NolimitVPN

  • stanovenie ceny

    z $ 2,79
    / mesiac

ProPrivacy.com skóre
7 z 10

zhrnutie

Aktualizácia: NolimitVPN už nie je v prevádzke.

NolimitVPN ponúka prekvapivo dobrú službu VPN za veľmi nízku cenu. Aj keď je pravda, že do istej miery dostanete to, za čo platíte, nenašli sme žiadne vážne nedostatky so službou NolimitVPN..

Cenové plány

NolimitVPN je jedným z najlacnejších poskytovateľov služieb s mesačnými cenami v rozmedzí od 2,49 EUR, ak sa vypláca ročne, do 3,99 EUR, ak sa vypláca mesačne - v čase písania správy približne 2,74 až 4,39 USD. K dispozícii je tiež možnosť VIP, ktorá poskytuje privilegované rýchlosti v rozmedzí od 3,33 do 4,99 EUR, hoci toto sme nevideli, kým sme neboli v klientskej časti webu.


nolimit_pricingOd prihlásenia je k dispozícii bezplatná 48-hodinová skúšobná verzia, ktorú NolimitVPN považuje za dostatočnú na posúdenie kvality svojich služieb - za ktorýkoľvek z predplatených balíkov nie sú k dispozícii žiadne náhrady. Platba prostredníctvom webovej stránky je uskutočnená prostredníctvom kreditnej karty, aj keď je možné sa priamo obrátiť na zákaznícky servis, je možné platiť prostredníctvom služby PayPal.

Vlastnosti

NolimitVPN pôsobí z Francúzska a Singapuru. Vďaka svojej histórii dodržiavania smernice EÚ o uchovávaní údajov a pokusom o vysoko proaktívny postup proti pirátom sa Francúzsko nepovažuje za ideálne miesto pre poskytovateľa VPN a žiaľ, vzhľadom na jeho represívnu politickú atmosféru máme obavy aj zo Singapuru..

NolimitVPN ponúka 60 serverov v ôsmich krajinách a používatelia sa môžu pripojiť až z 3 zariadení súčasne.

Používanie prenosov súborov typu peer-to-peer je povolené „pokiaľ [NolimitVPN] nedostane sťažnosť DMCA“: používatelia sú upozornení, že ich účet by mohol byť zakázaný, ak by bola takáto sťažnosť prijatá, a odporúča sa, aby na sledovanie používali súkromné ​​sledovače. vyhnúť sa takémuto výsledku.

zabezpečenia & súkromia

NolimitVPN poskytuje prístup k svojim službám VPN cez L2TP a PPTP, ale z bezpečnostných dôvodov odporúčame držať sa L2TP. Sľubujú tiež, že OpenVPN budú mať do dvoch mesiacov od dátumu písania.

V prípade protokolu L2TP je dátový tok šifrovaný pomocou 256-bitovej šifry AES, zatiaľ čo protokol PPTP používa 128-bitové šifrovanie. Autentifikácia používa verejne prístupný vopred zdieľaný kľúč (PSK), ktorý je z technického hľadiska pomerne bezpečný: hoci je to teoreticky zraniteľné voči cielenému útoku typu „človek v strede“, vyžadovalo by to organizáciu, ako je NSA, aby získať fyzický prístup k smerovačom spoločnosti.

Servery NolimitVPN sú väčšinou logické, s výnimkou amerických a francúzskych serverov: na nich tvrdia, že neprihlásia IP alebo akékoľvek informácie, ktoré sa dajú použiť na legálnu identifikáciu zákazníkov, ale namiesto toho sa logujú na základe časových pečiatok, ktoré sa môžu použiť na sledovanie používateľov. až 48 hodín iba na základe svojej činnosti P2P alebo SMTP.

Webová stránka

NolimitVPN má inteligentnú a čistú webovú stránku, ktorá vydáva skvelú profesionálnu atmosféru. Je ľahké sa v ňom pohybovať a cítiť sa všeobecne priateľsky. Niektoré pekné drobné dotyky, ako napríklad nenápadné animácie pri načítaní stránky, a krásne malé animácie ilustrujúce ich služby VPN. Na rolovacej lište v hornej časti upozorňuje používateľov na upozornenie na krádež kreditných kariet a nabáda ich, aby sa chránili prostredníctvom VPN, a tiež v mierne alarmujúcej správe „Nechránení!“, Ktorá sa objaví pri prezeraní. stránku z iného zdroja ako z ich siete VPN, jedná sa však o drobné podrobnosti na inak veľmi peknej webovej stránke. Klientská oblasť pre registrovaných používateľov je čistá a funkčná a všadeprítomný dialóg live chatu je vítaný bez rušivých zásahov (na rozdiel od niektorých iných webových stránok VPN). Bolo by však pekné, keby existovala stránka s pravidlami ochrany osobných údajov, ktorá by zodpovedala ich trochu spartánskym podmienkam používania.

nolimit_website

Odkaz v dolnej časti stránky vás zavedie na blog NolimitVPN, v ktorom sú hostia sprievodcov nastavením pre podporované platformy, ako aj príležitostné infografiky alebo úryvky bezpečnostných správ..

podpora

Prvou zastávkou podpory je služba live chatu, ktorá je k dispozícii na webovej stránke počas úradných hodín, na ktoré sme nikdy nemuseli čakať dlhšie ako minútu alebo dve. K dispozícii je aj e-mailová podpora, ktorá sľubuje odpoveď do 48 hodín - aj keď naša skúsenosť bola oveľa rýchlejšia.

nolimit_supportcontact

Na webe je krátky, ale užitočný FAQ a sprievodcovia nastavením pre každú platformu sú veľmi ilustratívni a spravidla ľahko sledovateľní..

Proces

Registrácia

Registrácia na bezplatnú skúšobnú verziu je jednoduchá. Stránky požadujú celé meno, e-mailovú adresu a dôkaz o tom, že nie ste robot (mali sme pre tento účel mierne zábavnú CAPTCHA). Po registrácii musia noví používatelia pred aktiváciou skúšobnej verzie potvrdiť svoju e-mailovú adresu.

nolimit_registration

Po registrácii môžete do svojho predplatného pridať kreditnú kartu alebo - ak kontaktujete podporu - prostredníctvom služby PayPal. Platba kreditnou kartou vyžaduje zadanie celého mena a fakturačnej adresy.

Klient VPN systému Windows

NolimitVPN neponúka zákazníckeho klienta VPN so systémom Windows, ale poskytuje pokyny na nastavenie zabudovaných funkcií VPN väčšiny hlavných platforiem. Tieto príručky sú takmer výlučne obrázkové a zistili sme, že je všeobecne ľahké ich sledovať, aj keď sme mali pocit, že existuje priestor na zlepšenie - napríklad napríklad orezanie snímok obrazovky namiesto spoliehania sa na potenciálne mätúcu nevysvetlenú funkciu presunutia kurzora..

nolimit_windows

V sprievodcoch nastavením tiež chýbali informácie špecifické pre protokol, ktorý chce užívateľ použiť. Nie je jasné, ktorý protokol sa používa v každom scenári a či má používateľ možnosť medzi nimi meniť. Tiež sme boli trochu zmätení, že väčšina platforiem má iba sprievodcov na nastavenie nižšieho protokolu PPTP, zatiaľ čo sprievodcovia nastavenia pre systém Windows boli pre L2TP / IPSec..

Výkon (rýchlosť, test DNS a IP)

Použitím zabudovanej VPN funkcie Windows sme zistili, že NolimitVPN sa rýchlo pripája a nemalo problémy s výkonom počas prehľadávania Internetu - hoci naše testy rýchlosti priniesli určité výsledky, nikdy to nekleslo pod úroveň ovplyvnenia streamovania obsahu HD.

Ostromov test rýchlosti vo Veľkej Británii nolimit_speed_uk_26 nolimit_speed_us
Žiadna VPN, rýchlostný test vo Veľkej Británii. UK L2TP, rýchlostný test vo Veľkej Británii. US L2TP, americký rýchlostný test.

NolimitVPN používa svoje vlastné servery DNS a testy DNS a IP boli v poriadku. Je však potrebné spomenúť, že platforma Windows je zraniteľná voči únikom DNS, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť používateľa alebo poskytovateľa VPN, aby sa predišlo zvyčajne vo forme klienta na mieru - ktorému NolimitVPN samozrejme chýba..

Ďalšie platformy

Ako už bolo spomenuté vyššie, NolimitVPN poskytuje inštalačné príručky pre rôzne operačné systémy - Windows, OSX a mobilnú podporu s VPN pre klientov s iOS a Android VPN - s jedinou významnou výnimkou je Linux. Ak chcete VPN pre Linux, musíte zvážiť inú službu. To všetko využíva vstavané funkcie VPN týchto operačných systémov. Bohužiaľ neponúkajú klienta Mac VPN.

Ďalšie / bezplatné služby

S potešením sme videli, že NAT firewall je súčasťou štandardnej služby NolimitVPN, ktorá pridáva ďalšiu vrstvu zabezpečenia proti nevyžiadanej komunikácii, a existuje aj základná proxy služba pre používateľov, ktorí chcú rýchly a špinavý spôsob smerovania svojej prevádzky z iného umiestnenie bez šifrovania. Na webe sme nenašli žiadneho sprievodcu nastavením, ale keď sme to dosiahli, zistili sme, že je rýchly a spoľahlivý..

NolimitVPN tiež poskytuje rozšírenie prehliadača pre prehliadače Chrome a Firefox, ale len sa v správe uvádza, či ste pripojení k sieti VPN alebo nie..

záver

NolimitVPN ponúka robustné služby za výhodnú cenu, s dôstojnou podporou, dobrou rýchlosťou a pekným výberom krajín. Je to cena, ktorá robí ich ponuku vynikajúcou - aj keď existujú oblasti, v ktorých by sa mohli zlepšiť, máme pocit, že to, čo už ponúkajú za tak nízku cenu, už presahuje to, čo by sme očakávali. Ak sa im podarí dosiahnuť plány na pridanie OpenVPN k ich protokolovej zostave, táto hodnota za peniaze sa zlepší iba. Skutočnosť, že majú k dispozícii bezplatnú 48-hodinovú skúšobnú verziu, zaručuje, že používatelia si môžu byť istí tým, na čo sa presne prihlasujú.

Ak hľadáte VPN špecificky pre torrenting, pozrite sa na nášho najlepšieho sprievodcu VPN pre torrent servery.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me