SpyOff


 • stanovenie ceny

  z $ 11.50
  / mesiac

UPDATE: SpyOff už neakceptuje nové registrácie zákazníkov.

ProPrivacy.com skóre
6.2 z 10

zhrnutie

Zdá sa, že sa spoločnosť SpyOff pokúša poskytovať kvalitné služby. Bohužiaľ sa nám však nepodarilo získať potrebné informácie o šifrovaní, ktoré by nám umožnili odporučiť túto sieť VPN z dôvodu ochrany osobných údajov. Podľa našich skúseností poskytovatelia, ktorí sú opatrní v súvislosti s podrobnosťami o šifrovaní, majú zvyčajne čo skryť. Zistilo sa, že rýchlosti pripojenia sú primerané a VPN klient sa ľahko používa na všetkých platformách.

Vlastnosti

Sareta S.r.l (materská spoločnosť SpyOff) má sídlo v San Maríne. San Maríno je považované za dobré pre súkromie, pretože to nie je národ s 5 očami. Sareta má nemecké kancelárie a zamestnancov a webové stránky SpyOff a VPN klienti sú k dispozícii v angličtine alebo nemčine.

 • Žiadne záznamy
 • Tri súčasné spojenia
 • Viac ako 21 000 IP adries v 21 krajinách
 • Hlavný vypínač
 • Aplikácie pre všetky platformy
 • Výber šifrovania vrátane OpenVPN
 • Spoľahlivý výkon (odblokuje Netflix USA)

Rýchlosť a výkon

Rýchlosti sa testovali pri 30 Mbps internetovom pripojení. Sieť VPN spôsobila pokles rýchlosti pripojenia o dve tretiny, pričom servery Spojeného kráľovstva a Francúzska mali v priemere tieň pod 10 Mb / s. Americké servery zaznamenali podobný pokles na približne 9 Mbps. Aj keď sú tieto rýchlosti v poriadku pre streamovanie, sotva pôsobia na myseľ a pravdepodobne spôsobia nejaké problémy s hraním hier a intenzívnym HD. Preto to nemusí byť najlepšia voľba pre Netflix.

Pomocou tejto VPN sa nezistili žiadne úniky IP, úniky DNS ani úniky WebRTC. Nepodarilo sa mi však otestovať protokol IPv6, pretože môj poskytovateľ internetových služieb neposkytuje pripojenia IPv6.

cena

1 mesiac

$ 11.50
za mesiac

SpyOff má tri predplatné plány, ktoré sa líšia iba v cene. 11,50 dolárov vám kúpi jeden mesiac "štartér" service. Cena klesá na 8,10 dolárov za mesiac, ak platíte ročne. Každý plán je dodávaný so všetkými dostupnými servermi. Prípadne sa môžete rozhodnúť zaplatiť 12,50 dolárov za program Premium Plus - účtovaný aj raz ročne - ktorý zahŕňa podporu Premium a "Triky VPN" (zdá sa, že to nestojí za to peniaze navyše).

Celkovo možno SpyOff považovať za nákladnú službu VPN, ktorá sa javí ako rip-off. Osobne. Radšej by som získal najlepšiu VPN na svete za lacnejšiu cenu. Alebo jeden z najlepších za viac ako polovicu nákladov.

Odberatelia môžu platiť za SpyOff iba pomocou hlavnej kreditnej karty. Nie sú povolené žiadne bitcoíny ani Paypal. Nakoniec, napriek tomu, že ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, je potrebné poznamenať, že mnohí predplatitelia sa sťažovali, že VPN odmietla dodržať svoju politiku vrátenia peňazí - namiesto toho upozorňovala spotrebiteľov na drobný výtlačok vo svojej politike..

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

SpyOFF má politiku nulových záznamov. To znamená, že nemá k dispozícii žiadne údaje, ktoré by sa mali úradom odovzdať, ak by sa k nim pristupovalo na základe príkazu.

Používatelia siete SpyOFF VPN si môžu vybrať medzi šifrovaním PPTP, L2TP a OpenVPN. Žiaľ, moja žiadosť o presné informácie o implementácii OpenVPN bola zamietnutá, čo znamená, že nemôžem overiť, či je táto VPN vhodná na účely ochrany osobných údajov..

"Spojenie so SpyOFF je zabezpečené šifrovaním SSL na každom systéme. Nemôžeme vám poskytnúť kompletnú sadu šifrovania."

Záverečné myšlienky

Vzhľadom na náklady na túto sieť VPN nie je ťažké byť kritický. Rýchlosti boli v poriadku, ale rozhodne nie rýchle. A napriek tomu, že sa zistilo, že úspešne odblokuje Netflix, bolo by pravdepodobne príliš pomalé na to, aby ste si mohli vychutnať HD toky. Byť so sídlom v San Maríne a mať politiku nulových záznamov je víťazom, ale bez konkrétnych podrobností o jeho implementácii OpenVPN nemôžem posúdiť, či je táto VPN vhodná na ochranu súkromia.

Zákaznícka podpora nie je k dispozícii prostredníctvom priameho rozhovoru, a to napriek astronomickým poplatkom za predplatné. A tiež som zistil, že firma pomaly reaguje na e-mailové žiadosti, čo bolo frustrujúce. Klienti sa ľahko používajú a majú prepínač zabíjania - takže to nie je všetko zlé. A ja som nenašiel žiadne úniky vôbec, čo je sľubné.

Celkovo mám dojem, že táto mladá sieť VPN má potenciál. V tejto chvíli je však za to, čo dostanete, divoko predražená. Možno, že časom VPN pochopí, prečo je dôležité, aby bola jeho šifrovanie transparentné; čo by túto kontrolu určite zlepšilo. Dá sa len dúfať.

Nakoniec naliehame na VPN, aby začala dodržiavať svoje pravidlá pre vrátenie platby. Ak tak neurobíte, dôjde len k vážnemu poškodeniu jeho reputácie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me