VPN bez obmedzenia


 • stanovenie ceny

  z $ 2,78
  / mesiac

 • odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Hulu

VPN Unlimited je služba založená v USA, ktorá sa všeobecne považuje za dobrú univerzálnu službu. Bydlisko v USA nie je pre službu ochrany osobných údajov ideálne. VPN však neuchováva žiadne invazívne protokoly - a implementuje šifrovanie OpenVPN - čo by malo zabezpečiť dostatočnú bezpečnosť VPN pre väčšinu ľudí.

VPN má široký výber serverov v 70 krajinách, čo je dobré pre odblokovanie veľkého množstva obsahu na celom svete. Nevýhodou je, že úniky WebRTC v systémoch MacOS a Windows bude potrebné pripojiť manuálne, aby bola táto VPN zabezpečená na IPv6. Pokiaľ ide o rýchlosti, táto sieť VPN funguje dobre - poskytuje rýchlosti pripojenia, ktoré sú dosť dobré na streamovanie v HD.

ProPrivacy.com skóre
7.4 z 10

zhrnutie

Rovnako ako u iných poskytovateľov VPN, aj VPN Unlimited má niekoľko úrovní predplatného, ​​s výhodami a zľavami, ktoré sa poskytujú zákazníkom, ktorí sa zaviažu na dlhšiu dobu. Dobrá vec, o VPN Unlimited, je to, že odblokuje populárne streamovacie služby, ako sú Netflix USA a BBC iPlayer. Potenciálni účastníci môžu tiež testovať VPN pomocou 7-dňovej záruky vrátenia peňazí.

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  USA
 • krajiny
  70
 • Súčasné spojenia
  5
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  56,64 Mbps

cena

3 roky

$ 2,78
za mesiac

1 rok

$ 5.00
za mesiac

1 mesiac

$ 9,99
za mesiac

VPN Unlimited od poslednej kontroly služby podstatne zmenila svoju cenovú schému. Pôvodne Keepsolid VPN VPN neobmedzená bola lacná VPN s rozpočtom na jeden mesiac. Dnes je to služba, ktorá vyhovuje štandardnejšej cenovej schéme VPN.

Spravodlivosť VPN Unlimited je stále vynikajúcou hodnotou, ak sa zaviažete na tri roky - iba 2,78 dolárov mesačne sa dá považovať za výhodnú. Avšak za ekvivalent ročného poplatku 5 dolárov mesačne (splatného v jednej splátke 59,99 dolárov) a 9,99 dolárov za jeden mesiac je spravodlivé povedať, že VPN Unlimited je VPN s priemernou cenou pre svoju zátvorku..

Od chvíle, keď sme naposledy skontrolovali služby sevice, služba VPN Unlimited teraz umožňuje používateľom kúpiť si predplatné pre päť alebo desať simulovaných zariadení. Používatelia, ktorí sa chcú pripojiť až k 10 zariadeniam (napríklad rodinám), môžu platiť za jeden mesiac 14,99 dolárov, za 89,99 dolárov ročne alebo 149,99 dolárov za trojročnú zmluvu.

Používatelia sa tiež môžu rozhodnúť pre celoživotné predplatné za cenu 199 dolárov pre 5 zariadení alebo 299 dolárov pre 10 zariadení. Ako vždy však máme tendenciu odporúčať proti životným plánom, pretože nie je možné zaručiť, že služba bude vždy k dispozícii (alebo že v budúcnosti bude aj naďalej poskytovať spoľahlivé a dôveryhodné služby)..

Podporované platobné platformy


Visa / MasterCard

VPN Neobmedzený prístup k platbám prostredníctvom platobných kariet a kreditných kariet, ako aj bitcoinom pre kohokoľvek, kto uprednostňuje platby s väčším súkromím. VPN tiež poskytuje 7-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá síce nie je najštedrejšia záruka, s ktorou sme sa stretli, ale na testovanie služieb určite nestačí..

Umožňuje VPN Unlimited odblokovať Netflix?

VPN bez obmedzenia
NordVPN
ExpressVPN

Netflix
iPlayer
Hulu

Dobrou správou je, že VPN Unlimited je nadpriemerné, pokiaľ ide o streamovanie. Ak hľadáte VPN, ktoré spolupracuje s Netflixom, táto služba stojí za zváženie. VPN Unlimited môže tiež odblokovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie, ako aj množstvo ďalších služieb. Prístup k Hulu je tiež k dispozícii, čo je skvelé. Táto sieť VPN vám tiež umožní odblokovať videá YouTube, ktoré sú obmedzené vo vašej oblasti.

Ich agent podpory nám povedal, že používatelia siete VPN Unlimited nemôžu získať prístup k sieti Netflix UK. To však v skutočnosti nie je problém, pretože je rovnako lepšie mať prístup do amerického katalógu.

Pokiaľ ide o prístup k webovým serverom typu Putlockers, 123 filmom atď., Táto sieť VPN funguje dokonale a umožňuje vám ich súkromne odblokovať. A pretože poskytuje dostatočné rýchlosti pripojenia na streamovanie - mali by ste byť schopní sledovať obsah bez toho, aby ste sa museli obávať problémov s vyrovnávaním..

Vlastnosti

VPN Unlimited poskytuje komplexné služby z hľadiska funkcií. Odberatelia dostávajú toto:

 • 400+ serverov v 70 krajinách

 • Killswitch (Android, iOS, Windows a Mac)

 • 5 alebo 10 súčasných pripojení (v závislosti od toho, čo platíte)

 • Žiadne zásady denníkov používania (a iba extrémne minimálne a neinvazívne denníky pripojenia)

 • Silné šifrovanie OpenVPN, L2TP / IPSec a IKEv2

 • KeepSolid Wise (zmätenie pre utajenie použitia VPN a obídenie firewallov)

 • Odblokujte Netflix, Hulu a iPlayer

 • P2P Torrenting povolený na vybraných serveroch

 • Vynikajúca aplikácia pre iOS (s OpenVPN a killswitch)

 • Vyhradené adresy IP (pridanie funkcie s vyššími nákladmi)

 • Podpora live chatu

 • 7-denná záruka vrátenia peňazí

Rýchlosť a výkon

Rýchlosti VPN testujeme trikrát denne pomocou nášho vedeckého systému testovania rýchlosti serverov. Naše špecializované servery na testovanie VPN kontrolujú servery v Spojenom kráľovstve, USA, Hongkongu a austrálsku, pokiaľ ide o priemernú rýchlosť sťahovania a rýchlosť burst (top). Nižšie nájdete priemernú rýchlosť sťahovania VPN za posledných šesť mesiacov.

Test neobmedzenej rýchlosti VPN

Počas posledných šiestich mesiacov sa VPN Unlimited javí, že trpí niektorými problémami. Aj keď sú na trhu rýchlejšie VPN (a niektoré z nich sú tiež lacnejšie), nejde o VPN s nesprávnym výkonom. Priemerná rýchlosť sťahovania 22,5 Mbitov za sekundu znamená, že by mala byť dosť dobrá na streamovanie v HD. Na druhej strane sa zdá, že VPN sa od apríla v priemere približuje k 15 Mbps.

Aby sme boli spravodliví, nedostávame veľa sťažností na túto sieť VPN, ktorá má problémy s rýchlosťou, čo znamená, že sieť VPN by mala fungovať v poriadku pre väčšinu ľudí. Ak však máte špeciálne požiadavky na údaje, môžete ich vyskúšať pomocou 7-dňovej záruky vrátenia peňazí (aby ste sa uistili, že nemáte problémy)..

Vzhľadom na cenu tejto služby VPN by sme radšej odporučili, že na trhu sú rýchlejšie možnosti, ktoré takmer určite budú mať lepší výkon pri streamovaní obsahu HD.

Netesnosti IP, DNS a WebRTC

Testovali sme úniky IP klientov tejto stolnej siete VPN pomocou testovacieho webu ipleak.net. Zistili sme žiadne úniky IPv4, úniky DNS IPv4 alebo úniky WebRTC IPv4.

Keď sme však testovali pripojenie IPv6, zistili sme úniky WebRTC v systémoch Windows a Mac. Preto, aby ste túto VPN zabezpečili pri pripojeniach IPV6, budete musieť úplne zakázať IPv6 alebo deaktivovať WebRTC (buď v samotnom prehliadači alebo pomocou rozšírenia Easy WebRTC Block pre Chrome alebo Firefox).

A čo viac, keď sme testovali klienta Mac s pripojením IPv6, dostali sme okrem únikov WebRTC priame úniky IPv6 IP. Toto je veľmi problematický únik a v dôsledku toho budete musieť na počítači Mac bezpečne zakázať protokol IPV6, aby ste mohli bezpečne používať túto sieť VPN. Ak tak neurobíte, bude to znamenať únik vašej IP adresy na webové stránky a služby, ktoré používate. Výsledkom je, že je oveľa ťažšie odporučiť túto sieť VPN používateľom počítačov Mac.

súkromia

VPN Unlimited je založená v New Yorku, čo môže niektorých ľudí zbaviť poskytovateľa VPN. USA sa vo všeobecnosti považujú za miesto, ktoré nie je z hľadiska ochrany súkromia, pretože je domovom NSA a CIA. Okrem toho sú USA miestom, kde môžu úrady slúžiť technickým firmám (vrátane VPN) s rozkazom a objednávkou gag.

To znamená, že VPN Unlimited by mohlo byť teoreticky prinútené začať sa tajne prihlasovať (a dokonca sa prihlasovať na svoje medzinárodné servery a odosielať tieto údaje späť do USA). Aj keď je to skutočný problém, ktorý môže niektorých ľudí vyradiť zo služby, nemáme dôvod domnievať sa, že spoločnosť VPN Unlimited bola skutočne nútená tak urobiť. Pre väčšinu ľudí je teda pravdepodobné, že táto služba poskytne viac ako primeranú úroveň súkromia. Naozaj záleží na vašom osobnom modeli hrozieb.

Aj keď VPN Unlimited tvrdí, že na svojej webovej stránke má politiku nulového protokolu, realitou je, že sa zdá, že zachováva niektoré denníky obmedzeného pripojenia (použitá šírka pásma). Tvrdí však, že nikdy neuchováva časové pečiatky s adresami IP, čo znamená, že túto sieť VPN možno považovať za mimoriadne blízku bez prihlásenia a čo je dôležitejšie, úplne bezpečnú.

„Neuchovávame denníky webových stránok, ktoré naši zákazníci navštevujú, ukladáme iba údaje týkajúce sa množstva stiahnutej používateľa. Tieto informácie je možné zobraziť iba na jeho účte. Je tiež dôležité zdôrazniť, že zakaždým, keď sa zákazník prihlási do VPN Unlimited, systém priradí dynamické IP adresy. Nie sú statické a neexistuje spôsob, ako si môžeme zaznamenať presné IP adresy alebo konkrétne časové známky zákazníkov VPN Unlimited. “

šifrovanie

VPN Unlimited je jednou z mála VPN, ktorá poskytuje OpenVPN na všetkých štyroch populárnych platformách. OpenVPN je k dispozícii natívne v systémoch iOS, Android, Windows a Mac OS X. Je to vynikajúce a znamená to, že sieť VPN môžete bezpečne používať na akomkoľvek zariadení (ak pripojíte vyššie uvedené úniky)..

Tiež sa nám páči, že VPN Unlimited neposkytuje šifrovanie PPTP na žiadnej zo svojich platforiem. A je známe, že L2TP / IPSec a IKEv2 (ďalšie protokoly, ktoré poskytuje), sú bezpečné, čo je dobrá správa. Takto je implementované šifrovanie OpenVPN:

 • AES-256-CBC / GCM, SHA1 na overenie HMAC a podanie ruky RSA-2048.

 • Perfektné utajenie vpred poskytuje Diffie-Hellman (DH) so 4096-bitovým kľúčom.

Autentifikácia SHA1 je najslabšou časťou tohto protokolu, stále sa však považuje za dostatočne zabezpečenú na zabezpečenie digitálneho súkromia v predvídateľnej budúcnosti. Záverom je, že implementácia protokolu OpenVPN VPN Unlimited sa považuje za bezpečnú.

Zákaznícky servis

VPN bez obmedzenia
NordVPN
ExpressVPN

24-hodinová podpora
Live chat
Garancia vrátenia peňazí
Dĺžka záruky vrátenia peňazí 7 30 30

VPN Unlimited má na výber e-mailovú adresu, či už ide o podporu 24/7 live chat alebo systém lístkov. Zistili sme, že zamestnanci VPN Unlimited sú veľmi dobre informovaní. Tím bol navyše schopný rýchlo kontaktovať agentov technickej podpory (a počas konverzácie), aby nám poskytol podrobnejšie informácie..

VPN Unlimited má na svojej webovej stránke aj informačnú stránku, ktorá obsahuje blog, sekciu FAQ a sprievodcov nastavením, ako VPN priviesť na rôzne platformy. Tieto zdroje sú skvelým doplnkom služby, ktorá od nás určite získa 5/5 zákazníckej podpory.

Užívateľské skúsenosti

VPN Unlimited má webovú stránku, ktorá sa ľahko naviguje a poskytuje množstvo užitočných informácií. Podrobnosti o tom, ako implementuje svoje šifrovanie, nájdete na webovej stránke (aj keď to spôsobuje, že tieto údaje sú náhodne mierne mätúce). Predplatenie VPN je tiež jednoduché a softvér je ľahko prístupný a nainštalovaný bez akýchkoľvek problémov.

Jedna vec, ktorú sme si všimli, je, že VPN Unlimited má na svojej webovej stránke päť sledovačov vrátane facebook.net, yandex.ru a google-analytics. Nie je to ideálne, ale v dnešnej dobe celkom bežné.

Windows aplikácia

Klient Windows VPN je vynikajúca aplikácia, ktorá je plne vybavená šifrovaním Killswitch a OpenVPN. Okrem toho sa používatelia môžu pripojiť pomocou proprietárneho protokolu o utrácaní VPN KeepSolid Wise (TCP alebo UDP). Tento protokol sa považuje za mimoriadne bezpečný, ale iba výkonný.

Skutočnosť, že KeepSolid Wise prichádza s UDP alebo TCP, naznačuje, že je to vlastne OpenVPN. Preto sme sa rozhodli stlačiť svojho agenta podpory, ktorý potvrdil, že je to OpenVPN cez port 443, aby zakryl použitie VPN ako HTTPS. Toto nám povedal agent:

„Vďaka použitiu portov TCP 443 a UDP 443 a vďaka protokolom OpenVPN, ktorý tvorí jeho chrbticu, je šifrovanie omnoho viac šifrované a jeho detekcia a blokovanie je veľmi ťažké.“

Čo je na tom mätúce, je to, že zmätený OpenVPN je v skutočnosti iba TCP cez port 443 (nie UDP nad portom 443 - ktorý by sa vytrhol ako boľavý palec, keby sa analyzovala prevádzka). Preto sme v rozpakoch, aby sme pochopili, prečo VPNUnlimited má dokonca UDP ako možnosť pre protokol KeepWise. Mali by mať skutočne iba TCP a UDP ako voliteľnú súčasť štandardného OpenVPN. Ak teda máte v úmysle použiť funkciu utajenia KeepSolid Wise - držte sa protokolu TCP!

Nakoniec je potrebné poznamenať, že protokol OpenVPN TCP cez port 443 nie je metódou nejasností (ako napríklad Stunnel, Xor alebo Obfsproxy). Preto sa zdá byť úplne zavádzajúce, aby VPN Unlimited dala OpenVPN TCP cez port 443 vlastnícke meno „KeepSolid Wise“ - na to nie je nič proprietárne.

Celkovo sme zistili, že ide o klienta, ktorý funguje dobre a má všetky dôležité funkcie potrebné na získanie digitálneho súkromia. Preto môžeme túto VPN VPN v systéme Windows odporučiť na vykonávanie úloh, ako je napríklad Torrenting prostredníctvom P2P. Nezabudnite však tiež na to, že VPN Unlimited umožňuje torrentovanie iba na piatich serveroch: USA - Kalifornia 1, Kanada - Ontário, Rumunsko, Luxembursko a Francúzsko..

Aplikácia Mac OS X

Aplikácia Mac VPN sa veľmi nelíši od náprotivku systému Windows. K dispozícii je šifrovanie OpenVPN a používatelia sa môžu rozhodnúť používať protokol OpenVPN TCP cez port 443 (protokol KeepSolid Wise) na utajenie prenosu VPN ako bežného protokolu HTTPS. IKEv2 je k dispozícii aj v rámci klienta.

V klientovi je killswitch, čo znamená, že táto VPN je vhodná na sťahovanie cez BitTorrent. Avšak, ako je to v prípade Windows, Torrenting je povolený iba na piatich serverových umiestneniach.

Páčilo sa nám, že aplikácia nám ukázala percento pracovnej záťaže na každom serveri; čo nám umožňuje vybrať server, ktorý trpel menším preťažením.

Bohužiaľ, keď sme testovali toto pripojenie VPN na pripojenie IPv6, utrpeli sme priame úniky IPv6 IP, ako aj úniky WebRTC IPv6. Je to hrozné a znamená to, že budete musieť úplne zakázať protokol IPv6, aby táto sieť VPN fungovala bezpečne v systéme MacOS.

Aplikácia pre Android

Aplikácia pre Android VPN sa ľahko používa a poskytuje používateľom možnosť pripojenia pomocou protokolov IKEv2, OpenVPN a KeepSolid Wise (OpenVPN TCP cez port 443). Na tejto platforme je navyše k dispozícii Killswitch.

Funkcia automatického pripojenia na WiFi umožňuje ľuďom zostať v bezpečí pri pohybe a používaní verejných WiFi; to im zabráni v neúmyselnom pripojení k nedôveryhodnému (a nechránenému) WiFi hotspotu (ako je zlý dvojitý hotspot patriaci zločincovi).

Funkcia Dôveryhodné siete je k dispozícii v mobilných verziách, ktoré umožňujú ľuďom zoznam povolených sietí, ktoré sú známe používateľovi. Toto je veľmi pôsobivý zoznam funkcií pre mobilnú aplikáciu VPN.

aplikácia pre iOS

Aplikácia iOS VPN poskytuje používateľom výber protokolov IKEv2, OpenVPN a KeepSolid Wise (TCP a UDP). To je dobré a zahrnutie OpenVPN do iOS je vynikajúce; pretože je to dosť zriedkavé.

Používatelia tiež dostanú funkciu s názvom Connect on Demand, ktorá je v podstate killswitch (ale ktorá funguje iba pri pripojení prostredníctvom protokolu IKEv2). Ak ju chcete zapnúť, postupujte takto:

 • Prejdite na plochu iOS > nastavenie > VPN > Klepnite na modrú informačnú ikonu profilu VPN Unlimited > povoliť pripojenie na požiadanie.

Záverečné myšlienky

KeepSolid VPN Unlimited je VPN, ktorá je dobrý všestranný počítač. Každý, kto hľadá VPN, ktorá je spoľahlivá, pokiaľ ide o šifrovanie, sa s VPN Unlimited nijako nedarí a je spravodlivé povedať, že ide o lacnú službu, ktorú nemožno považovať za drahú. Avšak úniky VPN IPv6 VPN sa týkajú a znamenajú, že používatelia počítačov Mac by pravdepodobne mali vyzerať inde.

Táto sieť VPN uchováva niektoré denníky obmedzeného pripojenia, vrátane denníkov používania šírky pásma. Tieto denníky sú však externe minimálne a neobsahujú adresy IP vedľa časových pečiatok. To znamená, že VPN je čo najbližšie k VPN bez protokolov, ako je možné sa dostať, a vo všeobecnosti považujeme túto službu za bezpečnú z hľadiska ochrany osobných údajov. Na druhej strane je založená v USA, ktorá môže v závislosti od modelu vašej hrozby stačiť na to, aby vás odpojila od služby.

Pokiaľ ide o rýchlosti pripojenia, táto sieť VPN nie je nič, s čím by ste mali telefonovať doma. Priemerný počet stiahnutí za obdobie šiestich mesiacov ukazuje, že ide o sieť VPN, ktorá nebude mať problémy so streamovaním v HD, čo je dobré. Tiež sa nám veľmi páči skutočnosť, že táto sieť VPN má prístup k väčšine populárnych streamovacích služieb. Je však tiež pravda, že rýchlosti v poslednom čase skĺzali, čo môže byť problémom, ak bude pretrvávať.

Nakoniec, ak sa prihlásite na odber na tri roky, táto sieť VPN sa stane mimoriadne lacnou, čo môže vyhovovať ľuďom s rozpočtom. Zaujímavé sú aj programy predplatného na celý život - a to aj v prípade, že VPN zostane v činnosti iba ďalších 5 rokov; nakoniec by ste ušetrili nejaké peniaze. Pravdepodobne by sme však odporúčali proti tomu, aby sme sa zaviazali na tak dlhé časové obdobie, pretože v podobnom cenovom bode sú lepšie služby - a je pekné mať možnosť opustiť službu, ak sa stratí..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me