EarthVPN


 • stanovenie ceny

  z $ 3,06
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • linux

ProPrivacy.com skóre
6 z 10

zhrnutie

EarthVPN v poslednej dobe vytvára vlny (prepáčte zmiešané metafory!) Vďaka ponuke veľmi lacných služieb, ktoré neuchovávajú protokoly a poskytujú niektoré veľmi kvalitné funkcie. Niektorí ľudia si mysleli, že obchod je v skutočnosti „príliš dobrý na to, aby to bola pravda“, obvinili ho z toho, že je včelár (celkom bez akýchkoľvek dôkazov!). Očividne sme sa nemohli dočkať, až tento vzrušujúci nový poskytovateľ prostredníctvom svojich krokov zaujme. Uvidíte, že sme milovali jeho odhodlanie chrániť súkromie, nízku cenu a sadu funkcií, ale trochu sa obávame niektorých problémov s výkonom..

Rýchle štatistiky

 • krajiny
  54
 • Súčasné spojenia
  3
 • jurisdikcie
  Cyprus
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  22,66 Mbps

Vlastnosti

torrenting
Celkový počet serverov 190
krajiny 54
Súčasné spojenia 3
Podpora smerovača
Podporované smerovače DD-WRT
Holé kovové alebo virtuálne servery kombinácie
Preposielanie portov
Výber portu

 • Žiadne záznamy
 • Šifrovanie AES OpenVPN (k dispozícii je 265-bitové)
 • K dispozícii je SSTP
 • Prijíma platby za bitcoíny a má zavedený robustný systém, ktorý zabraňuje prepojeniu iných transakcií s používateľmi
 • Až 3 súčasné zariadenia (za malý poplatok)
 • Dobré rýchlosti SSTP

Rýchlosti a výkon

Testovali sme pripojenie VPN pomocou nášho širokopásmového pripojenia s rozlíšením 20 megabajtov vo Veľkej Británii. Testy rýchlosti znížili rýchlosti pripojenia o viac ako polovicu na približne 9 Mb / s na londýnskom serveri a 12 Mb / s na švajčiarskom serveri. Nie je to strašne dobré, ale to nie je najhoršie VPN, aké sme sa kedy stretli.

Keďže sme boli trochu sklamaní úvodnými testami OpenVPN, pokúsili sme sa namiesto toho pripojiť pomocou protokolu UPD (čo je teoreticky rýchlejšie). To však prinieslo len malý rozdiel. Výsledok SSTP bol však veľmi dobrý a rýchlosť sa blížila k 18 Mbps.

Rozhodli sme sa dať pripojenie OpenVPN trochu viac testovať a zistili sme, že výsledky boli veľmi závislé od servera, pričom mnohé európske servery sa ukázali rýchlejšie ako miestne servery vo Veľkej Británii. Niekedy sme však mali problémy s pripojením na niektoré servery (najmä na servery v Holandsku). Pokiaľ ide o spoľahlivosť, počas nášho testovacieho obdobia sme nemali žiadne odpojenia. Posledným testom, ktorý sme vykonali, bolo skontrolovať úniky DNS a EarthVPN prešiel s lietajúcimi farbami.

Únikové testy

SpeedTest Proprivacy.com (priemer) 22,66
Dátové limity
Limity šírky pásma
Zistil sa únik IPv4?

cena

1 mesiac

$ 3,06
za mesiac

Základný balík VPN prichádza s neuveriteľnou cenou za vreckové 3,99 dolárov mesačne (alebo 39,99 dolárov ročne), vďaka čomu je program EarthVPN iba o najlacnejšej službe, ktorú sme doteraz preskúmali. Za tak nízku cenu môžete očakávať trochu obmedzenú sadu funkcií, ale aj jej najzákladnejší balík vám poskytuje prístup k funkciám, ktoré mnohí ďalší poskytovatelia VPN účtujú oveľa viac za * (alebo vôbec neponúkajú), vrátane PPTP / L2TP. / SSTP / OpenVPN Protokoly a prístup k 87 serverovým umiestneniam v 32 krajinách (vrátane serverov v Ázii, USA a Európe a Austrálii, Novom Zélande, Južnej Afrike, Paname a Brazílii a Turecku). Každý mesiac je možné zakúpiť ďalšie možnosti za 1,99 USD, ktoré zahŕňajú:

 • pridanie ďalšieho zariadenia, ako je napríklad telefón (až 3 samostatné zariadenia môžu byť pripojené z tej istej adresy IP, ale nie z rôznych miest bez tejto možnosti)
 • aktualizácia OpenVPN na 256-bitové šifrovanie AES
 • mať statickú IP adresu
 • Proxy SSH Tunnel / Socks sú povolené

Aj keď iní poskytovatelia môžu dodávať aspoň niektoré z týchto funkcií ako súčasť svojich základných balíkov, vzhľadom na veľmi nízke náklady na základné ceny EathVPN si myslíme, že tieto voliteľné doplnky predstavujú dobrú hodnotu za peniaze pre tých, ktorí ich potrebujú (aj keď ich všetky chcete) začína to byť trochu drahšie). EarthVPN neponúka „bezplatnú skúšobnú verziu“ ako takú, ale neposkytuje žiadnu záruku vrátenia peňazí za 7 dní, čo je dosť blízko. EarthVPN prevádzkuje špeciálne offshore servery „na všetkých kontinentoch“, ktoré sú špeciálne optimalizované pre prenos P2P / torrent a na ktoré sa nevzťahuje „DMCA alebo iný ekvivalent“..

Jednoduchosť použitia

windows
MacOS
iOS
Android
linux
Windows telefón

Webová stránka

Webová stránka je dobre usporiadaná, profesionálne vyzerajúca (ak nie príliš štýlová) a ľahko sa naviguje. Verejne orientovaná webová stránka obsahuje mapu Google o umiestneniach svojich serverov, pokyny na nastavenie a rozsiahlu a informačnú častú otázku, ktorá odpovedala na všetky naše bežné otázky týkajúce sa služby VPN. Zákaznícka oblasť (ku ktorej je prístup z registračnej stránky bez skutočného prihlásenia) obsahuje mierne obývanú databázu znalostí a veľmi užitočne stránku stavu siete so správou o histórii dostupnosti služby..

Zákaznícka podpora

Garancia vrátenia peňazí
Dĺžka záruky vrátenia peňazí 7
24-hodinová podpora
Live chat

Zahrnutá je aj rýchlostná testovacia stránka, ale na získanie presných výsledkov výkonnosti sa radšej držíme s speedtest.net. Zákaznícka podpora prichádza vo forme systému označeného e-mailom. Počas nastavovania sme zaznamenali určité problémy (pozri nižšie) a trvalo približne osem hodín, kým sa podporný tím vrátil k nám (v tom čase sa naše problémy vyriešili).

Registrácia

Registrácia nemôže byť oveľa jednoduchšia, pretože jediné, čo požadujete, je meno, e-mailová adresa a heslo. Po spracovaní a zaplatení objednávky a prijatí e-mailov s potvrdením / privítaním atď. Môžete prejsť do oblasti nastavenia webových stránok a podľa pokynov nastaviť službu..

Klient systému Windows je veľmi jednoduchá záležitosť s odhalenými kosťami, ktorá vám umožňuje zvoliť si, na ktorý server sa chcete pripojiť, ku ktorému protokolu a na ktorý port sa má použiť. Zahŕňa to všetky základné informácie, ale neposkytuje vám žiadnu fantastickú ochranu proti úniku DNS, prepínač internetového zabitia, štatistiky serverov atď., Ktoré sa zobrazujú na zákazníckych staniciach VPN iného poskytovateľa..

V predvolenom nastavení sa klient pripája cez TCP, aj keď zvyčajne odporúčame najskôr vyskúšať port UDP. Najprv sme mali problém s pripojením, pretože klient by neakceptoval naše heslo. Po neúspešných pokusoch o jeho resetovanie (proces resetovania vyžadoval, aby ste najskôr zadali staré heslo, ktoré je jednoducho prekliato hlúpe), začalo to fungovať dobre.

Po pripojení sa v oznamovacej oblasti na paneli úloh zobrazí ikona, ktorá vás upozorní na všetko, čo je hladné.

Iné platformy

EarthVPN je dosť komplexný, pokiaľ ide o možnosti nastavenia. Šifrovacie protokoly pre každú platformu sú nasledujúce:

 • V tejto chvíli má iba oddaný Aplikácia VPN pre Windows (na ceste sú klienti OSX a Linux), má však podrobný návod na manuálne nastavenie pomocou snímok obrazovky pre Windows, šifrovacie protokoly, ktoré používa; PPTP, L2TP, OpenVPN, SSTP a SSH / Socks Proxy.
 • Mac VPN zákazník OSX PPTP, L2TP, OpenVPN a SSH / Socks Proxy.
 • Linux VPN zákazník použitie; Proxy PPTP a SSH / Socks. Klient Linux bude potrebovať manuálne nastavenie.
 • a Smerovače DD-WRT (PPTP a OpenVPN).
 • ich Aplikácia iPhone VPN využíva PPTP a L2TP (na ceste OpenVPN)
 • Aplikácia pre Android VPN podporuje PPTP, L2TP a OpenVPN).

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Zatemnenie (utajenie)
Hlavný vypínač
Ochrana proti úniku IPv4

Ochrana osobných údajov je oblasťou, kde vyniká aplikácia EarthVPN. Nachádza sa na severnom Cypre. Aj keď je v jurisdikcii Turecka, ktoré má záväzné zákony o uchovávaní údajov, je nám známe, že Severný Cyprus tak neurobí, a spoločnosť EarthVPN tvrdí, že „neeviduje žiadne použitie ani aktivitu používateľov“. Ani my, ani tretie strany nie je technicky možné priradiť IP adresu k účtu. “Ako je uvedené vyššie, je tiež radi, že používatelia môžu sťahovať súbory pomocou softvéru P2P / torrent, pokiaľ používajú svoje špeciálne servery (a keďže prevádzka P2P siete) je blokovaný na ich ostatných serveroch, toto by nikdy nemal byť problém). Úrovne šifrovania sú tiež dobré (hoci ako zvyčajne sa odporúča vyhnúť sa PPTP s autentifikáciou CHAPv2, ak je to možné).

Protokoly šifrovania

OpenVPN
PPTP
L2TP / IPSec
SSTP
Iné protokoly Tunelovanie SSH, SSL Proxy
IKEv2

L2TP / IPsec používa šifrovanie 3DES alebo AES s 256-bitovým kľúčom, zatiaľ čo OpenVPN používa 128-bitové AES s algoritmom hash SHA1 a autentifikáciou pomocou kľúča RSA 2048. Ako sme diskutovali v sekcii určovania cien, je tiež možné upgradovať OpenVPN na 256-bitové šifrovanie AES. Používatelia systému Windows Vista SP1 alebo novší môžu tiež využívať výhodu protokolu SSTP, ktorý používa protokol TCP Port 443 (ako sa používa pri štandardných prenosoch SSL, čo veľmi uľahčuje blokovanie) a šifrovanie 2048 bitov SSL, čo je ideálne pre použitie vo vysoko reštriktívnych krajinách, ako sú napr. ako Čína, Irán a Sýria.

To všetko je skvelé a je to niečo, čo zohrieva srdcia srdca tu na ProPrivacy. Užívatelia môžu platiť anonymne pomocou bitcoínov (ak sa prijmú potrebné opatrenia) alebo pomocou služieb PayPal, kreditných kariet, bitcoínov, Alipay, Unionpay a Webmoney. EarthVPN zaisťuje, že transakcie nie sú prepojené s používateľmi tak, že vygenerujú jedinečný kľúč pre každú transakciu, aby mohli overiť, či sa uskutočnila platba za účet, a potom tento jedinečný kľúč odstráni..

Je to vynikajúci postup a my si prajeme, aby implementovalo viac poskytovateľov VPN. Celkovo sa zdá, že EarthVPN venuje veľkú pozornosť zabezpečeniu súkromia svojich používateľov, čo nás zanecháva dojem. Prečítajte si našu poznámku, že na konci článku je však potrebné sa riadiť nasledujúcimi odkazmi a až potom sa rozhodnúť o úplnej dôvere v bezpečnostné opatrenia aplikácie EarthVPN..

Záverečné myšlienky

Celkovo nás program EarthVPN veľmi ohromil, hoci nekonzistentné výsledky speedtest.net pri používaní OpenVPN (obvyklý odporúčaný spôsob pripojenia cez VPN) sú trochu znepokojujúce. EarthVPN však poskytuje prekvapivo plnohodnotnú službu za veľmi prijateľnú cenu a má špičkové osobné údaje..

Keď sa všetko povie a urobí, bude to posledný bod, ktorý s nami bude mať najviac bodov, pretože technické problémy sa dajú vyriešiť, ale zlý prístup je menší. Z tohto dôvodu odporúčame aplikáciu EarthVPN 9but pozri poznámku nižšie), hoci si myslíme, že je dôležité, aby sa zlepšila výkonnosť OpenVPN vo všetkých smeroch..

Dôležitá poznámka: Na Reddite sa objavilo niečo, čo sa týka toho, či EathVPN odhalil svoje verejné aj súkromné ​​kľúče v súbore OpenVPN .crt. Ak je to pravda, potom je to neodpustiteľná chyba, ale tento problém sa nikde na internete nevyskytol, o ktorom vieme, a spoločnosť EarthVPN ho dôrazne popiera. Pripúšťame, že sú trochu zmätení argumentom a protiargumentom, takže navrhujeme, aby si naši čitatelia sami prečítali diskusiu. Na účely tohto preskúmania predpokladáme, že je všetko v poriadku, a podľa toho posudzujeme EarthVPN, ale cítime povinnosť zaviazať tento spor na pozornosť našich čitateľov a ak sa zistí, že obvinenia sú pravdivé, naše odporúčanie odstránime.

Relevantné odkazy sú: http://www.reddit.com/r/VPN/comments/1kuhps/earthvpn_as_a_nonus_alternative_to_pia/ (pôvodný príspevok) http://vpnsecurityreview.tumblr.com/post/59920711273/were-sorry-earthvpn-or -nope-youre-zle-alebo-ako http://www.reddit.com/r/VPN/comments/1lhu16/earthvpn_security_part_2/

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me