VPN Land

 • stanovenie ceny

  z $ 4,17
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
1 z 10

zhrnutie

VPN Land je kanadský poskytovateľ VPN s viac ako 10-ročnou službou v tomto sektore. Bohužiaľ sa v týchto rokoch vyvíjali mierne pomaly.

VPN Land je služba VPN pôsobiaca z Kanady, ktorá hrdo uvádza, že má viac ako 10 rokov skúseností v tejto oblasti a tiež prevádzkuje služby Blacklogic VPN. Zmätok sme nemohli nájsť žiadne väčšie rozdiely medzi oboma spoločnosťami a obe používajú rovnaký obsah a softvér.

Rýchle štatistiky

 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  21 Mbps
 • jurisdikcie
  Kanada
 • Súčasné spojenia
  5
 • krajiny
  4

stanovenie ceny & plány

VPN Land má tri hlavné balíčky. Z nich je ročný balík cenovo dostupný a je v strede cenového spektra, ale ich ďalšie služby sú výrazne veľmi drahé, najmä ich prémiový účet. Ponúkajú tiež dva rôzne smerovače, na ktorých sú na nich spustené DD-WRT a VPN, ktoré sú za primeranú cenu. Ak si prečítate ich Zmluvné podmienky, najmä bod 26, budete si môcť nárokovať kredit v hodnote 10 dolárov.


VPNLand_Pricing VPNLand_RouterPricing
Ceny pozemkov VPN Ceny pozemného smerovača VPN

Vlastnosti

VPN Land prevádzkuje 107 serverov, ale našťastie sa nachádzajú v 4 primárnych krajinách Kanada, USA, Spojené kráľovstvo a NL, z ktorých všetky okrem Ameriky umožňujú torrentovanie. Toto je skvelá správa, pretože vám umožňuje prístup k veľkému obsahu geolokácie.

Navštívte VPN Land »

zabezpečenia & súkromia

Momentálne VPN Land poskytuje iba šifrovanie L2TP, PPTP a SSTP, ale hovoria, že je v procese OpenVPN. Pre tieto poskytujú 128, 168 a 256bitové šifrovanie. Bohužiaľ sídlia v Kanade a pozerajú sa prostredníctvom svojich ToS a PP, ktoré uchovávajú veľa podrobností vrátane niektorých základných protokolov o pripojení, ktoré uchovávajú počas 5 dní - nehovoriac o tom, že otvorene tvrdia, že budú spolupracovať s orgánmi, ak je to potrebné, čo je trochu sklamanie.

Webová stránka

Internetová stránka VPN Land je pekná a prehľadne usporiadaná so všetkými dôležitými informáciami. Okrem toho je ľahké vyhľadať príslušné informácie a majú pre zákazníkov vedomostnú základňu, ktorá vám pomôže vyriešiť všetky dôležité problémy, ktoré môžu mať.

VPNLand_Homepage

podpora

VPN Land má širokú škálu typov podpory vrátane telefónu a Skype. Hoci tvrdia, že majú podporu 24/7/365, zistili sme, že existuje veľa prípadov, keď je ich podporná služba označená ako „preč“ a odpoveď nedostanete až neskôr v deň. Keď odpovedia, technické znalosti, ktoré poskytujú, sú v poriadku.

VPNLand_Support

Proces

Registrácia

Registrácia účtu je pomerne jednoduchá, vyžaduje si však množstvo informácií, ktoré sme uviedli "zabezpečenia & súkromia" nezvládajú tak dobre, ako by mohli. Potom je to jednoduchá záležitosť výberu typu platby a jej spracovania. Bohužiaľ, na rozdiel od iných poskytovateľov nedostanete svoj účet okamžite (až 12 hodín), pretože si vyžadujú čas, aby zabezpečili, že nedôjde k podvodnej činnosti, ktorá má klady a zápory..

Klient VPN systému Windows

Na rozdiel od väčšiny poskytovateľov VPN Land nemá jediný softvér, ale namiesto toho má samostatný softvér pre svoje pripojenia L2TP a SSTP - mierne nepríjemné, ak sa nás opýtate. Neexistuje ani žiadna ikona individuálneho panela úloh (aj keď je viditeľná v nastaveniach siete) na rýchle sledovanie stavu a podrobností o vašom pripojení, nehovoriac o tom, že je označený ako značka inej značky - Blacklogic. V softvéri nie je nič extra a všimli sme si, že v skutočnosti všetko, čo robí, je zriadenie zabudovaného nástroja na pripojenie VPN, ktorý nie je problémom, ale ako už bolo spomenuté, nedáva nič extra (to potvrdzuje skutočnosť, že ich softvér je iba zmenenou verziou programu Microsoft Connection Manager).

VPNLand_Software

Výkon (rýchlosť, test DNS a IP)

VPN Land sme dali náš obvyklý test, ktorý vykonávame pre poskytovateľov VPN. Výsledky rýchlostných skúšok, ako sú uvedené v tabuľke nižšie, neboli veľkolepé. Ich testy úniku DNS neboli príliš sľubné ani preto, že sme mali 5 serverov, webové stránky so sídlom v USA, ukázali, bez ohľadu na to, na ktoré miesto sme boli pripojení, ale po preskúmaní ich softvéru sme dospeli k záveru, že to bolo spôsobené DNS, ktoré používajú. Tiež sme si všimli, že na ich webových stránkach, keď sme boli pripojení k ich britským serverom prostredníctvom SSTP, sa uvádza, že sme v Kanade, po podrobnejšej inšpekcii sme zistili, že je to preto, že server bol v skutočnosti v Kanade, ale používajú nejaký spoofing lokalizácie IP..

VPNLand_NoVPN VPNLand_L2TP VPNLand_SSTP
Žiadna rýchlosť VPN L2TP Rýchlosť pripojenia SSTP Rýchlosť pripojenia.
VPNLand_IPIssue
Vydanie VPN Land IP

Ďalšie platformy

VPN Land na svojich webových stránkach zobrazuje, že sú hrdí na podporu viacerých platforiem, avšak pokyny pre Blackberry, Linux a DD-WRT jednoznačne chýbajú. Testovali sme službu L2TP na našom telefóne s Androidom pripojenom k ​​ich britským serverom a výsledky boli podobné výsledkom na počítači.

VPNLand_NoVPN_Android VPNLand_L2TP_Android
V systéme Android nie je VPN Pripojenie VPN Land L2TP v systéme Android

záver

Celkovo nemôžeme nájsť veľa pozitívnych vecí, ktoré by sme povedali o VPN Land, okrem toho, že máme pomerne lacnú cenu a OK rýchlosti, ale nie je nič výnimočné na to, aby ich vynikali z davu.

Páčilo sa nám

 • Pomerne lacné ročné VPN

Neboli sme si tak istí

 • softvér
 • Ich zákaznícky servis

Nenávideli sme

 • Ich protichodné vyhlásenia

Navštívte VPN Land »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me