VPNGhost


 • stanovenie ceny

  z $ 1,45
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
7.5 z 10

zhrnutie

Aktualizujte december 2016. VPNGhost už nie je. Jej webová stránka a stránka Facebooku sú nefunkčné a ProPrivacy.com dostala nasledujúcu komunikáciu od jedného zo svojich spoluzakladateľov:

VPNGhost - Pravda:

Mám pocit, že je spravodlivé, že informujem používateľov, prečo sa VPNGhost rozpustil. Bol som originálnym spoluzakladateľom VPNGhost. Keď sme začali získavať veľa používateľov, spoločnosť „Casper“ sa rozhodla, že výnosy sú dôležitejšie ako UX. Nesúhlasil som, po niekoľkých argumentoch týkajúcich sa spoľahlivosti služby som bol v podstate odrezaný od svojej vlastnej webovej stránky, aby som nemohol mať prístup k žiadnym účtom ani ničomu. Stratil som plnú kontrolu nad webovou stránkou a výsledkom bol hrozný podvod podvodného podvodníka s peniazmi. Chcel by som sa osobne poďakovať všetkým používateľom za akékoľvek nepríjemnosti, ktoré by vám mohli spôsobiť „Casper“. Bolo to mimo moju kontrolu a keby to bolo na mne, stránka by stále fungovala s plnou funkčnosťou, nechala som ju. Pravda je, že „Casper“ sú peniaze hladné a nikdy sa nestarali o službu ani o používateľov, s ktorými by sa malo začať, dokonca aj teraz. Takže mojou náležitou starostlivosťou je zdieľať to s vami.
Verejné informácie o „Casper“

Dexter David Tross
1 587 585 9095
16 Spring Haven Close Airdrie T4B 0B5

- Fantóm".

VPNGhost je rastúci poskytovateľ, ktorý, ako sa zdá, má základy utajenia, výkonu a užívateľskej prívetivosti. S rastúcimi umiestneniami serverov a vysoko konkurenčnou cenou, spolu so zdanlivo úctou k súkromiu, sme nadšení, že môžeme vidieť ďalší vývoj VPNGhostu..

stanovenie ceny & plány

VPNGhost je k dispozícii v troch cenových hladinách, začínajúc na 4 dolároch za mesiac, a zvyšuje sa na 9,75 dolárov na polročné predplatné alebo 17,50 dolárov na celých 12 mesiacov. Zaujímavé je, že žiaden program sa nelíši v zahrnutých vlastnostiach, iba cena a dĺžka záväzku, čo vyvoláva zásadnú záležitosť: po zaplatení (bez ohľadu na spôsob platby) sa po prihlásení na program kategoricky žiadne vrátenia nevymažú, ako je jasne uvedené v zmluvných podmienkach VPNGhost.

Iste, nedostatok pravidiel pre vrátenie platby alebo bezplatného plánu vyskúšať veci môže byť pre mnohých potenciálnych používateľov odrádzajúci, a to by mohlo byť pochopiteľné. Podpora však bola viac ako primeraná a bude sa ňou zaoberať príslušná časť.

Na druhej strane si treba uvedomiť, že všetky tri možnosti plánu sú na nižšom stupni cenotvorby na širšom trhu VPN, čo je v podstate skvelé, ak služba v praxi stojí za peňažnú hodnotu, čo si komplexne uvedomíme. diskutovať ďalej. Môžete platiť prostredníctvom služieb PayPal, BitCoin a pôsobivo Litecoin.

Vlastnosti

Zoznam serverov VPNGhost vám celkovo ponúka 16 možností, pričom Amsterdam, Londýn a švajčiarske servery majú dvojča. P2P je prijateľný, ale iba na vyhradených dvoch švajčiarskych serveroch. Žiaľ, v Afrike alebo Južnej Amerike zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne servery, ale chystáme sa aktualizácie. Spoločnosť je registrovaná v kanadskej Alberte pod spoločnosťou Ghost INC.

V prospech širšej užívateľskej základne sa VPHGhost evidentne prihlási k princípu transparentnosti - „neklesaj stannému zákonu na každého, pre nerozhodnosti jednotlivca“ - viac ako jedným spôsobom.

Neustále informujú svojich zákazníkov a kohokoľvek, kto venuje pozornosť všetkým krokom podniknutým proti ich službám, obyčajne vo forme oznámení DMCA. Ako je vidieť v časti Ceny, sú šťastne povolené súčasné pripojenia až dvoch zariadení na servery.

zabezpečenia & súkromia

VPNGhost nenecháva bezpečnostnú záležitosť náhodou, používa 4096 DH Key, 256-bitové šifrovanie AES a pomerne robustný SHA-512 na autentifikáciu údajov - v celom protokole OpenVPN - na čo sme sa nemohli viac zapôsobiť. IP adresy sú zdieľané. Aj keď tvrdenie, že sa záznamy neuchovávajú žiadnym spôsobom, tvarom alebo formou, je najpohodlnejšou vecou na vypočutie (stojí za zmienku, že mnohí poskytovatelia tiež tvrdia, že tento nárok je nepravdivý, hoci v tomto konkrétnom prípade k tejto myšlienke priamo nedochádza)..

Zatiaľ čo Kanada by, nanešťastie, mohla byť súčasťou aliancie pre dohľad nad očami Five Eyes (ďalšie tri sú USA, Veľká Británia, AUS a NZ), nasledujúci citát z podpory stručne načrtáva záväzok VPNGhostu zachovávať dôvernosť používateľov a opätovne potvrdzuje svoju pozíciu na jednom mieste.

"Nemáme vôbec žiadny záznam údajov. IP adresy neprihlasujeme ani prostredníctvom našej webovej stránky. Jediné informácie, ktoré získavame z našej používateľskej základne, sú informácie o platbách, ktoré sa automaticky získavajú pri nákupe (ktoré môžu kedykoľvek kedykoľvek odstrániť používatelia). Vzhľadom na to jednoducho nemáme žiadne údaje, ktoré by sme mali sprístupniť žiadnemu právnemu alebo právnickému orgánu."

Prístupnosť webových stránok VPNGhost pomocou Tor a pomocou vyššie spomenutých spôsobov platby bitcoinov alebo Litecoinov by vás teoreticky mali zabezpečiť pred všetkými najoddanejšími a najvyššími protivníkmi (napríklad vláda).

Webová stránka

Príšerný! Ghostly je určite príhodným doplnkom pri popisovaní bieleho a čierneho motívu na webových stránkach VPNghost, v súlade so značkou spoločnosti. Ešte lepšie je, navigácia je hračka. Pre perspektívnych klientov sú stránky FAQ, Funkcie a Ceny kliknutia a sú prístupné prostredníctvom horného pruhu. Zásady ochrany osobných údajov a TOS sa nachádzajú v spodnej časti ktorejkoľvek stránky alebo prostredníctvom odkazu v časti FAQ, čo je celkom príjemné, keď sa s mnohými konkurentmi postaví vedľa seba tajne skrývajúce tieto základné dokumenty pomocou viacerých kliknutí.

Medzitým sú klienti rovnako rozvrhnutí a informácie o vašich službách, fakturácii, podpore a stave servera VPNGhost sa presunú na ľavý bočný panel. Šikovný riadok v červenej farbe označuje vašu (vymazanú) IP adresu a umiestnenie, zatiaľ čo upozornenia na správy sa zobrazujú v dolnej časti obrazovky a dajú sa pohodlne posúvať nadol.

podpora

Podpora nebola iba primeraná - bola vynikajúca. Obe interakcie s Casperom a Phantomom ma priviedli k spokojnosti s ich zdvorilým prístupom a dôkladnou profesionalitou. Kvôli geografickým nesúladom (ktoré sa môžu alebo nemusia vyskytnúť), sa nám cez LiveChat nedarilo veľa komunikovať. E-mailové interakcie, ktoré sme mali, však boli ľahké a efektívne v centre mojich problémov v tom čase.

Bolo by užitočné vidieť podrobnejšiu a ilustrovanejšiu častú otázku a pravdepodobne užívateľské fórum pre neprerušenú výmenu nápadov oproti výmenným podporám typu one-on-one..

V súlade so správami, ktoré ste videli v predchádzajúcej aktualizácii Facebooku, VPNGhost používa svoje účty FB a Twitter, aby používatelia udržali krok s výpadkami alebo aktualizáciami služieb a užitočnými článkami týkajúcimi sa ochrany osobných údajov..

Proces

Registrácia

Registrácia je obmedzená iba na e-mail (a kreditnú kartu, ak je to váš spôsob platby) - to je všetko. Pri registrácii a používaní služby je preto možná takmer dokonalá anonymita.

Klient VPN VPN VPNhostingu Windows

Užívatelia sa, bohužiaľ, budú musieť vyrovnať s používaním rozhrania OpenVPN GUI, pretože VPNGhost ešte nemá aktívneho klienta na zákazku, hoci je v práci.

Výkon (testy rýchlosti, DNS, WebRTC a IPv6)

Speedtest bol spustený na našom testovacom pripojení 30 Mb / s, zatiaľ čo boli pripojené na servery Spojeného kráľovstva, NL a USA - prvé dva boli testované na londýnskom serveri, na druhom serveri New York. Testmy.net je miesto, kde môžete urobiť rovnaké rýchle testovanie, či už používate VPN, alebo len na účely všeobecnej zvedavosti.

Rýchlosti sa počas testovania pekne spriemerovali v strednom rozsahu 10 - 12 Mb / s DL, pričom americké servery polovicu tohto množstva, aj keď hroty neexistovali - softvér VPNGhost OpenVPN bežal na pozadí ako doslovný duch, zatiaľ čo streamovanie videí a zoznamov videí súčasne s písaním tejto recenzie.

Čo je najpôsobivejšie, služba funguje presne tak, ako je inzerovaná, bez úniku DNS. Kontroly sa vykonávali pomocou ipleak.net a test-ipv6.com a nikdy sa nevrátili ukazujúce IP adresu testovacieho zariadenia. Urobte si láskavosť a pravidelne sa kontrolujte, pretože niektoré úniky DNS môžu byť spôsobené silami mimo kontroly poskytovateľa a pravdepodobne vás chytia nevedomky..

Ďalšie platformy

VPNGhost plánuje vydať zákazníckeho VPN klienta pre Windows a Mac - prípadne pre partnerov iOS a Android. V softvéri bude zabudovaná ochrana proti úniku DNS, dúfajme, že spolu s prepínačom kills a auto start-up, aby sa vaše pripojenie vždy udržiavalo pod zábalmi a bez narušenia..

Ďalšie / bezplatné služby

VPNGhost láskavo poskytuje bezplatný proxy server (umiestnený v Holandsku) pre tých, ktorí hľadajú geo-spoofing a / alebo minimálne výhody ochrany osobných údajov (v porovnaní s VPN, ktorá zahŕňa šifrovanie), pričom sa zapájajú do online aktivít.

Záver preskúmania VPNGhost

mal som rád

 • ŽIADNA logovanie
 • Priamy obchodný model
 • Primeraná cena
 • Na švajčiarskych serveroch je povolený P2P
 • Bezplatný proxy
 • Elegantná webová stránka

Nebol som si tým istý

 • Obmedzená informačná báza
 • Nedostatok používateľského fóra

nenávidel som

 • Žiadny zákazkový klient

Celkový dojem z používania VPNGhost bol pár krokov od rozprávkového, čo je pravdepodobne otázkou času, aby sa preklenuli medzery s aktualizáciami. Pridajte k spoľahlivému, nenápadnému a celkovo transparentnému obchodnému modelu špecializovaného klienta VPN a za predpokladu, že vývoj bude taký, ako bol naznačený, môžete mať k dispozícii službu. Celkovo relevantnejšie je, že súčasný stav služby VPNghosts je stále nad konkurenciou, s výnimkou veľmi elitných, skúste to zistiť.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me