zažívacie


 • stanovenie ceny

  z $ 1,33
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • iOS

  • windows

  • Android

  • linux

  • MacOS
 • odblokuje:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

  • iPlayer

Ivacy získal tretie miesto za "celkovo najlepšia VPN" na ProPrivacy.com Awards - priemyselný zlatý štandard pre uznávanie úspechov v sektore VPN. Okrem toho spoločnosť Ivacy VPN získala cenu za najrýchlejšiu sieť VPN; čo dokazuje, že táto VPN je fantastická všestranná služba. Pokračujte v čítaní a zistite, prečo bol korunovaný Ivacy Najlepšie VPN pre rýchlosti na tohtoročných oficiálnych cenách VPN.

ProPrivacy.com skóre
10 z 10

zhrnutie

Ivacy je poskytovateľom VPN bez protokolov so sídlom v Singapure. Ivacy už roky existuje a nedávno sa celkom dramaticky objavil, aby sa stal jedným z najúžasnejších „nových“ hráčov v odvetví, ktoré je čoraz profesionálnejšie..

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  Singapore
 • Súčasné spojenia
  5
 • krajiny
  50
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  73.24 Mbps

Sponzor spoločnosti Ivacy VPN West Ham Utd

Koľko stojí Ivacy?

Ivacy ponúka jednoduchý základný plán za pouhých 1,33 dolárov mesačne. Ich mesačná cena je pomerne vysoká, ale ak si kúpite ročné alebo dlhšie predplatné, prudko to klesá. V skutočnosti je spravodlivé povedať, že ak si kúpite dlhodobý plán, Ivacy je veľmi lacná služba.

5 rokov

Získajte 87% zľavu na 5-ročný plán!

Zľava 87%

$ 1,33
za mesiac

24 mesiacov

$ 2,25
za mesiac

12 mesiacov

$ 3,33
za mesiac

Vyhradené adresy IP nie sú zahrnuté v základnom pláne a stoja ďalších 1,99 USD mesačne za IP. Firewall NAT s presmerovaním portov stojí tiež ďalších 1,00 dolárov mesačne.

Platbu je možné uskutočniť prostredníctvom karty, PayPal, AliPay, Perfect Money a Paymentwall. V Bitcoine môžete platiť aj prostredníctvom BitPay av rôznych kryptomenách prostredníctvom CoinPayments..

Upozorňujeme, že je možné použiť bitcoiny a niektoré ďalšie kryptomeny na zaplatenie za službu VPN, ako je Ivacy anonymne, ale vždy nezabudnite, že služba VPN pozná vašu skutočnú IP adresu a na internete vidí, na čo si zvyknete..

Väčšina predplatných je poskytovaná s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, hoci platba v kryptomenách je pochopiteľne nevratná. Namiesto toho sa mesačné predplatné poskytuje so zárukou na 7 dní.

Ivacy v súčasnosti ponúka bezplatné predplatné na 1 rok Sticky Password Premium v ​​hodnote 29,99 dolárov so všetkými odbermi. Sickly Password je dobrý správca hesiel, ktorý ponúka vynikajúcu integráciu prehliadača, aj keď uprednostňujeme riešenia s otvoreným zdrojom, ako sú KeePass a Bitwarden..

Aké funkcie ponúka Ivacy?

Zákazníci môžu k jednému účtu pripojiť súčasne až päť zariadení. To sa rýchlo stáva priemyslom odvetvia, čo je dobré, pretože by to malo byť pre väčšinu používateľov viac ako dosť.

Spoločnosť Ivacy ponúka viac ako 100 serverových umiestnení vo viac ako 50 krajinách. Tu stojí za zmienku, že Ivacy bol kedysi predajcom bielej značky pre PureVPN a využíval sieť servera PureVPN. Tento proces ešte nie je dokončený, ale spoločnosť Ivacy nám ukázala dôkazy o tom, že migruje z používania serverov PureVPN na servery vlastnené a prevádzkované úplne samostatne..

Nemalo by sa povedať, že by sme mali problém s tým, že spoločnosť Ivacy bude rovnako predajcom. Najmä teraz, keď PureVPN nešiel 100% bez záznamov.

Servery sú kombináciou bezpečných holých kovových serverov a nezabezpečených inštancií VPN. S potešením však konštatujeme, že na rozdiel od mnohých iných služieb VPN spoločnosť Ivacy s potešením poskytla zoznam tých, ktoré sú, keď sme o to požiadali. To umožňuje zvoliť pripojenie iba k holým kovovým serverom.

Ivacy umožňuje P2P torrenting a dokonca ponúka P2P servery optimalizované pre vyššiu rýchlosť zdieľania súborov.

Určené adresy IP

Táto funkcia zapnutia poskytuje používateľom statickú IP adresu v jednej zo siedmich krajín, ktorá patrí iba sebe. To znamená, že je nepravdepodobné, že bude na čiernych listinách webové stránky, ako je Netflix, a je menej pravdepodobné, že spustí verifikačné testy CAPTCHA..

Pretože vyhradená adresa IP je priamo prepojená s jedným používateľom, použitie jedného nie je také dobré pre ochranu osobných údajov ako použitie adresy IP zdieľanej medzi mnohými používateľmi. Nič vám však nebráni v tom, aby ste ho používali iba vtedy, keď je to potrebné, a pri použití súkromnej pravidelnej zdieľanej IP.

NAT firewall + presmerovanie portov

Firewall VPN NAT blokuje nové prichádzajúce pripojenia, aby hackerom zabránil vo využívaní otvorených portov. Mnoho služieb VPN implementuje bránu firewall NAT v predvolenom nastavení, ale to spôsobuje problémy, pretože niektorí používatelia musia byť schopní prijať nové prichádzajúce pripojenia.

Patria sem sťahovatelia p2P a každý, kto chce prístup k hrám a mediálnym serverom, plus prostriedky siete LAN, ako sú tlačiarne a pevné disky, v sieťach chránených sieťou VPN pomocou brány firewall NAT. Riešením je ponúknuť presmerovanie portov, ktoré otvorí vybrané porty v NAT firewalle, aby sa umožnilo nové prichádzajúce pripojenie.

Ivacy štandardne neponúka NAT firewall, ale jeden môže byť pridaný ako doplnok navyše. Ak za jednu zaplatíte príplatok, služba Ivacy tiež umožní presmerovanie portov, ak je to potrebné.

Nedostatok predvoleného firewallu NAT nás v skutočnosti príliš neobťažuje, ale riziko je ťažké kvantifikovať. Viac informácií o tejto téme nájdete v našej príručke VPN Port Forwarding Guide.

Môže Ivacy Unblock Netflix a iPlayer?

V našich testoch Ivacy úspešne odblokovala celý katalóg USA Netflix aj bezchybne BBC iPlayer.

Amazon Prime
Hulu
Netflix
iPlayer

Ivacy tvrdí, že odblokuje veľké množstvo ďalších služieb. Všetky sme ich netestovali, ale môžeme potvrdiť, že odblokuje Amazon Prime USA.

Ivacy Unblock Streamingové služby

Ak narazíte na nejaké problémy s týmito alebo inými streamovacími službami, funkcia IP adresy spoločnosti Ivacy by vám mala poskytnúť adresu IP, ktorá nebola na čiernej listine..

Aký rýchly je Ivacy? Vyteká to?

V našich cenách 2019 ProPrivacy.com Avacy získala Ivacy najlepšiu cenu za najlepšiu rýchlosť. A z dobrého dôvodu! V našich prísnych rýchlostných testoch je Ivacy stále pred konkurenciou.

rýchlosti & úniky

Dátové limity
Bol zistený únik WebRTC?
Zistil sa únik IPv6?
Limity šírky pásma
Zistil sa únik IPv4?
SpeedTest Proprivacy.com (priemer) 73.24
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 254,89

Úniky IP

S potešením môžeme povedať, že pri používaní aplikácie Ivacy sme v systémoch Windows a MacOS nezistili žiadne úniky IP. Patria sem úniky DNS IPv4 a IPv6 a úniky WebRTC IPv4 a IPv6. V systémoch Android alebo iOS sa nezistili žiadne úniky IP. Aj keď v súčasnosti môžeme mobilné zariadenia testovať na úniky pomocou pripojenia iba na IPv4..

To je skvelé, aj keď iba riešenia založené na prehliadači môžu 100% zaručiť proti únikom WebRTC. Je preto skvelé, že spoločnosť Ivacy ponúka doplnky prehliadača pre Firefox a Chrome, ktoré zahŕňajú úplnú ochranu pred únikom WebRTC.

Skúšky tesnosti IP

Uskutočnili sme testy tesnosti DNS a WebRTC s klientmi Windows a MacOS spoločnosti Ivacy (radi by sme otestovali aj úniky v mobilných aplikáciách, ale z rôznych technických dôvodov to v súčasnosti nie je možné).

Spoločnosť Ivacy nám povedala, že na zabezpečenie toho, aby adresy IP neboli únikom prostredníctvom funkcie prehliadača WebRTC, používatelia by mali okrem svojho klientskeho softvéru používať doplnok prehliadača Chrome alebo Firefox..

Normálne by sme kritizovali Ivacy za to, že na to používateľov nevarujú jasnejšie, ale v našich testoch sme napriek tomu nezistili žiadne úniky. Patria sem všetky bežné úniky DNS z IPv4 a IPv6, ale tiež úniky z WebRTC (testované s IPv6), aj keď nepoužívate doplnok prehliadača..

Ďalšie informácie o nebezpečenstve, ktoré predstavuje únik IP, nájdete v úplnom sprievodcovi únikmi IP.

Aké ľahké je použitie Ivacy?

Ivacy sa ľahko používa a má vlastné aplikácie pre Windows, MacOS, Android a iOS. Obsahuje tiež doplnky prehliadača pre Firefox a Chrome. Teoreticky ponúka spoločnosť Ivacy doplnok siete OpenELEC VPN pre spoločnosť Kodi. Je to v pohode, okrem toho, že sa nám nepodarilo pripojiť k zdrojovej adrese URL.

Sprievodcovia manuálnym nastavením sú k dispozícii pre rôzne ďalšie platformy, vrátane VPN pre Linux (Debian / PPTP a Mint / PPTP a SSTP), inteligentných televízorov so systémom Android (PPTP a L2TP), smerovačov DD-WRT (PPTP) a herných konzol (cez Zdieľanie siete VPN).

Klient systému Windows

Aplikácia Windows VPN vyzerá ako podnik a má ľahko navigovateľné rozhranie. Na automatické pripojenie k serveru v okolí stačí kliknúť na veľké tlačidlo „zapnúť“. Klient štandardne používa IKEv2, ale tiež podporuje OpenVPN (UPD a TCP) a L2TP / IPsec..

Aj keď IKEv2 nie je z hľadiska bezpečnosti taký osvedčený ako OpenVPN, je teoreticky veľmi bezpečný a zvyčajne je rýchlejší ako OpenVPN. Predpokladáme, že protokol OpenVPN TCP používa port 443, aby poskytoval niektoré obmedzené anticenzorové schopnosti.

Ivacy windows client

Aplikácia Windows ponúka množstvo bonusových funkcií, ktoré sú k dispozícii na všetkých ostatných platformách. Rozdelené tunelovanie umožňuje vybrať, ktoré programy a aplikácie budú používať tunel VPN, a vylúčiť ostatné. Rozdelené tunelovanie je preto veľmi užitočné, ak VPN potrebujete iba z určitých dôvodov.

Bezpečné sťahovanie je neobvyklá funkcia, ktorá automaticky preveruje všetky stiahnuté súbory pomocou „pokročilej ochrany vírusov a škodlivého softvéru na úrovni servera“. Ako efektívne to môže byť, hádajte niekoho, ale hoci by sme určite neodporúčali odhadzovať vašu súčasnú ochranu proti spywaru, nemôže to urobiť. akékoľvek poškodenie ďalšou vrstvou ochrany.

Aplikácia je dodávaná s prepínačom kill, hoci to nie je v predvolenom nastavení povolené. Využíva sa tým brána firewall systému Windows, aby sa zabránilo internetovým pripojeniam mimo rozhrania VPN - aj v prípade zlyhania klienta.

V simulovaných testoch pomocou Wireshark sme videli, že v žiadnom okamihu nebola vystavená naša skutočná adresa IP pri prerušení internetového pripojenia alebo pri obnovení spojenia a opätovnom pripojení klienta VPN..

Klient MacOS

Aplikácia Mac VPN je vo väčšine prípadov veľmi podobná klientovi Windows. Je to však iba IKEv2 a nepodporuje rozdelené tunelovanie, prepínač zabíjania ani vyhradené adresy IP. Používatelia počítačov Mac, ktorí si zakúpili vyhradený doplnok IP, musia namiesto toho manuálne nakonfigurovať svoje systémové nastavenia, aby ho mohli používať.

Najmä nedostatok prepínača kill je sklamaním, klient MacOS však podporuje bezpečné sťahovanie a všetky možnosti streamovania..

Android

Rovnako ako jej stolní súrodenci, aj aplikácia OpenVPN (UDP a TCP) Android obsahuje atraktívne a funkčné používateľské rozhranie. Je tiež veľmi vybavený, s prepínačom kill, split tunelovaním, bezpečným sťahovaním a výberom streamovaného kanála, všetky prítomné a správne.

Ponúka tiež Multiport, funkciu, ktorá automaticky prehľadáva porty, aby našla porty, ktoré nie sú blokované alebo škrtené. To môže byť užitočné pri prekonávaní cenzúry, keď brána firewall blokuje bežné porty VPN.

Ivacy mobile app

Podobne ako v prípade aplikácie pre systém MacOS však budete musieť Android nakonfigurovať manuálne, aby ste mohli používať vyhradenú adresu IP.

iOS

Aplikácia iOS VPN vyzerá podobne ako aplikácia pre Android, ale používa protokoly VPN IKEv2 alebo L2TP / IPsec VPN. Neexistuje žiadny prepínač zabíjania, funkcia viacerých portov, podpora rozdeleného tunelovania alebo bezpečné sťahovanie. Existuje však podpora vyhradených adries IP v aplikácii.

Iné platformy

Aj keď je podporovaných množstvo ďalších platforiem, sme trocha sklamaní, že sprievodcovia nastavením sú primárne iba pre veľmi neistý protokol PPTP..

Dobrá správa je, že Ivacy publikuje aj všeobecné konfiguračné súbory OpenVPN, čo vám umožní nastaviť Ivacy na akomkoľvek zariadení, ktoré môže spustiť aplikáciu OpenVPN. K dispozícii je veľa sprievodcov tretích strán, ktorí to robia na rôznych platformách vrátane mnohých hostovaných na tejto stránke.

Doplnky prehliadača

Okrem aplikácií pre hlavné platformy ponúka spoločnosť Ivacy doplnky prehliadača pre Firefox a Chrome. Poskytujú pripojenie proxy SOCKS5, ktoré je šifrované pomocou protokolu HTTPS. Mal by poskytovať rozsiahle výhody ochrany osobných údajov a zabezpečenia (samozrejme iba v prehliadači).

Rozšírenie prehliadača Ivacy

Zákaznícky servis

Zákaznícka podpora sa poskytuje predovšetkým prostredníctvom živého chatu 24/7. Zistili sme, že odpovede na túto otázku sú rýchle a informované, takže kontaktovanie technickej podpory prostredníctvom e-mailu je nadbytočné. Aj tak sme to urobili, a hoci odpovede trvali trochu dlhšie, kvalita odpovedí bola vysoká.

Na webových stránkach sa nachádza aj databáza a časté otázky. V žiadnom prípade nie sú komplexné, ale obsahujú veľa užitočných informácií, napriek mnohým článkom, ktoré sa týkajú zastaraných verzií softvéru Ivacy.

Skúška zadarmo 7 dní
Dĺžka záruky vrátenia peňazí 30
24-hodinová podpora
Live chat
Garancia vrátenia peňazí

Protokoly a šifrovanie

Zásady protokolovania

Ivacy tvrdí, že nevedie žiadne záznamy, ale uchováva „minimálne správy a štatistiky potrebné pre kvalitnú zákaznícku podporu a poskytované služby..

Zhromaždené údaje neobsahujú žiadne identifikovateľné informácie ani požiadavky na údaje DNS používateľov, údaje o premávke ani adresy IP. Jedinou známou vecou sú krajiny, z ktorých používatelia pochádzajú. Monitorujeme hlásenia o zlyhaniach a vykonávame diagnostiku, aby sme vyhodnotili náš softvér, aby sme zabezpečili bezproblémovú funkčnosť našich rozšírení, klientskeho softvéru a aplikácií.

Keďže táto minimálna úroveň protokolovania nepredstavuje žiadne dôveryhodné nebezpečenstvo pre súkromie používateľov, radi označíme Ivacy za VPN bez protokolov.

jurisdikcie

Spoločnosť Ivacy sídli v Singapure, čo je pomerne obľúbené miesto pre servery VPN. Singapur trpí represívnou politickou atmosférou, ale poskytovatelia internetových služieb (a pravdepodobne poskytovatelia VPN) nie sú zo zákona povinní zaznamenávať internetovú aktivitu používateľov..

Protokoly a šifrovanie

Klient Windows štandardne používa IKEv2, ale tiež podporuje OpenVPN a L2TP / IPsec. Klient macOS používa iba IKEv2 a aplikáciu Android VPN OpenVPN. Aplikácia iOS v predvolenom nastavení používa IKEv2, ale podporuje aj protokol L2TP / IPsec.

Úplné zníženie protokolov VPN nájdete v našom Konečnom sprievodcovi šifrovaním VPN. Za účelom porovnateľného porovnania s inými službami VPN a pretože sme presvedčení, že opatrovateľská služba preberá svoje šifrovanie OpenVPN, svedčí o celkovom postoji k bezpečnosti VPN, vždy sa bližšie pozrieme na použité nastavenia OpenVPN:

Dátový kanál: šifra AES-256-CBC s autentifikáciou hash HMAC SHA256

Riadiaci kanál: AES-256-GCM šifra s DH-4096 šifrovaním handshake a HMAC SHA256 hash overením. Perfektné utajenie vpred poskytuje šifrovanie handshake Diffie-Hellman.

Toto je vysoko bezpečné nastavenie. Použitie výmeny kľúčov Diffie-Hellman bez RSA na zabezpečenie handshake TLS môže byť problematické, pretože je náchylný na útok logjam (výsledok opätovného použitia obmedzenej množiny prvočísel). Veľká veľkosť kľúča 4096 bitov použitá na tento účel však tento problém účinne zmierňuje.

Ďalšie aspekty ochrany osobných údajov a bezpečnosti

Ivacy používa kombináciu holých kovových a zdieľaných inštancií virtuálnych serverov, ale s potešením vám dá zoznam tých, ktoré sú, aby si zákazníci mohli robiť informované rozhodnutia o tom, ktoré servery chcú používať. Všetky dotazy DNS riešia interne servery DNS spoločnosti Ivacy.

Rozsiahle sledovanie, ktoré vykonáva webová stránka Ivacy (vrátane používania služby Google Analytics), nie je také ružové, hoci to nemá žiadny vplyv na súkromie relácií VPN..

Jedinou technológiou nejasností, ktorú ponúka spoločnosť Ivacy, je výber portov OpenVPN v systémoch Windows a Android. Predpokladáme, že nastavenie TCP používa port 443 na emuláciu bežnej komunikácie HTTPS. Táto forma nejasností sa dá ľahko poraziť, ale napriek tomu môže byť účinná v mnohých situáciách.

Ako už bolo uvedené, pri používaní softvéru Ivacy sme nezistili žiadne úniky IP.

Moje posledné myšlienky

Ivacy existuje už roky, ale len nedávno sa vypukla z tieňa PureVPN, aby sa nestala len vlastnou službou, ale aj jednou z najpôsobivejších služieb VPN na trhu. Je rýchla, bezpečná, priateľská k súkromiu, lacná (ak si zakúpite ročné predplatné alebo dlhšie), ponúka skvelú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a má 30-dennú záruku bez možnosti kontroly..

Radšej by sme videli menej sledovania webových stránok, ale okrem toho je o tejto službe len zlé.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me