo všeobecnosti pracuje na zlepšení svojich zákazníckych služieb, hoci sme to netestovali.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

jurisdikcie

PornHub je spoločnosť Candian, ale spolupracovala s AppAtomic na vývoji VPNhub. Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky VPNhub objasňujú, že používanie služby podlieha zákonným podmienkam spoločnosti AppAtomic, ktoré spadajú pod zákon USA (Kalifornia) (aj keď samotná spoločnosť AppAtomic sídli na Cypre).

Kanada nemá žiadne povinné zákony o ťažbe, ale je to globálny partner dohľadu nad očami. Nedávno tiež schválila niekoľko zákonov, ktoré rozširujú jej možnosti internetového dohľadu niekoľkými kľúčovými spôsobmi.

AppAtomic je spoločnosť so sídlom na Cypre, ale pravidlá ochrany osobných údajov VPNhub a podmienky poskytovania služieb objasňujú, že používanie služby podlieha právnym podmienkam spoločnosti AppAtomic, ktoré spadajú pod záštitu amerického práva:

" Používaním alebo navštevovaním Služby súhlasíte s tým, že tieto Podmienky a akékoľvek spory akéhokoľvek druhu, ktoré by mohli vzniknúť medzi vami, sa budú riadiť zákonmi štátu Kalifornia, USA bez ohľadu na kolízne normy a bez ohľadu na vašu polohu. a Appatomic."

Malo by sa tiež spomenúť, že VPNHub využíva sieť serverov Highwinds alebo IPVanish, ktoré teraz vlastní spoločnosť StackPath so sídlom v USA. Vzťah medzi VPNhub a StackPath nie je úplne jasný, ale predpokladáme, že VPNhub si prenajíma prístup do svojej serverovej siete z StackPath..

protokoly

„Keď sa pripájate k VPN VPN VPN, zhromažďujeme vašu adresu internetového protokolu (IP), ktorú pseudonymizujeme, okamžite ju zašifrujeme a uložíme iba počas trvania vašej relácie VPN. Vaša IP adresa sa odstráni po odpojení od VPN bez jej uloženia alebo prihlásenia. Nepriradíme vašu IP adresu k vašim online aktivitám a vašu IP adresu neuchovávame ani neprihlasujeme k vašim online aktivitám. “

Zaznamenávajú sa aj „súhrnné informácie, ktoré neumožňujú identifikáciu osôb“. Aj keď nie je striktné odstraňovanie všetkých protokolov ako niektoré spoločnosti VPN, skutočnosť, že na konci relácie sa odstránia všetky dôležité protokoly, znamená to, že môžeme pohodlne klasifikovať VPNhub ako VPN bez protokolov..

Uvedomte si však, že mobilné aplikácie poskytujú veľké množstvo osobných informácií reklamným partnerom spoločnosti Google / Apple, AppAtomic a (pre bezplatných používateľov) reklamných partnerov spoločnosti AppAtomic (hoci to možno do istej miery zmierniť deaktiváciou vášho ID inzerenta v mobilnej aplikácii). nastavenie).

Šifrovacie protokoly

Mnoho aplikácií VPNhub používa na zabezpečenie údajov protokol VPN IKEv2 VPN so šifrovaním AES-256 alebo AES-128. Aplikácia Windows tiež umožňuje zvoliť miesto toho OpenVPN a aplikácia pre Android používa OpenVPN. Nastavenia OpenVPN, ktoré používa VPNhub, sú nasledujúce:

Dátový kanál: šifra AES-128-CBC alebo AES-256-CBC (predvolená) s overením hash HMAC SHA256.

Riadiaci kanál: šifra AES-256-CBC s šifrovaním handshake RSA-2048. SHA sa používa na autentifikáciu hashom, hoci dĺžka kľúča nie je špecifikovaná. Perfektné utajenie vpred poskytuje výmena kľúčov DH-2048 Diffie-Hellman.

Toto je bezpečné nastavenie.

Ostatné veci

VPNhub vydáva záručný list, ktorého účelom je upokojiť používateľov, že úrady ich nekompromitovali. Musí sa povedať, že v túto myšlienku nemáme dôveru, ale sme radi, že sa zdá, že kanárik VPHhuba sa aspoň každý deň dobre udržiava a obnovuje..

Spoločnosť PornHub je vlastnená spoločnosťou MindGeek. V roku 2012 boli hacknuté dcérske weby YouPorn a Digital Playground, čím odhalili podrobnosti o viac ako 1,1 milióne používateľov. V roku 2016 bolo zverejnených 800 000 podrobností členov fóra Brazzers, zatiaľ čo v roku 2017 spoločnosť PornHub nevedomky usporiadala kampaň proti reklame, ktorá vystavila používateľov malvéru a podvodom.

Zdá sa však, že spoločnosť PornHub má pri každodennom prevádzkovaní siete VPNHub veľmi málo. Čo spravuje AppAtomic.

Záverečné myšlienky

S tým nie je nič zlé (okrem neexistujúcej podpory), ale VPNhub Premium je jednoducho príliš holý na to, aby odôvodňoval svoju vysokú cenu. Jednoducho povedané, existujú omnoho lepšie služby, ktoré sú podstatne nižšie.

Na druhej strane VPNhub Free je oveľa presvedčivejšou ponukou. Aj keď ste obmedzení na jediné miesto v USA, pripojenie k nemu je pre väčšinu použití viac ako dosť rýchle. Vrátane streamovaného obsahu z PornHubu!

Bez akýchkoľvek dátových limitov, protokolov, ktoré neohrozujú vaše súkromie a bez úniku IP na akejkoľvek platforme. VPNhub je skvelá bezplatná aplikácia VPN. Skutočnosť, že to funguje s US Netflix, je fantastickým bonusom.

V Spojenom kráľovstve sa chystá zaviesť porno filtre, pokiaľ občania Spojeného kráľovstva nepreukážu, že majú viac ako 18 rokov zakúpením a "porno priechod" (so sprievodnými problémami týkajúcimi sa ochrany osobných údajov) sa zdá trochu zvláštne, že sa zdá, že VPNHub sa chce dištancovať od PornHubu..

Koniec koncov, jej aplikácia VPN je ideálnym riešením pre Britov, ktorí sa chcú vyhnúť filtrom bez toho, aby vláde povedali, kto sú (alebo ktorí sa chcú vyhnúť nepríjemným rozhovorom s miestnymi spravodajskými jednotkami!).

Na webe VPNhub nie je zmienka o spojení s PornHub a na webe PornHub žiadna propagácia VPNhub. To však možno vysvetliť skutočnosťou, že majiteľ spoločnosti PornHub, MindGeek, tiež vlastní poprednú spoločnosť na overenie veku („porno pass“), AgeID.

Je potrebné poznamenať, že akákoľvek služba VPN so servermi mimo Spojeného kráľovstva bude rovnako účinná pri obchádzaní pornofilmov Spojeného kráľovstva.

Aktualizácia apríla 2020: Táto kontrola nezohľadňuje novú telefonickú podporu v prípade problémov s fakturáciou alebo nárok VPNhub na celkovú zlepšenú podporu..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me