ipredator


 • stanovenie ceny

  z $ 8,00
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

Bohužiaľ, IPreadator už nie je v podnikaní.

Zoznam alternatív k tejto službe nájdete v našich 5 najlepšie VPN zoznam.

ProPrivacy.com skóre
8 z 10

zhrnutie

Aplikácia iPredator je pozoruhodná tým, že ju vytvoril zakladateľ Pirate Bay Peter Sunde. Hoci s ňou nie je oficiálne spojený so známou webovou stránkou indexovania BitTorrent, má s ňou úzke väzby. Z tohto dôvodu sme mali veľké nádeje pre spoločnosť iPredator, a preto sme boli trochu sklamaní, keď sme zistili, že služba má veľa drsných hran, jej politika ochrany osobných údajov nebola tak komplexná, ako by sme dúfali, a že rýchlosti pripojenia boli veľmi dôvtipné. Použité šifrovanie je stále špičkové a neuchovávajú sa žiadne protokoly použitia (ktoré sú podľa nás najdôležitejšími vlastnosťami), takže služba nie je zlá. Je to len tak, že tam sú lepšie.

Vlastnosti

 • OpenVPN
 • PPTP
 • 50 švédskych serverov
 • Spustí svoj vlastný neprihlásený HTTP proxy, server DNS a výstupný uzol Tor
 • Podporované P2P
 • Neobmedzené využitie dát
 • Žiadne protokoly použitia

Rýchlosť a výkon

Pomocou nášho širokopásmového širokopásmového pripojenia s rozlíšením 20 megabajtov sme preverili iPredator jeho tempom. Naše rýchlosti sa pri pripojení k serverom podstatne znížili na polovicu, pričom rýchlosť sa pohybovala od 7 do 11 Mb / s. Pri používaní siete VPN sme zaznamenali veľké zníženie rýchlosti, hoci niektoré z nich možno pripísať našej geografickej vzdialenosti od serverov spoločnosti iPredator, ktoré sú iba vo Švédsku. Aj keď sa to vezme do úvahy, rýchlosti sú sklamaním.

Ceny a plány

Ceny sú veľmi jednoduché a nezmysly 8 dolárov mesačne, ktoré môžete predĺžiť v krokoch po 1, 3, 6 a 12 mesiacoch. Sadzba sa však pri dlhodobejších plánoch nemení, takže stále platíte 8 dolárov mesačne bez ohľadu na to, ktorý program si vyberiete.

V ponuke je 3-dňová bezplatná skúšobná verzia, ktorá vám dá ochutnávku služby, ktorá, hoci nikde nie je taká veľkorysá, ako povedzme, 30-dňová bezplatná skúšobná verzia spoločnosti CyberGhost je napriek tomu chvályhodná. Bohužiaľ, aby ste mohli túto skúšku aktivovať, musíte odoslať požiadavku prostredníctvom systému lístkov alebo e-mailu, ktorý nás nechal chvíľu visieť, aby sme mohli službu roztočiť.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Toto je oblasť, v ktorej sme očakávali, že iPredator bude dobre hodnotený, vzhľadom na jeho spojenie s The Pirate Bay, a celkovo sme neboli sklamaní. OpenVPN šifrovanie je neuveriteľným 256-bitovým variantom AES CBC (používaný americkou vládou na bezpečnú komunikáciu) a používa autentizáciu hash SHA1, čo je vynikajúce.

Ochrana osobných údajov je tiež dobrá, aj keď nespĺňa pravidlá „žiadnych denníkov“, ktoré požaduje niekoľko konkurenčných poskytovateľov (iPredator by mohol byť čestnejší). Najdôležitejšie je, že sa nezachovávajú žiadne denníky premávky, hoci protokoly o pripojení sa uchovávajú „na účely ladenia“. Tieto sú šifrované a uchovávané mimo stránky, aby sa zabezpečilo, že k nim bude mať prístup iba iPredator.

Okrem toho sa ID transakcie a e-maily prijaté od spracovateľov platieb uchovávajú po dobu dlhšiu ako 6 mesiacov a ukladajú sa aj do samostatného systému v rámci šifrovaného oddielu..

Aj keď sa nám veľmi páči myšlienka „vôbec žiadne denníky“, postupy ochrany osobných údajov iPredator sa zdajú byť dosť robustné a mali by byť pre väčšinu účelov viac ako dostatočné. Ako iPredator povedal spoločnosti TorrentFreak, „Pokúsime sa uložiť čo najmenšie množstvo legálne kdekoľvek. IP adresy sú šifrované a môžu ich dešifrovať iba pracovníci, ktorí nepodporujú podporu, aby sa zabezpečil správny proces. Napríklad na riešenie problémov, keď polícia trošku prehrabáva podporný personál, aby získala údaje na hlásenie o zneužití. Do databázy ukladáme iba údaje, ktoré nám používatelia poskytnú pri registrácii a obmedzené množstvo nevybavených platieb. “

Posledným zistením je, že úzke spojenie iPredator s The Pirate Bay znamená, že takmer jedinečne si môžeme byť úplne istí, že to nie je „honeypot“ riadený vládnymi orgánmi..

Záverečné myšlienky

Vďaka dobrej politike bez protokolovania pripojení a určitému veľkému šifrovaniu môžete urobiť omnoho horšie, ako iPredator, ale veľmi odizolovaný charakter služby, skutočnosť, že by sme ju uprednostnili, keby sa vôbec neuchovávali žiadne protokoly, a veľmi neuspokojivé výsledky speedtest.net znamenajú, že si tiež myslíme, že dokážete robiť omnoho lepšie. Je to stále v počiatočných dňoch a iPredator zápasí s nevítanou pozornosťou finančných spracovateľov, preto mu ponúkneme podporu. Tiež si však myslíme, že predtým, ako môžeme službu úplne odporučiť, musí pridať niektoré atraktívnejšie funkcie vrátane pridania niektorých medzinárodných serverov a zvýšenia rýchlosti pripojenia..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me