CyberGhost VPN


 • stanovenie ceny

  z $ 2,75
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • Android

  • iOS

  • windows

  • MacOS

  • linux
 • odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

Ceny ProPrivacy.com Awards sú považované za zlatý štandard v oblasti uznávania výsledkov v sektore VPN. Na tohtoročnej exkluzívnej udalosti v Las Vegas získal CyberGhost VPN prestížne ocenenie Best Value VPN. Pokračujte v čítaní tejto recenzie CyberGhost VPN, aby ste zistili, prečo táto VPN poskytuje najlepšiu hodnotu za peniaze v roku 2020 a prečo sa umiestnila v kategórii Najlepšie celkové VPN a Najrýchlejšia VPN..

ProPrivacy.com skóre
10 z 10

zhrnutie

CyberGhost VPN je veľká sieť VPN, ktorá robí všetko v poriadku. Jeho najnovší softvér je vynikajúci na používanie a ponúka množstvo funkcií. V tomto prehľade VPN CyberGhost VPN sa podrobne venujeme bezpečnostným funkciám, rýchlosti a výkonu, aplikáciám pre každú platformu a ďalším informáciám, aby sme zistili, či je táto služba VPN za peniaze..

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  Rumunsko
 • Súčasné spojenia
  7
 • krajiny
  90
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  63.92 Mbps

Recenzia videa

CyberGhost má niekoľko vynikajúcich funkcií, ktoré pokrývame v našej praktickej kontrole videa - vyskúšajte si to!

Recenzie na server CyberGhost VPN Skutočne dobrá hodnota? | Hlboké ponory ProPrivacy

Recenzie na server CyberGhost VPN Skutočne dobrá hodnota? | Hlboké ponory ProPrivacy

Recenzie na server CyberGhost VPN Skutočne dobrá hodnota? | Hlboké ponory ProPrivacy

Ak hľadáte viac informácií, prečo neporovnávať produkty CyberGhost a ExpressVPN vedľa seba?

stanovenie ceny

Používateľom siete CyberGhost VPN sa ponúka výrazné zníženie ceny za nákup dlhodobejších predplatných, ale plány sú inak rovnaké. V ponuke je 1-dňová bezplatná skúšobná verzia, ale jej nájdenie na webových stránkach nie je vždy ľahké. K dispozícii je tiež veľmi veľkorysá 45-dňová záruka vrátenia peňazí VPN.

36 mesiacov

Získajte ďalších 6 mesiacov zadarmo na 1-ročný plán!

79% zľava

$ 2,75
za mesiac

6 mesiacov

$ 7,99
za mesiac

1 mesiac

$ 12,99
za mesiac

CyberGhost VPN prijíma platby prostredníctvom kreditnej / debetnej karty, PayPal alebo inkasa. V závislosti od krajiny vášho pobytu môžu byť k dispozícii ďalšie možnosti platby. Tí, ktorí hľadajú súkromie, môžu platiť v bitcoinoch, hoci nezabudnite, že bez ohľadu na to, ako anonymne platíte spoločnosti VPN, bude vedieť vašu skutočnú IP adresu.

Platby sú spracovávané službami tretích strán, ako sú Cleverbridge, Stripe a PayPal. Bitcoinové platby sú spracovávané pomocou BitPay.

Podporované platobné platformy


Visa / MasterCard


Amex


kryptomena

Vlastnosti

Výber portu
Preposielanie portov
Súčasné spojenia 7
Celkový počet serverov 5700
krajiny 90
Podpora smerovača
Podporované smerovače Každý smerovač s podporou VPN
Holé kovové alebo virtuálne servery Holý kov
torrenting

S viac ako 5 700 servermi vo viac ako 90 krajinách nikdy nebudete mať k dispozícii praktický server, ku ktorému sa budete môcť pripojiť! A toto číslo je o to pôsobivejšie, keď vezmete do úvahy skutočnosť, že všetky tieto servery sú stroje s jednoduchým obsadením, ktoré sú jednoducho kovové a ktoré sú pevne pod kontrolou zamestnancov spoločnosti CyberGhost..

Umožnenie pripojenia až siedmich zariadení naraz je veľkorysé. CyberGhost VPN umožňuje torrentovanie na mnohých svojich serveroch, vrátane veľkej flotily serverov v Montreale, špeciálne nakonfigurovaných na poskytovanie rýchleho torrentovania pre používateľov v Severnej Amerike.

„Funkcie pripojenia“

Klienti siete CyberGhost VPN ponúkajú množstvo špeciálnych funkcií pripojenia. Blokovanie reklám, blokovanie škodlivých webových stránok a blokovanie online prevádzky používajú zoznamy DNS na ochranu vášho zariadenia pred rôznymi hrozbami.

Aplikácia Windows CyberGhost

Automatizovaný protokol HTTPS je v podstate implementáciou známeho prehliadača HTTPS s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý zaisťuje bezpečné pripojenie HTTPS, ak doména podporuje protokol HTTPS na akejkoľvek úrovni..

Kompresia údajov znižuje využitie šírky pásma, a preto môže byť užitočná (v závislosti od toho, čo sťahujete), je však potrebné poznamenať, že veľa služieb VPN umožňuje kompresiu údajov v predvolenom nastavení bez toho, aby ste ich museli spomenúť..

„Inteligentné pravidlá“

„Inteligentné pravidlá“ zahŕňajú množstvo funkcií, ktoré sú dostupné v niektorých aplikáciách CyberGhost VPN, ale nie v iných.

 • Ochrana Wi-Fi (Windows, MacOS, Android, iOS) - zistí, kedy sa pripájate k neznámej sieti a dokáže automaticky zapnúť vašu sieť VPN, spýtať sa, čo robiť alebo nikdy chrániť, ako zadáte.

 • Výnimky (Windows, Android, iOS) - známe tiež ako rozdelené tunelovanie - táto funkcia vám umožňuje vylúčiť niektoré webové stránky z VPN. Toto je veľmi užitočné, napríklad ak sa obvykle pripájate k serveru VPN v zahraničí, ale chcete sa pripojiť k lokálnym verziám niektorých webových stránok bez odpojenia VPN.
 • Ochrana aplikácií (Windows, Android) - automaticky spustí CyberGhost a automaticky sa pripája na určený server pri každom otvorení pomenovaných aplikácií. Môžete to nastaviť tak, aby sa automaticky pripájalo k serveru USA Netflix pri každom otvorení aplikácie Netflix.

Odblokuje CyberGhost Netflix?

Netflix
iPlayer

CyberGhost prevádzkuje streamingové servery, ktoré sú špeciálne optimalizované na odblokovanie viac ako 35 populárnych streamingových služieb. Medzi ne patrí Fox Sport v Brazílii, Comedy Central, YouTube v rôznych krajinách, Netflix v rôznych krajinách a mnoho ďalších. Dokonca odomkne Disney + odkiaľkoľvek na svete, a to aj napriek jeho dostupnosti na americkom trhu len pri uvedení na trh. Služba BBC iPlayer bohužiaľ bola zasiahnutá. Býval bezchybne udeľujúci prístup na britskú platformu, ale odvtedy sa stal výrazne nespoľahlivým.

Zoznam serverov so streamingovým serverom CyberGhost

Všetky sme ich netestovali, ale americké servery Netflix pracovali na liečbe.

Rýchlosť a výkon

rýchlosť

Vážená priemerná rýchlosť sťahovania 58,51 Mbits / s stavia server CyberGhost VPN na spodnú časť tabuľky výsledkov, čo je trochu nespravodlivé, pretože dokončenie okolo tejto značky rýchlosti je veľmi neľútostné, pretože mnoho poskytovateľov oddeľuje menej ako Mbit / s alebo dve..

Opäť to nie je na vrchole nášho zoznamu, ale maximálna rýchlosť burstovej rýchlosti servera CyberGhost VPN 556,2 Mbit / s znamená, že ak sa pripájate k serveru na rovnakom kontinente ako vy, potom sa vám pri najmenšom domácom internetovom pripojení zobrazí minimálne spomalenie..

Časy vyhľadávania a pripojenia DNS sú podobne na ceste, čo v týchto dňoch znamená, že sú stále veľmi rýchle!

Únikové testy

Zistil sa únik IPv6?
Bol zistený únik WebRTC?
Zistil sa únik IPv4?
SpeedTest Proprivacy.com (priemer) 63,92
Dátové limity
Limity šírky pásma
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 556,2

S klientom makra MacOS sme nezaznamenali žiadne problémy s únikom, hoci sme v klientovi Windows zistili úniky WebRTC IPv6. V nastaveniach klienta Windows môžete IPv6 vypnúť, aby ste to vyriešili, hoci si nemôžeme celý život myslieť, prečo nie je IPv6 v predvolenom nastavení zakázaný.

V súčasnosti nemôžeme v mobilných aplikáciách testovať problémy s protokolom IPv6, ale prostredníctvom pripojenia IPv4 sme nezistili žiadne úniky akéhokoľvek druhu. Aplikácia CLI Linux neposkytuje žiadnu ochranu pred únikom DNS alebo WebRTC.

Informácie o tejto téme nájdete v našej Kompletnej príručke na ochranu pred únikom IP.

Jednoduchosť použitia

Môžete sa zaregistrovať na účet na webe alebo využiť najskôr bezplatnú 24-hodinovú bezplatnú skúšobnú verziu. Musíme povedať, že súdny proces môže byť trochu nepolapiteľný - niekedy je propagovaný, niekedy nie. Ak si môžete softvér stiahnuť, skúšobná verzia je automaticky zahrnutá, často však bolo ťažké nájsť priame odkazy na stiahnutie.

Kliknutím na bezplatnú skúšobnú verziu pre systém MacOS môžete tiež prevziať súbor s príponou .exe systému Windows, čo si vyžaduje, aby ste si prezreli stránky pomoci CyberGhost VPN a našli si súbor .pkg pre systém MacOS..

Ak už máte účet (ktorý sa tiež môžete zaregistrovať v aplikácii z aplikácií pre Android a iOS) alebo ak sledujete stiahnutie skúšobnej verzie systému Windows alebo MacOS, celý proces je veľmi jednoduchý.

CyberGhost VPN má vlastné aplikácie pre Windows, MacOS, Android a Android TV / Amazon Fire TV. Ponúka tiež aplikáciu príkazového riadka (CLI) pre systémy Linux a bezplatné rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome a Firefox. Sprievodcovia manuálnym nastavením sú k dispozícii pre celý rad ďalších zariadení, ako sú smerovače DD-WRT a Tomato, Raspberry Pi a Chromebooky..

Klient systému Windows

Pri prvom spustení klienta ponúka CyberGhost VPN niekoľko jednoduchých návodov na používanie VPN na surfovanie „anonymne“, torrentovanie a streamovanie..

Upozorňujeme, že používanie siete VPN neposkytuje skutočnú anonymitu, pretože poskytovateľ VPN vždy vie, kto ste. Sprievodcovia okrem toho poskytujú jednoduché nováčikové vysvetlenie, ako používať VPN.

Klient systému Windows CyberGhost

CyberGhost VPN definitívne vylepšil hru so svojím klientom CG7 z hľadiska estetiky. Vyzerá dobre a ľahko sa naviguje. Môžete nechať aplikáciu, aby si vybrala server v okolí, alebo môžete aplikáciu rozšíriť a získať prístup k úplnému rozhraniu.

Odtiaľ si môžete vybrať krajinu alebo individuálny server v rámci krajiny na základe vzdialenosti a zaťaženia. Môžete si tiež vybrať servery, ktoré boli optimalizované na torrentovanie a streamovanie.

Zoznam serverov CyberGhost na Windows

Aplikácia pre Windows obsahuje všetky ponúkané funkcie pripojenia a inteligentné pravidlo. CyberGhost štandardne používa protokol OpenVPN, ale namiesto toho si môžete zvoliť IKEv2 alebo L2TP / IPsec..

Používatelia OpenVPN môžu prepínať z UPP na TCP, čo môže byť užitočné pri obchádzaní moderných blokov VPN. Klient tiež ponúka používateľom OpenVPN funkciu náhodného skenovania portov, čo môže byť užitočné aj pri obchádzaní náhodných blokov VPN.

Ochrana IPv4 DNS proti úniku údajov a prepínač zabíjania sú v predvolenom nastavení povolené, aj keď z dôvodov, ktoré nie sú jasné, pripojenie IPv6 nie je v predvolenom nastavení blokované. Ako už bolo uvedené, v nastaveniach by sa mal zakázať protokol IPv6, aby sa predišlo únikom IPv6 v systéme Windows.

Uskutočnili sme niekoľko testov na prepínači kill, aby sme zistili, či funguje na úrovni systémovej brány firewall. Je to dobré, pretože aj v prípade zlyhania klienta VPN aj démona OpenVPN (ak sa používa) sa vaša adresa IP nezobrazí..

Klient MacOS

Ako by malo byť zrejmé z vyššie uvedených snímok obrazovky, klient MacOS je veľmi podobný klientovi so systémom Windows. Prepínač zabíjania na úrovni systému a účinná ochrana proti úniku DNS IPv4 a IPv6 sú citlivo zapečatené a nie ako užívateľsky konfigurovateľná možnosť..

Aplikácia pre Mac používa IKEv2. Všetky „funkcie pripojenia“ sú k dispozícii a správne, hoci jediným dostupným „inteligentným pravidlom“ je ochrana WiFi.

Aplikácia pre Android

Aplikácia pre Android používa OpenVPN a podobne ako jej súrodenec Windows podporuje „Use TCP“ a náhodný výber portov. Podporuje tiež všetky funkcie pripojenia, plus ochranu WiFi a výnimky inteligentné pravidlá.

Pripojená sieť CyberGhost VPN

Nie je dostupné žiadne nastavenie prepínača kill, ale CyberGhost VPN nám hovorí, že je zabudovaný prepínač kill.

Neexistuje žiadny prepínač zabíjania, aj keď Android 7+ je dodávaný so zabudovaným prepínačom zabíjania, ktorý funguje s ľubovoľnou aplikáciou VPN.

Aplikácia pre iOS

Nie je prekvapením, že aplikácia pre iOS vyzerá veľmi podobne ako aplikácia pre Android. Pod dobrým však používa protokol IKEv2 a nie OpenVPN. To je úplne v poriadku. IKEv2 je všeobecne považovaný za veľmi bezpečný a má oproti OpenVPN výhody výkonu.

„Funkcie pripojenia“ a väčšina „inteligentných pravidiel“ nie sú v aplikácii iOS prítomné, hoci WiFi Protection a vstavaný prepínač zabíjania sú.

linux

Klient systému Linux z príkazového riadku spoločnosti CyberGhost je o niečo viac ako klient s otvoreným zdrojom OpenVPN, ktorý je predkonfigurovaný na používanie serverov CyberGhost. Toto však poskytuje skutočné pohodlie pri manuálnom sťahovaní a spúšťaní súborov .ovpn.

Klient je k dispozícii pre Ubuntu a Fedora a zdá sa, že je optimalizovaný pre rôzne verzie týchto distribúcií. Balíky DEB a RPM by však mali fungovať na všetkých systémoch, ktoré tieto distribučné formáty podporujú.

Doplnky prehliadača

Aplikácie prehliadača pre Firefox a Chrome sú k dispozícii zadarmo pre každého a používanie účtu CyberGhost nezlepšuje ich funkcie. K dispozícii sú iba štyri umiestnenia proxy serverov: Nemecko, Holandsko, Rumunsko a Spojené štáty americké.

Doplnky prehliadača CyberGhost

Jednoducho používajú HTTPS proxy. Ako takú budú kaziť vašu polohu a budú chrániť vaše dáta šifrovaním HTTPS kliknutím na tlačidlo. Poskytujú však akúkoľvek ochranu WebRTC.

Zákaznícky servis

Na tejto webovej stránke sa nachádzajú rozsiahle sprievodcovia nastavením a množstvo ďalších článkov a príručiek o mnohých aspektoch používania siete VPN (aj keď niektoré sú trochu zastarané). K dispozícii je tiež nepretržitá podpora živého chatu a e-mailu v angličtine, nemčine, francúzštine a rumunčine, ktorá rýchlo reaguje a odpovedá na všetky otázky, ktoré sme od nej položili.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

DNS s vlastným hostiteľom / proxy Áno
Hlavný vypínač
Zatemnenie (utajenie)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana pred únikom WebRTC

jurisdikcie

CyberGhost je rumunská spoločnosť, ktorú v súčasnosti vlastní spoločnosť Kape Technologies.

Rumunsko sa vo všeobecnosti považuje za priateľské k súkromiu. Rumunské súdy zakázali smernicu EÚ o uchovávaní údajov z ústavných dôvodov dlho predtým, ako ju Európsky súdny dvor vyhlásil za nezákonnú. Nie je to ani 14-očný špionážny aliančný štát a nemá žiadne známe väzby na NSA.

Podľa jeho TOS, „vzťah medzi vami a KAPE sa bude riadiť a bude sa interpretovať v súlade s anglickými zákonmi.“ Spojené kráľovstvo je zakladajúcim členom NSA vedenej aliancie špehujúcich alianciu a domovom pre niektoré z najextrémnejších spojov. niekedy boli prijaté právne predpisy o hromadnom dohľade.

protokoly

„Pri používaní siete CyberGhost VPN spoločnosť nemonitoruje, nezaznamenáva, nezaznamenáva a neprihlási údaje o premávke používateľa, ako je história prehliadania, cieľ prenosu, obsah údajov a preferencie vyhľadávania. Okrem toho pri používaní servera CyberGhost VPN neuchovávame protokoly pripojenia, čo znamená, že nemáme žiadne protokoly viazané na vašu adresu IP, časovú pečiatku pripojenia ani trvanie relácie. “

CyberGhost VPN sa tak ľahko kvalifikuje ako VPN bez protokolov, aj keď niektoré súhrnné metaúdaje sa posielajú anonymne službám tretích strán (MixPanel) na analýzu trendov..

Viac sa týka toho, že CyberGhost VPN vykonáva značné množstvo sledovaní webu pri návštevách svojich stránok, ktoré zdieľa s niekoľkými tretími stranami (hoci sme nezistili žiadne sledovače Google Analytics). Tento druh sledovania však nemá vplyv na súkromie relácií VPN,

Technické zabezpečenie

Aplikácia Windows v predvolenom nastavení používa protokol IKEv2protocol, aj keď môžete prepnúť na OpenVPN alebo IPsec. Aplikácia pre Android používa OpenVPN, zatiaľ čo aplikácie pre MacOS iOS používajú IKEv2. CyberGhost používa nasledujúce nastavenia OpenVPN:

Dátový kanál: šifra AES-256-CBC s autentifikáciou hash SHA-256.

Riadiaci kanál: šifra AES-256, šifrovanie kľúča RSA-4096 a autentifikácia hash SHA384. Perfektné utajenie vpred poskytuje výmena kľúčov ECDH-4096.

Toto je veľmi silné nastavenie. Ako už bolo spomenuté, CyberGhost VPN používa 100% holé kovové servery, čo je skvelá správa o ochrane súkromia.

Odporúčame zakázať WebRTC na úrovni prehľadávača, pretože ide o jediné 100% zaručené riešenie únikov WebRTC, aj keď aplikácie spoločnosti CyberGhost napriek tomu zabránili všetkým formám únikov IP. Želáme si však, aby bol IPv6 v systéme Windows v predvolenom nastavení zakázaný.

kontroverzia

Pod svojím predchádzajúcim názvom Crossrider získala spoločnosť Kape Technologies nechutnú povesť obchodníka so škodlivým softvérom, čo je minulosť, od ktorej sa Kape veľmi rád dištancuje:

„Rozhodnutie o premenovaní spoločnosti ... bolo dôsledkom silného spojenia s predchádzajúcimi aktivitami spoločnosti, ako aj potreby posilniť značku podnikania zameranú na spotrebiteľa.“

Najväčší akcionár spoločnosti Kape, Teddy Sagi, je kontroverzná osobnosť, ktorá bola menovaná v novinách Panama. Trochu sa to týka aj správ o minulých prepojeniach medzi Crossriderom a jednotkou 8200, „izraelský ekvivalent NSA alebo GCHQ“.

Spoločnosť CyberGhost VPN nás v tomto bode oslovila a rád by zdôraznil, že ide o rumunskú spoločnosť pôsobiacu v rumunskej jurisdikcii. Tiež zverejňuje správu o transparentnosti.

Záverečné myšlienky

CyberGhost VPN je plne vybavená služba VPN bez protokolovania. Jeho softvér CyberGhost 7 je elegantný na všetkých platformách, je veľmi bezpečný, odblokuje takmer všetko a v závislosti od platformy obsahuje množstvo užitočných zvončekov a píšťaliek..

Jedinou dôležitou vlastnosťou, ktorú by sme radi videli v budúcnosti, je robustnejšia technológia zmätenosti schopná poraziť bloky VPN na miestach, ako je Čína, Egypt a Irán. Ale pre veľkú väčšinu používateľov, ktorí to nepotrebujú, je CyberGhost VPN vysoko profesionálna služba, ktorá poskytuje takmer všetko, čo by VPN mohla chcieť.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me