TotalVPN


 • stanovenie ceny

  z $ 5.99
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
4 z 10

zhrnutie

TotalVPN je nový poskytovateľ, ktorý sa snaží preniknúť na trh VPN. Vďaka svojej jednoduchosti a dobrej hodnote by nás neprekvapilo, ak do niekoľkých rokov dosiahne svoj cieľ. Od marca 2017 spoločnosť TotalVPN ani sesterská spoločnosť SaferWeb neakceptujú nových používateľov. Či to bude alebo nebude znamenať definitívny koniec TotalVPN a SaferWeb, je ešte potrebné vidieť, ale medzitým dôrazne odporúčame vyskúšať niektoré dôveryhodné alternatívne VPN. Kliknutím na tlačidlo nižšie zobrazíte naše najlepšie odporúčania!

AKTUALIZÁCIA 8. marca 2017: Od tohto dátumu spoločnosť TotalVPN ani sesterská spoločnosť SaferWeb neakceptujú nových používateľov. Či to bude alebo nebude znamenať definitívny koniec TotalVPN a SaferWeb, je ešte potrebné vidieť, ale medzitým dôrazne odporúčame vyskúšať niektoré dôveryhodné alternatívne VPN. Kliknutím na tlačidlo nižšie zobrazíte naše najlepšie odporúčania!

AKTUALIZÁCIA 11. augusta 2016: Odkedy sme vykonávali kontrolu tejto služby, dostali sme niekoľko znepokojivo negatívnych komentárov, z ktorých niektoré zahŕňajú neočakávané platby z účtov zákazníkov. Máme v úmysle to preskúmať a prehodnotiť túto službu. Medzitým vám odporúčame prečítať si celú recenziu nižšie a tiež sa pozrieť na časť s komentármi, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie..

Ak hľadáte bezplatnú službu VPN, máme tu bezplatný zoznam VPN s dobrými alternatívami.

Vlastnosti

 • 25 umiestnení servera
 • 3 súčasné spojenia
 • Bezplatná možnosť
 • OpenVPN
 • SmartDNS
 • Žiadne protokoly použitia
 • Podpora všetkých zariadení
 • Žiadna šírka pásma alebo dátové limity

Rýchlosť a výkon

Našťastie nebolo nič v poriadku počas kontroly únikov DNS, vrátane protokolu IPv6 a chyby WebRTC. Testy na oboch zariadeniach by sa mali vykonávať pravidelne, aby sa zaistilo, že vaša služba VPN beží podľa štandardu, za ktorý ste zaplatili.

Rýchlostné testy boli trochu zvláštne. Výkon bol vždy celkom dobrý až skvelý, ale keď prešli skutočné údaje, rýchlosti medzi jedným a dvoma Mbps neboli neobvyklé (čo je pochopiteľne trochu nepríjemné). Potom znova, Soundcloud, viac kariet a streamovanie filmov online na viac ako dve hodiny, všetko šlo bez toho, aby tu bolo viac ako menšie škytanie (a tých bolo málo a ďaleko medzi nimi). Opäť sa oplatí používať bezplatný plán, ktorý vám umožní pozrieť sa na veci, ak sa to obávate pri pravidelnom testovaní pomocou testmy.net. Je to s najväčšou pravdepodobnosťou, pretože TotalVPN anonymne monitoruje svoju sieť na použitie a poskytuje vám iba potrebnú šírku pásma..

Ceny a plány

TotalVPN ponúka predplatiteľom dve možnosti: zadarmo alebo 7,79 dolárov mesačne pre celkový prémiový plán. Prvý z nich je dodávaný iba s tromi voľbami serverov, zatiaľ čo druhý zahŕňa 30+ serverov a nie je obmedzený rýchlostným limitom zapojeným do bezplatnej možnosti. Oba plány sú podrobnejšie preskúmané neskôr v tomto preskúmaní.

Ak sa rozhodnete ísť s plánom Premium Premium, bude vám poskytnutá špeciálna 20% zľava na ProPrivacy.com! Toto propagačné ceny sa však obmedzujú na prvé kolo platby. Potom vám bude naúčtovaná štandardná suma.

Ani jeden z týchto plánov však pravdepodobne banku nezlomí. Slobodný plán - aj keď je obmedzený - je nepochybne atraktívny, zatiaľ čo celkový prémiový plán patrí medzi najkonkurenčnejšie ceny na trhu. Na kreditnú kartu sa môžete zaregistrovať a zaplatiť za obe. Kryptomeny, ako je bitcoín, bohužiaľ ešte nie sú možné.

Ak sa rozhodnete ísť s plánom Premium Premium, bude vám poskytnutá aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Táto záruka v kombinácii s programom zadarmo vám dáva možnosť vyskúšať službu dvakrát, aby ste sa uistili, že je to tá pravá pre vás. Pekne upravené!

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

TotalVPN ponúka štyri šifrovacie protokoly: IKEV2, IPsec, PPTP a OpenVPN - posledný z nich, ktorý odporúčame najviac pre zabezpečenie a pre všetky záležitosti, ktoré sa netýkajú extrémnej rýchlosti. Zdieľanie súborov P2P nie je výslovne zakázané ani výslovne podporované, ale je povolené, ak súhlasíte s ich Zmluvnými podmienkami.

Poloha spoločnosti vo Veľkej Británii zvyšuje niektoré vlajky týkajúce sa súladu s orgánmi a spoločnosť TotalVPN tak urobí, ak ju zadá vládna agentúra. To znamená, že ak nevykonávate nebezpečnú činnosť nelegálnej odrody online, mali by ste byť v poriadku.

Za zmienku stojí aj to, že predajné spory sa riadia zákonmi USA podľa precedensu štátu Massachusets. Protokolovanie pripojenia nie je ideálne, ale dosť tolerovateľné pre mnohých ľudí a bežné - nanešťastie.

Šifrovanie pri používaní OpenVPN sa vykonáva pomocou AES-128 bit CBC s autentifikačným certifikátom 4096. Bolo by pekné vidieť v budúcnosti upgrade na AES 256 a SHA-1, hoci dostupné šifrovanie v žiadnom prípade nie je ošuntělé.

Záverečné myšlienky

Každé dieťa má rastúce bolesti, rovnako ako každé podnikanie, vrátane siete Total VPN. Aj keď, ako ukazuje naša recenzia, v tomto ranom štádiu prevyšuje očakávania s prístupným klientom niekoľko vyladení, veľkosť, hladká webová stránka, vysoko ekonomické možnosti stanovenia cien a bezplatný plán. Navštívte jeho webovú stránku dnes a zistite, či je TotalVPN tou pravou službou VPN pre vás!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me