My Expat Network


 • stanovenie ceny

  z $ 8,00
  / mesiac

 • odblokuje:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com skóre
6 z 10

zhrnutie

VAROVANIE: My Expat Network je služba VPN, ktorá bola vytvorená výlučne s cieľom umožniť krajanom sledovať SD TV zo zahraničia. Zameriava sa na streamovanie a nie na bezpečnosť.

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  Hong Kong
 • Súčasné spojenia
  5
 • krajiny
  4

Ceny a plány

My Expat Network má zavedený zaujímavý systém pre svoje plány a ceny. Ak ste britský, americký, kanadský alebo austrálsky občan a chcete získať prístup k obsahu iba z vašej domovskej krajiny, môžete urobiť iba to. Prípadne si môžete vybrať možnosť odblokovania obsahu vo všetkých štyroch týchto krajinách - to však stojí za vyššiu cenu. Podobne môžete určiť, ktoré zariadenie chcete používať - ​​počítač, počítač Mac, smerovač, tablet alebo smartphone - alebo môžete vybrať všetky zariadenia. Nakoniec máte na výber medzi mesačným, šesťmesačným alebo ročným plánom.

Všetky tieto možnosti umožňujú širokú škálu cenových bodov. Ak sa rozhodnete držať sa jednej krajiny, zobrazia sa plánované ceny v mene danej krajiny, pričom cena závisí od aktuálnych trhových sadzieb a toho, ktoré zariadenie (zariadenia) chcete použiť. Ak sa rozhodnete ísť do všetkých krajín a vybrať všetky krajiny a všetky zariadenia, paušálna sadzba je v GBP a predstavuje 8,00 GBP mesačne pre mesačný plán, 7,20 GBP mesačne pre šesťmesačný plán a 6,40 GBP mesačne pre 12-mesačný plán. Ak vezmeme do úvahy výmenný kurz GBP k USD v čase písania, je to zhruba 12,00 dolárov mesačne pre mesačný plán, 10,80 dolárov mesačne pre šesťmesačný plán a 9,60 dolárov mesačne pre 12 mesačný plán.

Po výbere plánu a ceny môžete platiť prostredníctvom kariet Visa, MasterCard, Maestro, Discover alebo PayPal. Aj keď ide o slušnú škálu možností, bol som sklamaný, keď som videl, že neexistujú žiadne anonymné možnosti platby, ako je bitcoín. To ma však neprekvapilo, a to z dôvodov, ktoré sa ukážu neskôr v tomto preskúmaní.

Služba My Expat Network bohužiaľ nenabízí bezplatnú skúšobnú verziu. Má však sedemdennú záruku vrátenia peňazí, ktorú môžete využiť v prípade, že nie ste so službou spokojní..

Vlastnosti

My Expat Network je britská spoločnosť so sídlom v Hongkongu.

Služba My Expat Network poskytuje služby iba na štyroch miestach: vo Veľkej Británii, Spojených štátoch, Kanade a Austrálii. Jeho serverová sieť stojí na 120 serveroch a počíta, čo na svojej webovej stránke označuje ako optimalizované pre streamovanie videa SD (nie HD).

Počet zariadení, ktoré môžete použiť na prístup k týmto serverom, závisí od toho, aký plán vyberiete. Môžete buď ísť za jednou krajinou a jedným zariadením, alebo ísť so všetkými štyrmi krajinami na päť súčasných pripojení. Ak sa rozhodnete pre tieto programy, budete môcť sledovať svoje obľúbené relácie na počítači, mobilnom telefóne a tablete a stále budete mať k dispozícii prepojenia pre zariadenia svojej rodiny alebo spolubývajúcich.!

Sprievodca TV

Našťastie pre našich čitateľov, ktorí hľadajú VPN predovšetkým na streamovanie televíznych relácií: Moja expatská sieť má televízneho sprievodcu, ktorý obsahuje zoznam všetkých kanálov, ku ktorým majú používatelia prístup v USA, Veľkej Británii, Kanade a Austrálii..

Medzi hlavné výhody patrí:

 • BBC One to Four, BBC iPlayer, 4oD a Demand 5 vo Veľkej Británii
 • NBC, CBS, Bravo TV a Adult Swim v USA
 • ABC Net i-View, ABC News, Plus 7 a SMH TV v Austrálii
 • CBC, CTV, Slice a Global TV v Kanade

Úplný zoznam prístupných kanálov v každej krajine nájdete v TV sprievodcovi na webovej stránke My Expat Network.

Navštívte Moju Expat Network »

Bezpečnosť a súkromie

Ako som stručne uviedol v časti Funkcie tohto prehľadu My Expat Network, spoločnosť má sídlo v Hongkongu. Toto je skvelé miesto pre založenie služby VPN, pretože chýbajúca povinná politika uchovávania údajov v Hongkongu umožňuje poskytovateľom so sídlom v tejto oblasti chrániť online aktivity svojich používateľov pred zákonnými obmedzeniami a vládnymi zásahmi..

Napriek svojej vynikajúcej polohe má sieť My Expat Network dosť sklamané šifrovacie protokoly. Používa OpenVPN pre PC a Mac VPN klientov a L2TP pre mobilné zariadenia. 56-bitové šifrovanie sa používa pre jeho službu vo Veľkej Británii, zatiaľ čo 128-bitové sa používa pre Austráliu, Kanadu a USA. To znamená, že mi bolo povedané, že čoskoro všetky miesta budú v budúcnosti používať 56-bitové šifrovanie, pretože to umožní vysoké rýchlosti a lepšiu schopnosť streamovania.

Takéto zlé šifrovanie je nepríjemné v akejkoľvek VPN, ale vzhľadom na to, že služba je určená iba na vysielanie zo zahraničia, a nie na zabezpečenie akýmkoľvek spôsobom, tvarom alebo formou, nie je prekvapujúce a zrozumiteľné..

Pokiaľ ide o protokolovanie, v sieti My Expat Network sa jasne uvádza, že spoločnosť zaznamenáva podrobnosti o pripojení a využití šírky pásma, ale že "nie je povolená žiadna iná forma monitorovania." Aj keď skutočnosť, že sieť My Expat neuchováva záznamy o používaní, by mala stačiť pre väčšinu ľudí, tí, ktorí si viac uvedomujú súkromie a chcú poskytovateľa, ktorý neuchováva žiadne záznamy (a má vynikajúce šifrovanie), by sa mali pozrieť na náš zoznam najlepších bez protokolovaných sietí VPN.

Internetová stránka My Expat Network

Webová stránka My Expat Network je pekne navrhnutá a ľahko sa naviguje. Väčšinu informácií o službe nájdete na jej domovskej stránke vrátane možností platby, podporovaných systémov a krajín, v ktorých sa poskytuje služba. Odkazy na užitočné témy, ako sú balíky, kanály, podpora, časté otázky a zmluvné podmienky, nájdete v hornej a dolnej časti stránky..

Na domovskej stránke nájdete aj aktualizácie v reálnom čase z účtov Facebook a Twitter v sieti My Expat Network (okrem odkazov na ne) a výber spätnej väzby od zákazníkov.

My Expat Network má blog na karte Zdroje na svojej webovej stránke. Nájdete tu informácie o veciach, ako sú aktualizácie spoločnosti, priemyselné správy, športové plány a licencovanie televíznych programov.

podpora

V sieti My Expat Network je zavedený dobre zaokrúhlený systém podpory. Stránka FAQ je malá, ale dokáže zodpovedať všetky hlavné otázky, napríklad "Aké televízne kanály môžem sledovať?", "Ponúkate bezplatnú skúšobnú verziu?", a "Čo mi poskytuje pripojenie VPN?"

Ak vaša otázka nebude zodpovedaná, môžete si prezrieť Centrum pomoci, ktoré obsahuje všeobecné oznámenia, fóra podpory, triky a tipy, články o riešení problémov a komunitu, kde používatelia môžu zanechať komentáre..

Ak na túto otázku stále nezodpovedáte, môžete sa obrátiť priamo na sieť My Expat Network odoslaním žiadosti prostredníctvom kontaktného formulára online. Následne dostanete e-mail obsahujúci vaše číslo cestovného lístka a sľub, že personál vašu otázku preverí.

Pri tomto preskúmaní My Expat Network som sa rozhodol vyskúšať ich zákaznícku podporu založenú na lístkoch. Zadal som otázku týkajúcu sa toho, aké šifrovanie používajú.

Len o päť minút ma šokovalo, že som dostal osobnú odpoveď. Zamestnanec odpovedal na moju otázku v plnom rozsahu a povedal mi, aby som ich v prípade ďalších otázok znova kontaktoval. Celkovo som bol veľmi spokojný s kvalitou (a rýchlosťou) podpory siete My Expat Network!

Registrácia

Registrácia do siete My Expat Network VPN je jednoduchá. Po výbere požadovaného plánu, zariadení a platobného plánu budete musieť uviesť svoje meno, priezvisko a e-mailovú adresu a vygenerovať heslo. Po registrácii dostanete potvrdzovací e-mail, ktorý vás dovedie na stránku vášho účtu. Na tejto stránke nájdete okrem inštalačnej stránky aj informácie o svojich odberoch.

Po inštalácii siete My Expat Network (proces, ktorý trvá iba pár sekúnd), budete musieť reštartovať zariadenie skôr, ako sa klient spustí.

V rámci tejto kontroly siete My Expat Network som sa rozhodol vyskúšať službu Všetky krajiny a všetky zariadenia.

Klient siete My Expat Network Windows 10 VPN

Klient My VPN Expat Network VPN pre Windows bol na prvý pohľad trochu zložitý. Aj keď sa po stiahnutí softvéru zobrazí ikona na pracovnej ploche, klient sa tým skutočne nespustí. Namiesto toho ju nájdete na systémovej lište.

Po otvorení vás okrem nastavení a tlačidla Exit pozdravia všetky dostupné krajiny, ku ktorým sa môžete pripojiť.

Kliknutím na krajinu môžete protokoly Pripojiť, Odpojiť, Zobraziť stav a Zobraziť protokoly.

Po kliknutí na požadovanú krajinu sa zobrazí upozornenie na úspešné pripojenie a na vašu novú adresu IP. (Kvôli tejto kontrole som zablokoval IP adresu, ktorá mi bola poskytnutá.)

Kliknutím na Zobraziť stav sa zobrazí nasledujúce kontextové okno, ktoré používateľovi poskytne ďalšie podrobnosti o jeho pripojení:

Ponuka Nastavenia klienta My Expat Network VPN je rovnako holá ako ostatné časti. Karta Proxy vám umožňuje zvoliť si medzi použitím nastavení spoločnosti, použitím nastavení systémového servera proxy alebo manuálnym nastavením vlastného nastavenia.

Karta Všeobecné vám zatiaľ poskytuje iba možnosť prepínania jazykov. Karta About (Informácie) vám poskytuje úryvok ďalších informácií o spoločnosti.

Rýchlosť a výkon

Grafy zobrazujú najvyššiu, najnižšiu a priemernú rýchlosť pre každý server a umiestnenie. Viac podrobností nájdete v vysvetlení testu plnej rýchlosti.

V Európe sa uskutočňovali testy rýchlosti so základným pripojením 30 Mb / s. Ako vidíte v grafoch, rýchlosť nahrávania aj sťahovania sa po zapnutí siete My Expat Network výrazne znížila. Vzhľadom na to, že sieť My Expat Network je určená na streamovanie, bolo veľmi sklamanie vidieť také pomalé rýchlosti. Je však preukázané, že tieto rýchlosti sú dosť dobré na streamovanie SD TV - hlavný účel siete My Expat Network.

Testovanie na netesnosti ukázalo podobne skľučujúce výsledky. ipleak.net odhalil, že kým bola IP adresa maskovaná, boli zistené úniky WebRTC aj DNS. A čo je horšie, dosiahlo skóre 0/10 pri teste na test-ipv6.com, ktorý testuje stabilitu a pripravenosť na IPv6. doileak.net - čo je kombináciou vyššie uvedených testov - prinieslo viac rovnakých výsledkov zúfalstva.

Záver mojich zistení počas týchto rôznych výkonnostných testov? My Expat Network má nielen nevýrazné rýchlosti, ale nedosahuje ani značku, pokiaľ ide o silu a bezpečnosť. Na svoju obranu by rýchlosť nikdy nemala klesnúť do tej miery, že by nebolo možné streamovať SD TV - hoci HD by bol iný príbeh. Jeho cieľová skupina bude pravdepodobne tiež zameraná iba na streamovanie a nie na bezpečnosť, čo znamená, že by pravdepodobne neboli (príliš znepokojujúco) znepokojení výsledkami našich rôznych testov úniku..

Ďalšie platformy

Sieť My Expat Network okrem systému Windows spolupracuje s drvivou väčšinou zariadení. To zahŕňa OS X, iOS a Android VPN. Majú tiež podporu VPN pre Linux a DD-WRT. Klient My Expat Network je vo všetkých platformách z hľadiska dizajnu, kvality a efektívnosti rovnaký. Sprievodcu nastavením pre každú platformu nájdete v Inštalačných príručkách na karte Podpora na webovej stránke My Expat Network. Používatelia siete VPN pre iPhone môžu používať iný šifrovací protokol, ďalšie podrobnosti nájdete na webovej stránke poskytovateľa.

Moja aplikácia Expat Network Pro

Ako bolo uvedené vyššie, sieť My Expat Network je prispôsobená pre mobilné zariadenia. Jeho aplikáciu si môžete stiahnuť z obchodov Apple App Store a Google Play. Stiahnutie a inštalácia je rovnako jednoduchá a plynulá ako verzia pre stolné počítače. Aby nastavenia fungovali, nemusíte meniť svoje nastavenia. Rovnako ľahko sa používa. Po stiahnutí musia všetci používatelia zadať svoje užívateľské meno a heslo a klepnúť na vlajku svojej požadovanej krajiny, ktorú sa majú pripojiť.

Zistil som, že mobilná verzia siete My Expat Network je skutočne užívateľsky príjemnejšia ako verzia pre stolné počítače a tiež štýlovejšia. Tiež som nemal problém s pripojením alebo odpojením od ktoréhokoľvek zo serverov.

Záverečné myšlienky

Mal som rád:

 • Rýchla a priateľská podpora zákazníkov
 • Softvér optimalizovaný pre streamovanie
 • So sídlom v Hongkongu
 • Päť súčasných spojení
 • Záruka vrátenia peňazí na sedem dní
 • mobily

Nebol som si tým istý:

 • Služby iba v štyroch krajinách
 • Minimálne zaznamenávanie
 • Klient VPN s neuveriteľnou čistotou kostí
 • Optimalizované pre SD a nie pre HD streamovanie

Nenávidel som:

 • Veľmi pomalé rýchlosti
 • Netesnosti WebRTC, DNS a IPv6
 • Drahý za to, čo dostanete
 • Neuveriteľne slabé šifrovanie

Zoberme si túto kontrolu siete My Expat Network?

Zatiaľ čo niektorí ľudia používajú služby VPN na anonymitu alebo na obídenie cenzúry, je spravodlivé povedať, že najbežnejším spôsobom je prístup k streamovacím službám z iných krajín. Moja expatská sieť je o tom pripravená a sama sa predáva výlučne ako prostriedok prístupu k zahraničným televíznym službám. Avšak aj s ľahko použiteľným klientom, ktorý dokážu spravovať aj technologicky najfobizovanejší jednotlivci, to nemení skutočnosť, že sieť My Expat Network je neskutočne pomalá a prešpikovaná únikmi WebRTC, DNS a IPv6. Nie presne to, čo hľadáte v sieti VPN, aj keď je to iba sieť, ktorú chcete použiť na streamovanie!

Ak ste teda americký, britský, kanadský alebo austrálsky krajan a hľadáte službu streamovania HD, ktorá je rýchla, spoľahlivá a má spoľahlivé zabezpečenie, navrhujem, aby ste hľadali inde. Ak sa však nezaujímate o bezpečnosť a hľadáte sledovanie SD TV zo zahraničia, môže byť pre vás služba My Expat Network službou VPN..

Navštívte My Expat Network

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me