ZMENili sme SA, KTORÉ SKONČUJEME RECENZIE!
Nedávno sme aktualizovali náš proces vyhodnocovania všetkých recenzií na webe ProPrivacy.com. Podrobnosti o našich nových hodnotiacich kritériách nájdete tu


PrivateVPN

 • stanovenie ceny

  z $ 1,89
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • Android

  • iOS

  • windows

  • MacOS

  • linux
 • odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

Ceny ProPrivacy.com Awards sú teraz uznávané ako popredná svetová udalosť na ocenenie úspechov v odvetví VPN. Na tohtoročnom exkluzívnom podujatí v Las Vegas získal PrivateVPN druhé miesto v USA Najlepšie VPN pre služby zákazníkom cena. Toto je dôkazom ich fantastickej live chatovej služby a informovaného personálu! Čítajte ďalej a zistite všetko, čo potrebujete vedieť o tejto výnimočnej VPN.

ProPrivacy.com skóre
9.8 z 10

zhrnutie

PrivateVPN je zavedená sieť VPN založená vo Švédsku. Je to bezpečná služba s klientom na mieru, ktorú je možné používať súčasne až na šiestich zariadeniach. Je to služba VPN bez protokolov, ktorá má 100+ serverov v 56 krajinách po celom svete. To je obrovské množstvo serverov, ktoré pravidelne rastie.

Rýchle štatistiky

 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  50.41 Mbps
 • jurisdikcie
  Švédsko
 • Súčasné spojenia
  6
 • krajiny
  60

Recenzia videa

V našej šikovnej recenzii videa PrivateVPN sa pozrieme na niektoré z ich výhod a nevýhod.

PrivateVPN recenzia | ProPrivacy

PrivateVPN recenzia | ProPrivacy

PrivateVPN recenzia | ProPrivacy

Vlastnosti

torrenting
Výber portu
Preposielanie portov
Súčasné spojenia 6
Celkový počet serverov 100
krajiny 60
Podpora smerovača
Holé kovové alebo virtuálne servery Kombinácia

PrivateVPN má všetky pokročilé funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia, ktoré pravdepodobne budete potrebovať. Či už chcete, aby sieť VPN odblokovala cudzí obsah, alebo aby zastavila vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu, aby si prezeral zvyky pri prehliadaní - PrivateVPN ste sa zaoberali:

servery

PrivateVPN prevádzkuje servery v 56 krajinách. Tieto miesta zahŕňajú päť miest v USA (vrátane západného a východného pobrežia), Veľkej Británii, v celej Európe (vrátane Holandska a Švajčiarska). Plus: Brazília, Austrália, Kanada, Južná Kórea, Japonsko, Singapur a Rusko. Jedinými miestami, ktoré sa naozaj nezaujímajú, sú Afrika, Blízky východ a Čína. Ak sú tieto miesta pre vás obzvlášť zaujímavé, budete sa musieť pozrieť inde.

Napriek počtu zahrnutých krajín je celkový počet dostupných serverov v porovnaní s inými poskytovateľmi výrazne nízky. Je to však preto, že spoločnosť PrivateVPN je mladšia firma, ktorá má oveľa menej zákazníkov ako tí konkurenti. V skutočnosti je PrivateVPN populárnou službou, ktorá aktívne rozširuje počet serverov, ktoré má, ako rastie. Z tohto dôvodu nejde o problém.

Súčasné spojenia

Odberatelia môžu k PrivateVPN pripojiť naraz až šesť zariadení. To je skutočne vynikajúce a veľmi málo sietí VPN na trhu ponúka viac. S týmto vedomím sa môže PrivateVPN považovať za veľmi užitočnú sieť VPN pre veľké rodiny, ktoré majú požiadavky na VPN na viacerých telefónoch, tabletoch a prenosných počítačoch, či už doma, alebo pri používaní verejných sietí Wi-Fi..

torrenting

Torrenting na PrivateVPN je nielen povolený, ale je potešený aj vďaka vysokej rýchlosti pripojenia. Táto služba tiež poskytuje silné možnosti šifrovania, aby ste zabezpečili svoje súkromie a ochranu pred torrentom.

Odomkne program PrivateVPN odblokovanie služby Netflix a iných streamingových služieb?

Netflix
iPlayer
Amazon Prime
Hulu

PrivateVPN je v elitnom klube poskytovateľov VPN, ktorý stále odblokuje pôsobivý počet streamovacích služieb po celom svete. V skutočnosti môže poskytnúť prístup k takmer každej streamingovej službe!

Toto je fantastická VPN pre predplatiteľov Netflixu, pretože to odblokuje obsah Netflixu z celého sveta. Tiež umožňuje používateľom sledovať BBC iPlayer v zahraničí. Dôvodom je skutočnosť, že systém PrivateVPN poskytuje prístup k bezplatným dynamickým vyhradeným adresám IP zakaždým, keď sa používatelia pripájajú pomocou predvoleného protokolu (OpenVPN TUN + UDP + 1194) na nasledujúcich miestach: Švédsko, Nórsko, Nemecko - Frankfurt 1, Holandsko 1, Ukrajina , Švajčiarsko, Spojené kráľovstvo - Londýn 2, Francúzsko - Paríž, USA - Buffalo a USA - Los Angeles. PrivateVPN vám tiež umožní odblokovať videá YouTube, ktoré sú obmedzené vo vašom regióne.

Toto je úžasné a znamená to, že PrivateVPN je jednou z mála sietí VPN, ktorá vám umožní prístup k takmer všetkým online streamingovým službám! Je to celkom šokujúce, pretože väčšina sietí VPN si účtuje poplatok za špeciálne adresy IP, ktoré pracujú so streamovacími službami.

Rýchlosť a výkon

Rýchlosti sťahovania PrivateVPN

Testy sa uskutočňovali s použitím nášho špičkového vedeckého testovacieho systému rýchlosti. Rýchlosť sťahovania je priemerne 52,59 Mbit / s, čo je veľmi rýchle a priaznivé porovnanie s najlepšími sieťami VPN na trhu. Burst speed (Max download speed) vrcholia na 139,62 Mbit / s, čo je vzhľadom na cenu tejto VPN neuveriteľne rýchle. V skutočnosti si nemyslím, že je možné dosiahnuť lepšiu rýchlosť v porovnaní s nákladmi ako s PrivateVPN.

Únikové testy

Dátové limity
Limity šírky pásma
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 118,93
SpeedTest Proprivacy.com (priemer) 50.41
Zistil sa únik IPv6?
Bol zistený únik WebRTC?
Zistil sa únik IPv4?

PrivateVPN prešiel všetkými testami úniku IP, DNS úniku a WebRTC s letiacimi farbami, čo je pre ich predplatiteľov skvelá správa. (Nemá úniky IPv4 alebo IPv6.)

cena

24 mesiacov

Ušetrite 83% na dvojročnom pláne!

Zľava 83%

$ 1,89
za mesiac

3 mesiac

$ 4,20
za mesiac

6 mesiacov

$ 5.99
za mesiac

1 mesiac

$ 6,95
za mesiac

Jednou z najlepších vecí, ktoré sa týkajú siete PrivateVPN, je skutočnosť, že dostanete prémiovú službu VPN za nízku cenu.

Táto lacná sieť VPN sa neusporiada s rozdelením svojich služieb na rôzne plány, čo je osviežujúce. Cena VPN je však o niečo lacnejšia pre ľudí, ktorí sa rozhodnú zaviazať sa na dlhšiu dobu: odmeňovanie vernosti zákazníkov so zľavou.

Pokusy a záruka vrátenia peňazí

Na rozdiel od mnohých poskytovateľov na trhu, PrivateVPN ponúka veľkorysú 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu svojich služieb. Hovorí to o dôvere, ktorú má spoločnosť vo svoj produkt a o jej schopnosti poskytovať oslepujúcu službu, keďže je ťažké nájsť bezplatné VPN skúšky..

PrivateVPN tiež ponúka veľmi veľkorysú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Je to omnoho lepšie ako mnoho sietí VPN na trhu. Záruka bez akýchkoľvek pochybností znamená, že účastníci môžu zmeniť názor, ak chcú.

PrivateVPN akceptuje všetky hlavné spôsoby platby - ako môžete očakávať od prémiovej služby VPN. Ale niečo, čo by mohlo zaujímať používateľov, ktorí viac dbajú na ochranu súkromia, je to, že teraz akceptuje aj platby za bitcoíny. To znamená, že za VPN môžete platiť s pridanou anonymitou, ak si budete priať.

Jednoduchosť použitia

Android
iOS
windows
MacOS
linux
Windows telefón

PrivateVPN sa rozhodne pokúša urobiť všetko pre svojich predplatiteľov čo najjednoduchšie. Softvér VPN je esteticky príjemný a ľahko použiteľný. Navyše, PrivateVPN je vybavený možnosťami šifrovacieho protokolu a najvyššími možnými vlastnosťami ochrany osobných údajov, aby boli jeho odberatelia v bezpečí.

Dostupné platformy

Klient systému Windows

Klient VPN systému Windows je jednoduchý. Poskytuje používateľom možnosť prepínania mnohých možností protokolu a je zabudovaná ochrana proti úniku DNS. Klient PrivateVPN obsahuje prepínač zabíjania s názvom "Guard Guard" (čo zabraňuje cestovaniu cez internet mimo tunela VPN). Prepínač kill vám dokonca umožňuje vybrať konkrétny softvér, ktorý by sa mal ukončiť v prípade výpadku pripojenia VPN.

Celkovo bol klient vynikajúci a určite rovnako dobrý ako akýkoľvek iný, ktorý som kedy použil, pokiaľ ide o jednoduchosť použitia a funkčnosť. Má dokonca funkciu automatického pripojenia, ktorá v prípade pripojenia znovu pripojí vašu VPN v poradí s killswitch.

Klient Mac

Klient Mac VPN vyzerá podobne ako ostatné verzie a implementuje bezpečný protokol OpenVPN s dátovou šifrou AES / GCM. Klient bohužiaľ nemá vstavaný killswitch. Prepínač kill však môže byť nasadený, ak ste technicky zdatní pomocou zabudovaného nástroja príkazového riadka s názvom pf. Na druhú stranu by ste sa mohli pripojiť iba pomocou Tunnelblick (ktorý má teraz zabudovaný killswitch), pretože by to ušetrilo veľa práce navyše.

Aj keď nie je zabudovaná aktívna ochrana proti úniku DNS, počas našich testov sa nezaznamenali žiadne úniky DNS. Toto mi povedal PrivateVPN:

"Máme vlastný DNS pre každý server, ktorý máme, ktorý sa automaticky tlačí k vášmu OpenVPN klientovi vždy, keď sa k nemu pripojíte. Dôvod, prečo tieto informácie nezverejňujeme, je ten, že ide iba o DNS meniče v tuneli a nefungujú ako verejné DNS nameservers. Preto existujú dva z našich statických DNS nameserverov, ktoré sú tlačené spolu s DNS nameservermi špecifickými pre server: 108.59.1.193 & 95.211.121.23"

Mobilní klienti

PrivateVPN ponúka VPN pre Android (4.0.3 a vyšší), ako aj aplikáciu pre iOS VPN (9.0 a novšia). Je k dispozícii v obchode Google Play aj App Store. Môže sa tiež stiahnuť ako súbor .apk pre Android priamo z PrivateVPN..

Aplikácia je novým prírastkom (január 2017) do rodiny PrivateVPN. Rovnako ako desktopová aplikácia, aj Android aplikácia je navrhnutá intuitívne a funguje skvele. Tiež skvelé správy, pri používaní klienta Android som nezistil žiadne úniky DNS.

Zákaznícky servis

Dĺžka záruky vrátenia peňazí 30
Skúška zadarmo Áno - 7 dní
Garancia vrátenia peňazí
24-hodinová podpora
Live chat

PrivateVPN má podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktorá sa rieši prostredníctvom e-mailov a prostredníctvom funkcie live chatu na jeho webovej stránke. Cez víkend som vyskúšal funkciu živého rozhovoru a zistil som, že je nedostupná. Vyzvali ma však, aby som poslal správu, ktorá bola zodpovedaná včas. Mám preto podozrenie, že zatiaľ čo funkcia rozhovoru nie je 24 hodín denne, 7 dní v týždni, majú podporný personál nepretržite pracujúci.

Aby som si bol úplne istý, skúsil som v pondelok ráno (počas európskych pracovných hodín) živý rozhovor a zistil som, že je v prevádzke. Zástupca bol priateľský a snažil sa odpovedať na všetky moje otázky. Na záver mám podozrenie, že live chat je pravdepodobne k dispozícii iba v európskych denných hodinách. Ak teda žijete niekde inde, budete musieť komunikovať prostredníctvom e-mailu (čo nie je skutočný problém, pretože na ne rýchlo odpovedajú)..

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

DNS s vlastným hostiteľom / proxy zastupovanie
Hlavný vypínač
Zatemnenie (utajenie)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana pred únikom WebRTC

PrivateVPN má sídlo vo Švédsku. Vzhľadom na skutočnosť, že Švédsko má zákony o uchovávaní údajov, to zďaleka nie je ideálne. Po diskusii o tejto skutočnosti so spoločnosťou PrivateVPN mi však priamo vysvetlili, že dôvodom, prečo zostáva vo Švédsku, je to, že má úplný prístup do svojho centrálneho dátového centra, kde vlastní všetok hardvér a dokonca ovláda smerovač. Z tohto dôvodu môže mať PrivateVPN sebadôveru viac ako väčšina vo svoj nárok bez protokolov.

Zásady protokolovania

Švédsko nie je tým najlepším miestom pre založenie spoločnosti VPN. Dobrá správa je, že ide o VPN bez protokolov, vôbec neuchovávajú žiadne protokoly. Ak sa od neho požaduje, aby vyhovel vyšetrovaniu (na základe príkazu), spoločnosť PrivateVPN nemôže vôbec poskytnúť svojim účastníkom vôbec nič o svojich predplatiteľoch. V skutočnosti k tomu došlo v minulosti a úradom sa muselo povedať, že nemá nič.

Priamo som sa spýtal PrivateVPN o tom, ako sa obchádza so zákonmi o miestnom uchovávaní údajov a IPRED a že mi bolo povedané, že IPRED sa vzťahuje iba na poskytovateľov internetových služieb a že nie je povinný viesť žiadne záznamy. Firma bola tiež dostatočne úprimná, aby mi priznala, že sa dostávajú pod tlak „dostávame sťažnosti“, povedal mi jej zástupca, ale pretože nemá „žiadne také informácie o našich zákazníkoch“, nemôže vám pomôcť pri vyšetrovaní..

Okrem toho ma spoločnosť PrivateVPN informovala, že má 100% rekord v poskytovaní súkromia pre svojich klientov. Pýtal som sa ju na túto otázku: má niekto niekedy problémy s pirátstvom alebo s čímkoľvek iným - využívajúcim vašu službu? A dal mi rozhodujúcu odpoveď: „Nie, nikdy“.

Po zvážení všetkých vecí sa zdá, že používatelia sú skutočne v bezpečí pomocou technológie PrivateVPN. Jej politika nulových záznamov je vodotesná a jej zásady ochrany osobných údajov, ktoré zahŕňajú nikdy zdieľanie údajov s tretími stranami, sú veľmi chvályhodné. Preto dávame PrivateVPN palec hore kvôli ochrane súkromia.

Tiež pozitívne: VPN mi povedala, že ak by sa niekedy stalo, že by kompromitovalo ich fungovanie vo Švédsku - vysťahovalo by sa z krajiny.

Protokoly šifrovania

IKEv2
OpenVPN
Iné protokoly IPSec, tieňové ponožky
PPTP
L2TP / IPSec
SSTP

Z technického hľadiska je šifrovanie, ktoré používa PrivateVPN na pripojenie OpenVPN, fantastické s použitou šifrou AES-256, handshake RSA-2048 a autorizáciou HMAC SHA256. 2048-bitové kľúče DHE poskytujú dokonalé utajenie vpred.

Okrem toho je v klientovi PrivateVPN natívne k dispozícii množstvo ďalších šifrovacích protokolov. PPTP patrí medzi tie, ale pretože už nie je dostatočne silné na ochranu súkromia používateľov, dôrazne odporúčame proti nemu. Namiesto toho vám odporúčame vybrať si jednu z ďalších (najlepšie OpenVPN). Dostupné protokoly sú OpenVPN (UDP a TCP), L2TP, PPTP, IPSec, IKEv2, HTTP Proxy a SOCKS5..

PrivateVPN spracováva požiadavky DNS prostredníctvom svojich vlastných serverov a jeho klienti poskytujú ochranu proti úniku IPv6 a ochranu pred únikom DNS, čo z neho robí skvelú možnosť ochrany súkromia a zabezpečenia..

Bezpečnostné funkcie

Softvér PrivateVPN je dobre navrhnutý a má prepínač zabíjania na prerušenie pripojenia na internet, ak dôjde k strate pripojenia VPN. Toto je užitočná funkcia, ktorá umožňuje svojim predplatiteľom zaručiť, že náhodne nevrátia svoj webový prenos na svojho ISP. Okrem toho môžu používatelia určiť softvér, ktorý sa má zahrnúť do funkcie prepínača kill. Killswitch je založený na WFP a má dve úrovne bezpečnosti: kill switch a kill kill. To dáva zákazníkom možnosť použiť zabíjanie aplikácií iba v prípade, že dávajú prednosť. Je to osvedčený zabiják, za ktorý môžeme ručiť.

Preposielanie portov je tiež podporované technológiou PrivateVPN. Aj keď budete musieť skontrolovať jeho zoznam serverov alebo priamo s nimi komunikovať, aby ste zistili, ktorý server alebo servery majú funkcie potrebné na nastavenie konkrétneho zariadenia.

Stealth servery sú bonusovou funkciou pre každého, kto žije v reštriktívnom režime a musia zamaskovať všetok prenos, ktorý k nim môže pripojiť sieť VPN..

Nakoniec služba ponúka aj DNS vo forme proxy, čo je užitočné pri odblokovaní obsahu. V skutočnosti sa však dynamické adresy IP pravdepodobne budú týkať aj vás.

Pre každého, kto chce využiť mimoriadne súkromie zdieľané IP, vyberte v nastaveniach šifrovania protokol OpenVPN - TUN + TCP + 443. Schopnosť prepínať medzi vyhradenými dynamickými IPS (OpenVPN TUN + UDP + 1194) a zdieľanými IP je vynikajúcou súčasťou služby.

šifrovanie

Ďalšie funkcie ochrany osobných údajov

Servery HQN

Kvalitné sieťové servery sú k dispozícii v sieti PrivateVPN. PrivateVPN tvrdí, že jeho cieľom je „zakúpiť internetovú kapacitu priamo od poskytovateľa tranzitu IP“. Tieto servery úrovne 1 umožňujú serveru PrivateVPN mať vo svojej sieti žiadnych sprostredkovateľov, čo podľa neho umožňuje poskytovať lepšie rýchlosti pripojenia. Výsledky kontroly rýchlosti nájdete v časti Rýchlosti pripojenia.

Diaľkové ovládanie

Pre skutočných technofóbov je k dispozícii funkcia vzdialenej inštalácie. Po implementácii to umožní technikovi zákazníckej podpory PrivateVPN vzdialene prevziať počítač predplatiteľa, aby im pomohol nastaviť VPN. Toto by nemalo byť potrebné, pretože nastavenie VPN je veľmi jednoduché. Táto vlastnosť je však vynikajúcim doplnkom, ktorý sa určite dá považovať za miesto predaja, ktoré ju odlišuje od svojich konkurentov. Táto funkcia je k dispozícii aj na všeobecnú údržbu a zaobchádza sa so softvérom pre vzdialenú podporu TeamViewer. PrivateVPN dokonca poskytuje návod na nastavenie diaľkového ovládania v oblasti zdrojov.

Záverečné myšlienky

PrivateVPN je služba, ktorá existuje už niekoľko rokov. V tom čase zaviedla špičkovú službu. Odberatelia získajú prístup k sieti serverov úrovne 1 výborne umiestnenej po celom svete. Rýchlosti pripojenia fungujú dobre na všetkých serveroch a pri pripojení iba mierne klesajú. Vďaka tomu je sieť VPN ideálna na streamovanie a ďalšie úlohy náročné na údaje.

Ochrana osobných údajov pomocou VPN je skvelá a zásady nultého denníka hovoria samy za seba. Šifrovanie je tiež silné a schopnosť prepínania medzi UDP a TCP v klientovi je fantastická. Dostupnosť HTTP Proxy, SOCKS5 a presmerovanie portov je tiež obrovskou výhodou. Plus voľný prístup k dynamickým vyhradeným adresám IP. Nakoniec sú funkcie automatického opätovného pripojenia a zabíjania pekným doplnkom, ktoré zaistia súkromie, aj keď sa VPN dočasne vypne..

So servermi nachádzajúcimi sa na celom svete mám celkový dojem z PrivateVPN, že ide o vynikajúcu službu VPN, ktorá sa oplatí získať peniaze, ktoré požaduje (najmä ak sa zaregistrujete na jeden rok). Vďaka svojej sedemdňovej skúšobnej verzii a 30-dňovej záruke vrátenia peňazí si každý môže vyskúšať bez rizika, aby sa ubezpečil, že vyhovuje ich potrebám. Pôsobivá sieť VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me