VikingVPN

  • stanovenie ceny

    z $ 9,99
    / mesiac

ProPrivacy.com skóre
6.7 z 10

zhrnutie

S mimoriadne bezpečným Bitové šifrovanie AES 256 CBC a vysokorýchlostné pripojenie Gigabit (1 Gbps), VikingVPN je dobrý výber, ak hľadáte VPN, ktorá sa zameriava predovšetkým na efektivitu. VikingVPN je na skvelom začiatku v roku 2018 nové umiestnenia servera a ďalšie bezpečnostné opatrenia.

Viac informácií o VikingVPN nájdete v našej 2018 VikingVPN recenzii nižšie.


Vlastnosti

VikingVPN je k dispozícii pre nasledujúce zariadenia: Windows PC, Mac, Android, iOS a / alebo Ubuntu Linux. Okrem toho môžete používať VikingVPN s DD-WRT a Tomato Routers. Bohužiaľ, verzia systému VikingVPN pre Windows trochu chýba vo funkčnosti, ale je celkovo celkovo účinná.

Pokiaľ ide o možnosti servera, VikingVPN ponúka klastrové servery. Dostupné umiestnenia na serveri - s nedávno pridanými možnosťami - sú tieto: USA Chicago, USA Los Angeles, USA Dallas, Mesto New York, US Seattle, USA Miami, Amsterdam Holandsko a Bukurešť Rumunsko.

Budete automaticky umiestnení na server s najlepšia surová šírka pásma v čase vášho pripojenia. Okrem toho používa iba VikingVPN holé kovové servery. To znamená, že virtuálne servery a virtuálne stroje sú neúčinné, čím získate „100% zdrojov“.

VikingVPN, ktorý sa pohybuje vpred, je známy svojimi vysokými rýchlosťami. Každý server je má vlastné pripojenie 1 Gbps. Nakoniec VikingVPN ponúka plne optimalizované nastavenia OpenVPN s neustálymi aktualizáciami výkonu. Preto pri používaní VikingVPN neustále zažívame niektoré z najlepších rýchlostí.

Navštívte VikingVPN »

Rýchlosť a výkon

Je dôležité otestovať svoju VPN na rýchlosť a úniky. Ako vidíte z nižšie uvedených testov sťahovania, VikingVPN je trochu zmiešaná taška. Európske servery fungovali celkom dobre a pravdepodobne by umožňovali streamovanie v HD. Avšak server v New Yorku bol na pomalej strane s rýchlosťami iba niekoľko megabajtov za sekundu.

Rýchlosti sťahovania VikingVPN

Našťastie počas môjho testovania neboli zistené žiadne úniky adries IP, DNS ani WebRTC. To znamená, že VPN funguje dobre, pokiaľ ide o súkromie.

Cena a plány

VikingVPN ponúka tri rôzne možnosti predplatného. Cena je založená na období predplatného, ​​ktoré chcete kúpiť (jeden mesiac, šesť mesiacov, 12 mesiacov). Ceny sú nasledovné:

  • 14,95 $ / mesiac pri mesačných platbách
  • 11,95 $ / mesiac alebo 71,70 dolárov pri platení každých šesť mesiacov
  • 9,99 $ / mesiac alebo 119,88 dolárov pri platení ročne

Zatiaľ čo VikingVPN je trochu nákladný, sú verní svojmu slovu ponúka vysoké rýchlosti a neobmedzené použitie. S jedným účtom môžete súčasne pripojiť až päť zariadení. Ako bonus navyše spoločnosť VikingVPN venuje 1 USD z každého plánu predplatného Nadácii Electronic Frontier Foundation.

Okrem toho tiež VikingVPN ponúka bitcoíny a pomlčky ako možnosti platby (ako aj hlavné spoločnosti vydávajúce kreditné karty). Aj keď spoločnosť VikingVPN neponúka bezplatnú skúšobnú verziu, ponúka záruku vrátenia peňazí, ak vaša rýchlosť alebo pripojenie nie sú optimálne.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

VikingVPN ponúka niektoré z najlepších zabezpečení, pokiaľ ide o virtuálne súkromné ​​siete. s super bezpečné AES 256 CBC bitové šifrovanie a 4096 bitové RSA šifrované podanie ruky, Tunel VikingVPN nie je možné preniknúť, zachytiť, upraviť alebo dokonca pozorovať.

VikingVPN vám navyše poskytuje obvyklú anonymnú IP adresu a pravidelne vytvára falošnú komunikáciu, aby ešte viac posilnila bezpečnosť online. Ešte viac, VikingVPN nedávno pridal ich pokročilý Firewall HMAC s 2048 bitmi aby sa zabránilo neznámym pripojeniam.

Táto extra vrstva zabezpečenia v kombinácii s Pravidlá spoločnosti VikingVPN týkajúce sa denníkov, iba dokazuje, že VikingVPN je vynikajúcou voľbou VPN, ak hľadáte súkromie a bezpečnosť.

Kanárik VikingVPN's Warrant

Keďže spoločnosť VikingVPN sídli v USA, sú nútení dodržiavať jurisdikciu USA. To znamená, že ak spoločnosť VikingVPN podlieha súdnemu konaniu, ktoré obsahuje pokyn na roubík, budeme upozornení prostredníctvom ich príkazového kanála.

VikingVPN z právneho hľadiska nemôže hovoriť o žiadnych podniknutých krokoch. V skutočnosti nemôžu pripustiť, že program alebo právne kroky dokonca existujú. Našťastie tu prichádza rozkazový kanár. Ak je VikingVPN niekedy ohrozená, farba loga na ich domovskej stránke sa zmení „veľmi zrejmým spôsobom“.

Navyše je užitočné vedieť, že VikingVPN zaznamenáva údaje servera servera iba na účely údržby. Pokiaľ ide o P2P, nie je inzerovaná otvorene, ale nie je ani v rozpore s pravidlami spoločnosti VikingVPN. Inými slovami: postupujte opatrne.

Jednoduchosť použitia

Webové stránky pre VikingVPN sú veľmi užívateľsky prívetivý s dostupnými informáciami a odkazmi priamo z domovskej stránky. Okrem toho je VikingVPN veľmi transparentný v tom, čo ponúka. Zahŕňa to blog, ktorý aktívne poskytuje tipy a správy týkajúce sa sveta kybernetickej bezpečnosti.

Ďalšou vecou, ​​ktorú spoločnosť VikingVPN poskytuje na svojej domovskej stránke, je odkaz na recenzie zákazníkov. Obzvlášť sa mi to páči, pretože vám umožňuje zistiť, ako ostatní používatelia cítia služby, než na ne utrácajú peniaze.

VikingVPN & Zákaznícka podpora

Ak chcete začať, VikingVPN ponúka FAQ s veľmi užitočnými informáciami o ich službách a ďalších témach. To je výhodné, pretože jedna vec, ktorú VikingVPN neponúka, je podpora živého chatu. Namiesto toho ponúkajú podpora založená na lístkoch. VikingVPN môže mať až 24 hodín dať odpoveď na svoju otázku.

Ako bolo povedané, ich tím podpory zákazníkov je stále nesmierne užitočný a obmedzuje iba živý rozhovor s cieľom poskytovať zákazníkom najlepšiu možnú podporu. Okrem toho ponúka ich webová stránka podrobných sprievodcov nastavením pre rôzne platformy, na ktorých je ich služba k dispozícii. Nakoniec má VikingVPN tiež účet Google+, ktorý sa aktívne aktualizuje správami, aktualizáciami a ďalšími relevantnými informáciami.

VikingVPN pre Windows

Registrácia pre VikingVPN bola rýchla a bezbolestná, približne 2 minúty. Inštalácia trvala trochu dlhšie, približne 3-5 minút. Samotný proces si vyžadoval minimálne podrobnosti: používateľské meno, heslo a informácie o platbe.

Používanie klienta VikingVPN Windows

Používanie VikingVPN je veľmi jednoduché. Je to také jednoduché, ako zvoliť jeden zo stohovaných serverov v zozname a zvoliť tlačidlo pripojenia. Pripojenie k serveru VikingVPN je jednoduché a rýchle, rovnako ako odpojenie - stačí stlačiť tlačidlo odpojenia!

Táto používateľsky prívetivá služba VPN je určite na mojom zozname odporúčaných sietí VPN, najmä pokiaľ ide o rýchlosť a celkový výkon. Na ProPrivacy.com chceme, aby ste našli VPN, ktorá vám najviac vyhovuje. Ak chcete spoľahlivú a bezpečnú sieť VPN, ktorá vám umožní prehliadať, sťahovať a streamovať - ​​niekedy súčasne - už nehľadajte ďalej! VikingVPN je skvelý zápas.

Dostupnosť platformy VikingVPN

Aj keď je vlastný klient VikingVPN k dispozícii iba pre Windows, rovnaký výsledok môžete dosiahnuť aj tak, že budete postupovať podľa jedného z inštalačných príručiek od VikingVPN pre ostatné zariadenia. Toto je iba inštalácia OpenVPN do vášho zariadenia a jeho nastavenie pomocou VikingVPN. Dúfajme, že VikingVPN v budúcnosti zváži pridanie ďalších klientov pre ďalšie platformy.

Záverečné myšlienky

VikingVPN má málo umiestnení na serveroch a vysoké ceny, ale napriek týmto negatívom sú stále skvelou voľbou pre službu VPN. Bezpečnosť a rýchlosti, ktoré ponúka VikingVPN, sú vynikajúce a rastú s pribúdajúcimi rokmi.

Ak je efektívna služba VPN to, čo hľadáte, už nehľadajte! VikingVPN je presne to, čo potrebujete. Ak sa rozhodnete využiť šancu na VikingVPN, podeľte sa o svoje skúsenosti v sekcii komentárov nižšie!

Navštívte VikingVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me