LeVPN


 • stanovenie ceny

  z $ 4,95
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • windows

  • MacOS

  • Android

  • linux

  • iOS

Le VPN je služba, ktorá sa predáva na medzinárodnom trhu so zameraním na Francúzsko. Jedná sa o sieť založenú na Hongkongu, ktorá ponúka zmes služieb VPN a inteligentných názvov domén (DNS). Odberatelia ich môžu používať v kombinácii. VPN implementuje silné šifrovanie OpenVPN na svojich desktopových klientoch. Mobilným klientom však chýba, čo znamená, že spotrebitelia musia na pripojenie prostredníctvom siete OpenVPN používať aplikáciu tretej strany. Pokiaľ ide o rýchlosti, ktoré je VPN priemerná, a vzhľadom na to, že falošne inzeruje ako VPN s nulovými záznamami (vlastne uchováva časové pečiatky pripojenia vedľa adries IP), táto VPN nie je dokonalá, pokiaľ ide o ochranu osobných údajov..

ProPrivacy.com skóre
7 z 10

zhrnutie

Rýchle štatistiky

 • krajiny
  114
 • Súčasné spojenia
  5
 • jurisdikcie
  Hong Kong
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  63.9 Mbps

cena

12 mesiacov

$ 4,95
za mesiac

6 mesiacov

$ 7,50
za mesiac

1 mesiac

$ 9,95
za mesiac

Le VPN poskytuje služby VPN aj Smart DNS so všetkými svojimi predplatnými. Poskytuje obe tieto funkcie v jednom pláne. Mesačné náklady na odber môžete znížiť tak, že sa zaviažete na dlhšie časové obdobie. Musíte však zaplatiť celé predplatené obdobie vopred.

Rovnako ako štandardné možnosti na stránke s cenami sa oplatí držať oči otvorené pred sezónnymi zľavami pri dvojročnom obchodovaní, ktoré sa zverejnia na domovskej stránke webovej stránky..

Podporované platobné platformy


Visa / MasterCard


Amex


kryptomena

LeVPN poskytuje účastníkom sedemdňovú záruku vrátenia peňazí so všetkými svojimi možnosťami predplatného. Le VPN akceptuje aj dlhý zoznam typov platieb vrátane kreditných kariet, PayPal a bitcoinov. VPN tiež umožňuje ľuďom platiť pomocou množstva online platieb, ako sú OneCard a OpenBux. Spoločnosť LeVPN nakoniec používa platobné procesory tretích strán: Stripe a Paypal.

Vlastnosti

torrenting
Celkový počet serverov 800
krajiny 114
Súčasné spojenia 5
Podpora smerovača
Preposielanie portov
Výber portu
Podporované smerovače ASUS AC56U DD-WRT, ASUS RT-AC5300 DD-WRT, NETGEAR NIGHTHAWK R7000, ASUS RT-AC68U, ASUS RT-N66U, LINKSYS E2500, NETGEAR WNR-3500L
Holé kovové alebo virtuálne servery Kombinácia

Spoločnosť Le VPN sídli v Hongkongu, mieste, ktoré je považované za vhodné na ochranu súkromia. Územie nemá žiadne požiadavky na uchovávanie údajov.

Hlavné vlastnosti balíka poskytovateľa sú:

 • Celkom 800 serverov v 114 krajinách

 • Viacjazyčná webová stránka a aplikácia

 • BitTorrenting typu peer to peer je povolený

 • Žiadne zásady denníkov používania (ale zachovávajú časové pečiatky pripojenia spolu s IP adresami používateľov zhromaždenými vo fáze predplatného)

 • Inteligentné DNS (teraz výrazne rozšírené a dostupné vo všetkých plánoch predplatného)

 • Automatická ochrana WiFi

 • Voliteľná hybridná služba s inteligentným DNS

 • Protokoly OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 a PPTP

 • Aplikácie pre Windows, Mac OS X, MacOS, iOS a Android

 • Manuálna inštalácia pre smerovače a stroje so systémom Linux

 • Rozdelené tunelovanie

Pôsobivá sieť serverov zahŕňa mnoho krajín v Karibiku a Južnej Amerike. Silná prítomnosť je tiež v krajinách Stredného východu, kde prevláda cenzúra a tvrdé pokuty.

Navštívte Le VPN »

Odblokujte Netflix?

Ak hľadáte VPN pre Netflix, odporúčam vám vyhľadať inde. Le VPN mi povedala, že sa snaží poskytnúť prístup k službe, ale momentálne nie je „stabilná“. Udržať krok o krok pred Netflixom nie je ľahké a ak je odblokovanie Netflixu prvoradým záujmom, odporúčame vám pozrieť sa inde..

Netflix
iPlayer

Dobrou správou je, že LeVPN poskytuje odblokovanie BBC iPlayer mimo Veľkej Británie bez problémov. Kanál 4 a ITV Spojeného kráľovstva mi tiež umožnil pozerať videá. Z amerických streamov: Video na webovej stránke ABC sa mi nepodarilo pozerať, pretože jeho systém zaznamenal VPN. K videám na NBC som však pristupoval bez problémov.

Rýchlosti a výkon

Testy rýchlosti pre VPN sme uskutočňovali pomocou nášho vedeckého systému testovania rýchlosti na serveri. Náš jedinečný systém testovania rýchlosti testuje rýchlosť VPN trikrát denne na serveroch vo Veľkej Británii, USA, Austrálii a Hongkongu. Priemery sa zisťujú tak, že 40% rýchlosti lokálneho zhluku (testované vo Veľkej Británii) a 60% priemernej rýchlosti sťahovania (v Mb / s) na všetkých štyroch miestach. Toto dáva zákazníkom najspoľahlivejšiu a realistickú predstavu o rýchlostiach VPN dostupných na trhu.

je Le VPN rýchly?

Na obrázku vyššie sú uvedené výsledky rýchlosti Le VPN za štvormesačné obdobie od októbra 2018 do 20. januára 2020. Ako vidíte priemery siete Le VPN pri rýchlosti 28,7 Mb / s pre rýchlosť sťahovania sťahovania. Rýchlosti série sú 99,4 Mbps.

Tieto rýchlosti sú dosť dobré na to, aby sa prenášali v 4k HD, čo by pravdepodobne malo za následok určité vyrovnávacie pamäte. Je však spravodlivé tvrdiť, že rýchlosti sú dosť rýchle na to, aby si väčšina ľudí mohla vychutnať streamovanie na platformách, ako sú Netflix alebo YouTube..

Celkovo možno povedať, že výsledky rýchlostných testov nie sú hrozné, ale je ľahké vidieť ďalšie VPN v grafe, ktoré dosahujú približne dvojnásobok výkonnosti v porovnaní s Le VPN..

Skúšky tesnosti IP

Zistil sa únik IPv4?
Dátové limity
Limity šírky pásma
Bol zistený únik WebRTC?
Zistil sa únik IPv6?
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 125,67
SpeedTest Proprivacy.com (priemer) 63.9

Testoval som úniky IP na IPv4 pri pripojení k serveru New York v spoločnosti Le VPN. Testy nezistili žiadne úniky IP, úniky DNS alebo úniky chýb WebRTC. Testy trvalo preukázali moju polohu ako v Spojených štátoch, keď som používal server DNS v Gruzínsku, čo znamená, že sieť VPN úspešne maskovala moju polohu. Použil som ipleak.net na kontrolu únikov DNS a chyby WebRTC. Tiež som použil testovací web doileak.net na dvojitú kontrolu únikov WebRTC. Počas týchto testov IPv4 web nemohol zistiť moju skutočnú polohu.

VPN bohužiaľ na IPv6 nešlo rovnako dobre. Počas týchto testov som sa pripojil k serveru v Holandsku a sieť VPN zistila moju skutočnú adresu IP a tiež ukázala moju skutočnú polohu v únikoch WebRTC. To demonštruje pravidelný únik IPv6 IP a únik protokolu IPR6 WebRTC. Všetky testy sa uskutočňovali na čistom virtuálnom počítači v režime inkognito, aby sa predišlo problémom s vyrovnávacou pamäťou. Počas našich testov bola zistená chyba WebRTC pre protokol IPv6 v počítačoch Mac aj Windows. Výsledky testu Windows nájdete na obrázku nižšie.

Únik IP VPN Le VPN

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Zatemnenie (utajenie)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana pred únikom WebRTC
Hlavný vypínač
DNS s vlastným hostiteľom / proxy zastupovanie

LeVPN poskytuje silné OpenVPN a politiku bez protokolov. Vďaka tejto polohe v Hongkongu je VPN všeobecne dobrá na účely ochrany osobných údajov. Okrem toho firma umožňuje sťahovanie P2P cez BitTorrent.

Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti LeVPN vysvetľujú, že spoločnosť nezaznamenáva aktivity svojich používateľov, čo znamená stránky, ktoré navštevujú počas pripojenia. Zachováva však niektoré denníky pripojenia (časové pečiatky). Je to veľmi problematické, pretože firma vo svojich zmluvných podmienkach pripúšťa, že:

„Keď sa zaregistrujete, zhromaždíme vaše používateľské meno, e-mailovú adresu, heslo (šifrované) a adresu IP.“

Časové značky pripojenia uložené vedľa IP adries umožňujú útoky na koreláciu času. Tento druh útoku môže orgánom umožniť zistiť, čo predplatitelia urobili online. Je pravda, že útok na časovú koreláciu je vysoko cielený proces, ktorý sa pravdepodobne použije iba proti zločincom na vysokej úrovni. Napriek tomu ide o medzeru v zabezpečení LeVPN, pokiaľ ide o ochranu súkromia.

šifrovanie

Existuje šesť rôznych spôsobov prístupu ku každému serveru VPN. Môžete použiť službu Smart DNS alebo kombináciu VPN a Smart DNS. Ak sa chcete držať pripojenia VPN, môžete použiť protokol Open VPN over User Datagram Protocol (UDP) alebo Transmission Control Protocol (TCP), L2TP / Information Protocol Security (IPSec), IKEV2 alebo PPTP..

Implementácia OpenVPN spoločnosti Le VPN využíva:

 • Dátový kanál: AES-256-CBC, HMAC SHA256

 • Riadiaci kanál: AES-256-CBC, HMAC SHA256, DH-2048 pre TLS handshake. Firma nám povedala, že implementuje PFS pomocou DHE.

Toto je silné šifrovanie OpenVPN, ktoré presahuje naše minimálne štandardy ochrany osobných údajov. Z dôvodu únikov IPv6 v počítačoch Mac a Windows však budú musieť spotrebitelia zaistiť, že netrpia únikmi, aby sa zaručilo súkromie pri používaní tejto služby..

Zákaznícky servis

Garancia vrátenia peňazí
24-hodinová podpora
Live chat
Dĺžka záruky vrátenia peňazí 7
Skúška zadarmo Áno - 7 dní

Pokiaľ ide o získanie podpory, majú členovia niekoľko možností. Znalostná základňa je užitočným zdrojom odpovedí na otázky týkajúce sa mnohých tém a častých otázok. Členovia však môžu prostredníctvom živého chatu zvýšiť aj vstupenku na podporu alebo klásť otázky. Ktokoľvek má prístup k živému rozhovoru v pravom dolnom rohu svojich webových stránok. Ak v tom čase nie je nikto k dispozícii, budete vyzvaný na zvýšenie podporného lístka.

Bohužiaľ, zistil som, že live chat je veľa času nedostupný. Pri jednej príležitosti som bol hodinu v rade. Napriek tomu, keď sa mi podarilo hovoriť s podporným agentom, boli vždy nápomocní a dobre informovaní. Aj keď som sa dostal k ďalším technickým otázkam, mierne zakolísali.

Znalostná základňa je najužitočnejšia pre pokyny na inštaláciu. Nemá veľa rád na riešenie problémov. Existuje však vyhľadávacie pole, ktoré vám pomôže pri ich prezeraní, takže vždy stojí za to rýchlo skontrolovať, či existuje podpora pre váš konkrétny problém..

Ak chcete získať vstupenku na podporu, môžete sa dostať na túto webovú stránku prostredníctvom ponuky na domovskej stránke alebo prostredníctvom klientskej oblasti. Je možné zmeniť jazyk formulára podpory.

Užívateľské skúsenosti

Užívateľské skúsenosti sú mimoriadne dôležité, pokiaľ ide o služby VPN. Nižšie nájdete rôzne aspekty testovanej služby, aby ste videli, ako funguje v skutočnom každodennom používaní.

Registrácia

Ak sa chcete zaregistrovať pre túto službu, kliknite na tlačidlo pre obdobie predplatného, ​​ktoré chcete kúpiť na stránke tvorby cien. Stránka registrácie je mimoriadne jednoduchá. Na identifikáciu vás vyžaduje iba e-mailová adresa. Ak chcete zostať v anonymite, môžete si vytvoriť účet webmail horáka pre komunikáciu s LeVPN. Je však dôležité, aby ste zadali skutočnú e-mailovú adresu, pretože Le VPN tam pošle vaše prihlasovacie údaje.

Možnosti platby PayPal vám umožňujú vybrať si, či chcete uzavrieť jednorazové predplatné alebo nastaviť opakovanú fakturačnú zmluvu.

Po zúčtovaní platby vám spoločnosť Le VPN predloží online potvrdenie. Le VPN odošle potvrdenie objednávky, uvítací e-mail, potvrdenie od vášho spracovateľa platieb, e-mail s vaším používateľským menom a heslom pre službu VPN a e-mail s potvrdením platby..

Kliknutím na tlačidlo pre váš operačný systém získate inštalačný program na stiahnutie. Ak máte v počítači ďalšie siete VPN, pred spustením inštalácie skontrolujte, či nie sú spustené. Ako predplatiteľ získate prístup do klientskej oblasti webovej stránky Le VPN. Kliknite na "Môj účet" v hornej ponuke webovej stránky, aby ste sa dostali na túto stránku.

Klient VPN VPN systému Le VPN

Na prihlásenie do Windows VPN potrebujete užívateľské meno a heslo, ktoré dostanete e-mailom po prihlásení na odber. Tieto vygenerované poverenia nie je ľahké zapamätať. Môžete ich vystrihnúť a prilepiť z e-mailu. Dobrou správou je, že ich musíte zadať iba pri prvom použití aplikácie.

Usporiadanie hlavnej obrazovky aplikácie je veľmi jednoduché. Kliknutím na tlačidlo Pripojiť sa pripojíte priamo zo zoznamu serverov alebo kliknutím na tlačidlo Späť a na hlavnej obrazovke stlačte Pripojiť. Nastavenia systému sú prístupné prostredníctvom ponuky troch bodov v pravom hornom rohu aplikácie.

Obrazovka nastavení má niekoľko možností. Aplikácia však obsahuje prepínač zabíjania na zablokovanie prístupu na internet, ak pripojenie k sieti VPN klesne. Z tejto ponuky je tiež možné zmeniť jazyk v aplikácii.

Aplikácia umožňuje prístup k serverom na ôsmich miestach v USA vrátane špeciálneho servera na streamovanie médií. Le VPN teraz poskytuje aj bezplatnú službu Smart DNS so svojím prémiovým predplatným. Je to užitočné pre ľudí, ktorí radi robia veľa streamov a chcú rýchle rýchlosti pripojenia (ale na to osobitne nepotrebujú súkromie).

Ďalšie platformy

Túto sieť VPN môžete nainštalovať pre počítače Mac, Windows, Android, iOS a telefóny so systémom Windows. Softvér Le VPN môžete tiež načítať do smerovačov DD-WRT a Linux.

K službe Le VPN Smart DNS môžete pristupovať osobitne tak, že zmeníte nastavenie siete pre počítače so systémom Windows, Mac OS X, MacOS a Linux. Môžete tiež zmeniť mobilné zariadenia so systémom Android alebo iOS tak, aby používali inteligentný systém DNS spoločnosti Le VPN. Okrem toho máte prístup k inteligentnému DNS z herných konzol, inteligentných televízorov a smerovačov.

Android klient

Pretože sme naposledy testovali LeVPN na konci roku 2017, spoločnosť LeVPN tvrdí, že aktualizovala svojich klientov so systémom Android a iOS. Klient Android je však stále veľmi nabitý bez nastavenia, ktoré je možné prepínať. Nenašiel som žiadny killswitch, žiadnu schopnosť prepínať prostredníctvom šifrovacích protokolov v klientovi a žiadnu dostupnosť funkcií, ako je napríklad rozdelené tunelovanie..

Dobrou správou je, že klient VPN VPN Android v predvolenom nastavení používa OpenVPN (UDP 53). Takže aj napriek tomu, čo vám povie, ak kliknete na "Viac protokolov / umiestnení" v klientovi (odkazuje na stránku na svojej webovej stránke, ktorá vám povie, aby ste si stiahli tretiu časť klienta OpenVPN) - získate šifrovanie OpenVPN.

iOS klient

Podobne ako Android nemá tento klient killswitch. Tiež to neumožňuje používateľom prepínať medzi šifrovacími protokolmi ani robiť nič iné ako zapnutie ochrany proti úniku DNS alebo rozdelenie tunelov. Klient VPN pre iOS štandardne používa IKEv2 s protokolom IPsec, ktorý je k dispozícii aj prostredníctvom aplikácie. Ako je to v prípade takmer všetkých klientov iOS, používatelia musia na pripojenie pomocou šifrovania OpenVPN stiahnuť súbor na pripojenie klienta OpenVPN tretej strany a súbory konfigurácie .ovpn..

Záverečné myšlienky

Možnosť používať službu Smart DNS na domácom televízore je vynikajúcou funkciou pre expatov. Prideľovanie 5 súčasných pripojení je porovnateľné s inými službami VPN na trhu, čo je vynikajúce.

Koncept Smart DNS / VPN hybrid je skvelý nápad. Vytvára takzvanú situáciu "rozdelené tunelovanie." Toto je aktuálna téma v odvetví VPN v súčasnosti a je dobré vidieť, ako túto funkciu poskytuje LeVPN.

Aj keď je táto služba VPN za primeranú cenu, rýchlosť nie je taká rýchla, ako by si niekto myslel. Pre väčšinu ľudí sú na trhu k dispozícii lepšie služby s prísnejšími pravidlami ochrany osobných údajov (ktoré neuchovávajú časové pečiatky vedľa IP) a lepšie rýchlosti pripojenia. Nepřihlásil (-a) by som sa na odber LeVPN, pretože v tejto cenovej kategórii môžem vymyslieť niekoľko lepších sietí VPN.

Táto VPN sa úspešne zameriava na francúzsky trh, kde je veľmi úspešná. Na ProPrivacy.com nemôžeme pomôcť týmto francúzskym spotrebiteľom trochu ospravedlniť; ktorí by mohli používať lepšiu VPN pre svoje peniaze!

Navštívte Le VPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me