Proxy server vo Veľkej Británii

 • stanovenie ceny

  z $ 13,93
  / mesiac

UPDATE: UK Proxy Server teraz funguje ako LibertyShield.com

ProPrivacy.com skóre
5.5 z 10

zhrnutie

Nenechajte sa zmiasť ani sa nenechajte vyhýbať názvu balíkov alebo spoločnosti, pretože skutočne poskytujú dobrú službu VPN s veľkou podporou a vysokými rýchlosťami. Ak požadujete rýchle vysielanie, mohlo by to byť na vašej ulici.

Cieľovými trhmi UK Proxy Server sú expat a ľudia, ktorí chcú sledovať televízne programy zo zahraničia, takže ich zameranie na bezpečnosť nie je také dobré, ako by to mohlo byť, ale namiesto toho sa zameriavajú na optimalizáciu rýchlosti, výkonu a služieb zákazníkom - niečo, čo dodávajú na fantasticky. V tomto ohľade musíme spomenúť, že ak ste nastavený na používanie OpenVPN, potom sú k dispozícii lepšie služby, ale ak chcete vysokorýchlostné zabezpečené streamovanie, potom to UK Proxy Server poskytne úžasne.


Ceny a plány

UK Proxy Server má VPN balíčky pre 10 rôznych krajín. Štyri balíčky v každej z týchto krajín sú identické a nezáleží na tom, ktorý z nich si vyberiete, pretože napriek tomu budete mať prístup do všetkých 10 krajín. To ďalej prispieva k ďalším zmätkom, o ktorých diskutujeme na webovej stránke.

UK_Proxy_Server_Locations

UK Proxy Server má 2 rôzne balíčky, ktoré ponúkajú presne to isté, ale jeden má obmedzenú šírku pásma 30 Gb, zatiaľ čo druhý je úplne neobmedzený. Ceny za tieto služby sú uvedené nižšie. V prípade neobmedzeného balíka je to 16,57 $ mesačne, ak sa zaregistrujete na celý rok, bude to lacnejšie 13,82 $ mesačne. To je určite na drahšej škále spektra, ale za svoje peniaze dostanete primeranú službu.

UK_Proxy_Server_Pricing

Poskytujú tiež maloobchodný predaj smerovača VPN Belkin N600 DD-WRT s pripojením PTPP (L2TP na požiadanie - a vysoko sa odporúča), čo znamená, že všetky zariadenia v domácnosti môžu používať pripojenie VPN. Cena za tieto služby je veľmi rozumná a ak sa obávate, že nepoužívate OpenVPN, odporúča sa.

Vlastnosti

UK Proxy Server nedávno aktualizoval svoje technológie a servery a teraz beží na serveroch úrovne 2 v 10 krajinách, čo pomáha zabezpečiť vysokú rýchlosť pripojenia. Ako už bolo spomenuté, minimálne podporujú OpenVPN, ale to beží na ich starších serveroch, takže neočakávajte veľké rýchlosti.

Desať krajín je ideálnym miestom na vysielanie a sledovanie online televízie. Umožňujú P2P na svojich britských, španielskych, írskych, nemeckých a holandských serveroch, pričom druhý z nich je samozrejme odporúčaný. Okrem toho okrem služby VPN poskytujú aj službu Proxy, takže ak si želáte streamovať iba cez webový prehľadávač a nechcete obmedzovať iný prenos, potom je to viac než možné. Okrem toho umožňujú použitie 2 súčasných pripojení.

Navštívte UK Proxy Server »

Bezpečnosť a súkromie

Ako sa očakávalo, britský proxy server používa 128bitové šifrovanie pre svoj protokol PPTP, ale používa 256 bitov pre svoje pripojenia L2TP aj OpenVPN, čo je dobré vidieť, pretože je v súlade so štandardom. Okrem toho používajú zdieľanú dynamickú IP adresu, ktorá pomáha znižovať útoky a súčasne zlepšuje anonymitu.

Pretože server UK Proxy nie je zameraný na tých, ktorí majú na mysli absolútne 100% súkromie, vykonávajú určité protokolovanie a zdieľajú aj niektoré informácie s externými stranami..

Webová stránka

Najhoršou funkciou servera UK Proxy je nepochybne webová stránka. Navigácia s akýmikoľvek informáciami, ktoré možno bude ťažké nájsť, je mätúca a náročná. Okrem toho sprievodcovia nastavením nie sú veľmi dobre pripravení a pre rôzne zariadenia nie sú príliš rozsiahle a nastavenia pre OpenVPN v podstate neexistujú..

UK_Proxy_Server_Homepage

Podobne ako na webovej stránke je zákaznícka oblasť trochu mätúca, umožňuje vám však vykonávať obvyklé zmeny a poskytuje vám kontrolu nad svojím účtom..

podpora

Prekvapivo, ale našťastie a na rozdiel od ich webových stránok je podpora skutočne veľká. Majú veľa rôznych typov podpory: vzdialené, chat, znalostná báza a lístok. Hoci podpora chatu nie je 24/7, je aktívna 9:00 - 23:00 (čas v Spojenom kráľovstve) 365 dní. Všetky typy podpory sú skvelé a dostanete veľmi dobrú odpoveď, ktorá vám pomôže problém vyriešiť. Majú tiež vedomostnú základňu, ale ako už bolo uvedené, je ťažké sa orientovať a nie je to veľmi užitočné.

Proces

Registrácia

Registrácia je priamy proces a našťastie nemusíte poskytovať žiadne podrobné informácie, kým si skutočne nebudete musieť kúpiť produkt. Pri nákupe bohužiaľ nemajú anonymný platobný režim, ale akceptujú všetky hlavné typy platieb.

Klient VPN systému Windows

Klient VPN systému Windows umožňuje iba nastavenie pripojenia PPTP a L2TP, ktoré odporúčame používať iba protokol L2TP, pretože protokol PPTP sa považuje za vysoko neistý. Testovali sme ho a je to pekný jednoduchý softvér, ktorý uľahčuje prepínanie krajín, ale nemá žiadne ďalšie funkcie ani funkcie.

UK_Proxy_Server_Software

Výkon (rýchlosť, test DNS a IP)

Otestovali sme rýchlosti pomocou L2TP na softvéri, ako aj pomocou OpenVPN s klientom OpenVPN. Výsledky sú v tabuľke, rýchlosť L2TP je fantastická. Pretože OpenVPN beží na svojich starších serveroch, sú rýchlosti veľmi pomalé, aj keď stále použiteľné. Všetky testy IP a DNS Leak sa vrátili úplne v poriadku a my sme s tým vôbec nemali žiadne problémy.

UK_Proxy_Pure_Speed UK_Proxy_Server_L2TP_Speed UK_Proxy_Server_OpenVPN_Speed
Čistá rýchlosť Rýchlosť L2TP OpenVPN Speed

Ďalšie platformy

UK Proxy Service má tiež klientov pre Mac, iOS a Linux. Pretože si môžete stiahnuť konfiguračné súbory .ovpn, je možné nastaviť pripojenie OpenVPN na väčšine zariadení, ktoré to umožňuje, ale neobsahujú žiadnych sprievodcov. Poskytujú však návody pre L2TP a PPTP, ale pokiaľ je to možné, odporúčame držať sa OpenVPN. Testovanie pripojenia L2TP sme vykonali na našom telefóne s Androidom (pomocou vstavanej siete VPN) a zistili sme, že výsledky sú tesne pod výsledkami, ktoré sme dosiahli na počítači.

Ďalšie / bezplatné služby

Ako už bolo spomenuté, britský proxy server ponúka prekvapivo aj proxy riešenia. Toto sme vyskúšali v prehliadačoch Google Chrome a IE a fungovalo to tiež fantasticky s minimálnou stratou rýchlosti.

záver

Páčilo sa nám

 • Fantastická podpora zákazníkov
 • Veľké rýchlosti

Neboli sme si tak istí

 • stanovenie ceny
 • Podpora OpenVPN
 • Niektoré zastarané dokumenty

Nenávideli sme

 • Zlá / mätúca webová stránka
 • Mätúce branding

UK Proxy Server má na mysli jasné cieľové publikum a dodáva mu to. Sú to rýchle rýchlosti a jeden z najlepších systémov podpory zákazníkov, ktoré majú nepochybne dobrú pozíciu pri poskytovaní toho, čo potrebujú, aj keď nemajú technické know-how. Ceny sú na mierne vyššom konci, ale s veľkorysým vrátením peňazí, bezplatnou skúšobnou verziou a podporou máte veľa šancí zistiť, či je tento poskytovateľ pre vás ten pravý..

Navštívte UK Proxy Server »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me