SwitchVPN

 • stanovenie ceny

  z $ 9,95
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • windows

  • MacOS

  • Android

  • iOS
 • odblokuje:


  • Netflix

  • Hulu

  • iPlayer

ProPrivacy.com skóre
7.5 z 10

zhrnutie

SwitchVPN je služba VPN, o ktorej sa tvrdí, že poskytuje 145+ vysokorýchlostných serverov v 35 rôznych globálnych umiestneniach. SwitchVPN sa môže pochváliť aj prijateľnými cenami, neobmedzenou šírkou pásma a množstvom rôznych šifrovacích protokolov..

Rýchle štatistiky

 • krajiny
  24
 • Súčasné spojenia
  5
 • jurisdikcie
  Spojené štáty

Cenový plán

SwitchVPN ponúka dve rôzne možnosti predplatného. Aj keď spoločnosť v minulosti ponúkala viac možností, zostávajúce dve možnosti sú stále spravodlivé.

 • 12 mesiacov VPN - 79,95 USD (6,66 $ / m)
 • 1 mesiac VPN - 9,95 dolárov

Dve možnosti predplatného zahŕňajú všetky funkcie SwitchVPN a úplnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. SwitchVPN ponúka okrem toho aj jednodňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Aj keď to nie je ideálne z hľadiska testovania spoľahlivosti, môžete vyskúšať aspoň výkon VPN.


Týždennú bezplatnú skúšobnú verziu je tiež ťažké nájsť. Na ProPrivacy.com sa zameriavame na to, aby sme vám veci trochu uľahčili - vyskúšajte SwitchVPN na 1 deň
.

SwitchVPN tiež ponúka celý rad platobných možností, vrátane väčšiny kreditných kariet, PayPal a bitcoinov.

Funkcie SwitchVPN

SwitchVPN tvrdí, že je postavený na sieti 145+ vysokorýchlostných serverov v 35 rôznych globálnych umiestneniach. Umiestnenia serverov sa pohybujú od Severnej a Južnej Ameriky po Európu a Áziu / Tichomorie. SwitchVPN sa okrem toho môže pochváliť technológiou DNS s vysokou bezpečnosťou, ktorá siaha až do Číny.

SwitchVPN tiež tvrdí, že ponúka multi-gigabitové rýchlosti, ktoré sú ideálne pre hranie hier a streamovanie, spolu so schopnosťou súčasného pripojenia piatich zariadení. Ešte lepšie je, že služba ponúka bezplatný prístup ku všetkým protokolom VPN a neobmedzenú šírku pásma.

Kombinujte všetky vyššie uvedené skutočnosti s požiadavkou spoločnosti SwitchVPN na odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu odkiaľkoľvek na svete a máte niečo, čo znie ako celkom dobrý poskytovateľ VPN..

Zákaznícka podpora SwitchVPN

Zákaznícka podpora SwitchVPN je vynikajúca. Ak chcete začať, hneď vedľa domovskej stránky je k dispozícii množstvo podrobných sprievodcov nastavením. Vpred ponúka SwitchVPN podporu 24/7/365 rôznymi spôsobmi, vrátane živého chatu, ku ktorému je možné pristupovať bez registrácie.

Pri testovaní času odozvy ma príjemne prekvapilo, ako rýchlo mi na ňu odpovedala zákaznícka podpora v priamom prenose - zhruba jedna až dve minúty. Informácie, ktoré mi poskytli, boli navyše mimoriadne užitočné a zodpovedali väčšinu mojich otázok (ak nie všetky).

Po priamom prenose zákazníckej podpory prichádza informačná banka spoločnosti SwitchVPN. Obsahuje príručky na riešenie problémov, právne informácie a podrobné FAQ. A konečne, okrem živého chatu a informačnej banky, SwitchVPN ponúka aj zákaznícku podporu založenú na lístkoch.

Ochrana osobných údajov SwitchVPN & zabezpečenia

SwitchVPN ponúka celý rad možností šifrovania; vrátane až 256-bitového šifrovania pre protokol OpenVPN. Predvolená hodnota pre OpenVPN je 128-bit Blowfish pre šifrovanie dátového toku a RSA-1024 (so statickým kľúčom 2048-bit) pre handshaking.

Okrem OpenVPN ponúka vlastný klient SwitchVPN aj L2TP / IPsec. Ak sa nachádzate v Číne, máte tiež prístup k protokolu SSTP - protokolu, ktorý je ideálny pre krajiny blokujúce technológiu VPN..

SwitchVPN ponúka virtuálny firewall a interný systém DNS. V posledných rokoch spoločnosť SwitchVPN začlenila svoju spoločnosť aj v USA. To znamená, že už viac nepodliehajú zložitej zmesi zákonov a nariadení Indie.

Namiesto toho SwitchVPN oficiálne ponúka VPN, ktorá neuchováva absolútne žiadne protokoly - nie pripojenie, nie šírku pásma, nič! To je veľmi ideálne; Vďaka tomu je SwitchVPN fantastickou voľbou pre poskytovateľa VPN. SwitchVPN ponúka podporu P2P.

Webová stránka SwitchVPN

Webové stránky SwitchVPN sú síce vizuálne príťažlivé a dostatočne ľahké na navigáciu, ale uprednostňujeme ich staršiu, elegantnejšiu verziu. Keď to odložíme nabok, domovská stránka SwitchVPN zobrazuje celkový cieľ spoločnosti, ktorým je „udržiavať internet zadarmo“ hneď od netopiera. Pod ním môžete kliknúť na „Viac informácií“ alebo „Vyskúšať SwitchVPN“.

Posúvaním nadol môžete zobraziť možnosti tvorby cien a informácie o celkovej službe. V dolnej časti stránky je k dispozícii množstvo odkazov. Zahŕňajú odkaz na kontrolu vašej IP adresy, ako aj odkazy na oficiálny a pravidelne aktualizovaný blog SwitchVPN a ich profily sociálnych médií..

Našou jedinou sťažnosťou na webe SwitchVPN je to, aké ťažké je nájsť ich jednodňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Aj keď to môžete ľahko nájsť pomocou spoločnosti Google, bolo by užitočné, keby ju inzerovali voľnejšie na svojich webových stránkach.

Používanie SwitchVPN v OS Windows

Registrácia bezplatného jednodňového skúšobného účtu SwitchVPN je pomerne jednoduchá. Po kliknutí na odkaz bezplatnej skúšobnej verzie zadáte svoj e-mail a heslo. Na zadanú e-mailovú adresu sa odošle aktivačný odkaz obsahujúci gigantické tlačidlo Potvrdiť účet. Po kliknutí na tlačidlo sa presmerujete na stránku, ktorá obsahuje používateľské meno a heslo pre váš skúšobný účet.

Pokiaľ ide o registráciu po uplynutí skúšobnej doby, spoločnosť SwitchVPN je veľmi anonymná; vyžaduje iba váš e-mail (a heslo). Ak chcete, môžete uviesť aj svoje meno, krajinu a názov spoločnosti. Po registrácii vám SwitchVPN pošle e-mail s prihlasovacími údajmi a užitočnými tipmi, ako začať s ich službami.

Používanie SwitchVPN

Po vstupe na stránku skúšobného účtu SwitchVPN môžete začať veľmi jednoduché nastavenie pre klienta SwitchVPN Windows.

 1. Stiahnuť ▼ & nainštalujte klienta Windows SwitchVPN
 2. Zobrazí sa rozhranie SwitchVPN
 3. Zadajte meno používateľa & heslo zo stránky skúšobného účtu
 4. Hit Login
 5. SwitchVPN zobrazí vašu aktuálnu IP
 6. Stlačte obrovské tlačidlo napájania
 7. Vaša aktuálna IP odráža zmenu
 8. Na bezpečné prehliadanie použite SwitchVPN!

Celkovo je klient Windows SwitchVPN užívateľsky príjemný a pre oko atraktívny. Existuje niekoľko rôznych konfiguračných nastavení vrátane rôznych možností protokolu. Na ProPrivacy.com dôrazne odporúčame používať OpenVPN.

Medzi ďalšie užitočné možnosti SwitchVPN, ktoré treba spomenúť, patrí vypínač zabíjania, funkcia automatického opätovného pripojenia a zoznam výnimiek zo stránok.

Výkon SwitchVPN (Test rýchlosti / únikov)

V minulých testoch sa rýchlosti sťahovania / nahrávania SwitchVPN ukázali ako rýchle a spoľahlivé (pozri obrázok vyššie). Pri mojom nedávnom testovaní som bol rád, že SwitchVPN držal krok s ich vysokými rýchlosťami a spoľahlivosťou.

Pri používaní odporúčaného amerického servera počas pripojenia rýchlosť sťahovania môjho SwitchVPN prišla na 33,90 Mb / s. Nahrávanie bolo tiež pôsobivé pri 5,53 Mbps. Našťastie táto rýchlosť zostala pravdivá počas streamovania, sťahovania a prehľadávania.

Pokiaľ ide o testovanie netesností, tiež som bol rád, že nedošlo k únikom. Ak chcete otestovať netesnosť svojho vlastného SwitchVPN, navštívte webové stránky ako ipleak.net, test-ipv6.com alebo doileak.net..

Dostupnosť zariadenia SwitchVPN

SwitchVPN je k dispozícii pre používateľov Windows, Mac, iOS a Android.

SwitchVPN pre iOS

Aplikácia SwitchVPN pre iOS je takmer identická s aplikáciou Windows, čo sa týka vzhľadu aj použitia. Ak chcete používať aplikáciu iOS so svojím skúšobným účtom, stiahnite si aplikáciu a zadajte svoje prihlasovacie meno a heslo. Ak sa chcete pripojiť k serveru, vyberte umiestnenie.

Váš telefón požiada o povolenie na pridanie konfigurácie VPN - stačí kliknúť na áno a potom vybrať obrovské tlačidlo napájania. Bum! Ste pripravení ísť!

Recenzia SwitchVPN: Záver

Páčilo sa nám

 • Viacero ponúkaných protokolov
 • Veľký výber sprievodcov nastavením
 • Vysoké rýchlosti
 • Široká škála možností servera
 • Žiadne uložené protokoly

Neboli sme si tak istí

 • Aktualizované webové stránky sú v porovnaní so starými sklamaním

Nenávideli sme

 • nič

SwitchVPN je skvelá voľba VPN so širokou škálou serverov a spoľahlivými, vysokými rýchlosťami. Podpora zákazníkov je navyše vynikajúca a bezpečnostné protokoly sú dobré. Okrem ich zmätených aktualizovaných webových stránok, SwitchVPN sa určite oplatí vyskúšať a určite dostatočne cenovo dostupné. Ak sa rozhodnete vyskúšať SwitchVPN, nezabudnite zanechať používateľskú skúsenosť v nižšie uvedenej sekcii komentárov!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me