proxyserver

  • stanovenie ceny

    z $ 7,99
    / mesiac

ProPrivacy.com skóre
6.4 z 10

zhrnutie

Aktualizácia: Táto služba VPN už nefunguje. ProxyServer bol zakúpený spoločnosťou NordVPN a webová stránka smeruje návštevníkov na stránku spoločnosti NordVPN.

ProxyServer rastie v poskytovateľovi VPN a stavia svoju značku na dvojitých pilieroch užívateľsky prívetivej a virtuálnej triedy VPN, s niekoľkými zjavnými nedostatkami, ktoré sú zjavne spôsobené vekom, nie zlým úmyslom. S už pôsobivou sieťou serverov a jednoduchým, ale funkčným klientom môže byť ProxyServer tou správnou VPN, s ktorou bude rásť.


Vlastnosti

Spoločnosť ProxyServer, ktorá bola založená v polovici roku 2012, podlieha právnym predpisom USA a je pod uvedenou jurisdikciou vrátane stále rušivých NSA. V súčasnosti prevádzkujú 36 serverov v 23 krajinách (s rozdielom 13 serverov v USA), s vynikajúcim geografickým pokrytím pre väčšinu sveta. Servery v Hongkongu, Austrálii a na Islande, ako aj v Európe a Izraeli obsadili širokú sieť. Budúce aktualizácie budú pravdepodobne zahŕňať Afriku a Južnú Ameriku.

Filesharing a torrenting sú zatiaľ v poriadku. Pravidelne kontrolujte stránku sieťového servera, pretože budúce aktualizácie môžu z dôvodov prenosu obmedziť zdieľanie súborov na určité servery.

Rýchlosť a výkon

Rýchlosti sa testovali pri 30 Mbps pripojení a celkovo boli nadpriemerne nadpriemerné. Pripojenie k akémukoľvek konkrétnemu serveru bolo okrem testovaných bezproblémové a takmer okamžité (to isté s odpojením).

Rýchlosti servera ProxyServer

Bohužiaľ, klient ProxyServer bol zistený, že chýba, pokiaľ ide o chybu WebRTC (ktorú môžete rýchlo vyriešiť tu), hoci mnoho poskytovateľov ešte nezodpovedá za túto formu úniku DNS. Na druhej strane bolo skvelé vidieť, že nedošlo k jednoduchému úniku DNS ani IPv6, za ktorý väčšina konkurentov ešte musí zodpovedať - na tomto mieste blahoželám. Odporúčame vám pravidelne kontrolovať únik IPv6 (tu) a úniky DNS vrátane chyby WebRTC (tu)..

Ceny a plány

Momentálne si môžete vybrať iba jeden balík VPN, pretože ProxyServer v súčasnosti ponúka balík Premium VPN za 7,99 dolárov mesačne. Súčasné pripojenia sú povolené súčasne na dvoch zariadeniach, ale server ProxyServer môžete nainštalovať na ľubovoľný počet zariadení. Najlepšie zo všetkého je, že máte 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorú môžete vyskúšať skôr, ako sa pustíte do čohokoľvek dlhodobého.

Ceny ProxyServera

Šikovný „obchod“ sa týka hlásenia chýb. Ak narazíte na chybu, ktorá nie je zahrnutá v časti s častými chybami v časti Časté otázky, dostanete mesiac zadarmo! Vôbec to nie je zlé riešenie (tiež, z tohto spisu, jediný poskytovateľ ponúkajúci takú vzájomne výhodnú dohodu).

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

ProxyServer ponúka pripojenie iba prostredníctvom protokolu OpenVPN, ale videnie toho, ako je to najbezpečnejší šifrovací štandard, je viac ako dostatočné. Šifrovanie sa vykonáva pomocou 128-bitového kľúča, ktorý nie je na rovnakej maximálnej bezpečnostnej rovine ako 256-bitový kľúč, opäť však nie je žiadna chyba.

L2TP je naplánovaný na budúce aktualizácie, ak sa zameriavate na výkonnosť v oblasti zabezpečenia, napríklad na hranie hier alebo streamovanie. O iných protokoloch zatiaľ žiadne slovo.

Podmienky poskytovania služieb a zásady ochrany osobných údajov sú dostatočne štandardné cestovné, s typickými obmedzeniami zodpovednosti, ktoré by ste našli v akejkoľvek iterácii niektorého z nich. Nanešťastie majte na pamäti, že ProxyServer zhromažďuje protokoly o používaní a pripojení, čo by bolo ideálne zrušiť postupovanie vpred. Napriek údajnému zlepšovaniu kvality služieb a sledovaniu chýb sú logické politiky niečo, čo v spoločnosti ProPrivacy neustále podporuje, a bolo by radi, keby sme ich implementovali v celom odvetví. Zdá sa však, že server ProxyServer nepripája k údajom, ktoré zhromažďujú, žiadne osobné identifikátory, takže je potrebné uskutočniť dôverný hovor..

„Okrem toho môžeme zhromažďovať nasledujúce informácie: časy pripojenia k našej službe, výber umiestnenia servera a celkové množstvo prenesených údajov za deň. Uschovávame to, aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepší zážitok zo siete. Tieto informácie analyzujeme všeobecne a údaje uchovávame v bezpečí. “

Jednoduchosť použitia

Webová stránka ProxyServer poskytuje funkčnosť, nie však barnstorming prostredníctvom dizajnu - je efektívna bez zvláštneho nadšenia. Horný banner na domovskej stránke kladie dôraz na sekciu služieb, podporu a klientske oblasti, takže nejde o lov. Používatelia prihlásení na odber služby môžu vstúpiť do klientskej oblasti a zobraziť informácie o fakturácii a stave účtu.

Keď kliknete na ktorúkoľvek z najvyšších ponúk od domovskej stránky až po „druhú úroveň“ webu, objaví sa jeden malý problém. Kliknutím na niektorú z rozbaľovacích ponúk služieb, podpory alebo fakturácie sa skutočná ponuka zobrazí pod nadpisom domov a kliknutie môže byť trochu zvrátené. Nejde o hlavný problém z hľadiska navigácie. Pravdepodobne bude vyriešený v čase, keď vaše oči narazia na túto recenziu.

Ako už bolo povedané, celková navigácia nie je ani zďaleka problematická, so sťahovaním, odkazmi na predplatiteľov a podporou nie je nič viac ako klepnutie. Zatiaľ neexistuje blog, hoci sekcia oznámení vyzerá slušne, aby sa popri službách PSA v konečnom dôsledku stali aj niektoré novinky z tohto odvetvia a ponuky. ProxyServer prevádzkuje účty na Twitteri, Facebooku a Google+. Všetci traja majú rovnaké príspevky so servisnými oznámeniami a odkazmi na informačné informačné články.

podpora

Podpora môže chýbať v prípade, že chýba systém Livechat 24/7, ale to, čo je prítomné, je dosť dôkladné. K dispozícii je rýchly a užitočný sprievodca nastavením, pomocou ktorého môžete pracovať s klientom VPN na mieru ProxyServer Pro VPN (pamätajte, VPN ProxyServer VPN je Windows momentálne).

Znalostná základňa je informačná bez toho, aby bola drvivá. Fóra používateľov by však určite mala hodnotu a je to niečo, čo by mali všetci poskytovatelia VPN ponúkať, aby podporovali transparentnosť a pomohli spravovať spätnú väzbu bez toho, aby stratili potenciálne užitočné otázky pre veľký počet používateľov, aby poskytovali informačné kanály podpory jeden na jedného..

Časy reakcií na lístky podpory neboli dlhšie ako hodinu a odpovede boli okamžite užitočné. Ukazuje, kedy majú ľudia na druhom konci záujem o poskytovanie úprimných zákazníckych služieb, namiesto toho, aby vás považovali za anonymnú peňaženku..

Proces

Registrácia

Žiaľ, prihlásenie sa do bezplatného skúšobného plánu ProxyServer Premium VPN (jediného, ​​ktorý v súčasnosti ponúka) zahŕňa vaše meno (môžete použiť falošný), e-mail, informácie o kreditnej karte, domácu adresu a telefónne číslo - aj keď sa môžete rozhodnúť falšovať posledné dve, okrem svojho mena - nezabudnite, že na nasledujúcej obrazovke s platbami budete musieť znova zadať platné informácie na účely fakturácie. Stručne povedané, tento proces sa javí trochu nadbytočný a nie je v súlade s priemyselnými normami zameranými na ochranu súkromia. Bolo by vynikajúce vidieť celkový postup zefektívnený - s menej invazívnymi možnosťami, ako je bitcoín pridaný do zmesi transakcií.

Po zaplatení je to niekoľko krokov, kým prehliadač VPN nepovolí prehľadávanie. Skontrolujte doručenú poštu a postupujte podľa pokynov. Alebo prejdite do sekcie preberania, prejdite k klientovi Windows, stiahnite a nainštalujte (trvalo to asi tri minúty, ale skontroloval som textovú správu, ktorá sa mohla vyriešiť od 30 sekúnd do minúty, kým si nevšimneme dokončenie).

Klient VPN systému Windows ProxyServer

Niektorí klienti VPN sa mýlia na okúzľujúcej strane a niektorí sú takí funkcionálni, aby prišli trochu neohrabane, aj keď v prípade servera ProxyServer to tak nie je. Klient je Spartan, ale rovnako štýlový v rovnakom meradle a cíti sa intuitívne na prekliknutie. K dispozícii je dokonca užitočná podpora odkaz zabudovaný.

Zoznam serverov sa dostane do popredia v rozbaľovacej ponuke a existuje šikovná grafika krajiny s vlajkou vašej skutočnej adresy IP a vlajkou servera VPN, ku ktorému ste pripojení. Tlačidlo pripojenia / odpojenia je jasne viditeľné a celkom dobre reagujúce. Poklad je tiež motívom pozadia kovového tranzistora ako pekného dotyku - je to proste v pohode. Celková skúsenosť s Windows klientom bola určite príjemná, s budúcimi aktualizáciami (prediskutovanými ku koncu) sa bude len ďalej zlepšovať.

Ďalšie platformy

ProxyServer práve pripravuje aktualizácie pre iOS a Android zariadenia. Zatiaľ existuje iba zákaznícky klient Windows VPN Pro alebo praktické konfigurácie OpenVPN. Prepínač killswitch, prepínač ochrany proti úniku DNS a prípadne tajné servery by boli vynikajúcimi doplnkami k pripravovaným aplikáciám s mobilnou prevádzkou a pri prepínaní Wi-Fi na cestách. Tieto funkcie by boli apropos na existujúceho klienta Windows, na to príde.

Záverečné myšlienky

ProxyServer trochu chýba v softvéri na zákazku, ale to, čo má, sa vykonáva dobre, zdanlivo v triede v prípade prírastkovej, ale stálej kvality, skôr ako rýchle, ale náhodné množstvo. Aj keď sú pravidlá registrácie a protokolovania trochu nezaplatiteľné, mesačná bezplatná skúšobná ponuka, nízka cena predplatného a vynikajúce rýchlosti môžu pre vás ProxyServer predstavovať správnu VPN pre vás. Kliknite na tlačidlo skok nižšie a vyrazte na ne.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me